Od złotówki do stówki

Od złotówki do stówki

Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy? Wydaje się nierealne? A jednak jest możliwe. Przekonaj się samodzielnie.


Cena: 19.97 zł
Autor: Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-209-9

Opinie

Uważam, że książka jest bardzo wartościowa w wiedzę, która pokazuje dokładnie jak można zacząć własny biznes bez jakichkolwiek środków lub poprzez minimalny wkład na potrzebne środki do pracy. Gorąco polecam każdemu, kto chce zacząć zarabiać na usługach tą właśnie książkę.

Krzysztof Szaton, Jestem managerem w restauracji i z zamiłowania zajmuję się informatyką.
Jeśli ktoś uwierzył, że rynek jest wypełniony po brzegi i nic się na nim już nie zmieści, to autorzy tego ebooka udowadniają, że wcale tak nie jest.

Mirek Sziwa, 50 lat
Naprawdę polecam tego ebooka każdemu, kto szuka dodatkowej pracy lub chciałby zarobić ale nie ma zbytnio pomysłu jak, lub nie posiada do tego celu odpowiedniej gotówki. Jak dla mnie sposoby dosyć precyzyjnie opisane - nie tylko sam pomysł ale również sposoby na reklamowanie się, a to jest główna podstawa na sukces w biznesie.

Rafał, 24 lata, elektronik oraz raczkujacy e-biznesmen
To niesamowite, ale ja też myśląc o rozpoczęciu jakiejś formy usług miałam od razu na myśli załozenie firmy i co za tym idzie przerastajacą mnie na poczatku składkę na ZUS. Dużo ludzi chyba myśli podobnie i dlatego boją się podjąć działania. To co napisano w tej ksiązce jest genialnie proste i dlatego polecam przeczytanie.

Katarzyna Budzis, 42 lata, pośrednik ubezpieczeniowy
Co tu dużo mówić, już w momencie czytania, zaczęły się nasuwać pomysły na biznes. A sam poradnik w sposób niezwykle prosty podpowiada jak się zorganizować, żeby uniknąć kosztów, które na początku paraliżują każde przedsięwzięcie. Dla mnie bomba.

Wiesław Adamczyk, 51 lat, rencista
Bardzo ciekawa i pouczająca książka a ponadto pisana zrozumiałym i porywającym językiem - przeczytałem całą jednym tchem! :) Autorzy opowiadając historie wyjęte z własnego życia próbują przekonać czytelnika, że nawet w dzisiejszym świecie sukces może osiągnąć każdy, kto tylko ma wystarczająco dużo chęci aby zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe i stać się przedsiębiorcą. Myślę, że wyśmienicie im się to udało. Szczerze polecam tę książkę każdemu kto choć trochę myśli o prowadzeniu własnego biznesu.

Tomasz Zaręba, PewnyBiznes.pl
Ciekawy i wartościowy e-book zawierający w miarę nieskomplikowane sposoby zarabiania pieniędzy. Polecany szczególnie ludziom młodym, uczącym się, którzy szukaja przystępnego sposobu na zdobycie dodatkowych środków finansowych.

Kamil Kędzior, student, 22 lata

Podobne poradniki

Pokaż na co Cię stać!
21.70 zł
Legalny Doping Emocjonalny
24.90 zł
Nie ogarniam!
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom 1 Superumysł
0.00 zł