Okresy warunkowe są proste!

Okresy warunkowe są proste!

Po raz pierwszy, ktoś ZROZUMIALE wytłumaczył na czym polegają okresy warunkowe, KIEDY i JAK ich używać w praktyce.


Cena: 19.90 zł
Autor: Anna Kowalczewska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-065-X

Opinie

Bardzo dobrze napisana publikacja, czyta się łatwo i przyjemnie, a poruszone zagadnienie jest wyjaśnione w sposób bezproblemowy do zrozumienia dla każdego czytelnika.

Bartek Baszkiewicz
Ksiażka godna polecenia, wszystko wytłumaczone dokładnie a zarazem luznym językiem, wiele różnych możliwych kombinacji na tworzenie zdań warunkowych, po tej ksiązce naprawde da sie to zrozumiec, jestem w UK i sprawdzam na codzieńw praktyce i faktycznie daje rezultaty.

Bartosz Kucharski, Technik ekonomista
Od momentu przeczytania tej publikacji okresy warunkowe stały się dla mnie prościzną. Wszystko wytłumaczone z prostotą, która trafi do każdego. Polecam!!!

Paulina Jurczak, maturzystka
Nawet tak trudne elementy języka angielskiego jak okresy warunkowe, nie występujące przecież w języku polskim, można zrozumieć, a nawet przyswoić, dzięki obszernej wiedzy, w tym dużej liczbie przykładów i ćwiczeń zawartych w tym ebooku.

Danuta Sosnowska, inżynier
Naprawdę dobrze porządkuje wiedzę. Za niewielkie pieniądze dostałem rzetelną wiedzę. Polecam!

Konrad Sierakowski, inżynier elektronik
Ebook w przystępny sposób przybliża problematykę wszystkich podstawowych okresów warunkowych, a także okresów warunkowych mieszanych i nietypowych przypadków. Szeroka baza ćwiczeniowa ułatwia praktyczną naukę tej problematyki. Zasadniczo ten ebook jest konieczny dla wszystkich podejmujących naukę języka angielskiego.

Bogusław Sielecki, rencista
Okresy warunkowe są trudne do zrozumienia. Dzięki tej książce można wreszcie przekonać się, że bez wkuwania na pamięć, na chłopski rozum można je pojąć.

Jolanta Kasprzyk, nauczyciel w szkole podstawowej, 40 lat
Uważam, że warto sięgnąć po tą pozycje. Mimo, że na codzień posługuję się językiem angielskim lubię wracać do takich lektur. Ebooka przeczytałem jednym tchem. Bardzo udana pozycja - warta zakupu.

Leszek Rstkowski, 29 lat
Brawo dla autora tego ebooka. W tej książce odnajdziesz odpowiedź na pytanie: Jak szybko nauczyć się okresów warunkowych?

Bartłomiej Giedyk, 17 lat
Długo okresy warunkowe były dla mnie czarną magią. Gdy tylko przeczytałem tę książkę dostałem olśnienia, że okresy warunkowe nie są takie trudna jakby się wydawało. Są opisane bardzo zrozumiale i przejrzyście. Gorąco polecam.

Piotr, uczeń liceum
Zebrane w jednym opracowaniu wszystkie informacje o wszystkich postaciach okresów warunkowych jakie zna angielska gramatyka.

Zbigniew Kozik, lat 27, na co dzień używam angielskiego z klientami zagranicznymi
Tak jak w Mowa zależna jest prosta , tak i tutaj wszystko staje się prostsze.

Ryszard Bugaj, 49 lat, mnich z Hare Kryszna
Znakomity ebook, polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się angielskiego. Mam prośbe do Pani Anny Kowalczwskiej, może opracowałaby ebooka, w którym objaśni jak poprawnie czytać i nauczyć się wymawiać poprawnie słowa. Jaką przyjąć technikę by wymówić poprawnie np: theatre, thank, hero, skilful, itp, itd. Dla takich początkujących jak ja to jest horror.

Bogdana Krawczyk, już na emeryturze, z nadzieją na nauczenie sie angielskiego
Polecam dla każdego. Książka napisana w prosty sposób i wyjaśnia wszystko co potrzebne.

Kamil, student, 22 lata

Podobne poradniki

Mowa zależna jest prosta!
19.90 zł
Angielskie formuły konwersacyjne
9.97 zł
Angielskie zwroty
9.97 zł
Szybka nauka języków obcych
29.90 zł