Motywacja bez granic

Motywacja bez granic

Dowiedz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele


Cena: 21.70 zł
Autor: Nikodem Marszałek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-125-1

Opinie

Świetna książka! Motywuje do codziennego życia dla jakiegoś konkretnego celu, który sobie sami stawiamy. Osobiście mnie postawiła na nogi. Czasem naprawdę nie liczy się kasa, tylko to czego sie uczymy!

bartosz Kołodziejszyk, bibliotekarz
Myślę że najbardzej utkwiło mi w pamięci to, że należy planować swoje posunięcia życiowe i wiele razy powtarzać nieudane przedsięwzięcia modyfikując tylko plany ich osiągnięcia.Książka jest warta kupna, jestem z niej zadowolony.

Andrzej Kwiatkowski, Rencista
publikacja wspaniała,po przeczytaniu,stałem sie wielkim fanem Pana Nikodema Marszałaka.TRAFIA I TRAFIŁ!!!

DAREK, przedstawiciel handlowy
Była to jedna z pierwszych publikacji zakupionych przeze mnie w ZM. Polecam ją wszystkim, daje niezłego kopa . Bardzo dobra w wersji audio, czyta ją mój ulubiony lektor Z.M.

czytelniczka ZM, miłośniczka literatury motywacyjnej
Książka jest po prostu REWELACYJNA! Polecam ją wszystkim osobom, które czują, że chcą zrobić coś ze swoim życiem ale brakuje im tego czegoś, impulsu do działania. Książka ta niesamowicie wpłynęła na moje życie i postrzeganie siebie i świata dookoła. Motywacja bez granic obudziłam moją siłę i chęć do działania oraz pozwoliła mi uwierzyć, że potrafię osiągnąć te wszystkie cele, o których kiedyś nawet nie myślałam. Poznajemy także prawdziwą historię dochodzenia do wielkości i sukcesu życiowego autora - Nikodema Marszałka, która jest niesamowicie inspirująca! Mam również wersję audio i staram się słuchać jej często aby nie zapomnieć tych wspaniałych rad i stosować je w życiu ;) Serdeczne podziękowania dla Autora za wspaniałą książkę!!! ZDECYDOWANIE POLECAM!!! NAPRAWDĘ WARTO (PRZE)CZYTAĆ!!!

Emilia Dżever, pasjonatka rozwoju osobistego:) finansistka, marketingowiec.
Świetna książka. Jak i inne do tej też trzeba wracać. Gdy nie mamy możliwości ani osób, które nas zmotywują to... czytaj tę książkę. Polecam!

Aleksander Miednik, Działam w MLM - FlavonGroup
Podobała mi się przesłana publikacja. Nadal do niej wracam wielokrotnie.

Anna Sokolowska, Manager sprzedaży w banku
Tak książka jest rewelacyjna, jak zaczynam ją czytać to poprostu aż chcę realizować swoje plany, marzenia. Mam problemy z nauką, ale gdy przypomnę sobie przykłady z tej książki moje myślenie się przestawia i zaczynam mieć więcej chęci na naukę. Jednym słowem super książka

Szymon Michniak, Jestem Serwisantem notebooków w serwisie, mam 21lat.
Książka daje szereg przydatnych wskazówek osobom zagubionym, potrzebującym pomocy w znalezieniu swojej drogi życiowej. Polecam ją przeczytać.

Andrzej Marciniak, pracujący emeryt
Zdecydowanie jedna z lepszych książek jakie czytałem od kilku lat. Każdy musi ją przeczytać!!!

Krzysztof Nowicki, 27 lat
Książka jest rewelacyjna. Bardzo lubię czytać e-booki ponieważ dodają mi energi, chęci szukania swojego miejsca w życiu. Nigdy się nie poddawajcie, czytajcie dużo a zmiana w Twoim życiu nasrtąpi sama.

Helena Kasica, Obecnie jestem na rencie
Początkowo sceptycznie odniosłem się do kolejnej publikacji na temat motywacji. Po przeczytaniu moja opinia o tej książce diametralnie się zmieniła. Widać, że autor wie o czym pisze. I to, co mi się najbardziej podobało - wszystkie proponowane rozwiązania i pomysły są bardzo etyczne. Polecam.

Sylwester Oskwarek, Od 4 lat pracuję na stanowisku kierowniczym.
Pan Nikodem Marszałek jest genialny. Pisze o rzeczach, o których niby wiemy, ale tak naprawdę nie stosujemy tych prostych prawd w naszym życiu. Autor uświadomił mi, że pozytywne myślenie i akcja mogą dokonać dużych zmian w naszym życiu. Mamy za wygodne fotele, a winą za nasze niepowodzenia obarczamy innych. Przecież dawanie komuś ryby nie ma sensu. Najlepiej nauczyć łowienia ryb. Pan Marszałek jest takim nauczycielem. Zmusza nas do myślenia, ruszenia 4 liter i wzięcia odpowiedzialności za nasze życie. Przecież to potrafimy. Polecam książkę wszystkim ludziom, którzy myślą, że bogactwo, szczęście, marzenia nie są dla nich. Niech ta książka będzie pierwszym etapem zmian w życiu. Przeczytaj i działaj. Bez akcji nie ma reakcji.

alen54, Od 4 lat pracuję na stanowisku kierowniczym.
Pozycja godna uwagi, mocno budująca.. Dziękuję.

Agnieszka Gerasik, Już teraz bardziej pogodna i optymistyczna.. Pracownik w finansach w niewielkiej warszawskiej firmie
Książka jest fantastyczna. Napisana prostym i zrozumiałym językiem. Przeczytałam w swoim życiu wiele tzw. książek pozytywnego myślenia. Książki były różne, np na temat wykorzystania potencjału jaki tkwi w naszej podświadomości, na temat zamartwiania się i jego skutków... ale tak naprawdę wszystko w nich zmierzało do motywacji... Książki pisane były z reguły przez Amerykanów. Były świetne, ale nie do końca przemawiały do wyobraźni, bo nawet przykłady były z podwórka amerykańskiego i niewiele miały wspólnego z naszą rzeczywistością, co mimo woli dystansuje czytelnika od meritum i sprawia, że traktuje się je jak powieści... Pan Nikodem Marszałek opisał swoje przemyślenia i doświadczenia tak prosto i przystępnie, że nawet ktoś, kto nieufnie podchodzi do takich tematów, gdyby tylko dał sobie szansę i sięgnął po tę książkę na pewno byłby innym człowiekiem. Ja sama uważam, że jestem całkiem dobra, jeśli chodzi o teorię (może z racji tych wszystkich przeczytanych książek) ale trudno jest mi to przełożyć do normalnego codziennego życia. Pracuję jednak nad sobą i mimo wielu dni straconych , kiedy nic mi się nie chce i poddaję się takiemu bezsensownemu nicnierobieniu coraz częściej udaje mi się mobilizować i realizować cele jakie zaczęłam przed sobą stawiać. Książka wg mnie zasługuje na najwyższą możliwą ocenę. Pozdrowienia dla autora.

Marzenna Kwiatkowska, Jestem właścicielką biura rachunkowego.
Książka bardzo mi się podobała. Taka książka dla wielu osób jest bardzo potrzeba czasem wręcz niezbędna żeby nauczyć się radzić sobie z codziennością. Dlatego dobrze jest pewne rzeczy sobie uświadomić, teraz niż za 10 czy 5 lat. Warto ją przeczytać. Wszystkiego dobrego i oby jak najwięcej było ludzi sukcesu !!!!!!!!!!!!!

Karolina Maria, Technik ekonomista, 25 lat
ludzie, kupujcie, książka jest rewelacyjna :)

Dariusz Lewiński, Technik ekonomista, 25 lat
Zdecydowanie najlepsza pozycja jaką miałem przyjemność przyswoić, szczerze polecam

Daniel Dąbrowski, Daniel Dąbrowski, uczeń technikum informatycznego
Wyjątkowo udany audiobook. Bardzo przyjemnie się go słucha. Po skończeniu mam ochotę wysłuchać go kolejny raz i jeszcze kolejny.

Daniel Dąbrowski, Uczeń technikum informatycznego
Świetna książka, która pokazuje w jaki sposób motywować siebie do działania w codziennym życiu.

Joanna Adamkiewicz, konsultant inwestycyjny
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Dzięki tej książce nauczyłem się motywować do działania. Już nie odwlekam spraw na później, dzięki czemu moje życie nabrało tempa. Polecam.!

Rafał Jasieński, student, własna firma usługowa; 21 lat
Nie znalazłbym lepszej publikacji przed rozpoczęciem roku szkolnego. Aż chce się wziąć za siebie i ciężko pracować. Polecam wszystkim, którzy chcą coś ze sobą zrobić.

Krzysztof Bobiński, uczeń licem, 18 lat
Ebook rozpalił we mnie chęć do działania, do osiągania lepszych wyników. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak najwięksi ludzie sukcesu osiągnęli szczyty - koniecznie zapoznaj się z tą publikacją.

Adrian Kurowski, sprzedawca, 20 lat
Ta książka jest idealnie napisana. Takiego poradnika życia jeszcze nie widziałem. Już kilkakrotnie czytałem tego ebooka i zawsze notowałem nowo zauważone rzeczy. Z notatek ciągle korzystam. Teraz ćwiczę w sobie umiejętność motywowania samego siebie w każdej sytuacji. Na prawdę świetna książka!!!

Jan Kosmala, licealista, 18 lat
Książka pozwala dostrzec możliwości drzemiące w nas. Podpowiada jak rozwiązać wiele problemów. Jest drogowskazem, jak odnaleźć właściwą drogę do pełnego życia we wszelkich jego aspektach. Czytajmy tę i inne tego typu publikacje, a będziemy mogli zobaczyć więcej uśmiechniętych twarzy na ulicach. Serdecznie polecam!

Ryszard Kopiec, właściciel firmy, 46 lat
Dzięki takim książką odmieniło się moje życie na lepsze!!! Polecam ją wszystkim, którzy chcą mieć więcej w życiu szczęścia, spokoju ducha, pieniędzy i wiary w siebie.

Mariusz Ocaluk, właściciel sieci sklepów z odżywkami i suplementami diety, 33 lata
Dzięki książce Motywacja bez granic udało mi się w bardziej przejrzysty sposób zobaczyć swoje życie z boku. Odnalazłem osoby, które podświadomie demotywowały mnie do działania i rozwijania mojej osoby. Teraz wiem jak ważne jest otoczenie wokół nas samych, które nas motywuje i napędza do działania.

Paweł Stelmach, 23, student
Publikacja jest napisana bardzo przyjaznym, zrozumiałym językiem. Pozwala spojrzeć na swoje siły drzemiące w nas jako kopalnia do odkrycia. Dziedziny, które autor poruszył w tej publikacji jest wiele, co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb możliwość rozwoju siebie. Książka warta przeczytania i trzymania pod ręką w chwilach zwątpienia i braku motywacji do działania.

Krystyna Kurasińska, studentka
Wspaniała książka. Czyta się ją jednym tchem. Zainteresowani tematem nie powinni się zastanawiać ani chwili dłużej nad dołączeniem tej pozycji do swojej biblioteki!

Joanna, studentka
to jest cos co dziala i przynosi owoce tej pracy ale trzeba wielkiej samodyscypliny,jak dla mnie superb!!

Tomasz, 29lat
Myślę, że jest to książka, którą można polecić każdemu kto poszukuje w sobie wewnętrznej, motywującej siły. Poleciłbym tę książkę wszystkim, którzy zapomnieli albo nie wiedzą jak istotna jest motywacja w życiu, nie tylko zawodowym. Książka jest napisana w sposób bardzo prosty, nie jest żadnym dziełem naukowym co powoduje, że czyta się ją łatwo i przyjemnie. Autor zamienia swoje przemyślenia na tekst. Są to jego doświadczenia w związku z tym czyta się ją jednym tchem. Należy jednak treść zweryfikować w kontekście samego siebie i zastanowić się nad przekazem. Pomimo jego prostoty są to jednak istotne sprawy i nie każdy je rozumie. I jeszcze jedno, nie należy rozumieć problemu motywacji wyłącznie w kontekście zarabiania pieniędzy.

Maciej Piątkowski, IT Manager, 34 lata
Książka, dzięki której zerwałem z przeszłością i systematycznie zmieniam swoje życie na lepsze. Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

Mirosław Cybulski, starszy elektromechanik, 27 lat
Ta książka ma ogromną moc motywowania!!! Dzięki tej publikacji wiem, że sukces to kwestia ogromnej wytrwałości i nieugaszonej motywacji!!!

Marcin Wróbel, 21 lat
Książka uczy radośniejszego spojrzenia na świat i na samego siebie. Daje motywacje, by motywować siebie i innych. Daje nadzieje, poczucie własnej wartości, zmusza do działania - tak często tego brakuje ludziom na co dzień.

Klaudia Borowska, tłumaczka, nauczycielka; 24 lata
Wspaniała książka, dzięki której zacząłem nad sobą pracować. Każdego dnia dostrzegam pozytywne zmiany, które są rezultatem przeczytania tej książki. Zmiany te dotyczą najważniejszych dziedzin mojego życia. Jeśli brak Wam pomysłów na życie to przeczytajcie ją koniecznie. Obudzą się w Was niesłychane możliwości i siła, której tak bardzo potrzebujecie. Polecam Wszystkim bo Warto!!! Z wielu przeczytanych książek ta jest nr 1.

Łukasz Radwan, 25 lat
Motywacja - tego na pewno szukałem gdy natrafiłem na tę publikację. Trafiłem dobrze. Dowiedziałem się jak znaleźć i utrzymać w sobie motywację. Dowiedziałem się również, że drzemie we mnie wiele nie wykorzystanej energii. Rozbudziło to moją ciekawość. Teraz jestem już po kilku książkach z tej dziedziny i widzę jak wiele można poprawić w swojej drodze, drodze do sukcesu.

Mariusz Rut, trener, grafik, webdesigner; 27 lat
Ta książka pozwoliła mi na głębszą analizę swoich postępowań, a raczej ich brak. Dla mnie - osoby po przejściach i z młodzieńczą pustką, którą od pewnego czasu staram się konsekwentnie zwalczać - książka ta stała się światełkiem, za którym podążam. Pokazała mi, że każdy ma możliwość bycia osobą szczęśliwą i spełnioną. Nie ważne ile masz lat, jakie wykształcenie i mentalność. Wystarczy tylko, że naprawdę pragniesz zmian w swoim życiu. Ty też możesz być człowiekiem sukcesu!

Agata Kostecka, maturzystka, 21 lat
O wielu rzeczach, które przeczytałam już wiedziałam, ale nie patrzyłam na nie w taki sposób jak przedstawił je autor. Uświadomiłam sobie wiele, a dzięki temu wydaje mi się, że życie stało się łatwiejsze. Książka ta jest dla ludzi, którzy chcą w sobie coś zmienić, ulepszyć coś w życiu. Ja do nich należę, więc książka mi się ogromnie podobała. A zatem zachęcam innych do lektury.

Judy Rosati, studentka prawa, 18 lat
Motywacja bez granic jest drugą książką Nikodema Marszałka, którą przeczytałam. Nauczyła mnie jak skutecznie zmotywować się do działania z czym miałam ogromne problemy. Książka ta jest moją inspiracją w dążeniu do urzeczywistniania marzeń, osiągania celów. Polecam tę książkę serdecznie.

Katarzyna Matczuk, studentka, 23 lata
Zakupiłem wersje audio i jestem zadowolony. Słucham w samochodzie, w domu, na spacerze. Pozytywne słowa zawsze mnie motywowały do działania, a słuchając tego audiobooka czuję się zadowolony i mniej spięty. Polecam wszystkim!

Marcin, handlowiec
Wspaniała książka, która nie tylko wprowadza czytelnika w podstawy automotywacji, ale również inspiruje do dalszego rozwoju własnej osoby.

Cyprian Gwóźdź, student
Motywacja bez granic to wiedza, którą należy poznać. Daje możliwość spojrzenia w siebie, wniknięcia głębiej i zanalizowania swoich poczynań, ustalenie pragnień i wszystkich stopni rozwoju osobistego i zawodowego. Pomaga i rozbudza w nas zaangażowanie do zmian, do poprawy naszej postawy wobec siebie i innych. Rewelacyjna wersja audio daje możliwość słuchania jej, kiedy tylko chcemy. Szczególnie polecam! Dla wszystkich!

Jolanta Gąsiorowska, menedżer kultury, własna działalność dot. wellness; 50 lat
Znakomity materiał dla wszystkich osób chcących osiągać swoje cele. Dzięki niej wiem jak zmotywować siebie każdego dnia.

Adam Januszewski, prowadzę usługi zdrowotne, 42 lata
Ta książka jest skarbem motywującym do działania na wszystkich poziomach życia w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Już poleciłam ją kilku znajomym poprzez meila lub dałam fragment do posłuchania.

Anna Rychlik, krawcowa, własna działalność handlowo-usługowa; 35 lat
Ebook jest naprawdę świetny - dobrze się go czyta i pozwala wyzwolić z siebie gromadzone przez lata pokłady energii. Polecam!!!

Paweł Łączny, student
Dzięki tej pozycji w końcu jestem odpowiednio zmotywowany do działania. Mam jasno określone cele, które zapewne się spełnią, gdyż moja motywacja nie zna granic!

Tomasz Hanc, student PG, 19 lat
Sama nie wiem, który ebook jest lepszy - Odrodzenie Feniksa czy Motywacja bez granic . Wiem jedno, ze Nikodem Marszałek wie jak przekazać te wszystkie istotne myśli dotyczące motywacji, dążenia do celów, niepoddawania się i co najważniejsze - można mu zaufać w 100%!

Anna Rutkiewicz, 27 lat
Książka przypomniała mi, że w życiu należy zachować równowagę. Dzięki Motywacji bez granic można zrozumieć czym jest sukces.

Zbigniew Wojtczak, mgr ekonomii, 27 lat
Znakomita publikacja pokazująca jak można bardzo skutecznie zmotywować się do działania!!!

Grzegorz, uczeń technikum, 18 lat
Ebooka przeczytałem dopiero raz , poprostu jednym tchem, powoli zaczynam stosować wskazówki i nauki w nim przedstawione, w praktyce, czuję jak z każdym dniem mam większą ochotę do życia do robienia więcej i lepiej! Gorąco polecam

Tomasz M., 30 lat,specjalista
Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, ten ebook jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu zdołałem przełamać rutynę i znalazłem siły do odnoszenia sukcesów w dotąd nie znanych mi dziedzinach.

Bartosz Gawryluk, uczeń, lat 16
Bardzo wartościowa pozycja. Uczy tego jak zmienić swoje nastawienie, myśli aby w końcu zacząć w pełni kontrolować swoje życie!!!

Michał Gigiel, student ekonomii, 21 lat
Książka pokazała mi jak ważny jest zrównoważony rozwój w każdej ze sfer życia. Słucha się jej przyjemnie, a jednocześnie daje wiele do myślenia.

Jerzy Mil, nauczyciel matematyki i informatyki, 35 lat
Dzięki temu ebookowi zdobyłem się na odwagę aby pisać plany na każdy dzień. Poza tym coraz mniej czasu marnuje na oglądanie telewizji oraz podwyższyłem swoją inteligencję emocjonalną.

Miłosz Lachowski, uczeń, 17 lat
To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zmienić lub ulepszyć swoje życie. Dzięki tej publikacji zacząłem lepiej wykorzystywać czas.

Karol Bakowicz, student informatyki i ekonometrii
Zakupiłem wersję audio tej publikacji. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że były to zdecydowanie dobrze ulokowane pieniądze. Czytałem wiele książek tego typu. Ta należy do najlepszych!!!

gal anonim, informatyk, 43 lata
każdy kto chce ośągnąć sukces poinien przeczytac te książkę.zwłaszcza ludzie którrzy mają problemy finansowe bądż też osobiste.bardzo polecam o przeczytanie motywacja bez granic gdyż po przeczytaniu zmienisz się tak jak ja.to jest mała inwestycja a duże kożzyści.POLECAM!!!

BARBARA NUZIA, 36 Lat, prowadzi własną firmę
Korzyści Bardzo motywujące do działania. Książka jest świetna w przekazie - jasno dająca wskazówki jak pobudzać swoją motywację. Zawiera mnóstwo dobrej energii w sobie. Jest napisana ciepłym i szczerym językiem. Trafia bezpośrednio do czytelnika. Ma się wrażenie, że jest napisana tylko do osoby, która akurat czyta lekturę. Uważam, że to niesamowita sztuka tak operować słowem, by każdy odbiorca czuł się wyjątkowo. Polecam!!!

Aneta Kocięba, studentka psychologii, 23 lata
Książka ta różni się od publikacji dostępnych na rynku. Skłoniła mnie do przemyśleń nad wieloma kwestiami w moim życiu. Nie wiedziałem, że znajdę w niej to czego również poszukiwałem tj. chrześcijańskiej motywacji duchowej. Polecam!

Roman Guzek, student, 21 lat
Książka ta pomogła mi zrozumieć mechanizmy, które zachodzą w mojej podświadomości i dzięki temu lepiej się motywować.

Krzysztof Semi, właściciel firmy, 34 lata
Doskonałe opracowanie wyzwalające uśpione możliwości i skuteczną walkę ze zniechęceniem. Polecam wersję audio. Pozwala na wykonywanie wielu innych czynności w czasie nauki.

Jerzy Morycz, drobny przedsiębiorca i początkujący inwestor
Bardzo dobra książka motywacyjna. Jeżeli masz problemy z motywacją, za bardzo przejmujesz się tym, co powiedzą inni i masz problemy z osiągnięciem wyznaczonego celu - to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Jarosław Grzelak, informatyk, handlowiec, właściciel strony www; 36 lat
Tak jak napisał autor nie można przeczytać ebooka jeden raz tylko kilka. Myślę, że największa korzyść to jeszcze bardziej intensywne dążenie do celu, sukcesu.

Grażyna Pilecka, ekonomista, polityk społeczny; 47 lat
Dzięki tej książce wiem jak lepiej motywować siebie i moją grupę. Książka jest na prawdę rewelacyjna, zmieniła ona moje podejście do życia!

Katarzyna Wójciga, Oriflame, 21 lat
Pierwszy raz skorzystałam z ebooka w formacie MP3 i jestem bardzo zadowolona. Rady w niej zawarte są bezcenne i fascynujące. Spojrzałam na życie innymi oczyma i uważam, że z całą pewnością pomogą mi one w uzyskaniu sukcesu, gdyż jestem początkującym sprzedawcą. Wiem już, że będę do niej wracać często. Polecam tę książkę każdemu kto chce się rozwijać. Motywować należy się przez całe życie, a chandra nigdy nas nie dopadnie.

Ewa Paterczyk, handlowiec, 41 lat
Motywacja bez granic ... tytuł ten oddaje samo sedno uczuć, jakie osiągam po lekturze tej książki. Jestem szczerze przekonany, że ta pozycja powinna trafić do kanonu lektur szkolnych.

Michał Czuba, handlowiec, 41 lat
Dzięki temu ebookowi zrozumiałem, dlaczego czasem motywacja gaśnie oraz co zrobić, żeby ją wzbudzić na nowo, rozpalić najgłębsze pokłady własnych możliwości. Informacje zawarte w tej książce są bezcenne, a zamieszczone cegiełki są niezwykłym materiałem motywującym. Wiedza zawarta w tej publikacji pomogła mi zmobilizować się do ciężkiej pracy, związanej z przygotowaniami do matury. Polecam serdecznie każdemu, kto jest gotów na mnóstwo pozytywnych zmian w swoim życiu.

Michał G., maturzysta, 19 lat
Jest to pozycja, której szukałam przez dłuższy czas. Stanowi dla mnie kompendium wszystkich pozycji dotyczących motywacji, jakie do tej pory przeczytałam. Wszystko zwięźle, jasno i klarownie podane. Idealne przykłady, które można wszędzie przeczytać. Kto chce oszczędzić czas i pieniądze powinien mieć tego ebooka. Ja korzystam z niego na szkoleniach, zarówno z tymi którzy dopiero zaczynają ze mną współpracę i z tymi, którzy już przeczytali kilka innych książek.

Marzena Kopta, maturzysta, 19 lat
Jeśli ktoś chce pokonać lenistwo i zmotywować się do pracy nad sobą w każdej kwestii, to polecam szczególnie.

Krzysztof Cudak, student Informatyki, 24 lata
Książka, którą należy obowiązkowo posiadać, czytać raz na jakiś czas. Za każdym razem odkrywamy nowe treści tej książki, jednocześnie coraz lepiej poznajemy samego siebie i świat dookoła.

Robert Władzikowski, urzędnik państwowy, 35 lat
Rewelacyjne informacje. Do pełni życia potrzeba tylko tej książki i ogromnie dużo samodyscypliny. Ja próbuję, choć jest ciężko. Ale jak podkreśla autor warto. Jak najbardziej polecam!

Beata Tyka, opiekun społeczny, 35 lat
Kolejna świetna książka Nikodema Marszałka. Jeżeli interesuje Cię ta tematyka i przeczytasz jego jedną książkę, będziesz chciał przeczytać wszystkie. Gorąco polecam osobom, które chcą coś osiągnąć w życiu.

Sławek Pawlikowski, przedstawiciel handlowy, 29 lat
Kilka tygodni temu zakupiłem audio booka Motywacja bez granic . Od pierwszego słuchania zajął stałe miejsce (do tej pory była to muzyka) podczas porannej gimnastyki. Taki poranny zestaw witamin myślowych. Szczerze polecam!

Dariusz Skraskowski, handlowiec, 37 lat
Książka bardzo ładnie wchodzi do głowy i bardzo przyjemnie się ją czyta. Na razie zastosowałem dwie rady w niej zawarte i na pewno do niej będę wracał, bo niesie pozytywne wibracje!

Dominik P., handlowiec, 37 lat
Bardzo dobry audiobook. Autor ma bardzo duże doświadczenie motywacyjne. Wgrałem na mp3 i słucham na okrągło - to dodaje sił!

Olek, handlowiec, 37 lat
Bardzo optymistyczna publikacja, dająca wiarę w ludzi i przede wszystkim w siebie, i własne możliwości.

Konrad Chochrek, doradca handlowy, 24 lata
To idealna książka dla ludzi, którzy chcą spełnić swoje marzenia. W chwilach nostalgii, nudy, zmęczenia...słowa tej książki pozwalają na natychmiastowe podniesienie się... Motywacja bez granic... Nie warto tracić czasu na chwile słabości...

Ariel, uczeń liceum inforatycznego, 18 lat
Bardzo wartościowa książka dla każdego bez względu na wiek, kto tylko chciałby coś zmienić na lepsze w swoim życiu i zrealizować swoje marzenia. Autor przystępnie inspiruje czytelnika do wykorzystania swoich zasobów duchowych. Podaje praktyczne wskazówki w oparciu o liczne przykłady, jak należy dokonywać właściwych wyborów życiowych poprzez motywację. Gorąco polecam wszystkim wychowawcom placówek resocjalizacyjnych, nauczycielom i duchownym wszystkich wyznań.

Marian Horbaczek, pedagog, 56 lat
Dzięki Motywacji bez granic : 1. zabieram się z dużo większą chęcią do pisania ofert, umawiania spotkań, czyli mojej pracy codziennej 2. przesłuchując ebooka kolejny raz wynotowuję nowe dla mnie informacje, nabieram większego zaufania do swoich działań 3. potrafię lepiej motywować swoich pracowników. To doskonały podręcznik, ciekawie podana bardzo istotna wiedza, zastrzyk energii dla każdego aktywnego człowieka. Mobilizuje także tych mniej aktywnych!

Ewa Mroczek, poszukuję sponsorów dla dużych projektów kulturalnych, 42 lata
Książka otwiera oczy czytelnika na sprawy, które są w codziennym życiu pomijane, a które decydują o jakości i efektywność codziennych starań. Dzięki uświadomieniu pewnych elementarnych praw dodaje energii do działania i zapału. Dla osób poszukujących rozwiązań dotyczących sposobów utrzymywania motywacji w ich działaniach to według mnie bardzo pożyteczna lektura - szczerze polecam i zachęcam do refleksji i działania zgodnie z zaleceniami autora.

Cezary Jastrzębski, inżynier, pilot i instruktor; 39 lat
Książka motywuje, napełnia energią, dodaje sił w tworzeniu lepszego świata wokół, motywuje bez granic. Zapewne każdy znajdzie tu odpowiedź na wiele nurtujących go kwestii dotyczących motywacji. Dlatego też wystawiam 6, zdecydowanie gorąco polecam!

Łukasz Przewoźnik, nauczyciel, 26 lat
Jest to znacząca pozycja na rynku szkoleniowym w dziedzinie motywacji. Wyciągnięte najcenniejsze sekwencje najlepszych autorytetów z dziedziny motywacji. Kto poszukuję dla siebie lepszej przyszłości z pewnością znajdzie w tej książce wiele cennych wskazówek jak ją osiągnąć. Informacja zaczerpnięta z tej edycji wykorzystana przeze mnie w szkoleniu pracowników na stanowisku handlowców jest bardzo pouczająca i zrozumiała. Ktoś kto chce otrzymać największe korzyści z tej książki powinien ją przeczytać lub przesłuchać kilkakrotnie.

Światosław Dragojew, współwłaściciel i prezes firmy handlowej
Publikacja dała mi siłę, ale też uporządkowała wszystko na czym się wcześniej zastanawiałem. Super książka!

Grzegorz Janicki, manager w firmie handlowej, 30 lat
Świetna pozycja! Autor urasta do czołowego motywatora Polski. Podoba mi się jego język, sposób przekazywania informacji. Przeczytałem wiele książek w swoim życiu, w tym czołowych motywatorów światowych, ale Motywacja bez Granic wcale im nie ustępuje. Książkę trzymam na wierzchu i codziennie czytam dowolny fragment. Każdemu kto chce coś w życiu osiągnąć polecam tą książkę.

Marian Szubarczyk, 58 lat
Na prawdę rzetelna wiedza. Otwiera umysł i uświadamia jak ogromną moc zawiera każdy z nas. Trzeba tylko zdjąć blokady i ruszyć na przód, wciąż analizując swoje zachowanie i myśli. Świadomie wyuczone prawa i zasady stosować w każdej sytuacji, wtedy dostrzegamy, że życie przecież nie musi być takie jak dawniej. Może być lepsze dla nas, a co ważne także dla innych, bo przecież jesteśmy istotami społecznymi i powinniśmy żyć we wspólnocie z bliźnim. Polecam serdecznie, bo warto uwolnić śpiącego w nas olbrzyma!!!

Tomasz Hanckowiak, uczeń IV TM
Super ebook! Po przeczytaniu go inaczej patrzę na mój świat marzeń. Wszystko da się osiągnąć jeśli tego chcę.

Damian Czernik, uczeń
Wspaniała publikacja! Wiele technik w jaki sposób zwiększyć swoją motywację. Nie są one wcale łatwe i szybkie, ale stosowane przynoszą efekty.

Krzysztof, 23 lata
Pasjonująca pozycja. Czyta się jednym tchem jak przysłowiowy kryminał. Zmusza do dokonania korekty dotychczasowej postawy życiowej. Daje natchnienie do pracy nad sobą. Tę książkę powinien przeczytać każdy, może rzeczywistość przestała by być taka szara.

Sławomir Witkowski, elektronik
Rewelacyjny ebook!!! Brak skali aby go ocenić, minimum 10pkt. Polecam wszystkim. Ciekawy sposób motywacji i co najważniejsze skuteczny!

Norbert, student
Polecam wszystkim ludziom, pragnącym odnieść w życiu sukces. E-book motywuje i pomaga w realizacji postawionych sobie celów.

Arkadiusz Podlaski, autor bloga
Motywacja bez granic jest książką z najwyższej półki. Dzięki niej można bardzo wiele zmienić w swoim życiu. Jeśli masz problem z planowaniem dnia, wczesnym wstawaniem, systematycznością i wyznaczaniem celów, które chciałbyś osiągnąć, ten e-book jest dla Ciebie. Szczerze polecam przeczytanie tej wyjątkowej publikacji!

Kamil Goldmann, student
Ta książka jest niesamowita! Kupowałem wiele publikacji o motywacji, ponieważ miałem problemy z motywacją do nauki, a także z nadwagą. Może nie wszyscy uwierzą w te słowa, ale ta książki po 2-krotnym przeczytaniu pomogła mi rozwiąząć oba problemy! Naprawdę polecam!

Aleksander Kupiec, uczeń liceum ogólnokształcącego
Motywacaja bez granic to bardzo ciekawy sposób na to jak wziąć się za siebie i wygrać ze zniechęceniem. Pozwala na pełniejszą kontrolę własnego postępowania, zwłaszcza wymagającego motywacji...

Mateusz S., lat 19, student
Zrealizować ćwiczenia i motywować uczniów do pracy nad sobą. Jestem nauczycielem w szkole policealnej i szukałam materiałów do ćwiczeń, skorzystałam z pozycji w 100%, młodzież była zadowolona ze spotkania, a to jest najbardziej cenne.

Irena Fiedorowicz, nauczyciel przedmiotów zawodowych, psychologii i pedagogiki.
Książka jest konretna i bardzo fajnie się czyta. Bardzo podoba mi się język książki. Dużo ciekawych i motywujących anegdotek. Pozostawia jednak pewien niedosyt. Zdecydowanie polecam!!!

Przemysław Barański, Student
Dzięki temu e-bookowi inaczej obecnie patrzę na siebie i na swoje możliwości. Naprawdę warto przeczytać. Dużo można się dowiedzieć.

Kamil, student, 22 lata
Dzięki tej książce, odnalazłem znowu wewnętrzną siłę do działania. Szczegóły zawarte i dobrze przełożone na działanie dają duże efekty.

Dariusz Sumara, 23 lata , Manager Sprzedaży , Doradztwo Finansowe
Poprzez szybką i przyjemną lekturę spojrzałem troche z innej strony na motywacje... Jestem osobą z natury leniwą, ale dzięki zawartym w niej radom udało mi się nieco zmienić swoje podejście do niektórych spraw i zyskałem po części radość z wykonywanych przeze mnie obowiązków. Książka warta przeczytania.

Robert Sośnicki, Jestem studentem 5 roku Politechniki Wrocławskiej, kierunek Informatyka.
Po przeczytaniu tego ebooka wziąłem kartkę papieru i spisałem na niej wszystko to co chciałbym robić w życiu. Moim zdaniem to ebook dla wszystkich szukających pozytywnej energii, tak potrzebnej do działania. Gorąco polecam! Przeczytaj i... zacznij działać! :)

Marcin Czerepak, www.twoj-sukces.com
Treść tego e-booka doprawdy dodaje skrzydeł i sprawia, że w cżłowieka podłamanego wstępuje nowa nadzieja, wiara i determinacja. Pociesza, stawia na nogi i pomaga w utrzymaniu motywacji do sięgania ponad przeciętność.

Piotr Gliszczyński, 24 lata, student
Kilka wskazówek praktycznych, sporo doświadczeń osobistych autora.

Barbara Sołtysiak, 28 lat, trener - psycholog, http: basiasoltysiak.wizytowka.pl
Czytając Motywację bez granic wiem, ze jest to odpowiedz na moje pytania i problemy podana w prosty , przejrzysty sposób , prawdy oparte sa na wlasnych doswiadczeniach zyciowych autora i co najwazniejsze poparte wspanialymi obrazowymi przykładami. Jesli ktokolwiek ma problem z automotywacją niech koniecznie przeczyta to naprawde wspaniałe dzieło odkrywające wiele prawd i kluczy do sukcesu, których musimy byc swiadomi, aby osiagnąc to co zamierzamy.

Małgorzata Borycka, 40 lat, właścicielka firmy ANIMAX www.animax.natopie.pl
Książka ułatwia zrozumienie i odpowiednie zmotywowanie się, co sprawia, że jeden z podstawowych kroków ku osiągnięciu celu zostaje powzięty

Tomasz Kaczmarzyk, 26 lat. Niezależny przedsiębiorca.
Korzyści to nowe spojrzenie na siebie i swoje zdolności. To jest to czego szukałam - autor wyjaśnia nie tylko, co, ale i jak osiągnąć to czego pragniemy. Książka niewątpliwie dająca do myślenia :)

Marta Zdzieszyńska, 19 lat
Bardzo pożyteczna wiedza, wartościowe porady.

Piotr Arendt, 21 lat, student.
Bardzo mądra książka o motywacji. Polecam wszystkim, którzy tracą chęć życia. Przeczytałam ja jednym tchem. Kasiążka ta rozjaśniła mi motywy ludzkiej niechęci i ukazała co jest tego przyczyną. Dzieki niej codziennie wstaję z ogromna chęcia do życia i rzeczywiście ta moja motywacja się zwiększyła o 50%.Bardzo jestem zadowolona z jej kupna.

Barbara D., inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
To naprawdę istotne - motywacja i jeszcze raz motywacja.

Grzegorz Doniec, 35 lat
Książka ukazała mi sposoby motywacji, które działają.

Andrzej Kowalski, 27 lat, zawód: asystent przedstawiciela handlowego
Pogłębiłem wiedzę w w w zakresie. Bardzo polecam innym miłośnikom tej problematyki.

Ryszard Woźniak, lat 55, inżynier
Uważam, że link do tych wydawnictw powinien być na stronie startowej Złotych Myśli zawsze i niezmiennie. Bez celu w życiu i motywacji, umożliwiających konsekwentne posuwanie się do przodu wg konkretnych wskazówek i ćwiczeń Nikodema, nie ma mowy o zmianach mentalnych. Mogę to powiedzieć na własnym przykładzie, bo rozwojem osobistym interesuję się od dawna. Zmiany są! Ukułabym (od ukuć, czyli stworzyć) takie hasło: Książki Nikodema jako środek zmieniający świadomość . Ponieważ jednak szanuję prawo autorskie, dodam, że jest to parafraza słów mojego Mistrza astrologii: Horoskop jako potężny środek zmieniający świadomość .

Grażyna Dobromilska, 47 lat, grafik komputerowy, z wykształcenia elektronik
Skuteczniej, efektywniej, pozytywniej i bardziej celowo - tak najkrócej można przedstawić treść tego e-booka. Rewelacyjny. Już w trakcie czytania zmienia sposób patrzenia na otaczający świat.

Ewa Kołodziejczyk, anglista
Czytałem wiele publikacji dotyczących motywacji. Książka Nikodema Marszałka zawiera samą esencję wiadomości dotyczących tego zagadnienia. Być może dlatego książeczkę formatu A5 o zaledwie 180 stronach czytałem cały dzień (!) i jestem świadom tego, że to dopiero początek przygody z tą pozycją, bo wyczytałem dopiero być może 30% treści tam zawartej. Dla mnie osobiście bardzo ważny był aspekt motywacji przez wiarę duchową, którego nie spotkałem w żadnej innej publikacji, a który u mnie faktycznie działa!

Daniel Wida, 27 lat, matematyk finansowy, prowadzi własną firmę doradczą
Zapoznałem się z metodami stosowanymi do powiększania motywacji i jej ulepszania.

Robert Bylewski, 22 lata, student 3 roku logistyki
Ebook ten daje nowe spojrzenie na nas samych i otaczających nas ludzi. Powinien być on lekturą obowiązkową dla rodziców, nauczycieli i uczniów. Na pewno więcej ludzi znalazłoby się na szczycie. Dzięki za pokazanie innej drogi.

Beata Frenaszek, 47 lat, własna firma
Najbardziej przemawiajce dla mnie są opowiadania, które licznie wplecione są w treść.

Joanna Orchel, 31 lat, biolog
Całkiem fajny ebook. Pomógł mi rozwinąć mój biznes.

Jarek, 21 lat, student
Kiedy czujesz, że nic Ci się nie chce, opadasz z sił, nie potrafisz wskrzesić choć odrobiny energii. Nie zastanawiaj się, tylko sięgaj po motywacje bez granic!

Maciek, 20 lat, student
Książka godna polecenia. To wszystko napewno wiesz ale nie wiesz jak się za siebie wziąść a ta książka Ci pomoże. Spróbuj i zacznij zmieniać swoje życie !!!

Marta, mieszka i pracuje w Anglii
Witam, ebook Motywacja bez granic , spełnił moje oczekiwania, a nawet powiedzeć mogę, że jest lepszy niż myślałam. Pozwala na uporządkowanie własnych działań (prawie jak ten porządek na biurku, kieruje również nasze działania i myśli na to co jest istotne (ważne przed pilnym). Osoby, które czytają książki motywacyjne, osoby, które pracują nad osiągnieciem sukcesu, powinny przeczytać tego ebooka aby poukładać i nadać właściwą formę swoim działaniom. Polecam, czyta się go z zainteresowaniem.

Elżbieta Borowczak, 52 lata, mgr farmacji
Porządna publikacja zawierająca sporo istotnej wiedzy, porad i przemyśleń. Bardzo dobra szczególnie dla laików w tej dziedzinie, ale mimo tego, że temat ten zgłębiam od dłuższego już czasu, to znalazłem i dla siebie kilka ciekawych informacji, które PRZYDAŁY mi się w życiu.

Bartłomiej Dymecki, 52 lata, mgr farmacji
Ebook daje ogromnego motywujacego kopa

Krzysztof, Uczeń
Czytałem sporo książek o tej tematyce, i sądzę że jest to ebook wart polecenia wszystkim. Podnosi na duchu i pokazuje kierunek naszego rozwoju, a przy tym osadzony jest w naszych polskich realiach.

Sławomir Barczyński, 32 lata, własna firma, elektronik
Niesamowity ebook - czytam już go po raz kolejny i na pewno zrobię to jeszcze nie raz! Nie przypuszczałem, że ten ebook zmieni moje życie. Polecam go każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze.

Daniel Perec, grafik, webdesigner, www.d4u.pl
Idea wprowadzenia choćby małej zmiany w otoczeniu i uzyskania dzięki temu zmiany w poziomie motywacji jest bardzo prosta w zastosowaniu i dzięki temu bardzo użyteczna, a zarazem skuteczna.

Artur Zygmunt, 23 lata, trener technik umysłowych
Ten ebook pozwolił mi poukładac w moim życiu sprawy związane z nabraniem checi do pracy. Teraz wiem co zrobić żeby chcieć robić!!!

Tomasz Zawada, 38 lat, posrednik ubezpieczeniowy
Tego typu publikacje są potrzebne. Książka bogata jest w wiarygodne i proste przykłady ludzi zmotywowanych , które same w sobie są... motywujące :)

Adrian Kwidzyński, 28 lat, grafik komputerowy, www.akimage.com
Ebook naprawdę warty polecenia. Sporo przykładów z życia autora i wiele cennych wskazówek.

Tomasz P., czytelnik :)
E-book przedstawia wiele ciekawych sposobów motywacji i dążenia do celu. Jednakże można go potraktować jako zebranie przykładów w jedną całość. O podanych technikach można doczytać z lektur o podobnej tematyce. Ogromnym plusem natomiast jest możliwość kontaktu mailowego w przypadku pytań czy wątpliwości.

Dominika Nowak, studentka
Bardzo dobra pozycja. W pierwszej części znajdziecie Państwo mnóstwo informacji na temat automotywacji; poruszona jest m.in.: kwestia rozwiazywania problemów, wykorzystania zmysłów oraz zdejmowania blokad. Druga część to motywacja poprzez inspirację czyli o marzeniach, własnym mentorze, wypoczynku i Lampie Alladyna. Pewnie zastanawiacie się Państwo co ma Alladyn do motywacji? Aby znależć odpowiedź na to pytanie trzeba koniecznie przeczytać ta pozycję. I dodatkowo są dwa bonusy do książki.

Joanna Jacek, 30 lat, menager
Motywacja bez granic , którego Autorem jest Nikodem Marszałek, jest ebookiem, którego treść niesie wiele ciekawych i rozszerzających wiadomości na temat naszego postrzegania siebie w otaczającej rzeczywistości. Szczególnie uczy i wskazuje metody wzbudzania motywacji do działania i osiągania celów, realizowania twórczych marzeń.

Teresa Toczydłowska, psycholog, terapeuta pedagogiczny www.anter-therapy.com
Ebook jest bardzo ciekawy i warty przeczytania a szczególnie dla ludzi w dołku jakim ja teraz się znajduję i naprawdę ciężko o troszkę motywacji do dalszej pracy. Dzięki niemu trochę spojrzałem inaczej na różne sprawy (...)

Darisz Cichowski, 42 lata, działalność gospodarcza
Książka Motywacja bez granic to bardzo pouczająca publikacja. Po jej przeczytaniu odrazu zabrałem się za wcielanie w życie zawartych w niej sentencji. Obecnie jestem na etapie sprawdzania tego wszystkiego w praktyce ale już mogę powiedzieć, że porady autora są jak najbardziej słuszne i mają rację bytu. Z czystym sumieniem mógłbym polecić ją każdemu, bo prawda jest taka, że jeśli ktoś chce odmienić swoje życie i otaczający go świat, to powinien ją przeczytać. Jak mówi sam autor... to jeszcze nie koniec, dopóki nie zwyciężyłem, to jeszcze nie koniec. Zachęcam do lektury. Pozdrowienia dla wszystkich którzy to czytają :))

Patryk Retkowski, informatyk, studiuje Marketing i Zarządzanie
Rewelacyjna książka, która w prosty i przejrzysty sposób opisuje sposoby motywacji i osiągania sukcesu. Praktyczna wiedza, którą przedstawia autor jest poparta własnymi osiągnięciami. Książkę czyta się jednym tchem , lecz przeczytanie to nie wszystko, to dopiero początek, teraz trwa wcielanie w życie...

Piotr Gibulski, 30 lat, inż. elektronik
Kiedyś byłem taki, jak wielu, których spotykam codziennie - człowiekiem, który doskonale wie, dlaczego nie może zrobić rzeczy, na których mu najbardziej zależy. Swego czasu zapytałem się jednak, czy nie warto spróbować, spróbowałem i od tego czasu wiem, że warto próbować. Motywacji bez granic nie kupiłem dlatego, żeby się bardziej zmotywować, ale dlatego, by po raz kolejny znaleźć potwierdzenie, że warto być aktywnym. Dzięki książce Nikodema Marszałka, dowiedziałem się jednak dlaczego jeszcze i w jaki sposób można budować swoją motywację. To fajne wiedzieć, że jest wiele powodów i jeszcze więcej sposobów, by móc oiągać to, czego się pragnie.

Jarosław Kordziński, 50 lat, szkoleniowiec i autor poradników dla nauczycieli, www.educator.gda.pl
Żeby przeczytać tego e-booka brakowało mi tego czegoś - MOTYWACJI. W końcu udało mi się rozpocząć lekturę i zakończyłem ją jeszcze tego samego dnia. Zdarzyło mi się przeczytać tę książkę jednym tchem, a to znaczy, że znalazłem coś czego szukałem od dawna. Dzięki Motywacji bez granic udało mi się w końcu rozpocząć i kontynuować coś co bez skutku próbowałem rozpocząć już kilka razy od trzech lat.

Mirek Glacel, 32 lata, serwisant komp., nie pracuję
Odnalazłam siebie. Wiele haseł typu Ludzie, którzy nie mają problemów to ludzie martwi , lub Prostota jest Kluczem w Motywacji albo Nie szukaj motywacji, poszukaj celu i poczuj się niewygodnie - stało się moją codzienną MANTRĄ. Tego ebooka powinien przeczytać KAŻDY myślący człowiek, który może z niego nauczyć się ..jak pracować mądrzej a nie ciężej .

Dorota Bagrowska, emerytowana nauczycielka, networkowiec
Korzyści dla mnie osobiście są ogromne, sam opis życia i przyzwyczajeń ludzi bardzo bogatych jest naprawdę rewelacyjny i widzimy tutaj, iż sfera finansowa jest ważna ale nie najważniejsza, w parze z tą sferą musi iść rozwój w pozostałych dziedzinach życia aby człowiek był w pełni zrealizowany. Wyznaczanie celów i ich realizacja bardzo mi się podobała i wiele wniosła uporządkowania w moje działania na każdej płaszczyźnie życia nie tylko finansowej. Polecam ją każdemu kto chce mieć swoje życie w swoich rękach a nie być ciągle zależnych od innych.

Roman Wollny, 24 lata, magister prawa i administracji, od 1,5 roku prowadzi własną działalność gospodarczą, roman@wollny.pl

Podobne poradniki

Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia
19.90 zł
Zrobię to dzisiaj!
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI
21.90 zł
Myśleć Jak Milionerzy
25.90 zł