Migrena stop!

Migrena stop!

Jak skutecznie zwalczyć ból głowy i zapomnieć na zawsze czym jest migrena?


Cena: 9.97 zł
Autor: Piotr Obmiński
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-424-6

Opinie

W książce jest dużo dobrych porad i słusznych spostrzeżeń. Ich lektura pozwoli uniknąć co najmniej część nieprzyjemnych dolegliwości.

Dominik Gużda, informatyk
Sposoby opisane w książce pozwolą mi w pewny sposób nie dopuścić do migreny. Dodam jeszcze, iż nie przypuszczałam ile czynników, które możemy wyeliminować wpływa na złe samopoczucie.

Aldona M., pracownik umysłowy, 44 lata
Cierpię na migrenę i ebook pomógł mi uświadomić sobie, jak często mogę zapobiegać kolejnym atakom: czynniki sprzyjające migrenie są opisane bardzo dokładnie

Weronika Wołkowa-Grabas, filolog j. angielskiego, 30 lat
Mam migrenę zdiagnozowaną przez neurologa. Dosyć często muszę faszerować się chemią w postaci różnych leków, które nigdy w 100% nie działają. Dzięki ebookowi MIGRENA STOP! udało mi się już wykorzystać kilka sposobów na zapobieganie napadom migreny. Chcę powiedzieć, że te sposoby naprawdę działają! Ja już mam serdecznie dosyć odwiedzania aptek, dlatego stosuję sposoby zawarte w ebooku , które ułatwiają mi codzienne funkcjonowanie. Żałuję tylko, że wcześniej nie wiedziałam o tej książce, gdy parę lat temu zdawałam maturę i miałam straszne ataki migreny.

Beata Gomułka, sprzedawca, 24 lata
Po przeczytaniu tej książki stałam się bardziej uświadomiona co do swojego zdrowia. Rady znajdujące się tu są proste do użycia na codzień, dzięki czemu mogę uniknąć bólu głowy a nawet złego samopoczucia. Polecam!

Anna, liceum, 18 lat
Zakupiłam ebooka Migrena stop z myślą o mojej córce. Ona ma 16 lat i od 3lat nękają ją silne napady migreny. Od 2 lat lekarz neurolog przepisuje jej leki, niestety są to psychotropy , na widok których nam obu robi sie niedobrze. Ciągle szukam innych możliwości pomocy mojemu dziecku i tak trafiłam na ebooka Migrena stop! . Zawiera on wiele praktycznych rad, dzięki którym można poprawić jakość życia osoby cierpiącej z powodu migren. Niektóre z nich juz stosujemy, pijemy również preparat ziołowy Alveo i zaobserwowałam duże zmiany na lepsze. Warto kupić te pozycje, mieć ją w domu i stosować sie do zawartych tam porad. Pozdrawiam i dziękuję za te książkę.

Elzbieta Kaplan, jestem technikiem ekonomista, 47 lat
Od bardzo dawna mam migrenowe bóle głowy. Ta publikacja uświadomiła mi jak w łatwy sposób walczyć z tym. Polecam

Ewa Stuczyńska, 24 lata, zawód - Sekretarka
Jest świetna, gdy chcę uniknąć bólu nie muszę już szukać w apteczce środków przeciwbólowych. Wystarczy stosować się do porad, by uniknąć cierpień.To teraz mój środek przeciwbólowy.

Monika Sikora, 28 lat technik ekonomista
Ocena pozytywna, sprawdzenie sposobów wymaga jednak sporo czasu.

Ania, 26 lat, pracownik biurowy, branża ubezpieczeniowa
Zakupiłem tego ebooka dla żony, której często dokuczały migreny. Wiadomo jaka jest kobieta, gdy boli ją głowa. Zachęciłem żonę, aby przeczytała i zastosowała się do porad. Od tego czasu widzę wyraźną poprawę, prawie zapomnieliśmy o tych dolegliwościach. Cieszę się bardzo, gdyż małżonka jest nieporównanie bardziej dyspozycyjna...

Jacek Wiśniewski, 34 lata, Kapitan Żeglugi Wielkiej
Książkę gorąco polecam. Dzięki zawartym w niej praktycznym i prostym poradom udało mi się wielokrotnie uniknąć bólu glowy a także pokonać go bez pomocy środków farmakologicznych. Dotychczas bez środkow przeciwbólowych nie wychodziłam z domu. Część z zawartych w książce informacji o przyczynach bólu potwierdza moje wcześniejsze obserwacje i przypuszczenia. Z bólami głowy borykam się od kilkudziesięciu lat, do lektury książki zamierzam wracać aby lepiej pomóc sobie i mojej migrenowej rodzinie.

Bożena Pawłowska, inżynier chemik, obecnie na emeryturze
Sięgam do niego bardzo czesto gdy tylko poczuje ból głowy i wykorzystuję te metody w życiu codziennym. Bardzo bym polecała tę pozycję innym, który tak samo jak ja cierpią na straszliwe migrenowe (i nie tylko) bóle głowy. Jestem bardzo zadowolona z tego ebooka.

Kinga, 26 lat, dyplomowany ratownik medyczny
Ebook Migrena stop faktycznie podaje bardzo wiele sposobów na radzenie sobie z bólem głowy.

Stefan Giera, 51 lat, pracownik umysłowy
Większość z porad zamieszczonych w książce jest dla migrenowców - ludzi którzy walczą z tą chorobą - oczywiste. Od lekarzy, znajomych chorych, z forów internetowych i przede wszystkim z własnych obserwacji wiemy np. że musimy regularnie jeść, klaść się spać, nie stresować... Myslę, że to lektura dobra dla osób, które dopiero co zaczęły chorować na migrenę i nic na ten temat nie wiedzą.

Iza Szewc, 27 lat
Dla większości cierpiących na chroniczny ból głowy czy migrenę, opracowanie Pana Obmińskiego może być przydatne. Zwłaszcza dla tych, którzy z różnych względów nie mają pojęcia co to jest migrena. Bardzo dużo ludzi cierpi na częste bóle głowy spowodowane w dzisiejszych czasach stresem, którzy z własnego wyboru cierpią, nie korzystając z porad lekarskich, bojąc się zwolnić z pracy i pójść w kolejkę do przychodni. Są też ludzie, którzy mają daleko do jakiejkolwiek przychodni, nie będąc z większego miasta. Tym między innymi właśnie ludziom bardziej potrzebne jest powyższe opracowanie. Mam przekonanie, że obojętnie z jakich powodów występuje ból głowy, każdy w powyższym opracowaniu, może znaleźć coś dla siebie. Szkoda tylko, że autor nie wsparł swych wskazówek użycia akupresury, odpowiednimi rycinami, czy zdjęciami (dla chętnych przypominam, że w Złotych Myślach jest fachowe wydawnictwo o akupresurze ). Reasumując, warto wydać te kilkanaście złotych, by się choć jednej, czy dwu spraw dowiedzieć dla własnego dobra, a z którymi boryka się niemalże na co dzień. Jest kilkanaście punktów dobrze opracowanych, z których nawet sporadycznie cierpiący na ból głowy, mogą skorzystać i czegoś pozytywnego się nauczyć. Na pewno skorzystam z wielu porad, których do tej pory nie znałem jeszcze. Człowiek całe życie się uczy. Pracę oceniam na poziomie dobrym i polecam ją innym.

Ryszard S., Około 60-tki. pracuje w zabezpieczeniu lotnictwa wojskowego

Podobne poradniki

Akupresura w praktyce
19.97 zł
Zdrowie w zasięgu myśli
19.97 zł
Choroby cywilizacyjne
19.97 zł
Migrena stop!
9.97 zł