Niezależność finansowa

Niezależność finansowa

Niezależność finansowa


Cena: 0.00 zł
Autor: Michał Kidziński
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: darmowy ebook

Opinie

Czytam codziennie artykuły i muszę stwierdzić, że moje życie uległo zupełnej i całkowitej przemianie. Nic dodać nić ująć! Serdecznie polecam. :)

bartosz Kołodziejszyk
Krótka publikacja wyjaśniająca czym jest network marketing - MLM i zachęcająca by za jego pomocą osiągnąć niezależność finansową. Interesujące dla każdego, kto szuka pomysłu na to jak wyrwać się z zaklętego kręgu pracy etatowej i zacząć żyć dla siebie.

Agata Kropiniewicz, artysta plastyk
Jestem pod wrażeniem jak ten młody człowiek potrafił przekazać esencje tego, czym ja właśnie się zajmuję. Dodam, że sam miałem napisać takiego ebooka, ale teraz widzę, że nie ma takiej potrzeby, gdyż zostało to opisane z pełną dokładnością.

Mirosław Kidziński, właściciel firmy
Fascynująca lektura, gorąco polecam. Jak zwykle Złote Myśli to klasa wydawnicza!

anddworak@gmail.com Andrzej, Zajmuje się zarabianiem po przez Internet.
W sumie autor tej publikacji nie podaje żadnych szczegółowych informacji na temat MLM, jednak idealnie w skrócie opisuje (pewnie ze swojego doświadczenia) jakim fajnym biznesem jest MLM, przeczytać można, to tylko 17 stron, może kogoś poruszy :D

Kamil Martyniuk, Nazywam się Kamil M. Przez wiele lat próbowałem różnych biznesów, także MLM, obecnie jestem w trakcie tworzenia firmy.

Podobne poradniki

Sztuka wyznaczania i osiągania celów
0.00 zł
Moje poczatki w Programie Partnerskim
0.00 zł
Gęsina na św. Marcina
0.00 zł
Przydatne narzędzia pozycjonera
0.00 zł