Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness

Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness

Jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób w ciągu zaledwie 6 tygodni? To nie tylko kulturystyka i fitness!


Cena: 19.97 zł
Autor: Tomasz Rychlik
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-111-7

Opinie

Z racji tego, że mi się troszke przytylo postanowiłem coś z tym zrobić. Zacząłem więc chodzić na siłownie i wprowadziłem sobie dietę. Wiadomo jednak, że jak się czlowiek na tym nie zna to czasem jest to walka z wiatrakami. Bywa, że samemu sobie można zaszkodzić. Więc postanowiłem znaleźć lekturę, która by mi pomogła skuteczniej walczyć z moją małą nadwagą. Książka pomogla mi ustabilizować i nadać prawidłowy rytm moim treningom. Ogólnie moja opinia na temat tego podręcznika jest jak najbardziej pozytywna, polecam.

Adrian, 29 lat, pracuję w firmie motoryzacyjnej
Książka warta polecenia, ciekawe sposoby na odchudzanie :)

Marian, student
Bardzo trafne umieszczenie najważniejszych informacji dla ludzi którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Wiedza opisana tutaj zaoszczędziła mi dużo czasu który straciłbym wertując różne książki bądź stronki www oraz skorygować błędy które nieświadomie do tej pory popełniałem chodząc na siłownie.

Piotr M, pracownik ds. BHP
Teraz już wiem jakie błędy popełniałem podczas ćwiczeń. Dieta też ma być ściśle powiązana z rodzajem ćwiczeń. Konkretne wskazówki napisane przez solidnego trenera.

Piotr Gibulski, inż. elektronik, 32 lata
Wszystko w jednym miejscu: rozgrzewka, zestawy ćwiczeń, dieta. Polecam serdecznie wszystkim tę książeczkę!

Mariusz, pracownik drukarnii, 23 lata
Książka posiada ogromną ilość informacji przydatnych podczas kształtowania własnej muskulatury. Wiadomo, nikt za nas nie wstanie z fotela i nie pójdzie na siłownię, tego książka nie gwarantuje, ale jest świetnym przewodnikiem teoretycznym. Nie wystarczy tylko dużo ćwiczyć, trzeba to jeszcze robić z głową i ta książka pokazuje jak to robić.

Adam Intrys, student filologii angielskiej, 22 lata
Ta książka uświadomiła mi bardzo wiele na temat ćwiczeniach na siłowni, a także poza nią. Ćwiczyłem rok czasu i właściwie widziałem bardzo marne efekty tej pracy. Dopiero po przeczytaniu tej książki uświadomiłem sobie jakie popełniałem błędy. Ta książka otworzyła mi oczy jak ćwiczyć. Już po pierwszym tygodniu widze efekty. Niesamowite!!! Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem po przeczytaniu tej książki. Na pewno przyda się każdemu początkującemu, który zaczyna ćwiczyć na siłowni aby uniknąć podstawowych błędów, ale jakże istotnych. Na koniec chciałem tylko dodać, że jestem naprawdę bardzo zadowolony!!!

Janusz Węglińki, uczeń liceum, 17 lat
Wiedzę z tego ebooka zastosowałem w praktyce. Dzięki niemu np. dowiedziałem się wiele o metodach treningu, zasadach układania planu treningowego i stosowania diety. Jestem zadowolony z efektów oraz chciałbym serdecznie polecić tą publikację każdemu kto chciałby poprawić swój wygląd, siłę, sprawność. Na prawdę warto!!!

Wojciech Skiba, absolwent szkoły średniej, 20 lat
Informacje zawarte w książce są podane w sposób przejrzysty, zrozumiały bez niepotrzebnej bufonady. Swoją zawartością i merytorycznym podejściem do tematu odpowiada na większość pytań jakie chcielibyśmy zadać zarówno na początku przygody z kulturystyką i fitness, jak i w każdym możliwym okresie.

Adam Fras, inżynier mechanik, 59 lat
Jest to znakomita książka! Jeśli dodamy do tego odrobinę motywacji i czasu to super sylwetka murowana!

Tomasz, student
Uważam, że ten ebook zawiera esencję dla początkujących na siłowni. Mimo, iż chodzę na siłownie od paru lat z przerwami, do końca nie bylem pewny jak zorganizować mój trening. Po przeczytaniu Kulturystyka i fitness nie mam juz tych wątpliwości.

Mirek, student i pracownik socjalny
Dzięki dobrze rozpisanemu planu treningowemu oraz systematycznej i wytrwałej pracy widać efekty na ciele. Jeśli zależy Ci na dobrym wyglądzie i samopoczuciu powinieneś przejrzeć tą pozycję.

Tomasz Borczon, uczeń, 18 lat
Ta książka zawiera wiele cennych informacji na temat dietetyki jak i kulturystyki rozumianej nie tylko (jak to często myślimy)jako nudne ćwiczenia fizyczne. Gorąco polecam! Ta książka to dobry wybór.

Anna Wieczorkowska, studentka, 23 lata
Super książka, która w prosty i jasny sposób przedstawia drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Zawiera wiele praktycznych rad zarówno dla osób początkujących, które swoją przygodę z kulturystyką dopiero zaczynają, jak i dla tych bardziej zaawansowanych.

Maciek, student, 21 lat
Dobry ebook dla początkujacych. Sporo cennych wskazówek w jednym miejscu i dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia treningów, ale tylko na początek.

Michał Lisowski, student, 21 lat
Zaczerpnąłem z ebooka wiele ciekawych informacji, które napewno pomogą mi w poprawie moich wyników sportowych. Polecam ksiażkę Kulturystyka i fitness.

Krzysztof Łagowski, student pedagogiki, 26 lat, interesuje sie kulturystyką
Dało mi to zupełnie nowe spojrzenie na to jak można zadbać o swoje ciało i zdrowie,ćwicząc i stosując odpowiednią dietę.Rezultaty sa zdumiewające co daje mi wspaniałe samopoczucie :)

Monika Kacprzak, 21 lat, studentka 3 roku Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
Dzięki Ebookowi Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness dowiedziałem się duzo rzeczy o których nawet nie miałem zielonego pojęcia. Bardzo jestem zadowolony z zakupu i polecam ten właśnie ebook

Paweł, 18 lat uczeń
Bardzo dobrze napisany ebook! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ DOBRZE WYGLĄDAĆ!!!

Marek Misiak, 18 lat i mieszka w Lublinie
Cześć polecam tą ksiażkę doskonała książka dla początkujących. Zawiera bardzo dużo pożytecznych informacji dla zapalonych amatorów.

Łukasz, 18lat, uczeń
Jest to dobra książka zawierająca cenne porady dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z kulturystyką. Jak najbardziej polecam wszystkim początkującym.

Piotr Faruga, 24 lata, elektrotechnik
Dzięki tej publikacji poznałem kilka fundamentalnych prawd o kulturystyce. Polecam tym, którzy nie wiedzą, od czego zacząć.

Bartosz Kostro-Olechowskk, 17 lat, uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Zawartość mertoryczna na wysokim poziomie. Krótkie i zwięzłe informacje co należy robić aby osiągnąć perfekcyjny wygląd . Dużo porad, których stosowanie gwarantuje sukces. Osobiście pierwsze efeky uzyskałem po 3 tygodniach. Polecam!

Paweł Haraburda, 23 lata, student i właściciel firmy
Ebooka polecam osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z siłownią a wcześniej nie mieli z tą dziedziną sportu styczności. Podstawowe informacje tam zawarte na początek na pewno wystarczą.

Patryk Dobiasz, 26 lat
Książka jest naprawde bardzo dobra i trafiłem z nią w 10-tkę !!!! Głównie chodziło mi o diete i trening masowy, w tym ebooku naprawdę wszystko jest opisane, rozpisane i nareszcie wiadomo o co chodzi. Dieta opracowana jest jasno i szczegółowo, co naprawdę każdemu laikowi pozwala zastosować ją ze zrozumieniem i dać pożądane efekty. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!

Gregory, 19 lat, maturzysta
Na początku znajomi mi nie chcieli wierzyć, że mi sie to uda, ale z czasem się przekonali, dopasowałem sobie odpowiednią dietę i rezultaty już zauważyłem po 1 miesiącu, na 180 cm mialem tylko 68 kg, a teraz mam aż 75, i to mi się bardzo podoba...

Kamilo Starościak, 18 lat, uczeń
Dużo przydatnych informacji dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturystyką i prawidłowym odżywianiem.

Justyna Woronowicz, 20 lat
Jest to bardzo dobra publikacja, która bardzo pomaga w pracy nad niezwykle atrakcyjną sylwetką. Myślę, że każdemu się przyda.

Kamil Bor, 18 lat
Jestem teraz zgrabniejsza i chciałam mieć kosteczki ma brzuchu teraz je mam i jestem zadowolona.

Komar Katarzyna, 17 lat, uczennica szkoły gastroomicznej
(...) dla osób początkujących rewelacja, natomiast dla mnie za dużo samych podstaw

Mariusz, 28 lat
dość cenne wskazówki, ale czegoś mi tu jednak brakuje... Ogólnie jako poradnik dla początkujących, to spełnia swoją rolę.

Marcin Solanowski, 25 lat, zawód prawnik oraz administratywista, fan tenisa ziemnego oraz siatkówki
Ebook Kulturystyka i fitness jest napisany w bardzo przejrzysty i przyjazny dla oczu sposób, jeśli szukasz czegoś konkretnego wysterczy spojrzeć na spis treści i już wszystko jasne. A co do korzyści to sami tego doznacie po przeczytaniu w w ebooka, więc zapraszam do lektury i obiecuję że nie bedziecie się nudzić.

Aleksander Jach, 24 lata
Polecam go przede wszystkim mężczyznom, którzy chcą popracować nad swoją sylwetką. Nie spełnił on moich kobiecych oczekiwań.

Irena Lassonczyk, studenkta historii sztuki, psychologii i teologii na Uniwersytecie Passau
Przed przeczytaniem tej książki moja ogólna kondycja już była na dość wysokim poziomie i myślałem ze dużo wiem o wysiłku. Jednak w tej książce znalazlem nowe, bardzo ważne i cenne informacje. Dotyczyły one przede wszystkim szczegółów dotyczących treningu i diety. A diabeł jak wiadomo tkwi w szczegółach :). Jak zastosowałem się do wskazówek autora bez odpuszczania efekty były widoczne już w ciągu 2 tygodni! Tylko oczywiście trzeba być konsekwentnym. Ta publikacja sprawiła, że uporządkowałem dotychczasowe informacje i doświadczenia, poznałem nowe rozwiązania i wszystko ułożyło się w jedną spójną całość. Gorąco polecam!

Karol Szwałek, 23 lata, pracujący umysłowo student

Podobne poradniki

Zwalcz stres
19.97 zł
Przeżyłem
0.00 zł
Tai Chi Chuan
29.95 zł
Świadome śnienie
19.97 zł