Mowa Ciała a Sukces

Mowa Ciała a Sukces

W jaki sposób mowa ciała może sprawić, że staniesz się tym, kim chciałbyś być?


Cena: 27.00 zł
Autor: Łukasz Milewski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-212-9

Opinie

Bez wątpienia polecam, zbiór bardzo przydatnych porad, opisanych w przyjemny sposób.

Mateusz Wykrota
Książka 'Mowa ciała a sukces' jest napisana swobodnym, luźnym językiem, który bez problemu da się zrozumieć. Czytało mi się ją dobrze, a wskazówki w niej zawarte mówią prawdę (sprawdzałem ;)). Szczerze polecam książkę Łukasza Milewskiego każdemu, kto choć trochę interesuje się mową ciała.

Bartosz Czernek, Uczeń liceum, klasa I.
Jest to książka którą polecam każdej osobie interesującej się rozwojem osobistym. Łukasz Milewski, autor książki opracował temat w zupełnie inny sposób niż większość publikacji na ten temat. Jest to holistyczne podejście do sprawy, które ukazuje wszystkie powiązania między mową ciała a fizjologią i emocjami człowieka. Czytelnik znajdzie tam również szczegółową analizę mowy ciała, dzięki czemu dowie się jak interpretować poszczególne ruchy człowieka.

Marcin Kijak, NLP, szybkie techniki nauki i czytania, samorozwój http: www.projektsukces.pl
Bardzo ciekawa książka, warto ją kupić!

canaris2, NLP, szybkie techniki nauki i czytania, samorozwój http: www.projektsukces.pl
Ta książka bardzo pomogła mi w kontaktach z innymi ludźmi. Teraz dokładniej obserwuje moich rozmówców.

Karol Loszek, właściciel firmy budowlanej i transportowej, 27 lat
Po przeczytaniu tego ebooka odważyłam się szukać pracy, mimo że uchodzę za bardzo nieśmiałą osobę. Chyba pomogło mi odkrycie naukowców o trzmielu fruwa bo nie wie, że nie powinien i ta piękna baśń o głuchej żabce. A do pracy mnie przyjęli!!!

Katarzyna Rączka, studentka, 24 lata
Praktyczny poradnik jak stać się pewnym siebie i odnieść sukces. Zawarte w ebooku ćwiczenia, opisy i przykłady pomagają w zrozumieniu wielkiej mocy jaką daje znajomość mowy ciała i stosowanie jej.

Rafal Cendrowski, 21 lat
Jeden z najlepszych ebooków jakie czytałem. Już teraz widzę efekty ćwiczeń, które zastosowałem. Wytrenowałem sobie przeszywające spojrzenie i widzę jak ludzie teraz łapią mój wzrok. To naprawdę niesamowite. Polecam tego ebooka z czystym sumieniem.

Sebastian Popławski, pracownik w MLM w finansach, student politologIi; 24 lata
Dobrze wiedzieć co ukrywa rozmówca i jak się zachować by zrobić takie wrażenie na innych jak ja potrzebuję. Ta książka pomoże pokazać się z najlepszej strony, unikniesz niespodzianek.

Wiesia Maliszewska, emerytka
Bardzo ciekawa książka. Pomaga w samodoskonaleniu. Dzięki niej nauczyłem się między innymi jak szybko pozbyć się złości i jak kontrolować swoje zachowania aby nie były negatywnie odbierane. Polecam każdemu.

Łukasz Radwan, 25 lat
Ta książka to wspaniała recepta. Zażywaj zgodnie z zaleceniami, a efektem będzie zdrowie i sukces.

Włodzimierz Kapusta, handlowiec, 47 lat
Przeczytałem tego ebooka jednym tchem. Wracam jednak do fragmentów nieustannie. Potwierdziły się moje obserwacje dotyczące tego nad czym ostatnio pracuję, a dodatkowo otrzymałem konkretne sugestie i szczegółowe zalecenia. Cieszę się, że mogłem poznać punkt widzenia autora. Każdy kto chce się rozwijać i patrzeć na życie ze swojej osobistej perspektywy powinien przeczytać tę pozycję.

Krzysztof Szade, zajmuję ubezpieczeniami, 45 lat
Świetny ebook, doskonalący naszą pewność siebie. Opisuje rzeczy, o których często nie myślimy, a dzieją się w nas. Polecam!

Piotr Kaźmierczak, handlowcem, 29 lat. piotrkazmierczak@promax.media.pl
Doskonała!!! Nareszcie przestałam być otwartą księgą dla innych, a jednocześnie sama mogę czytać z ich gestów. Super sprawa!!!

Hanna Adamska, asystentka
Świetna pozycja, czyta się tak, jakby ktoś opowiadał. Zawiera wiele ciekawych ćwiczeń. Polecam wszystkim!!!

Agnieszka G., 25 lat, technik fizjoterapii
Sposób na życiowy sukces! Wspaniała książka dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Polecam

Tomasz Łapuc, projektant
Super książka! Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Wiele ciekawych i praktycznych informacji, z którymi spotykamy się na codzień, ale nie zawsze potrafimy trafnie odczytać...

Tomasz Tymuszkin, absowlent AWFiS Gdańsk
Ta publikacja, jest moim zdaniem jedną z najwartościowszych wydań w tym zakresie. Wiele książek poruszających ten temat podaje tę tematykę nie wgłębiając się w sedno sprawy. Autor tejże książki otwiera nam oczy na to, dlaczego tak a nie inaczej się zachowujemy. Uzasadnia głęboką naturę zachowań człowieka i podaje również jego przyczyny. Z tego względu jest możliwa zmiana naszych zachowań. Poprzez wykonywanie ćwiczen proponowanych przez autora oczekuje nas tylko jedno: SUKCES i to w pełnym słowa tego znaczeniu. Dlatego pozycja ta jest szczególnie godna polecenia wszystkim tym, którzy pragną w życiu kontynuować swój rozwój do perfekcji, a przez to osiągać sukcesy zawsze i wszędzie, być zwycięzcą w każdej sytuacji życiowej. Moim zdaniem, książka ta posiada wszystkie walory upoważniające ją do tytułu światowego bestsellera w tym zakresie.

Hubert Strzys, 53 lata, wyksztalcenie wyzsze pedagogiczne
Lektura tej książki pozwoliła mi usystematyzować, ułożyć w logiczną całość pewną część wiedzy jaką już posiadałam. Rady w niej zawarte wykorzystam z całą stanowczością w życiu zawodowym oraz kontaktach z bliskimi. Potwierdziło się moje spostrzeżenie, że bycie sobą i zabawa swoją pracą prowadzą do sukcesu. Bardzo emocjonująca lektura. Polecam serdecznie.

Ewa, lat 44, handlowiec
Jestem już człowiekiem z dość dużym doświadczeniem życiowym - jednak po przeczytaniu tej książki doświadczyłem czegoś co nazwałbym nostalgią - dlaczego system edukacyjny nie uczy chociaż podstaw mowy ciała? Przecież człowiek świadomy pewnych swoich zachowań potrafi być w życiu sprawniejszy bardziej skuteczny, a jednocześnie po przeczytaniu takiej pozycji świadomy swoich niedoskonałości. Ta świadomość jest drogowskazem gdzie ma podążać aby popracować nad rozwojem swojej osobowości. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą coś zmienić, poprawić w swoim życiu.

Bogdan Marczak, Inżynier, ciężko pracujący nad rozwojem swojej osobowości.
Książka rzeczywiście pomaga w świadomym kształtowaniu mowy swojego ciała, gdyż jest bogata w praktyczne ćwiczenia - to jedna z głównych jej zalet - mniej teoretyki a więcej konkretów i praktyki .

Grzegorz Targosz, 27, doradca techniczny
Pozycja interesująca, pomaga odkryć wiele prawd o sobie, a także pozwala na kontrolę mowy swojego ciała. Szczególnie polecam osobom, które dopiero raczkują w tej dziedzinie wiedzy. Skłania do myślenia i refleksji.

Ewa Kowalska, 40 lat, posiadam wykształcenie wyższe, skończyłam zarządzanie i marketing
E-book Mowa ciała pozwolił mi inaczej spojrzeć na ludzi, pogłębić szczegółowość mojego spojrzenia, co w mojej pracy bardzo się przydaje. Polecam go wszystkim, którzy chcą lepiej poznać siebie i zrozumieć intencje innych ludzi.

ADAM BRZOZA, 34 lata, fotograf
Niesamowite jak obecnie rozmawiając oceniam rozmówcę i analizuję czy mówi prawdę, jak namacalnie odczytanie po zachowaniu klienta uchroniło mnie od podjęcia błędnej decyzji. Brawo to działa!

Teresa Spisak, agent ubezpieczeniowy, 54 lata
Wspaniała pozycja! Często podejmuję decyzje pod wpływem emocji, dzięki temu ebookowi potrafię kontrolować swoje zachowania i rozważniej kierować swoim życiem. Lepiej poznałam siebie i uwierzyłam, że tylko ja sama mogę zmienić swoje życie.

Iwona Gurgul, 38 lat, ekonomistka
Super pozycja dla każdego kto chce dobrze wyglądać w oczach m.in.potencjalnego klienta.

Marty, Ubezpieczenia,sprzedaż bezpośrednia
Wiedza, którą przekazuje Łukasz Milewski w swoim e-booku, to jest to czego potrzebuję w swojej pracy. Działam w systemie MLM i polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną zwiększyć swoją skuteczność działania. Jest to wiedza praktyczna, która spowodowała, że inaczej patrzę na ludzi i zmieniłem sposób prowadzenia rozmów. Polecam ją wszystkim którzy chcą osiągnąć sukces.

Marian Szubarczyk, 58 lat, współpracuję z firmą Lifestyles na poziomie Dyrektora Narodowego
Interesuję się mową ciała i dużo wiem na ten temat, mimo to w tej książce znalazłem wiele nowych, istotnych informacji, o których nie miałem wcześniej pojęcia. Lekturę polecam wszystkim, którzy pragną poprawić swoje stosunki z innymi ludźmi.

Mateusz Duda, 18 lat, uczeń liceum
Jestem w trakcie czytania, ale już wiem że było warto go kupić...

Sławek Pawlikowski, 29 lat Przedstawiciel Handlowy.
Zaczynam zauważać efekty, ludzie mnie bardziej szanują, szukają mojej aprobaty i to wszystko w tak krótkim czasie :)

Michał Paluch, student informatyki, 21 lat
Poznałem co oznaczają poszczególne gesty, dzięki temu będę mógł skuteczniej działać.

Jan Sikora, 18 lat, Lublin
Nabywam coraz większą pewność siebie, osiągam radość i dzielę się radością z innymi :)

Mariusz Parciak, 24 lata, student
Na taką pozycję długo czekałem. Polecam.

Grzegorz Doniec, 36, bankier

Podobne poradniki

Zorganizuj się!
19.90 zł
Mowa Ciała a Sukces
27.00 zł
Coaching. Misja życia
21.70 zł
Prawdziwy Mężczyzna
19.90 zł