Najbogatszy człowiek w Babilonie

Najbogatszy człowiek w Babilonie

Książka o tym, jak stać się bogatym. Legendarna, kultowa pozycja, od osiemdziesięciu lat będąca natchnieniem dla wielu pokoleń amerykańskich milionerów. Od osiemdziesięciu lat do dziś niezmiennie na listach bestsellerów. Tłumaczona na wiele języków, teraz nareszcie po raz pierwszy w Polsce!


Cena: 0.00 zł
Autor: George Samuel Clason
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: darmowy

Opinie

Jak najbardziej bardzo ciekawy przewodnik, każdy powinien go przeczytać.

Tomasz Trofimiuk, motywacja, nlp, rozwój
w prostych slowach, przy pomocy prostych historii kluczowe informacje na temat pomnazania pieniecy. goraco polecam tym co juz wiedza i tym co jeszcze nie... :)pewne rzeczy naprawde warto utrwalac

janusz, czytam cos czasami:)
Bardzo fajna publikacja. Pokazuje ona w jak różny sposób można mówić o bogactwie, finansach. Tutaj jest to opisane w stylu opowiadania, jakiejś baśni Disney'owskiej. Książka napisana w sposób niezwykle przystępny w zrozumiały chyba dla każdego, o ile... osoba ta potrafi już czytać ;) Dodatkowo zmusza nas ona do głębszej refleksji nad tym, czy dobrze gospodarujemy naszymi pieniędzmi, czy może jesteśmy w stanie z(a)robić coś więcej :)

Maciej Powietrzyński, Student, 2 rok, kierunek Zarządzanie
Punkt odniesienia dla każdego finansowca - klasyka z najwyższej półki!!! Za darmo!!!

Tomek Kotarski, 15 lat
Lubię mądre, uczące czegoś książki napisane w formie bajki, opowieści. Zawsze trafiają one do mnie lepiej, pełniej przyswajam sobie zawarte w nich przesłanie. Taka jest ta książeczka. Uzupełnia ona obraz, pokazuje wydawałoby się znaną tematykę od innej, zaskakującej strony...

Wojciech Niebielski, 35 lat
Bajka dla dorosłych z przesłaniem.Wbrew pozorom zmusza do refleksji: Stare mądrosci są zawsze aktualne .I należy z nich korzystać.

Sławek, Elektronik,zajmuję się MLM
Gdy zobaczyłam ten tytuł w Złotych Myślach, aż podskoczyłam z radości. To była pierwsza książka o sukcesie, pieniądzach, przeczytana przeze mnie. Pozostawiła ona trwały ślad w moim myśleniu. Przekonała, że trudności mogą być sytuacją przejściową, tajną bramą do lepszego, pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia. Polecam ją każdemu, nawet największemu sceptykowi!

Anna Jakczyńska, Elektronik,zajmuję się MLM
Nie ma co ukrywać jeśli jeszcze nie wiesz co powoduje że człowiek się bogaci to polecam a jeśli już wiesz to również polecam bo może znajdziesz coś nowego co jeszcze bardziej uskuteczni i zarazem przyspieszy Twoje bogacenie się.

Marcin Załucki, Uczeń życia konsekwentnie dążący do celów.

Podobne poradniki

Sztuka wyznaczania i osiągania celów
0.00 zł
Jak uczyć się do egzaminów?
0.00 zł
Zadbaj o swój głos
0.00 zł
Kompas zwycięzcy
0.00 zł