Niemieckie słówka

Niemieckie słówka

Sprawdzone techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut.


Cena: 9.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-284-6

Opinie

Zacząłem zapamiętywać zwroty i wyrażenia z prędkością taką jak pisze na okładce, co mówi samo za siebie :) Dowiedziałem się też z tego e-booka o innej metodzie zapamiętywania słówek której do tej pory nie spotkałem. POLECAM!

Michał Musiejuk
Uważam ze jest to bardzo dobra publikacja. Nie tylko dlatego że pozwala na zdobycie nowej wiedzy w zakresie poznawania wyrażeń języka niemieckiego, ale głównie dlatego że pozwala ułożyć sobie pewien schemat nauczania, który faktycznie okazuje się bardzo skuteczny i prosty. Jestem zachwycona wystarczy zmienić nastawienie wszystko wydaje się prostrze. Pozdrawiem i polecam :-)

Krysia Maurek, Jestem studentką 2 roku dtudiów magisterskich : Zarządzanie w Turystyce. Pracuje w księgowości, uwielbiam podróżować.
Ksiazka dla tych, ktorzy czuja, ze chca wiecej!

Tomcio, 15 latek, rozwojowiec i pasjista :)
Gotowe wzorce na zapamiętanie wielu niemieckich słów. Podpowiada metodę mnemotechniczną - niby znaną, ale gdy się ją dopracuje dzięki tej publikacji, to jest efektywniejsza.

Krzysztof Marzencki, informatyk, 29 lat
Narzędzie, które pomaga w szybkim opanowaniu słówek. Nie wymaga ciężkiego wkuwania lecz zapamiętywania z pomocą skojarzeń. Pokazuje jak samemu można oponowa tą metodą słówka nam potrzebne.

Dariusz Król, pracownik serwisu technicznego
Świetna pozycja - szukałem czegoś takiego od dawna. Książka w prosty, ale skuteczny sposób przedstawia prawa rządzące procesami zapamiętywania, które powinny być znane każdemu, by nauka stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szymon K., pracownik socjalny, 24 lata
Ebook bardzo mi się przydał do nauki języka niemieckiego. Dzięki niemu nauczyłam się i zapamiętałam bardzo dużo nowych słówek, które bardzo mi się przydadzą, ponieważ planuję po ukończeniu szkoły wyjechać do Niemiec... Gorąco polecam go wszystkim, którzy mają problem z nauka tego języka i chcą w krótkim czasie zapamiętać jak najwięcej słówek.

Dorota Redloch, 20 lat Jestem uczennica szkoly kosmetyczej.
Dużo słów, z którymi miałem problem przyswoiłem dzięki ebookowi. To bardzo dobra metoda na zapamiętywanie. Gorąco polecam!

Robert Stadler, hydraulik, 33 lata
To wspaniała technika nauki języka niemieckiego. Wystarczy tylko pobudzić swoja wyobraźnię, a możliwości do są nauki ogromne. A jaka wspaniała przy tym zabawa!!! Nareszcie nauka i zabawa w jednym. Gorąco polecam!!!

Hanna Adamska, asystentka
Dobra sprawa dla kogoś, kto zaczyna uczyć się języków. Ciekawa prezentacja metody do nauki - w dodatku jak najbardziej skutecznej. Polecam wszystkim którzy sie wahają!

twiggi, student
Książka jest przyjemna w czytaniu i bardzo pomocna jeśli chodzi o naukę słówek. Pokazuje łatwe sposoby na zapamiętanie skomplikowanych słów niemieckim. GORĄCO POLECAM !

Sebastian, uczeń, 17 lat
Książkę polecam szczególnie dla osób rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Podczas kilkunastu minut nauki udało mi się zapamiętać około 30 nowych słówek!!

Maria Smykowska, analityk w dziale IT
Niemieckie słówka - to wspaniała zabawa, a jednocześnie szybkie i efektywne przyswajanie wyrazów, za pomocą skojarzeń, bez wkuwania na pamięć słówek. Polecam tą książkę, bo jest łatwa i przyswajalna w nauce języka niemieckiego.

Aleksandra Rybarczyk, protetyk, 47 lat
Zdecydowanie szybsza nauka trudnych słówek. Wcześniej zajmowało to nawet parę godzin!

Justyna Woronowicz, studentka
Nauka słówek nie musi być kojarzona z czasochłonnym wkuwaniem. Wystarczy przeczytać i zastosować w praktyce metodę autora. Lekko, łatwo i przyjemnie.

Marek Rusak, Elektronik, 40 lat.
Dzięki temu ebookowi poznałam świetną technikę na uczenie sie słówek, zawsze myślałam, że uczenie sie obcych słówek polega na ich ciągłym powtarzaniu, a ten ebook uświadomił mi, że jestem w dużym błędzie.

Edyta, maturzystka
Myślałem, że to niemożliwe, a jednak udało się! Nauczyłem się ok. 55 słówek w ciągu jednego dnia! Polecam tego ebooka wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka w miły sposób.

Adam Latuszek, Student budownictwa
Metoda skojarzeń zaprezentowana w książce jest jak najbardziej prawdziwa i działająca. Niestety można odnieść błędne wrażenie, że rozwiąże za nas wszystkie problemy i zrobi całą pracę. Jedynym skutecznym sposobem aby na trwałe przyswoić sobie wiedze, jest zbudowanie własnych skojarzeń. Książka napisana w sposób jasny i przejrzysty.

Michał Bieniek, 23 lata, student ekonomii
Dzeki temu ebokowi coraz łatwiej i szybciej zapamietuje choć zdarza sie ze i nadal mam problemy ale o wile mniesze niż do te pory :) Jesli jeszcze ktos ma takie problemy jak ja to od razu iech do tego siegnie z wielka ławtościa i o wiel szybciej bedzie sie uczył słowek, wilelu moich znajomy juz poleciłam mam nadziez że skozytsata bo od razu mam wiecej czasu dla siebie :)

Ela Kozlik, Uczennica Technikum Ekonomiczego, klasa maturalna
Korzyścią było niewątpliwie zwrócenie uwagi na bardzo prosty, lecz skuteczny sposób uczenia się słówek w każdym obcym języku. Sposób ten jest na pewno ciekawszy niż tradycyjne wkuwanie .

Magdalena Zielińska, Nauczyciel i lektor języka angielskiego, 30 lat
Świetna publikacja. Bardzo ciekawa metoda nauki słówek. Daje świetne rezultaty.

Kamil Goldan, 22 lata, student.
Technika zaprezentowana w tym ebooku jest mi od dawna dobrze znana - ale sposób w jaki ten ebook został napisany jest profesjonalny. Zdecydowanie polecam wszystkim chcącym przyswoić w krótkim czasie kilkaset słówek! To działa! Polecam również w tym miejscu ebooki dotyczące Technik pamięciowych.

Marek Misiak, 18 lat
Dziś nikogo nie trzeba przekonywać do nauki jezyków obcych. Problem jednak w tym, aby znaleźć dobrą, efektywną metodę nauki. Właśnie Niemieckie słówka to znakomita publikacja dla wszystkich poszukiwaczy skutecznych metod nauki języka obcego. Polecam i zachęcam. Warto!

Robert Handke, 40 lat, technolog w firmie produkcyjnej
Jest to dobry system na zapamiętanie słówek. Nauka na zasadzie skojarzenia połączona z wizualizacją to skuteczny sposób na trwałe zapamiętanie słów języka obcego. Rzeczywiście, można się go w krótkim czasie nauczyć. Warto skorzystać z tej metody. Polecam e-booka wszystkim uczącym się języka niemieckiego.

Lidia Szadkowska, autorka publikacji Jak wyleczyć nieuleczalne choroby
Ebook Niemieckie słówka to bardzo szybka nauka przy czym wkładamy w to bardzo mało czasu nerwów a nauka nie jest tak uciążliwa. To było troche jak jakaś regułka ale teraz tak bardziej na luzie. Ten ebook polecam wszystkim którzy uczą się niemieckiego. Potem nauka jest już dużo prostsza, a za tą cenę to jak za darmo. Bez zbytniego przykładania się nauczyłem się za pierwszym razem ze 30 słówek...

Rafał Fudali, 17 lat, licealista
Rewelacyjny sposób na zapamiętanie obcych słów. Przyjemne z pożytecznym. Można się uczyć relaksując się równocześnie.

Paweł Wasiewicz, 40 lat, strażak PSP
Ciekawy sposób zapamiętywania słówek poprzez skojarzenia, pozwalający dużo szybciej je przyswoić. Dodatkowo można tę technikę zapamietywania przenieść do innych dziedzin nauki skracając czas przyswajania wiedzy.

Przemysław Wysocki, 32 lata, specjalista do spraw marketingu w firmie budowlanej

Podobne poradniki

Hiszpańskie słówka
19.97 zł
Angielskie słówka
19.97 zł
Mowa zależna jest prosta!
19.90 zł
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego
14.97 zł