Odrodzenie Feniksa

Odrodzenie Feniksa

Jak odpowiednia motywacja może spowodować olbrzymi sukces? Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma.


Cena: 24.90 zł
Autor: Nikodem Marszałek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-143-6

Opinie

Bardzo ciekawa pozycja, jedna z lepszych tu!

Marcin Bzinkowski, student
Jak łatwo jest zmienić myślenie i nastawić się na sukces.

Wojciech Siwiec, uczen szkoly sredniej -sport
Najwspanialsza pozycja jaka zakupiłem u WAS. GENIALNA.

darek, przedstawiciel handlowy
Wspaniała publikacja, z którą warto się zapoznać nawet jeśli myślisz, że przeczytałeś już wystarczająco dużo pozycji w tej kategorii. Niekiedy zapominamy w labiryncie życia, że to my je tworzymy. Wtedy szybko możemy przestać odnosić sukcesy. Odrodzenie Feniksa to książka, do której dobrze jest powrócić w takich momentach.

Mirka A., 39 l, 3 dzieci, ekonomista, wykładowca.
Jest to NIEZIEMSKA Pozycja - książka - poradnik której szukałem przez całe życie a na pewno z wielkim pragnieniem od kilkunastu miesięcy. Jestem szczęśliwym człowiekiem i chcę tak samo jak Pan Nikodem Marszałek (autor książki) aby inni też byli szczęśliwi. Ja do swojego stanu ducha dochodziłem przez wiele lat nie mając POTĘŻNEGO I NIESAMOWITEGO NARZĘDZIA jakim jest ta książka. Zadawałem sobie pytania jak to się dzieje, że....?, jak zdefiniować to co jest? Co zrobić aby inni nie musieli tak długo szukać po omacku i błądzić? Wiedziałem że w moim życiu nie ma przypadków ale zastanawiałem się jak jest z innymi ludźmi.Odpowiedz jest w książce - ale jaka to jest odpowiedz? . Jestem zafascynowany książką,gdyż autor prowadzi nas przez nieznane dotychczas pokłady naszego umysłu i możliwości.Nie jest to książka do przeczytania i odłożenia na półkę ale tak jak książka nad książkami do tego aby ciągle odkrywać coś nowego. Nie spotkałem się wcześniej z nazwiskiem autora ale już dziś zaczynam myśleć o tym aby na żywo go posłuchać (to byłoby dopiero przeżycie) Jestem wdzięczny Panie Nikodemie za ciepło, serce i dobroć którą zawarł Pan w tym przekazie. Pozdrawiam Henryk

Henryk Kruszyński, Jestem Dojrzałym ale ciągle młodym człowiekiem
Książka pełna energii i rozpalającego ognia. Znajdziesz w niej praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci się zmienić na lepsze . Tylko w ten sposób można w życiu znaleźć szczęście. Wierzę, że mi się uda i chcę wierzyć, że uda się każdemu, kto podejmie trud odradzania .

Grzegorz Pawlas, Jestem Dojrzałym ale ciągle młodym człowiekiem
Bardzo dobra publikacja. Rzeczowa , konkretna i pelna dobrych praykladow. Z ebookiem Motywacja bez granic stanowi doskonale uzupelnienie . Polecam ja kazdemu.

Pawel Pec, Wykonuje wolny zawod. Obecnie pracuje w UK.
to jest naprawde świetna lektura nauczyła mnie bardzo duzo polecam goraco kazdemu!!!

Tomek Blicharz, muzyk
Odrodzenie Feniksa to książka na jaką zasługujesz, tak samo jak zasługujesz na lepsze życie.Nie czekaj ani chwili dłużej.Daj sobie szanse! To będą najlepiej zainwestowane pieniądze. Polecam tę książkę absolutnie każdemu i jeszcze nikt nie zgłosił reklamacji!Bo jest zupełnie wyjątkowa!!!!!!

anna czarniak, anna czarniak
Cudowna i niesamowita publikacja! Praktyczny podręcznik, który krok po kroku pokazuje jak dokonywać zmian w swoim życiu, jak wyzwolić ogromne pokłady energii, które tkwią w każdym z nas. Polecam!!!

Joanna Adamkiewicz, konsultant inwestycyjny
Super książka. Gdy ją kupiłam znajdowałam się właśnie w tzw. dołku i miałam cichą nadzieję, że pozycja ta będzie dla mnie pewnego rodzaju kołem ratunkowym. Przyznaję, że nią była... Jest mi o wiele lepiej:)

Beata Balcerzak, Jestem germanistką i uczę w gimnazjum w małej wiosce. Mam męża i 7-letniego syna Jasia.
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Wspaniała książka! Niesamowicie porządkująca różne mądre prawdy, których fragmenty do tej pory znałam. Dzięki książce - ułożyły się w mojej głowie w bardzo zgrabną całość. Dziękuję autorowi za to, że zechciał się podzielić swoim doświadczeniem i cennymi wskazówkami z innymi. Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze nie czytali - naprawdę warto!

Marta Urbaniak, branża doradztwa personalnego, 27 lat
Dowiedziałam się dlaczego inni osiągają sukces łatwiej niż ja. Jak mogę osiągnąć wszystko, co mój umysł sobie wyobrazi. Wszystko, czego potrzebuję jest we mnie, więc do dzieła. Polecam!!!

Barbara Szewczyk, informatyk, własna firma
Ta książka ukazała mi wiele prawd o motywowaniu siebie i innych do działania. Warto ją przeczytać - nie tylko jeden raz, ale za każdym razem kiedy wpadamy w zwątpienie co do sensu działania. Niby pokazuje podstawowe prawdy o tym co najważniejsze, a tak niewielu ludzi tak naprawdę wie o ich istnieniu.

Anna Urban, prawnik, 31 lat
Jest tutaj bardzo precyzyjnie nakreślona droga do wyjścia z wyścigu szczurów - trochę jak przejście przez pole minowe. Droga do podejmowania decyzji w sposób pozwalający przewidywać rezultaty.

Marek Pawlus, 53 lata
Tę książkę polecam wszystkim, którzy potrzebują drogowskazów, wskazówek, dzięki którym przejrzą na oczy. To co do mnie trafia najbardziej z tej publikacji to przykłady z życia codziennego, z rzeczywistości mi bliskiej. Porusza te zakamarki naszej duszy, o których zapominamy albo nie wykorzystujemy ich odpowiednio. Pokazuje jak marnotrawimy cenny czas, a ćwiczenie z kocem i imitacją własnego pogrzebu daje do myślenia.

Magdalena Saganowska, studentka, 23 lata
Polecił mi tą książkę mój serdeczny kolega i miał rację mówiąc, że dzięki niej można obudzić w sobie pokłady niewyobrażalnych możliwości, jakie w nas drzemią.

Mariusz Mnich, przedsiębiorca, 33 lata
Książka bardzo ciekawie napisana. Zawiera dużo treści z różnych dziedzin. Znajdziesz w niej między innymi informacje o prawie przyciągania, o wizualizacjach, a także o tym jak planować swoje cele.

Roman Torkowski, koordynator ds. logistyki, 23 lata
Zawsze warto przeczytać książkę z pozytywnym przesłaniem, a taką jest właśnie Odrodzenie Feniksa . Trudno w kilku zdaniach przekazać wartość tych ponad 200 stron. Na pewno uczy pozytywnej postawy wobec świata i pełna jest myśli, które warto wziąć sobie do serca i stosować na codzień, żeby życie stało się prostsze i jaśniejsze.

Bożena Pawlik, tłumacz
Fantastyczna Książka! Zmiany jakie nastąpiły w moim życiu dzięki tej książce są ogromne. Nigdy nie miałem takiej wielkiej motywacji do działania jak teraz. Po prostu THE BEST!!!

Łukasz Radwan, 25 lat
Książka ta znacząco wpłynęła na moje życie. Nauczyłem się dzięki niej szanować swój czas. Teraz co najmniej dwa razy się zastanowię jak najdzie mnie ochota na lenistwo i przeważnie potrafię sobie go odmówić - co wcześniej wcale nie przychodziło łatwo. W tej publikacji zawarte jest wiele cennych rad, które po zastosowaniu, praktycznie od razu wpływają na jakość życia. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu.

Paweł Nowak, 20 lat
szok!moje swiat wewnetrzny zaczal zmieniac sie na lepsze

Tomasz, 29lat
Ta książka może wiele wnieś w nasze życie. Może dodać motywacji w osiąganiu swoich marzeń. Może sprawić (jeśli tylko będziemy chcieć), że nasze marzenia nie będą tylko fantazją, ale realnym namacalnym celem. Tą książkę poleciłem już swoim znajomym, szczególnie w wersji mp3 - jest o wiele bardziej wygodne, szczególnie gdy nie kończy się na jednym razie.

Michał Batorski, student, 23 lata
Już rozwiązywanie labiryntu na str.9 spowodowało, że inaczej spojrzałem na świat, a na twarzy pojawił się uśmiech. Po kilku tygodniach otrzymałem trzy oferty współpracy. Zaczął się nowy etap mojego życia.

Miroslaw Sziwa, inżynier, udziałowiec; 49 lat
Serdecznie polecam Odrodzenie Feniksa ! Znajdziesz w nim łatwą do przyswojenia teorię, inspirujące przykłady, wartościowe ćwiczenia. Lektura tego ebooka zapoczątkowała przełomowe zmiany w moim życiu. Odkryłam nową wiedzę, która pokazała mi, że mam wpływ na moje życie i co mogę z nim zrobić. Czytaj rady zawarte w Odrodzeniu feniksa i stosuj je. Gwarantuję Ci, że wszystko się zmieni. Musisz jednak dać coś z siebie wiarę i chęć zmian.

Katarzyna Matczuk, studentka V roku polonistyki oraz I roku poligrafii
Kupiłam tego ebooka w wersji audio - jedna z najlepszych decyzji jakich dokonałam w moim życiu. Ten niesamowicie ciepły, czysty, wręcz hipnotyzujący glos po prostu mnie oczarował! A gdy skupiłam sie również na przekazywanej treści przez ten głos - przepadłam i dziś mogę spokojnie stwierdzić, ze Nikodem Marszałek stał się moim polskim mentorem. Jego Odrodzenie Feniksa spala stare przekonania i z popiołu rodzą się nowe myśli, nowe idee i nic już nie jest takie samo. Jest lepsze!

Anna Rutkiewicz, 27 lat
Rewelacyjna pozycja pokazująca sekrety w jaki sposób poprawić dotychczasowe funkcjonowanie mózgu i zacząć cieszyć się życiem.

Grzegorz, uczeń technikum, 18 lat
Razem z Motywacją bez granic tworzą doskonałą parę, która inspiruje i zachęca do zmieniania siebie, odkrywania swoich pasji, a przede wszystkim odnoszeniu sukcesów.

Bartosz Gawryluk, uczeń, lat 16
Świetna książka. Dodatkowo możliwa do zakupienia w postaci audio. Polecam każdemu zainteresowanemu rozwojem osobistym.

gal anonim, informatyk, 43 lata
Dla mnie było to spojrzenie na swoje postępowanie z innej perspektywy. Zarówno Odrodzenie Feniksa jak i Motywacja bez granic napełniają taką niesamowitą energią aby zmienić coś w życiu.

Elżbieta Prykiel, pracownica branży ubezpieczeniowej w dziale sprzedaży
Ten ebook otwiera umysł na możliwości człowieka, które były opisywane już dawno temu, ale dalej są niezrozumiałe. Poszerza świadomość. Polecam tym, którzy są otwarci ale i tym, którym się wydaje, że złapali Boga za pięty , a tak na prawdę żyją w iluzji.

Marcin Bednarz, student, 19 lat
Po wysłuchaniu audiobooka Odrodzenie Feniksa udało mi się zmienić nastawienie do wielu sytuacji w moim życiu. Polecam go wszystkim tym, którzy uważają, iż warto w życiu sięgać po marzenia w każdej dziedzinie życia.

Maciej Ł., student biznesu międzynarodowego, 22 lata
Fenomenalna książka-obszerna, wyczerpująca temat, łącząca elementy psychologii, zarządzania sobą, motywacji i pełna złotych myśli!

Paweł Suder, student biznesu międzynarodowego, 22 lata
Ta książka mnie zainspirowała i dodała energii. To świetny pomysł aby takie książki były na mp3. Słuchałam jej na spacerach z psem i był to świetny relaks dla mnie, a spacery nabrały innego wymiaru. Są dla mnie czasem osobistego rozwoju. Spokojny i miły głos lektora, miłe przerywniki muzyczne...zaś wartość samej książki nieoceniona dla wszystkich, którzy chcą osiągać sukcesy w każdej sferze swojego życia.

Dorota Mirowska, grafik komputerowy, 34 lata
Na podstawie ebooka przygotowałam wykład o typach osobowości wg. DISC. Ebooka poleciłam również mojemu 17-letniemu synowi, który wkracza w dorosłe życie i ma 100 pomysłów na dzień, natomiast nie dość determinacji, aby cokolwiek wprowadzić w czyn. Przeczytał ebooka w jeden wieczór i podziękował za tak ciekawą lekturę. Obiecał, że zacznie realizować plan życia wg. zaleceń tej pasjonującej książki.

Renata Gołąbek, pracuję w marketingu, 44 lata
Wspaniała i OGROMNIE motywująca książka. Dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie oraz zacząłem wierzyć w siebie i pozytywniej patrzeć na świat, co juz przynosi efekty. Najlepszy ebook jaki przeczytałem - mogę powiedzieć to bez wahania.

Krystian Głąb, licealista, 19 lat
Ta książka nastraja pozytywne i optymistyczne do świata. Polecam ją jako środek na poprawienie samopoczucia i podwyższenia własnej wartości.

Marcin Bielicki, pracownik administracji, 28 lat
Jak to jest, że lektura takiej książki potrafi sprawić, że człowiek rodził się jakby na nowo? Dzień bez choćby kilku zdań Odrodzenia Feniksa jest dniem straconym...

Michał Czuba, pracownik administracji, 28 lat
Pozytywne myślenie to podstawa. Osoby optymistycznie myślące potrafią osiągnąć o wiele lepsze wyniki od osób pesymistycznie nastawionych do otaczającego ich świata. Jeżeli obrałeś sobie cel, marzenie to pierwszą rzeczą jaką należy zrobić aby go osiągnąć to pomyśleć, że już to zrobiłeś i że się udało. Osobiście powróciłem do mojego największego marzenia, które ostatnio uznałem za bardzo trudne do wykonania, ale dzięki tej książce na nowo uwierzyłem że mogę to zrobić i że wszystko zależy ode mnie, i od moich myśli.

Piotr Łokaj, inżynier, 26 lat
Siedzimy z żoną i słuchamy kolejne fragmenty Odrodzenia Feniksa i myślimy jaka szkoda, że nie mieliśmy okazji poznać tych skutecznych sposobów twórczego działania, gdy byliśmy młodsi! Może uda nam się zainteresować młodsze pokolenie!

Maciej Mackiewicz, lekarz, były naukowiec, emeryt, 74 lata
Jest to podsumowanie wiedzy wielu specjalistów z zakresu psychologii i motywacji, dlatego warto posiadać ten tytuł w swojej biblioteczce.

Krzysztof Cudak, student Informatyki, 24 lata
Ta książka to jak przebudzenie ze snu. Każdy, kto chce spojrzeć na swoje życie z całkowicie innej strony powinien ją przeczytać. Gorąco polecam!

Jarosław Domański, specjalista w firmie ubezpieczeniowej, 29 lat
Ebook Odrodzenie Feniksa bardzo mnie zafascynował. Jest w nim kilka bardzo fajnych technik, z którymi wcześniej się jeszcze nie spotkałem (a czytalem juź sporo), które działają znakomicie (przynajmniej na mnie). Jeśli jesteś zainteresowany samorozwojem nie możesz go nie mieć w swojej bibliotece.

Krzysztof Pięcek, przedstawiciel handlowy, 30 lat
Doskonałe streszczenie książek o tej tematyce, oraz dużo ciekawych rad i przemyśleń samego autora. Jedna z najlepszych książek, jakie czytałem tego typu. Gorąco polecam!!!

Sławek, przedstawiciel handlowy, 29 lat
Jestem pod ogromnym wrażeniem poradnika. Odmienił moje życie o 180 stopni. Po przeczytaniu go ma się energię do działania 24 godziny na dobę. Poradnik polecam każdemu, kto chce mieć swoje życie w swoich rękach, a nie być ciągle zależnym od innych.

Iwona Wydrzynska, 40 lat, chemik
Książka niezwykle kompleksowo traktuje omawiane zagadnienia, dużo praktycznych porad, nawiązania do myśli znanych ludzi. Dzięki niej można uporządkować swoje życie i zacząć działać w sposób sensownie zaplanowany.

Grzegorz Targosz, handlowiec, 37 lat
Namawiam do przeczytania e-booka z 3 powodów: - dowiesz sie z niego, w jaki sposób przejąć kontrolę nad własnym życiem; - nauczysz się kontrolować własny stan emocjonalny, dzięki czemu poprawisz skuteczność zarządzania własnym życiem; - odkryjesz w sobie uśpione możliwości co pozwoli Ci zrealizować wszystkie własne zamierzenia i postawione cele Uwaga! Po przeczytaniu tego e-book'a można diametralnie odmienić swoje życie na lepsze.

Kamil K. Partyka, handlowiec, 37 lat
Dzięki tej publikacji zmienił sie mój sposób patrzenia na prace. Dzięki niemu działam szybciej i skuteczniej.

Łukas Podlewski, wlasciciel firmy, 23 lata
Świetna książka. Pomogła mi odkryć moje prawdziwe pragnienia i uwierzyć, że mogę je zrealizować. Polecam ją każdemu kto czuje, że czas na zmiany.

Łukasz Nowakowski, student budownictwa, 21 lat
Bardzo motywująca i budująca książka. Bardzo dobry język. Autor przekazuje wiedzę jak zarządzać swoimi życiowymi celami, jak ulepszać się poprzez technikę małych kroków i jak myśleć pozytywnie o każdej sytuacji. Autor uczy również racjonalnego podejścia do życia poprzez zachowywanie równowagi między pracą, rodziną, sportem, nauką. Książka jest zdecydowanie warta zakupu.

Przemysław Barański, student
Naprawdę wspaniała pozycja. Jestem pod wrażeniem tego, co przeczytałem. Wiem teraz, że zmiana siebie zależy głównie od moich myśli i nastawienia. Mam nadzieję, że wytrwam w stosowaniu porad zawartych w tym ebooku. Najważniejsze to przeczytać i zastosować w działaniu!

Krzysztof, 23 lata
Dowartościowałam się. Teraz wiem, że mogę osiągnąć sukces w sprawach finansowych. Myślę realnie i wiem, że to możliwe. Po przeczytaniu książki sprezentowałam mojej córce, która przeczytała jednym tchem, i wyznaczyła sobie cele - wie, co chce robić w życiu.

Marianna, emerytka, 58 lat
Przyznam, że przed zakupem byłem sceptyczny do tej pozycji. Jednak w miarę przechodzenie przez następne działy udało mi się dostrzec pewne rzeczy, które zmieniły moje nastawienie do życia i biznesu jakim się zajmuje. Dzięki tej książce przede wszystkim stałem się skuteczniejszy w swoich działaniach. Tak w życiu prywatnym jak i w biznesie. Ten ebook jest wartościową pozycją także dla (jak w moim przypadku) starych weteranów w dziedzinie motywacji.

Artur Sojka, szef Marketingu www.drukowanie.com.pl www.wczasywpolsce.pl
Druga sztandarowa pozycja autorstwa Nikodema Marszałka. Jak wszystkie pozycje tego autora czyta się jednym tchem. Powinna stać się obowiązkową lekturą dla tych, którzy chcą zmienić swoją dotychczasową rzeczywistość i wypromować swoją lepszą przyszłość. Ci, którzy szukają, szukają..., niech przestaną szukać, tylko wezmą tę pozycję do ręki. Już znaleźli...

Sławomir Witkowski, elektronik
Rewelacyjna książka! Daje solidne podstawy, na których można zbudować swój nowy wizerunek. Wyjaśnia jak usunąć złe wzorce myślowe. Polecam każdemu kto chcę zmienić swoje życie.

Jacek Bożek, technik-mechanik, 22 lata
Jest niewiele takich książek, które mają odzwierciedlenie do naszych polskich realiów. Ta do nich należy. Dla mnie bestseller! Każdy w niej znajdzie coś dla siebie.

Piotr, technik-mechanik, 22 lata
Doskonała publikacja dla osób, które potrzebują zmian w swoim życiu. E-book napełnia optymizmem oraz pozwala uwierzyć we własne możliwości.

Arkadiusz Podlaski, autor bloga
Książkę kupiłam na prezent dla mojego 22-letniego syna, który gdzieś po drodze swojego życia stracił wiarę, pewność siebie, energię i motywację do działania. Z niedowierzaniem patrzyłam jak syn po jej otrzymaniu, przeczytał ją jednym tchem, potem uśmiechnął się i... powiedział: takiej książki potrzebowałem - całując mnie serdecznie z podziękowaniem. Przyznam się, że zanim Odrodzenie Feniksa podarowałam synowi, sama ją wprost pożerałam, nie mogąc oderwać się od niej, póki nie przeczytałam ostatniej strony. Czytając zarwałam noc, ale wiem, że odrodziłam się na nowo, obudziłam inna-pozytywna i byłam przekonana, że ta oto książka wpłynie na zmianę w nastawieniu do życia syna, na jego przyszłe szczęście. Na pewno polecam ją ludziom, którzy zagubili się i nie potrafią znaleźć drogi do szczęścia, które jest tak blisko.

Aleksandra Rybarczyk, tech. dentystycznym - ortodonta; 47 lat
To jest doskonała książka, polecam ją wszystkim tym, którzy chcą sobie uświadomić mechanizmy naszych ograniczeń w dążeniu do harmonii w życiu i osiągnięć w sprawach zawodowych. Tą książkę należy czytać wielokrotnie i szukać ludzi w swoim otoczeniu, którzy myślą podobnie. To jest ten fantastyczny kreatywny świat, z którym tak mało na co dzień można sie kontaktować.Ta książka dodaje siły, pokazuje drogi do sukcesu i szczęścia. To co tam jest zawarte jest 100% prawdą,którą poznałam praktycznie. Jeśli mam taki stan umysły wszystko jest w zasięgu reki, cały świat sprzyja. Ale trzeba sobie o tym ciągle przypominać, bo wpływ otoczenia jest niestety mocno deformujący.

Maria Ziółek, 57 lat; kosmetyczka, Masterem NLP
Bardzo motywująca do działania. Odkrywa prawdziwe nasze oblicze i wskazuje drogi rozwoju intelektualnego. Pokazuje nam, że każdy ma w sobie ukryty potencjał, który trzeba dopiero w sobie wyzwolić, aby osiągnąć sukces.

Mirosław Sikora, inżynier, 36 lat
Bardzo pożyteczna publikacja, pomagająca osiągać wyznaczone życiowe cele. Polecam

Wojtek Tyrtania, student
Wyśmienita pozycja na liście ebooków Złotych Myśli! Już od pierwszych zdań widoczny jest olbrzymi profesjonalizm i magiczna energia autora. Polecam.

Katarzyna Nagorka, 27 lat, menager
Odrodzenie Feniksa jest jedną z lepszych książek motywacyjnych, jaką miałam w ręku. Porady, choć czasem wydaje się, że uniwersalne, są jednak konkretne - trzeba je tylko zastosować w życiu. Wydaje mi się, że jeszcze nie raz przeczytam Odrodzenie Feniksa i mam nadzieję, że będę umiała z niej należycie skorzystać.

Wiesława Kurpiewska, 36 lat. Polonistka
Dzięki tej lekturze zdołałem dostrzec wiele rzeczy i możliwości, które dotychczas miałem dosłownie przed nosem ale nie potrafiłem ich zauważyc ani wykorzystać. Teraz jest to w fazie zmiany, i myślę, że zaowocuje w przyszłości... polecam

Mateusz Jarząbek, 21 lat, handlowiec
Obowiązkowa lektura dla wszystkich na drodze do sukcesu. Jedna z tych książek co nie ja ją czytam lecz ona mnie.

Piotr Humienny, 21 lat, student informatyki
Można się dowartościować, uwierzyć w siebie i dostrzec proste prawdy w - na pozór skomplikowanych zagadnieniach.

Dariusz Wacławik, 42 lata, inż. leśnik
Nie skłamię jeżeli powiem, że ta książka całkowicie odmieniła moje życie. Dzięki niej inaczej teraz patrzę na otaczający mnie świat. Publikacja ta odpowiedziała na liczne moje pytania lub sprowadziła mnie samemu do odpowiedzi, której jeszcze przez długi czas bym poszukiwał. Zmobilizowałem się do większego wysiłku nad własną osobą, poznałem swoje dobre i złe strony. Co więcej wiem teraz jak wyeliminować te drugie. Polecam Odrodzenie Feniksa każdemu, kto poszukuje odpowiedzi na swoje niepowodzenia. Ta bezcenna wiedza jest tak blisko, dlaczego by nie skorzystać!?

Emil, 19 lat, student
Chyba najbardziej motywująca i mądra książka jaką przeczytałem, dzięki autorowi ludzie na pewno stają się lepsi.

Cezart Janowski, lat 48, przedsiębiorca
Dzięki tej wspaniałej publikacji zmieniłam całkowicie podejście do życia. Jest to moja osobista Biblia, którą przyznam szczerze czytam każdego dnia. Ta książka tak mnie wciągnęła, że po zakupie przeczytałam ją w 1 dzień! Ponad 200 stron w 1 dzień! Sama byłam w szoku. Ale wiem, że warto. Naprawdę mądra książka. Po prostu rewelacja!!!

Barbara D., inżynier zarządzania, 25 lat
Choć trochę na temat motywacji samego siebie już wiedziałem, dzięki tej książce zrozumiałem, że wszystkie ograniczenia narzucam sobie sam i w gruncie rzeczy mogę wszystko, o ile tylko będę chciał.

Krzysztof Lis, 23 lata, inżynier mechanik
Książka bardzo wciągająca, po rozpoczęciu trudno przestać czytać. Dużo można dowiedzieć się o sobie samym. Naprawdę polecam, każdy powinien ją przeczytać, na pewno znajdzie w niej coś dla siebie. Ja bym ją określiła mianem książka nadziei . Po prostu SUPER FAJNA KSIAŻKA!

Agnieszka Adamska, Mam 28 lat z wyksztalcenia jestem chemikiem
Ta książka zmusza do działania. Pisana dobrym językiem. Autor przekazuje wiedzę, która pomoże biznesmenom, sportowcom, studentom, emerytom - dosłownie wszystkim.

Michał Bieniek, 23 lata, student ekonomii
Książka ta jest skarbnicą pobudzającą do refleksji. Pozwala na przetarcie oczu i obalenie wielu stereotypów mocno zakorzenionych w naszym umyśle. Pomaga w uszeregowaniu poglądów. Nie nakierowuje ich na zmianę lecz sprawia, iż nasze myśli stają sie bardziej światłe...

Adrian Greczycho, 20 lat, działacz pozarządowy, student, pracownik fizyczny
Zajmuję się motywowaniem ludzi od 6 lat. Poprzez tą książkę otwarły mi się nowe poglądy myślowe POLECAM!!!

Krzysztof Waluś, 29 lat, prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą bezpośrednią
w prosty i przejrzysty sposób pan Marszałek pokazuje, jak wyznaczać swoje cele i jak zabierać się do ich realizacji. Świetny poradnik!

Jola, Pedagog, lat 56
Sposób na życiowy sukces!! Wspaniała książka dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze.

Dominika Chmiel, Pracuję w dużej firmie w branży IT.
Odrodzenie Feniksa do doskonały ebook zawierający sprawdzone recepty na poprawę jakości życia i dodanie mu barw. Od poradnika po prostu nie można się oderwać, pamiętać należy jednak o tym, że nie mam sensu poprzestać jedynie na dokładnym przeczytaniu, należy również zastosowac opisane metody. To kopalnia pomysłów, cennych wskazówek i błyskotliwych uwag, które każdy czytelnik może odnieść do samego siebie. Pozycja godna polecenia.

Monika Sieniawska, www.wiadomosci24.pl
Ta publikacja otwarła mi oczy, sprawiła, ze inaczej postrzegam świat ,uświadomiła mi, że sukces jest tylko i wyłacznie efektem ciężkiej pracy i i pokonywania słabości.

Arkadiusz Latocha, student
Kolejna pozycja, która wpłynela na mnie pozytywnie :)

Piotr Majewski, informatyk
Przeczytałem już kilka książek o sukcesie i rozwoju osobistym, ale niewiele jest tak wciągających jak Odrodzenie Feniksa . Czyta się ją jednym tchem. Polecam każedemu kto poszukuje sensu swojego życia i pragnie osiągnąć szczęście.

Marcin Czerepak, 26 lat, www.twoj-sukces.com
Odrodzenie feniksa? Najlepszy ebook jaki kiedykolwiek dorwalam. Zmienil mnie, pomogl mi dotrzec i dojrzec do tego, czego zawsze chcialam, a takze dalej pomaga mi sie piac w gore ku marzeniom. Mimo iz na poczatku odruchowo smialam sie w tekst, nie chcac mu wierzyc..

Alicja Zbrog, 23lat, ratownik medyczny
Krok po kroku opisane jak zmienić sposób myślenia aby odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. To książka, którą każdy powinien przeczytać aby zrozumieć dlaczego do tej pory miał problemy nie tylko finansowe. Każdy ma w sobie potencjał kreatywności aby osiągnąć wolność.

Teresa Mądzik, zwykły człowiek który osiąga niezwykłe rezultaty
Sięgnęłam po niego parę dni temu wieczorem. Do 4 rano przerobiłam . Jest fascynujący. Nikomu nie będę pożyczać, więc uzupełniałam ołówkiem w książce, wg kolejnych miejsc do wypełnienia. Prowadzi nas drogą od nakreślenia urazów, ograniczeń, potrzeb, poprzez sformułowanie marzeń do celów do realizacji. Ale pisze też o metodach ralizacji zmian. Od razu miałam chęć napisać pełną zachwytu opinię na Forum, byłam wulkanem energii, ale pomyślałam sobie, że nie jestem nikim znanym ani może zbyt ważnym. Obiektywnie rzecz biorąc, mam wiele osiągnięć, ale zero satysfakcji finansowej. To się zmieni! Wiem! Bo w realizaji celów ograniczają mnie blokady mentalne. Dzięki Odrodzeniu Feniksa poradzę sobie ze zmienianiem siebie! I tym samym otoczenia wokół mnie i moich spraw. Marzenia niech się realizują!

Grażyna Dobromilska, 47 lat, informatyk, grafik komputerowy, firma poligraficzno-wydawnicza, www.madgraf.eu
Zastosowanie rad zawartych w tym e-booku pozwoli Ci kształtować siebie powodując, że zaczniesz odnosić sukcesy na różnych płaszczyznach.

Grzegorz Doniec, 35 lat, bankowiec
Odrodzenie Feniksa pomogło mi bardziej poznać siebie! Jest to e-book poprostu zwalający z nóg, znakomicie motywuje oraz uczy i pokazuje jak można pięknie zmienić swoje życie na lepsze niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu! Dziękuje autorowi za taką lekturę

Elżbieta Misztal, 42 lata, nauczycielka
Książka jest bardzo udanym zgromadzeniem wiedzy w tematyce samodoskonalenia. Moim zdaniem jest to klasyka. Jestem zadowolony na 200% dostałem więcej niż od niej oczekiwałem.

Grzegorz Bedra, programista maszyn przemysłowych
To niesamowite jak jedna publikacja zmienia Twoje życie, a Ty patrzysz i nie możesz uwierzyć. Wprowadzasz małe zmiany, niekiedy bardzo oczywiste i zaczynasz chwytać swoje przeznaczenie, które walczy wyrywa się ale teraz TO TY MASZ NAD NIM KONTROLĘ - polecam wszystkim którzy chcą zerwać kajdany i chwyć ster własnego życia.

Tomasz Zieliński, 30 lat, kierownik operacyjny
Zrozumiałam że potrafię wszystko, tylko muszę bardzo chcieć i uwierzyć w to że tak będzie!

Mirosława Kuryłowicz, 54 lata, położna
Poznałam swojego olbrzyma a dotąd nie miałam okazji bo spał teraz jest pełny enegii i jest moim wiernym przyjacielem. Ty też go znajdziesz jak tylko zastosujesz tajniki z tej ksiażki. Powodzenia.

Marta, pracuje i mieszka w Anglii
W tytule nie ma ani odrobiny przesady. Korzystając z wiedzy zawartej w tym ebooku można rzeczywiście powstać na nowo . Mamy tu wybrane informacje od najlepszych klasyków tematu: Zig Ziglar, Robert Kiyosaki, trochę Murphyego i innych. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto myśli poważnie o rozwoju osobistym i zmierza w kierunku wskazywanym przez drogowskaz z napisem SUKCES.

Wojciech Koziński, 52 lata, inż. elektryk
Ta książka dała mi inspirację do działania, obudziła we mnie coś co można nazwać bestią.

Artur Penar, 38 lat, specjalista ds. programów inwestycyjnych
Dzięki tej książce zrozumiałem jak mogę pokonywać swoje słabości każdego dnia. Polecam ją każdemu bez wyjątków.

Andrzej Kowalski, 26 lat, mgr inż.
To jest po prostu instrukcja obsługi człowieka. Jest to jedna z pozycji, które przyczyniły się ostatnio do osiągnięcia przeze mnie szczęścia i sukcesu od razu!

Artur Zygmunt, 23 lata, trener i menedżer
Doskonała książka, ale nie dla każdego. Osoby lubiące podejmować decyzje znajdą w niej wiele wskazówek i wyjaśnień usprawniających podejmowanie decyzji. Na pewno pozwoli też zrozumieć przyczyny wielu swoich i cudzych wyborów. Jest napisana jasnym i precyzyjnym językiem. W odróżnieniu od innych tego typu publikacji sprawia wrażenie bardziej nowoczesnej i aktualnej. Sposób opisywania poszczególnych zagadnień jest zarazem ścisły i otwarty na osobiste refleksje czy doświadczenia czytającego. Spodobał mi się również taki drobiazg - starannie dobrana wielkość czcionki, znakomicie uprzyjemniająca czytanie.

Bartłomiej Woyke, 39 lat, informatyk, Invest-Bank S.A.
Odrodzenie Feniksa daje odpowiedź na wiele pytań dotyczących sposobu na udane życie. Zanim znajdziemy właściwą drogę do sukcesu w życiu, do lepszych relacji międzyludzkich, trzeba sporo wysiłku i czasu. Często popełniamy wiele błędów, które niosą za sobą często, opłakane konsekwencje. Dzięki e-bookowi Odrodzenie Feniksa można uniknąć błędów i skorygować dotychczasową postawę w życiu. Książka ta, na pewno, daje sporo do myślenia i pobudza do refleksji. Czytanie takich książek to sama przyjemność. Oby tylko czas pozwalał.

Robert Handke, 40 lat, pracownik techniczny w firmie produkcyjnej
Najlepszy e-book jaki kiedykolwiek w życiu czytałem . Jest to publikacja która motywuje jak żadna inna i dzięki niej powróciłem do dawnej pasji i odnalazłem sens życia.

Konrad Palacz, 17 lat, uczeń technikum
Bardzo przydatna książka, niewątpliwie można się z niej nauczyć naprawdę wiele. Stanowi idealne uzupełnienie Motywacji Bez Granic tegoż samego autora.

Krzysztof Rajda, uczeń, lat 14
Było jak u Hitchcock'a. Wstrząsnał mną wstęp a potem napięcie rosło. Ten ebook otwiera oczy i budzi pozytywne nastawienie.

Paweł Szwapczyński, fotograf, www.psz-foto.net
Odrodzenie Feniksa to książka niezwykła. Podręcznik i przewodnik w jednym. Napisana w sposób prosty, niezawodnie przemawia do czytelnika. Zaskoczyła mnie niesamowita trafność opisu profili osobowości. Już widzę zmiany, które powinnam bardzo dawno temu wprowadzić, ale nie miałam o tym pojęcia. Autor w bardzo prosty a jednocześnie niezmiernie przekonywujacy sposób pomaga czytelnikowi uwierzyć w siebie, w swoje możliwości i prowadzi PROSTO DO SUKCESU. Dzięki tej książce sukces jest naprawdę w zasięgu ręki. Wystarczy tylko zastosować podane wskazówki i otworzyć się na możliwości. Jestem pod wrażeniem !!! To książka, której nie można odłożyć na półkę. Gorąco polecam.

Hanna Adamska, 47 lat, asystentka w zagranicznej firmie
To jest to czego mi było potrzeba. Polecam tego ebooka wszystkim, którzy nie wiedzą jak i co zrobić ze swoim życiem.

Michał Waszczyk, student
Dzięki tej książce uświadomiłem sobie, że mogę się zmienić, osiągnąć to czego od dawna pragnę a w co nie bardzo dotyczczas wierzyłem.

Grzegorz Ćwikliński, inżynier
Fantastyczna książka gorąco polecam wszystkim. Przeczytałem wiele książek o podobnej tematyce, ale Odrodzenie Feniksa jest najlepsza i zawiera esensje wiedzy zawartej w innych książkach.

Grzegorz Okraska, 33 lata, przedsiębiorca
Dzięki tej książce zaczniesz podążać za Wolnością.

Krzysztof Kaniewski, 37 lat, programista
Lektura ksiązki Nikodema Marszałka Odrodzenie Feniksa jest tą z serii motywacyjnych, na którą zawsze czekałem. To jest balsam dla duszy. Od początku po każdej stronie czujesz, że dociera do Ciebie jeszcze bardziej, aby na końcu zauważyć dlaczego nie wszystko w życiu wychodziło. I najważniejsze, że masz jak na tacy podane co masz do zrobienia, aby również zaznać sukcesu, wykorzystać poznane prawa i budować postawę zdeterminowaną na dotarcie do upragnionego celu. A rozdział o budowie i osiąganiu celów jest wręcz modelowy. Szukałem dotychczas takiego podanego krok po kroku przepisu. Książka jest generatorem pomysłów, cennych wskazówek dotyczących przywództwa nad samym sobą, przebudowy myślenia. Daje moc i poczucie wiary na dni codziennej pracy po świętach. Nie wyobrażam sobie po przeczytaniu tej ksiązki powrócić do starego sposobu myślenia. Polecam serdecznie dla chcących pozytywnie kreować własną przyszłość.

Krzysztof Nowakowski, 53 lata, inż. oświetleniowiec pracujacy dla hurtowni elektrotechnicznej w Białymstoku
Niezwykłe osiągnięcia, sukcesy życiowe, radość i szczęście... - jak to osiągnąć???? Bardzo proste - wystarczy przeczytać Odrodzenie Feniksa i wprowadzać w życie zasady o których pisze autor. Książkę czyta się jednym tchem i jednym mrugnięciem powieki.

Piotr Gibulski, 30 lat, inż.elektronik, zainteresowania pozazawodowe: rozwój osobowości

Podobne poradniki

Jak zostać wziętym trenerem
34.90 zł
Sztuka skutecznego życia
19.90 zł
Skuteczne prezentacje biznesowe
24.90 zł
Spokój i radość
14.90 zł