Mowa zależna jest prosta!

Mowa zależna jest prosta!

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim.


Cena: 19.90 zł
Autor: Anna Kowalczewska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-113-8

Opinie

Bardzo dobrze napisana publikacja, czyta się łatwo i przyjemnie, a poruszone zagadnienie jest wyjaśnione w sposób bezproblemowy do zrozumienia dla każdego czytelnika.

Bartek Baszkiewicz
Wielka pomoc w opanowaniu mowy zależnej. Polecam każdemu, kto do tej pory uciekał przed zrozumieniem tego materiału. To jest proste! Dużo przykładów przydatnych w praktyce. Spróbuj i TY.

Teresa Obrzut, nauczyciel
Znakomita pozycja. W jednym miejscu skondensowana wiedza od razu gotowa do użycia. Gorąco polecam!

Konrad Sierakowski, inżynier elektronik
Bardzo dobry ebook, który na 100 stronach w sposób logiczny i usystematyzowany przedstawia zasady mowy zależnej. Ćwiczenia zawarte w publikacji ułatwiają praktyczną naukę problematyki zupełnie rozbieżnej w stosunku do gramatyki polskiej. Trudno wyobrazić sobie naukę języka angielskiego nie posiadając tego ebooka.

Bogusław Sielecki, rencista, 50 lat
Wreszcie zrozumiałam co to takiego jest mowa zależna i jak to się ma do różnych czasów! Nikt wcześniej nie potrafił mi to w prosty sposób wytłumaczyć. Dzięki tej książce nareszcie to zrozumiałam. Naprawdę polecam mieć tę pozycję u siebie, bo warto!

Monika Groń, ekonomista, 30 lat
Jest to naprawdę genialna pozycja! Struktura i sposób przekazu materiału razem z niezbędnymi powtórzeniami wywołują u czytającego wrażenie, że faktycznie mowa zależna jest prosta.

Roman Guzek, student, 21 lat
Wreszcie w prosty sposób wytłumaczona mowa zależna. Wraz z córką codziennie studiujemy tę lekturę.

Jolanta Kasprzyk, nauczycielka, 40 lat
Jest to zdecydowanie świetna pozycja. W bardzo przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia, z którymi miałem duże kłopoty... Aż trudno mi teraz uwierzyć że wcześniej posługiwałem się angielskim nie znając w pełni omawianych tu zagadnień gramatycznych. Jedno jest pewne: dziś mi jest znacznie łatwiej (przetestowane na rodzimych anglikach - działa).

Leszek Rostkowski, 29 lat
Faktycznie ten temat okazuje się prosty, ale wreszcie ktoś go w sposób przejrzysty przedstawił. W codziennej konwersacji często stosowana jest mowa zależna. Cenna pozycja dla uczących się angielskiego. Polecam!

Jarek, technik, 34 lata
Świetny ebook. Dzięki niemu z łatwością będziesz posługiwał się mową zależną po angielsku.

Bartłomiej Giedyk, 17 lat
Chodziłem trzykrotnie na kurs języka angielskiego. Zawsze jednak odpadali kolejni kursanci, tak sie kończył każdy. Teraz uczę się u was angielskiego i korzystam z waszej literatury. Kupiony ebook jest bardzo dobrym narzędziem do przyswajania sobie wiadomości.

Jerzy Nowak, kontroler zarządzania jakością, 52 lata
Świetny e-book, wszystko jasno i przystępnie napisane!

Magda Dębska, 19 lat, studentka
Nareszcie książka, która w prosty sposób wyjaśnia to zagadnienie. Żałuję, że wcześniej jej nie kupiłem. (...)

Kamil, 22 lata, student
Dzięki tej publikacji rzeczywiście można przestać się bać mowy zależnej. Dobre wyjaśnienia czynią to wszystko o wiele łatwiejszym.

Ryszard Bugaj, 49 lat
Korzyści osiągają głównie moi najbliźsi, gdyż sama znam tylko rosyjski i niemiecki. Ich opinia jest bardzo dobra. Ebok pomaga i rozwija naukę angielskiego.

Maria Choduń, pracownik samorządowy
Ebook Mowa zależna jest prosta to świetna książka dla osób pragnących poznać zasady tejże mowy, zdających egzaminy z języka angileskiego.Napisana jest zrozumiałaym językiem, wyjaśnia zasady stosowania opisanych reguł.Mnie pomogła zarozumieć zasady tłumaczone wielokrotnie przez nauczycieli ale niestety z marnym skutkiem. Dzięki książce wreszcie wszystko stało się jasne.

Mirosłąwa Sibiga, 26lat,specjalista ds. sprzedaży,budownictwo, architektura,usługi
Publikacja jest przeznaczona dla każdego kto chce się nauczyć języka angielskiego. Jest napisana w łatwy i przystępny sposób. Publikacja bardzo przydatna!

Erwina, b.d.
Ten ebook rzeczywiście, zgodnie z rekomendacją zawartą w materiale prezentacyjnym pomógł mi usystematyzować relacje czasowe i sytuacyjne moich wypowiedzi izrozumiec sens przekazu kierowanego do mnie, przez moich adwersarzy.Z czterech zakupionych przeze mnie ebooków, dotyczących nauki języka angielskiego ten jest najlepszy. Napisany jest w sposób logiczny, zrozumiały i nie trąci myszką . Na prawdę polecam go, ten zakup to dobrze wydane pieniądze.

Cezary Bachowski, geolog związanym z górnictwem miedzi
W bardzo przyjemny sposób i w pełni zrozumiały odżwieżyłem swoje wiadomości na temat mowy zależnej POLECAM WSZYSTKIM UCZĄCYM SIĘ ANGIELSKIEGO

Marek MIsiak, Mam 18 lat.
Ocena na szóstkę . Podręcznik dooskoooonały. Dzięki niemu... mowa zależna jest PROSTA!!

Danuta, lekarz
Ebook dał mi możliwość poprawienia swojego angielskiego

Eugeniusz Smolarz, 59 lat, zawód inżynier elektryk
Doskonala publikacja. Bardzo dobrze wyjaśnione, zrozumiale nawet dla całkowicie początkujących w nauce języka angielskiego.

Joanna Orchel, 31 lat, biolog
To świetna książka dla uczących się języka ang. Naprawde przydaje się podczas konwersacji. Takiej książki na rynku jeszcze nie było!

Adrian Piontek, 31 lat, biolog
Nie mam takich słów, które mogły by opisać przydatność tego ebooka. Szczere gratulacje dla autorki!

Justyna Dorobisz, 23 lata, studentka
Po tej lekturze już nie mam problemów z mową zależną.

Barbara Bogaczyk, informatyk z Warszawy
Super sprawa, polecam wszystkim, którzy juz sie uczą względnie zaczynają uczyć się angielskiego. Jest bardzo pomocny w przyswajaniu sobie wszystkiego czego potrzebujemy do w miare dobrej konwersacji. Szczególnie podoba mi sie to, że są tak przydatne ćwiczenia z podpowiedzią. Jeszcze raz polecam.

Bogdana Krawczyk, księgowa na emeryturze, ucząca sie angielskiego
Witam, sposób w jaki Pani Ania przekazała w tym ebooku wiadomości można określić - pełna rewelacja. Wyjątkowo szybko można się w ten sposób uczyć. Jest to dobry przykład jak można z trudnych do zapamiętania i nauczenia się elementów obcego języka, zrobić coś po co chętnie się sięga. Nie tylko polecam ale bardzo polecam każdemu. Pani Ani gratuluję lekkiego pióra .

Elżbieta Borowczak, 52 lata, mgr farmacji, MLM

Podobne poradniki

Angielskie przyimki (prepositions)
9.97 zł
Jak opanować dowolny język obcy
19.90 zł
Okresy warunkowe są proste!
19.90 zł
Angielskie czasy
14.90 zł