Oblicza zdrady

Oblicza zdrady

Zdrada i jej oblicza. Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, i/lub do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają.


Cena: 21.70 zł
Autor: Michał Dziurdzik
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-215-0

Opinie

Bardzo dobra publikacja - polecam goraco wszytkim, aby przeczytali zanim dojdzie do kryzysu i zdrady w waszym zwiazku. Ta ksiazka otwiera oczy na pewne aspekty zycia, o korych nawet nie mamy swiadomosci, bo nikt nas nie edukuje w tej dzidzinie.

Artur Kowalski, IT Engineer
Dlaczego poświęcać tyle energii na myślenie czy mnie zdradza? . Po tej książce wszystkie twoje wątpliwosci zostaną rozwiane. Wyjdź poza domysły by wejść na lepszy poziom życia.Polecam

Rafał Kołodziej, 23 lata student
Myślę, że każdy powinien zapoznać się z tą publikacją! Informacje w niej zawarte są wartościowe dla osób, które zostały zdradzone, ale te, które na całe szczęście tego nie zaznały dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy jak temu zapobiec!!! Polecam serdecznie!!!

Wojciech Jankowski, właściciel firmy, student; 24 lata
Bardzo dobrze są opisane oznaki zdrady, jak również dla zdradzających jak uniknąć jej wykrycia. Dużo pomógł mi ten ebook. Podejrzewałam, że jestem zdradzana i dzięki niemu skutecznie wykryłam zdradę. A na przyszłość myślę, że dowiedziałam się jak jej zapobiec.

Agnieszka L., konsultant telemarketingu
Książka rzetelnie i realistycznie przedstawia problem zdrady. Ciekawie opisuje problemy związane z rozwojem technologii (zdrada internetowa). Przeczytałam ją tzw. jednym tchem. Uzmysłowiła mi wiele problemów związanych z odnalezieniem się po zdradzie. Gorąco polecam!

Paulina Dymińska-Wydra, nauczycielka, 37 lat
Książka otworzyła mi oczy. Po przeczytaniu tego e-booka wszystko zaczeło mi się układać w jedną całość. Człowiek jak jest w kimś mocno zakochany to jest bardzo ślepy i kiedy traci ukochaną osobę to wtedy zaczyna otwierać oczy. Książka potrafi pokazać oblicza zdrady, poprostu.

Daniel Rakowski, 33 lata, kier. sklepu
Polecam bardzo gorąco publikację Oblicza zdrady - jest NAPRAWDĘ świetna. Dzięki niej wiele zrozumiałam, czytając ją realizowałam i analizowałam jak również dociekałam przyczyn dlaczego tak bardzo rani ZDRADA. Polecam wielu młodym kobietom, które zostały zranione - publikacja jest tak BLISKA - pomaga zrozumieć, nauczy, jak również pomoże przeżyć te ciężkie chwile po utracie tak bliskiej, a zarówno tak nieznanej osoby. POLECAM !!!!!!!!

Anita Ruclak, 23 lata, zawód: administracyjno-prawny
Rozbawiła mnie ta książka ponieważ okazało się ze wiele zachowań opisanych w niej zgodziło się z moimi zachowaniami kiedy NIESTETY miałam romansik!! Nie wierzyłam że przeczytam tam coś sensownego a tu proszę! Rewelacja!Ale uwaga zdradzający! Nie dawać czytać jej swoim partnerom!

Aga H., 22,przedstawiciel handlowy
Jak większość ludzi - do niedawna żyłam w przekonaniu, że to, co zdarza się w moim życiu jest wyjątkowe, uikalne, jedyne, niepowtarzalne. Okazuje się, że wcale nie, że wszystko już było, że wpasowujemy się dokładnie w schematy wielokrotnie przerabiane przez innych. I wielkie nasze szczęście, że tak jest. Bo możemy uczyć się na cudzych, anie tylko własnych błędach. Bo możemy z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć następstwa naszych takich czy innych poczynań. Jeśli tylko zechcemy skorzystać z wiedzy, przemyśleń i życzliwości osób, które gotowe są podzielić się z nami swoją życiową mądrością.

Wiktoria Kowalska, lat 48, lekarz pediatra
...baaaardzo pomocna... Dziękuję!

Katarzyna Kaszkowiak, panna przed 30stką, zawód aktorka
Ciekawe, trzeźwe podejście do problemu zdrady, choć książka mogłaby być bardziej obszerna. Pewne problemy mogły by być opisane szerzej, na większej ilości przykładów oraz oparte na głębszej analizie motywacji z punktu widzenia psychologicznego. Książka pozwala na skuteczniejszą obserwację własnego związku z perspektywy ewentualnej zdrady. Pozwala przeanalizować związek, doszukać się przyczyn zdrady i nieporozumień między kobietą a mężczyzną.

Radek Lipowski, 22 lata, student UMK
Dowiedziałem się jak zrozumieć partnera i jego zachowanie.

Tomasz Najdo, 34 lata, przedsiębiorca
W książce profesjonalnie ujęto stan emocjonalny osób, których dotknął ten przypadek. Książka pomogła mi się wyciszyć i poukładać myśli, choć statystyka zawarta w książce napawa wielkim pesymizmem.

Danuta Książek, 40 lat, pracuje w administracji
Ten ebook otworzył mi oczy na wiele rzeczy, których do tej pory nie dostrzegałem. Jeśli przeczyta się go na czas można uratować związek i nie dopuścić do zdrady. Wiele ciekawych wskazówek zawartych w ebooku wyczerpuje temat w 100%.

Robert Bagiński, 26 lat
Bardzo dobra lektura. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy, które mają miejsce w naszym związku. Ebook otwiera oczy na drobne rzeczy, których nie zauważamy a powinniśmy się im czasami głęboko przyjrzeć.

Agnieszka Ksybek, 43 lata, pracownik bankowy
Bardzo dobra książka napisana w dobitny i zrozumiały sposób bez głupkowatego naukowego bełkotu. Mnie ona już nie zdążyła pomóc ale gdybym wcześniej ją przeczytał to napewno bym wcześniej zobaczył to co stało się tak oczywiste po przeczytaniu jej! Serdecznie polecam. Tak niska cena jest nie współmierna do informacjii zawartych w Obliczach Zdrady .

Łukasz S, 24 lata, buduje repliki Lotusów Super Seven
Dzięki temu ebookowi wiele można dostrzec w swoim zachowaniu, co wcześniej było niemożliwe lub wydawało się normalne.

Wioletta, nauczycielka biologii w technikum i liceum
Dzięki temu ebookowi wiem czego unikać w związku, aby żaden z partnerów nie dopuścił się zdrady. Ebook Oblicza zdrady pokazuje jak poszczególne zachowanie jest odbierane w związku i jakie reakcje może to spowodować. Polecam przeczytanie tego ebooka każdej osobie, niezależnie od tego czy się było zdradzonym, czy ma się wątpliwości co do partnera. Często, błędy popełniane w życiu są wynikiem niewiedzy, przeczytaj Oblicza zdrady i dowiedz się jak uniknąć przynajmniej kilku z nich.

Anna Szeraszewicz, 24 lata, studentka budownictwa
Bardzo dobry instruktaż jak zdradzać.

S S, 30 lat, żonaty, 2 dzieci
Niestety sięgamy do tego typu wiedzy zwykle po fakcie kiedy trudno jest oprzeć się emocjom. Gdybym przeczytał przed tym jak się dowiedziałem, to pewnie zrobił bym coś aby temu zapobiec. Teraz to zostaje tylko ból, rozpacz, wściekłość i pytanie czy warto zostać.

Czytelnik serwisu Złote Myśli, dane do wiadomości redakcji
Uważam, że publikacja Oblicza zdrady daje wiele ciekawych, a czasem nawet niebezpiecznych informacji dotyczącech tego tematu. Piszę tak ponieważ po przeczytaniu czułem się pewnie w swoim związku, jednakże bywały chwile, kiedy człowiek przypominał sobie niektóre fragmenty i zaczynałem czuć pewną obawę a może nawet stawałem się podejrzliwy w stosunku do mojej kobiety. W obecnej chwili mogę śmiało powiedzieć, że warto mieć świadomość tego wszystkiego, co jest opisane w tej publikacji, ponieważ czasami może się to przydać. Wszystkim czytelników informuję, że do tematu należy podejść z przymrużeniem oka.

Rafał Berejowski, 26 lat, informatyk
Jeśli ktoś już zdradził, to będzie zapewne to lektura do refleksji i wnikliwszego przeanalizowania swojego zachowania i funkcjonowania w związku. Jeśli uważasz, że to właśnie Ciebie się zdradza, zacznij dociekać błędów jakie popełniasz. Przeczytać warto. Lepiej zapobiegać zrujnowaniu związku, niż zaczynać od początkowego budowania pomostu zaufania pomiędzy partnerami.

Joanna B., 27 lat, pedagog,terapeuta

Podobne poradniki

Tajemnice męskiego umysłu
26.90 zł
Tajemnice największych uwodzicieli
37.00 zł
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć?
19.97 zł
Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)
24.90 zł