Moja Firma

Moja Firma

Krok po kroku od formalności do przedsiębiorczości. Jak założyć własną firmę i zacząć nowy rozdział w swoim życiu.


Cena: 19.97 zł
Autor: Anna Jarczyk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-022-0

Opinie

Książka ciekawa, przydatna. Polecam

Urszula Cyz
Książka dla osób, które są na etapie zastanawiania się, czy może w przyszłości założyć swój pierwszy w życiu biznes. Podstawy dla początkujących.

czytelniczka Z.M., zakładam drugą w swoim życiu firmę
Moja- Firma jest książką napisaną w prostym, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika języku. Zawiera wszystkie informacje, które potrzebne są do założenia własnej działalności. Publikację Moja - Firma polecam wszystkim chcącym w przyszłości założyć własną działalność gospodarczą. POLECAM GORĄCO

Agnieszka Pakuła, Mam 30 lat, pracuję w firmie budowlanej na stanowisku ksiegowej d s materiałowych
Książka jest znakomita, polecam każdemu w każdym wieku. Napisana czytelnym językiem, bardzo szczegółowo.

Piotr Kowalczyk, Zajmuję się grafiką komputerową. Z zawodu jestem programistą.
Moja Firma okazała się bardzo interesującą i przydatną publikacją. Szczególnie dla takich osób jak my, które są na początku zakładania własnego interesu. Znaleźliśmy tu drogowskaz jak działać i co zrobić aby wszystko było bardziej proste i nie takie straszne jak mówią przepisy. Książka ta wręcz wyręcza urzędników, którzy dla zwykłych, zagubionych w mętliku paragrafów i przepisów petentów są bezduszni i po prostu nie przychylni. Bardzo polecamy i dziękujemy autorowi za niezwykle potrzebne wskazówki. Publikacja godna polecenia.

Viola i Marek Całka, Interesuje nas farmacja (Viola jest z wykształcenia farmaceutką) i wiążemy przyszłość z tą dziedziną
Na wstępie polecam zakupy w Złotych Myślach !!! Bardzo kompetentna miła i szybka obsługa . A w szczególności polecam książkę Moja firma na podstawię właśnie tej książki przedstawionej autorki Anny Jarczyk, zbudowałem i zrealizowałem w 60% plan rozwoju mojej małej firmy. Cenne bardzo przydatne informacje w niej zawarte są nierozłącznym czynnikiem do otwarcia działalności gospodarczej, zwłaszcza dla osoby, która nie ma zielonego pojęcia o przygotowaniu wszelkiej dokumentacji firmowej. Każdy krok jest jasno i klarownie opisany,co zarazem można bez żadnych stresów realizować plan działania firmy. Książka znalazła miejsce na półce książek zasłużonych i zamierzam po Nią sięgać w każdej mi potrzebnej chwili.

Tomasz B., W chwili obecnej pracuje zawodowo a dodatkowo, pielęgnuje otwartą niedawno działalność gospodarczą :-)
Pozycja bardzo przydatna. Przede wszystkim praktyczna. Podane informacje są zwięzłe, bardzo konkretne i wprost do wykorzystania w pratyce. Ta książka zdecydowanie nie należy do grona wielu z zakresu ogolnej mikroekonomii. Jest to świetny poradnik dla wszystkich chcących założyć własną firmę, lub dla tych, którzy tę firmę już mają i chcą ją przekształcić. Polecam

Krzysztof Jakubczak, Jestem pracownikiem Czeskiej Akademii Nauk w Pradze. Zajmuję się badaniami z zakresu fizyki fundamentalnej oraz techniki laserowej laserów rentgenowskich.
Nie ma to jak fachowa porada, a takiej właśnie udziela ta publikacja, przyznam szczerze, że wiele jej zawdzięczam, pomogła mi przejść przez gąszcz biurokratycznych papierków, dokumentów i tym podobnych. Jeśli ktoś ma obawy przed założeniem własnej działalności lub chciałby to zrobić ale niebardzo wie jak, to ta książka powinna być lekturą obowiązkową :D

Kamil Martyniuk, lat 22, właściciel firmy
Książka ta zawiera cenne wskazówki na temat założenia firmy, dlatego też sądzę, że powinny przeczytać ją wszystkie osoby, które decydują się na własny nawet najmniejszy biznes. Prosta i przystępna forma tej książki sprawia, że czyta się ją bardzo przyjemnie. Gorąco polecam!

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Ebook ten zawiera praktyczną wiedze przydatną szczególnie tym, którzy planują założenie własnej firmy. Przedstawia w przejrzysty sposób zalety i wady różnych typów działalności. Opisuje również krok po kroku, gdzie się udać i jakie dokumenty ze sobą zabrać zakładając własną firmę. Jednym słowem bardzo dobra pozycja godna polecenia wszystkim przyszłym przedsiębiorcom.

Marcin Sękalski, 27 lat
Jak sama nazwa wskazuje w książce są pokazane kolejne kroki do założenia swojej firmy. Podane tu wiadomości są bardzo przydatne i skumulowane w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba błądzić w gąszczu informacji. Wszystko jest podane w prostej i przystępnej formie.

Tomasz Nowak, student, 26 lat
Ebook pomógł mi dobrze zaplanować swój plan działania. Od czasu, kiedy go przeczytałem moja wiedza powiększyła się. Mam tysiące pomysłów na własną firmę. Wystarczyło, że opowiedziałem znajomym o ebooku i od razu chcieli go pożyczyć ode mnie.

Marek Bogdanski, operator obrabiarek skrawania, 26 lat
W przyjazny sposób przekazany zestaw praktycznych informacji i wskazówek dla tych, którzy zdecydowali się na własna działalność gospodarczą. Z tą publikacja łatwiej stawiać pierwsze kroki w biznesie.

Sławomir Witkowski, elektronik
E-book Moja firma poleciłabym na pewno młodym osobom, które zastanawiają się nad założeniem własnego interesu. Zawiera bardzo dużo przydatnych informacji, niezbędnych do założenia własnej działalności. Dokładnie opisuje wszelkie formalności, które należy dokonać. Gorąco polecam

Magdalena Borda, 25 lat, obecnie pracuje w firmie windykacyjnej w Sosnowcu
Praktyczny zestaw informacji niezbędnych do uruchomienia własnej firmy. Brakuje mi nieco więcej własnego komentarza, czyli przyjaznego opisania startu w biznesie dla osób, które boją się postawić pierwsze kroki. Ale w sumie to kawał rzetelnej wiedzy.

Paweł Wimmer, dziennikarz prasy komputerowej
Książka bardzo mi jest pomocna w prowadzeniu dopiero co rozpoczętego małego biznesu, sa bardzo przydatne porady

Joanna Tomaszewska, 26 lat
Dobra książka dla osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat związany z zakładaniem własnej firmy. Należy jednak pamiętać - pomysł musimy wymyśleć sami. Tylko od nas zależy sukces, a książka moze nam go tylko ułatwić... Będę znał podstawy zakładania firmy i wiedział gdzie, kiedy i z jakimi dokumentami muszę iść, aby założyć własną firmę. Ponadto, będę znał podstawowe rodzaje działalności gospodarczej.

Piotr Milewski, 26 lat

Podobne poradniki

Analiza FMEA procesu
29.90 zł
Skuteczny wniosek, czyli jak wydoić unijną krowę
29.90 zł
Jak zamienić własną firmę w spółkę z o.o.
24.90 zł
Marketing alternatywny
19.90 zł