Oskar i reszta

Oskar i reszta

Humorystyczne opowiadania dla dzieci, zakończone jeszcze śmieszniejszymi pointami.


Cena: 4.90 zł
Autor: Ewa Pałczyńska Winek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-021-8

Opinie

Ciekawe przygody mlodego chłopca.

Wojciech Siwiec, Uczeń szkoły średniej - sport
Bardzo zabawna. Świetnie spędziłam przy niej czas. To pozycja lekka, łatwa, przyjemna, a przede wszystkim ponadczasowa!!!

Agnieszka Gęsikowska, fizjoterapeutka, 24 lata
Fantastyczny styl idealny dla pierwszoklasisty do nauki czytania - poraz pierwszy sam chce czytac!!! Jednak niestety ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu pojawiło się sporo brzydkich wyrazów i wulgaryzmów których niestety nie mogę usunąc ponieważ mam zablkowaną edycje a uważam że to nie jest dobre dla małych dzieci.

Nastia, Jestem pracującą mamą 2 niesfornych urwisów ;))
To książka prześmieszna i bardzo na czasie. Świetna dla początkujących matek i ojców, aby przypomnieli sobie, jak to było, kiedy oni sami byli dziećmi. Dzięki temu będą mogli zrozumieć nawet najbardziej szalone dziecięce wybryki. Książkę czyta się lekko i szybko, a nawet za szybko...

Agnieszka Jędrys, Młoda dziewczyna myśląca o macierzyństwie
oskar i reszta to naprawdę zabawne historyjki, które rozśmieszają i pozwalaja się przez chwilę zrelaksować, pokazują świat z dziecięcej perspektywy i pozwalają choć trochę zrozumieć dziecięce rozumowanie :)

Anna Tabor, 19 lat
Świetna zabawa dla osoby podczas codziennego czytania do podusi . Ksiażkę skończyłam z pewnym niedosytem, czekam na dalszy cią przygód Oskara...

Magdalena Czerniewska, 34 lata
Jest to bardzo ciekawa i zabawna książka, poprawia humor w smutne i deszczowe dni.

Urszula Modrzyk, 15 lat

Podobne poradniki

Oskar i reszta
4.90 zł