Oswoić atopowe zapalenie skóry

Oswoić atopowe zapalenie skóry

Poznaj pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS (atopowe zapalenie skóry)


Cena: 19.97 zł
Autor: Agnieszka Kądziołka
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-096-5

Opinie

Lektura bardzo przydatna, przeczytalam i nieco mi sie rozjasnilo pojecie AZS jak i skazy, jednak nadal walcze u mojego syna ze skora, i obecnie probuje mleko sztuczne bebion pepti, jednak za bardzo nie chce go jesc, mam pokarm nadal( od 2 miesiecyt karmie odciaganym) ale chce sprobowac czy przejdzie po sztucznym, czy to w ogole wina pokarmu jest..zmiany ma bardzo mocne i sie meczy strasznie...najcenniejsze dla mnie byly wskazowki dotyczace diety matki.

Magdalena Chudy
Książkę Oswoić Atopowe Zapalenie Skóry kupiłam już dość dawno. Autorka przekazała mi bardzo dużo bezcennych informacji na temat tej choroby oraz jak sobie z nią radzić. Wprowadziłam je w życie i mój synek czuje sie już o wiele lepiej a objawy maleją z dnia na dzień! Serdecznie pozdrawiam autorkę i polecam wszystkim mama które również walczą z ta chorobą.

Monika Fabiszak, Matka 7 miesięcznego Alanka
Książka jest dla mnie zbawieniem,bo żaden lekarz nie był wstanie podać mi nazwy książek,bądź stron internetowych poświeconych diecie mamy atopika.Dzięki tej książce wiem od czego zacząć.Po jej przeczytaniu jestem spokojniejsza,bo wiem na czym to polega,jak obserwoać i reagować na stany zapalne. Gdyby odrazu postawiono diagnoze (lżejsze stadium pojawiło się w pierwszym miesiacu życia córeczki) to może dzisiaj nie było by tak tragicznie :( Ale dzieki tej książce jestem dobrej myśli. Sedrczenie polecam ja wszystkim zwłasza osobą,które jak ja niedawno dowiedziły sie z czym walczą.

Żaneta Misztela, Mamą dwójki brzdąców w wieku 3 latka i 5 miesiecy.Zawód cukiernik
Bardzo ciekawa książka, napisana żywym, przystępnym językiem. Autorka podaje szczegółowe informacje na temat pielęgnacji dziecka z AZS oraz naturalne, sprawdzone metody walki z chorobą. Godny polecenia poradnik!

Milena Janiczek, Redaktor strony Kosmetyki naturalne (www.01kosmetykinaturalne.bloog.pl), mama 1,5 rocznej Weroniki.
Oswoić Atopowe Zapalenie Skóry zawiera bardzo, przydatne i praktyczne porady.Autorką jest mama, która na podstawie własnych doświadczeń udziela cennych wskazówek i dlatego polecam tego ebooka szczególnie rodzicom w początkowej fazie choroby dziecka.

Marzena Kubiak, Mam 27 lat,kończę studia pedagogiczne
po przeczytaniu ebooka uspokoiłam się bo doszłam do wniosku że ze skórą mojej córki nie jest jeszcze tak źle...dziękuję...polecam go wszystkim którzy chcą w końcu przestać sie tak bardzo zadręczać

Paulina Iwanicka, mam 25 lat, skończyłam studia na kierunku Architektura Krajobrazu, mam 5-cio miesięczną córkę
Bardzo przystępnie opisana choroba, pozwoliło mi to przestać panikować i skupić się na tym jak pomóc mojemu dziecku.

Sylwia Piotrowska, 28 lat, sprzedawca w Deichmann-obuwie.
Ten ebook to wsparcie psychiczne, ze nie jesteśmy jedyni z takim problemem; rekomenduje go szczególnie rodzicom, którym lekarze dopiero zdiagnozowali tę chorobę u ich dzieci

Joanna Papierska, 35 LAT,ZARZĄDZAM WŁASNĄ FIRMA, Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM PSYCHOLOGIEM
Po przeczytaniu tego ebooka wiem więcej na temat, jak pielęgnować swoje chore na AZS dziecko. Lekarze nie udzielili mi jednoznacznych wskazówek. Zastosowanie zasad zawartych w tej publikacji spowodowało cofanie się zmian skórnych mojej córki.

Renata Olma, mam 38 lat, jestem pracownikiem socjalnym
Po zastosowaniu rad zawartych w tej publikacji udało mi się podleczyć skórę syna.

BEATA TUłACZ, DZIAłALNOść GOSP. 32 LATA beatatulacz@interia.pl
Praktycznie,sprawdzone informacje i zalecenia. U naszego maleństwa pierwszą lekarską diadnozą było AZS, następne (dwie) konsultacje lekarskie są niekonkretne.Ogólna diagnoza na dzień dzisiejszy-alergia, która może okazać sie w przeszłości w AZS. Maleńki chłopczyk mój 3-miesięczny wnuś ciągle walczy z najróżniejszymi wysypkami i plamami.Głównie ja wymyślam pokarmy dla jego karmiącej,pozostającej cały czas na diecie mamy, zgodnie z wytycznymia autorki e-booka. Uzyskaliśmy również potrzebne zalecenia w zakresie pielęgnacji maleństwa, optymalizacji warunków klimatycznych (eliminacja potencjalnych elergentów środowiskowych)zwłaszcza w jego pokoju oraz na spacerach, w których uparcie towarzyszy jego wózeczkowi merdający ogonem bernardyn. Za cenne uważamy wytyczne co do dalszego postępowania w problenie diagnostyki. Dziękujemy za pomoc. E-book okazał się niezbędnikiem pozwalającym opanować zamieszanie i wręcz panikę, która zaistniała wokół maluszka, już w pierwszym miesiącu po jego urudzeniu. Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy Złote Myśli oraz Autorkę e-booka Babcia i mama

Barbara Brzezicha, Jestem inżynierem chemikiem,aktualnie pracuję w firmie poligraficnej. Mam 55 lat.
Dowiedziałam się jakie konkretnie produkty mogę jeść (nie wiedziałam, że są margaryny bezmleczne). Dowiediałam się również o dobroczynnym działaniu kąpieli z solą morską i pielęgnacji ciała atopika.

Renata San, wiek 30 lat, wykształcenie wyższe, pracownik umysłowy
Wiele wyczerpujących informacji podanych w bardzo przystępny sposób.Pozwolił mi szybko i skutecznie wyjaśnić przyczyny alergji u mojego dziecka.

Katarzyna Beczkowska, Mam 33 lata i jestem sprzedawcą w księgarni.
Treść tej pracy jest rzeczowa i bardzo przystępnie opisuje sam problem AZS jak też próby pokonania go lub raczej nauczenia się z nim życ .Podawane tu przykłady diet i konkretne leki poszerzyły moją dotychczasową wiedzę na ten temat i z niektórych porad skarzystam (wypróbuję na sobie). Polecam.

Katarzyna, mam 35 lat, jestem mamą wychowującą dwójkę dzieci;zawód -księgowa .
Porady mamy, która przeszła przez tę chorobę razem ze swoimi dziećmi pozwolą ci uniknąć wielu pomyłek w walce z chorobą, dostarczą potrzebnej wiedzy, której nie przekaże ci lekarz i pocieszą w trudnych chwilach. Bardzo prosta i przystępna treść ukazująca wiele nieznanych powszechnie obliczy alergii pokarmowej i AZS. Ta książka pozwoliła mi dowiedzieć się jakie błędy popełniłam opiekując się starszą córką z AZS i pozwala uniknąć ich w opiece na moją drugą maleńką córeczką. Myślę, że wiele mam nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważna i zdradliwa jest ta choroba, popełniamy więc błędy nie dlatego że nie chcemy pomóc czy brak nam cierpliwości, ale po prostu z niewiedzy. Warto więc sięgnąć po sparwdzone rady i nauczyć się choć raz na cucych błędach. Ta książka jest właśnie po to. Polecam!

Kinga Szanser, Mam 26 lat, dwie córeczki - trzyletnią i dwumiesięczną, obie z AZS. Obie karmiłam piersią i kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń. Przy starszej niemogłam jeść prawie niczego, z wyjątkiem paru warzyw i jednego o

Podobne poradniki

Oswoić atopowe zapalenie skóry
19.97 zł