Odwieczne prawa życia

Odwieczne prawa życia

Poznaj odwieczne prawa życia, którymi ludzie sukcesu kierują się (nie)świadomie.


Cena: 21.90 zł
Autor: Elżbieta Maszke
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-731-6

Opinie

Super, polecam razem z książką Weź się w garść

Piotr Gansiniec
Jak dla mnie BOMBA, obowiązkowa pozycja dla wszystkich żądnych SUKCESU ;-) Dużo konkretnych porad, na prawdę przydatnych instrukcji działania i sposobów myślenia i wiele, wiele innych składników osiągania sukcesów życiowych. Przeczytać i do DZIAŁANIA!!! Książka daje motywacyjnego kopa i rozjaśnia myśli. POLECAM

Kamil M.
Znakomita lektura dla osób poszukujących odpowiedzi na pytanie: od czego zależy nasz sukces ? Poznając prawa rządzące naszym codziennym życiem w łatwy sposób pokierujemy swoimi działaniami z pozytywnym dla nas efektem końcowym. Wiedza przekazana bardzo przystępnie. Pozycja naprawdę godna polecenia !

Maciej Stefaniak, Pasjonat psychologii sukcesu.
Publikacja ta jest tym, czym autorka sama nazywa ją już na wstępie - gotowym przepisem na sukces. W przystępny sposób uświadamia czytelnikowi, że to, czego pragnie naprawdę jest w zasięgu jego możliwości, jeśli tylko odważy się wziąć życie w swoje ręce. Wiedza uporządkowana w szereg wyczerpująco wyjaśnionych prawd pozwala ustalić, gdzie konkretnie popełnia się błąd i podsuwa rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Na efekty nie trzeba długo czekać, nigdy też nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Serdecznie polecam.

Marta Kaczmarek, Studentka architektury na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej
Pozycja dobra dla początkujących czytelników - dla pobudzenia ciekawości i wyobraźni. Opisane prawa to nie jest jeszcze istota tematu. Zainteresowanym polecam raczej Kybalion. Niemniej e-book jest pożyteczny przez sam fakt, że jest.

Ryszard Cyran, prowadzę własną działalność gospodarczą, interesuję się tematyką podaną w tytule e-booka
Ksiazka dla ludzi ktorzy chca osiagac sukcesy w zyciu osobistym jak rowniez zawodowym. Goraco polecam !!!

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Wspaniala sprawa, umiejetnie z wyczuciem i znastwem opisane TO co nie wszyscy wiedza. Polecam wszystkim jezeli nie do stosowania to chocby do zapoznania sie (stosowanie przyjdzie pozniej)

Wieslaw Kazimierczuk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Dobra pozycja, wiele ciekawych uwag o których nie miałem pojęcia.

Kamil Czechowski, Kamil, student 22 lata
Książka Odwieczne prawa życia to pozycja dla osób, które są gotowe nie tylko na przeczytanie kolejnej porcji rad o możliwości zmiany swojego życia, ale również na stosowanie ich na co dzień. Czy nasz los wtedy się zmieni, nie wiadomo, ale może warto spróbować.

Barbara Sitko, Kamil, student 22 lata
Od lat czytałam różne pozyje z literatury inspirującej. Mam dziesiątki zaliczonych pozycji z tej dziedziny. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że pozycja E.Maszke jest kwintesencją co najmniej 20 pozycji, które czytałam wcześniej i każde zdanie w niej jest ważne i warte zastosowania. Natomiast w pozycji Obudź się i zacznij żyć jest niezwykle inspirujące i ważkie przesłanie - działaj . KONIECZNIE TRZEBA JE PRZECZYTAĆ I ZASTOSOWAĆ, BY ŻYCIE NABRAŁO POZYTYWNEGO KIERUNKU. Pozdrawiam.

Grażyna Ból, nauczycielka od 27 lat, zainteresowana psychologią i samorozwojem
WRESZCIE coś czego szukałem. Wiedza zawarta w tej książce jest jak pierwszy krok człowieka na Księżycu - milowy :-)

Piotr Gibulski, inż. elektronik, 33 lata
Książeczka jest ładnie (sprawnie) napisana, językiem wiecowym, zdania to hasła mające wspólny mianownik: uwierz w siebie, od ciebie wszystko zależy itd. Moja żyjąca 92 lata mama (najważniejsza osoba w moim życiu 4 klasy Szkoły Podstawowej najmądrzejsza życiowym doświadczeniem też podobnie mówiła; bądź dobry dla innych ludzi, ludzie będą dobrzy dla ciebie itd.). Tak postępowałem. Dziś może tego nie żałuję, ale nikomu tych zasad (norm) nie polecam, bez krytycznej analizy odnoszącej się do konkretnego czasy, sytuacji, możliwości itd. Sam mówię moim współpracownicom podobne zdania to nie na te czasy. Osobiście osiągnąłem sukces i to taki, który przewyższył moje oczekiwania, a może i moje możliwości. Stało się to tylko dla tego, że zupełnie nieświadomie (może trochę przesadzam) znalazłem się na przeciągu dziejów i poniósł mnie ten wiatr historii najwyżej jak to mogło być możliwe w konkretnej sytuacji . Mimo krytycznej oceny przydatności książki dla mojego dalszego postępowania, uważam, że jest to dobra (polecam) lektura wspierająca terapię ludzi młodych poszukujących i wątpiących w swoje możliwości. Książka pełna jest prostych dyrektyw (wręcz banalnych) typu: myślenie pozytywne to za mało, musisz działać aby osiągnąć cel (sukces). W porządku ale ilu ludzi to wie, tak postępuje i sukcesu nie osiąga. Sukces ma wiele wymiarów. Ten najbardziej pożądany to pieniądze. Tych jest zbyt mało aby starczyło dla wszystkich. Zatem rady są dla wąskiego grona ludzi. Których??? Oczywiście sukces to coś więcej niż pieniądze, ale to inna sprawa. Byt jest podstawą rozwoju każdej jednostki. Byt nie wyznaczam wartości tego bytu. Każdy ma inną miarę. Ale to tez inna sprawa. Znaczna część myśli w tej książce przypomina mi lekcje religii z dzieciństwa. Może to dobra literatura uzupełniająca do nauki religii??? To czego mi brakuje w tej książce to logiki postępowania. Więcej analiz opartych na rzeczywistości, tej realnej, a mniej na poleceniach dla mojego umysłu. Umysł mam przetrenowany, wymuszam na nim dzień w dzień, wykonanie wielu zadań. Szukam linii logicznego postępowania od idei, przez czyny do sukcesu (celu). To nie jest tak, że bez zbiegu okoliczności zwanych szczęściem wszystko jest możliwe. Z magikami wyobraźni też miałem w swoim życiu do czynienia. Raczej radziłbym więcej rozsądku niż wiary w cuda !! Polecenie typu: Wierz w to, że wygrasz! Bo wygrasz! jest o tyle naiwne o ile nie stoi za tym czyn: czyli gra. Gra to hazard. Nie każdy wygrywa! Książka nadaje się znakomicie jako zaczyn wielowątkowych debat na różne tematy. Brak tu końca, kropki nad i . Może to czytelnik powinien stawiać te kropki ? Na koniec: czyta się to dobrze, bo tego oczekuje czytelnik! Czy przeczytanie (nawet wielokrotne) coś zmieni w realnym życiu...? Może...? W moim...? No choćby to, że zmuszony zostałem do napisania tych kilku nieuporządkowanych myśli.

Leszek Leśniak, Jestem specjalistą zajmującym się partycypatywnymi metodami rozwoju obszarów wiejskich
Lektura oszałamiająca. Zmieni życie na pewno temu kto potrafi czytać i inaczej spojżeć na świat.

Wojciech Bielicki, Mam 29 lat - pracuję od 8 lat w handlu. Po pracy działam w marketingu sieciowym.
Długo się zastanawiałem na opisem, ale nie potrafiłem znaleźć jakiegoś powodu dla którego bym tego e-booka nie polecił. Każdy z kolejnych działów daje do myślenia, e-book pomaga uwierzyć w siebie i w możliwości swojego umysłu i podświadomości. Napisany prostym językiem i bardzo prosty w odbiorze.

Józef Piecyk, uczeń liceum
Odwieczne prawa życia, to książka, która robi wrażenie swoją prostotą przekazu oraz zrozumiałym opisem metod, dzięki którym odniesiemy sukces na tle zawodowym i prywatnym. Książka Odwieczne prawa życia była miłą niespodzianką. Okazała się być bardzo wartościową lekturą. POLECAM ją wszystkim którzy chcą piąć się do góry i powoli uczą się jak to robić. KSIĄŻKA otwiera oczy :)

ewa, studentka
Z tej książki można się dowiedzieć jakie są najważniejsze prawa w życiu.

Agnieszka Bogusz, Studentka studiów magisterskich uzupełniających na Politechnice Lubelskiej
Kiedy na codzień ma się do czynienia z problemami innych, potrzeba duchowego wsparcia. Lubię konkrety. Odwieczne Prawa Życia to jest właśnie to. Polecam.

Jacek Fotij, 51 lat, technik utrzymania ruchu w sklepie wielkopowierzchniowym.
Polecam serdecznie tą publikację. Nie spowodowała ona u mnie rewolucyjnych zmian, ale pozwoliła odświeżyć pamięć, i na chwilę zatrzymać się i przemyśleć, co do tej pory robiłem nie tak, jakie błędy można wyeliminować, aby móc działać lepiej.

Krzysiek_Szczecin, właściciel firmy
Świetna książka, doskonałe rozwinięcie Motywacji bez granic . Jest napisana w bardzo przystępny sposób i uważam, że publikację powinny przeczytać nie tylko osoby planujące swój sukces zawodowy a dokładnie KAŻDY. Naprawdę polecam.

Artur Gwozdz, student

Podobne poradniki

Same marzenia nie wystarczą!
21.90 zł
Zrobię to dzisiaj!
21.90 zł
Bogać się, kiedy śpisz
27.00 zł
Efekt jo-jo w motywacji
19.90 zł