Od zera do milionera

Od zera do milionera

Poznaj historie milionerów i ludzi sukcesu, którzy stali się ikonami biznesu.


Cena: 19.90 zł
Autor: Piotr Rosik Wojciech Rudny
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-748-4

Opinie

Naprawde inspirujace i zachecajace do dzialania. Skoro im wszystkim sie udalo to tylko czas uwierzyc w siebie i wyrwac sie z przyziemnego myslenia bycia pracownikiem i pracowaniem dla innych. Fascynujaca ksiazka!

Karolina, studentka na uniwersytecie walijskim, przyszly przedsiebiorca i przyszla mama;)
Witam Książka pokazuje jak żyli kiedyś zwykli ludzie tacy jak my, ale pokazali jak można stać sie niezależnym. W bardzo prosty sposób wystarczy chcieć i dążyć do celu-proste;)

Włodek, Mechanik
Lektura Od zera do milionera wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie. Dowiedziałem się,że żadnemu z tych osób nie było łatwo zostać milionerem,ale ich determunacja i wytrwałość udzieliła się i mnie.Dlatego też myślę,że myśląc tak jak oni i wytrwale dążąc do celu można spełnić swoje marzenia.Jeden sukces już osiągnąłem,bo cieszę się dobrym zdrowiem,chociaż lekarze nie dawali mi szansy na jego poprawę. Dzięki tej i innych lektur myślę,że pomagając innym sam osiągnę jeszcze większy sukces. Dlatego polecam cały czas czytać tą i inne podobne lektury, a zdobędziemy szczyt jaki sobie wybierzemy.

Krzysztof Porczyński, Jestem na rencie od 13 lat.Zajmuję się suplementacją i promowaniem zdrowia,ponieważ sam doswiadczyłem dobroczynne działanie na sobie i rodzinie naturalnych produktów.
Bardzo ciekawa pozycja. Ilekroć potrzebuje natchnienia do działania, sięgam po nią.

Marek Czyżniewski, Z zamiłowania komputerowiec, fascynują mnie nowinki techniczne, w dalszym ciągu początkujący partner ZM :-)

Podobne poradniki

Świadomie do sukcesu
19.90 zł
Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom I i Tom II
21.90 zł
Życie to jest teatr
21.90 zł