Obudź się i zacznij żyć!

Obudź się i zacznij żyć!

Poznaj formułę sukcesu, dzięki której poniesienie porażki jest praktycznie niemożliwe.


Cena: 21.70 zł
Autor: Dorothea Brande
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-741-5

Opinie

Warto wysłuchać audiobooka nie raz i się pobudzić do lepszego życia!

Maraton, zajmuję się marketingiem
Wspaniała.

adam januszewski, zajmuję się marketingiem
Jestem w trakcje tworzenia własnego biznesu. Takie publikacje są mi teraz bardzo potrzebne, by nie zniechęcić się trudnościami. Zachęcam do przeczytania.

Anita Janusz, zajmuję się marketingiem
Obudź się i zacznij żyć - jest świetną publikacją dla osób, które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Z pewnością każdego zmobilizuje do działania. Gorąco polecam.

Barbara Piotrowska, zajmuję się marketingiem
Niektóre lektury są ponadczasowe i pokazują,że ludzie od zawsze borykają się z pewnymi problemami i wciąż od nowa poszukują skutecznych rozwiązań. Okazuje się,że rozwiązania znane są od dawna... a dla niektórych są to prawdy oczywiste. Nawet wtedy jednak warto je sobie odświeżyć, przypomnieć, przedefiniować na nowo. Ciekawa, inspirująca książka.

Agata Kropiniewicz, artysta plastyk
Troche zajelo mi czasu zrozumienie mojej sytuacji i odnalezienie drogi, ktora chce isc. Troche mi zajelo uwierzenie w siebie. Z tej ksiazki kazdy wyniesie cos innego, cos pozytecznego i jestem przekonana,ze pozwoli otworzyc oczy na rzeczy, ktorych wczesniej nie dostrzegalismy.

Karolina, studentka, przyszla mama
Wspaniała książka na twórcze przebudzenie ,choćby teraz na wiosnę. Az trudno zrozumieć jak duzo zależy od nas, od naszego pozytywnego nastawienia do życia, sukcesu, miłości. Polecam

Małgorzata Sikora, studentka, przyszla mama
Polecam książkę każdemu kto chce się rozwijać no i być szczęśliwym człowiekiem kochającym życie.

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Wspaniała książka dla każdego świadomego człowieka. Gorąco polecam!

Magdalena Matuszewska, 30 la, pracownik biurowy
Szczerze mówiąc, to takiej właśnie książki i wiedzy potrzebowałem do tego, aby po kilku latach działania, dociekania i badania w dziedzinie psychologii osiągnięć i filozofii życia - sowicie je podsumować i przejść do nowego, jakże wspaniałego okresu w swoim życiu. Ta książka jest prosta, powiedziałbym nawet, że bardzo prosta a jej prawdziwe zrozumienie, doprowadzi nas do zdobycia czy osiągnięcia wszystkiego czego pragniemy. Jest tutaj śmierć jako, że wszyscy się urodziliśmy, tak więc i wszyscy umrzemy. Jest tutaj również prawdziwe życie, jako że tylko życie w szczęściu i uczestniczenie w prawdziwym sukcesie oraz jedności ze wszystkim co istnieje, można do takiego życia zaliczyć. Bo pewien pan powiedział kiedyś raz: tylko życie w pełni wykorzystane w służbie dobra, można nazwać życiem w pełni wykorzystanym . Osobiście zgadzam się z autorką, że prawdziwy sukces to nie dostrzeganie porażki. Inaczej się chyba tego nie da powiedzieć. Kiedy zwracasz uwagę na ewentualną porażkę, podejmując się jakichkolwiek działań, nie masz absolutnie żadnych szans na to, by wygrać i zwyciężyć. Zacznij kierować się pozytywną stroną własnego umysłu, dostrzegaj to co najlepsze a zwyciężysz. I na koniec powiem, że nie dziwię się temu, że książka ta jest bestsellerem na całym świecie. Rzeczywiście: jej prawdziwe zrozumienie doprowadzi nas do sytuacji, w której przestaniemy śnić na jawie, jak pijak który dzień w dzień tankuje. Zrozumienie tej książki nie jest proste. Sam bym jej nie zrozumiał, gdybym nie miał żadnej wiedzy poprzedzającej to o czym mówi autorka. Mimo wszystko polecam tą książkę wszystkim tym, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej i zacząć działać tak aby odnieść zwycięstwo, zamiast porażki.

Krzysztof Trybulski, Autor kilku książek w wydawnictwie Złote Myśli http: dosukcesu.com
Żyłam dotąd, ale jak? Książka pomaga spojrzeć właściwie na życie.

Joanna Szałas, optyk i kosmetyczka
Po przeczytaniu tego ebooka mam mieszane odczucia. W trakcie czytania nie byłam zachwycona treścią ani stylem, w jakim jest napisany. Jednak spróbowałam zastosować główną radę daną przez autorkę i niedługo potem zauważyłam pozytywne zmiany w moim życiu. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale bardzo możliwe, że to naprawdę efekt działania zalecanego w tej książce. Nawet sama autorka pisze, że trudno uwierzyć, że to naprawdę działa! Więc chyba coś w tym jest... :)

Marta Jaśkiewicz, 27 lat,pracownik biurowy,mama i żona :)
Zdecydowanie dobra książka. Napisana przystepnym językiem ,staram sie wprowadzać w czyn to, co przeczytałam.

Danuta Pieniek, ekonomistka
Książka FANTASTYCZNA :)Zawiera mnóstwo ciekawych pomysłów i rozwiązań, które przydadzą mi się w moich planach na rozkręenie własnej firmy - opisane w niej życie życie życie... - ono daje nam inspiracje i pomysły co i jak robić - nie tylko w życiu codziennym i w relacjach z innymi ale i w pracy i w możliwościach zarabiania pieniędzy.

Anna Koczur, szczęśliwa mama
Otrzymałem to, czego się spodziewałem i bardzo mnie to cieszy. Sam kiedyś prowadziłem wykłady z NLP i motywacyjne, lubię tego rodzaju publikacje gdyż traktuje to nie jak książkę, ale jak narzędzie pracy, jak mawiali Napoleon Hill i Clemens Stone - samo czytanie nie wystarczy, trzeba działać, a tego typu lektura powoduje u mnie chęć pracy i konstruktywnego myślenia. Bóg dał nam dwie piękne rzeczy - rozum i czas - ja zbyt wiele czasu straciłem, więc zostało mi tylko działanie, a ta książka pobudza właśnie do działania.

Marian Lip, obecnie zajmuję się handlem i remontami taboru kolejowego
Bardzo ciekawa i intrygująca pozycja o temtyce motywacynej, Polecam tym, którzy chcą iść do przodu, a nie stać w miejscu...

Joanna, analityk biznesowy
Interesująca lektura. Najbardziej podoba mi się 12 dyscyplin na zmianę myślenia, naszych nawyków, przyzwyczajeń, a co za tym idzie polepszenia jakości życia. Nie tylko sucha teoria, ale trochę praktyki :)

Józef, inwestor
Bardzo interesująca lektura. Na początku sceptycznie podeszłam do rad zawartych w książce, ale one rzeczywiście działają!!! Dzięki temu w tydzień ukończyłam pracę, nad którą tak męczyłam się od jakiegoś czasu. Dziękuję za tą fantastyczną lekturę.

Ewa Świderska, studentka Pielęgniarstwa, Olsztyn
Publikacja zawiera dużo złotych mysli i nowych pomysłów jak rozwiązywać problemy. Właściwie częściowo są to rzeczy, który już gdzieś słyszałam, miałam z nimi doczynienia. Ale nigdy nie próbowałam ich ani zastosować ani pomyśleć nad ich sensownością. Nie jestem pewna czy bedę w stanie od razu tak bardzo zmienić swoje postępowanie względem bliskich mi osób i względem siebie.

Beata Carko, Pracuje w branży ubezpieczeniowo - komunikacyjnej. Mężatka z dwójką dzieci.
Książka napisana ciekawie , pozwala uruchomić w sobie bardzo proste mechanizmy prowadzące do osiągniecia konkretnego celu. Jak zwykle sprawdza się tu zasada , że najbardziej oczywiste prawdy trzeba dopuścić do głosu w swojej świadomości , żeby odblokować to co nam do tej pory nie pozwalało osiągnąć sukcesu. Polecam tą książkę wszystkim tym których ,,coś ,, powstrzymuje przed realizacją zamierzeń.

Katarzyna Budzis, Dyrektor rejonowy w Firmie Pośrednictwa Ubezpieczeniowo Finansowego
Przecieram oczy ze zdumienia, bo spałem - dosłownie -teraz nadszedł czas na prawdziwe życie i działanie.

Piotr Gibulski, inż. Piotr Gibulski, lat 33
Od jakiegoś czasu interesuje mnie osobisty rozwój dlatego bez namysłu sięgnęłam po książkę Dorothea Brande Obudź się i zacznij żyć i cieszę się ze to zrobiłam. Formuła sukcesu opisana w niej jest z jednej strony prosta kiedy już wiem o co chodzi kiedy ją znam z drugiej strony samemu często trudno uświadomić sobie pewne mechanizmy, których znajomość jest niezbędna jeśli chcę odnosić sukcesy i bez żalu radośnie energicznie kroczyć do przodu. Tego typu książki są dla mnie światełkiem w tunelu życia. Mając jasność danej sytuacji możliwie szybko i efektywnie radzę sobie z pojawiającymi się problemami choćby przy prowadzeniu własnej firmy którą założyłam niedawno. Polecam tą książkę jak najbardziej :)

jadwiga mielak, od niedawna prowadzę własną firmę
Książka bardzo ciekawa i temat zawsze aktualny. Trochę ciężko się czyta, bo styl pisania jest bardzo kwiecisty, zdania szalenie rozbudowane, ale pisane dobrym językiem. Gratulacje dla tłumaczki ! Polecam tę lekturę nie tylko lekko zagubionym , ale wszystkim, którzy chcą zdać sobie sprawę jak skomplikowaną sprawą jest własne nastawienie do życia, do działania.

Jacek Karpiński, Elektronik, informatyk, konstruktor
Bardzo ważna książka, pomaga ukształtować własną filozofię życiową, uświadamia, co jest naprawdę istotne przy podejmowaniu decyzji.

Jarosław Szabłowski, kamieniarstwo budowlane, kominki
Bardzo dobra pozycja. Kolejna z tych o temacie motywacyjnym. Polecam wszystkim, kto chce zmieniać swoje stare, złe przyzwyczajenia dotyczące zmian w życiu.

Marty, Multi Level Marketing, rekreacyjne uprawianie sportu
Każda książka przyczynia się do rozwoju człowieka i ta też. Chociaż, jeżeli nawet przeczytamy wszystkie książki tego typu i nie zmienimy myślenia oraz postępowania, nic to nie da. Dlatego, jeżeli chcecie coś wynieść z tych książek, to czytajcie i od razu wprowadzajcie w życie mądrości zawarte w nich. Mam już trochę doświadczenia życiowego i bardzo żałuję, że tak późno dowiedziałem o tylu wspaniałych rzeczach, mogących zmieniać moje życie. Ale nigdy nie jest za późno, prawda?

Mirosław Piątkowski, zajmuje się rolnictwem ekologicznym, rozwojem osobistym
Bardzo dobra książka, napisana nie zawiłym językiem jednocześnie na wysokim poziomie, teraz po przeczytaniu polecam ją wszystkim chcącym odmienić swoje życie...

Tomasz Świątek, technik-informatyk

Podobne poradniki

Zarządzanie sobą samym w czasie
21.70 zł
To takie proste!
21.70 zł
Inżynieria umysłu. Darować marzenia
21.90 zł
Zrobię to dzisiaj!
21.90 zł