Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Jak zrozumieć mężczyznę i stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa i kochana?


Cena: 24.90 zł
Autor: Piotr Mart
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7701-027-3

Opinie

Drogie Panie to działa

Ela, pracownik biurowy
Bardzo przydatna lektura. Myślę, że gdybyśmy my, kobiety, posiadały wiedzę i stosowały rady zawarte w tej książce, nasze związki i życie byłyby o wiele prostsze i przyjemniejsze. Warto, by mężczyźni także przeczytali tę pozycję, napisaną rzeczowo i przystępnie, aby lepiej siebie rozumieć oraz wyrażać.

Daria G., Koordynator ds Rekrutacji
Książka genialna. Pełne uznanie dla Autora. W prosty, a nie naukowy sposób dowiedziałam się jakie popełniałam błędy w stosunku do mężczyzn. I chyba będę musiała zrezygnowac z mojej metody cichych dni ... :). Każda kobitka powinna ją przeczytac i wprowadzic w życie :).

Monika Siuda, Koordynator ds Rekrutacji
Książka świetna. Jest tam wiele mądrych wskazówek jak postępować z mężczyznami. Aktualnie nie jestem w żadnym związku, ale byłam z kimś i po przeczytaniu tej książki mogę powiedzieć, że popełniłam wszystkie możliwe błędy. Teraz już wiem jak należy rozmawiać z mężczyznami i mam nadzieję, że na swojej drodze spotkam jeszcze kogoś wyjątkowego i będę miała cudowny i szczęśliwy związek. Pozdrawiam Małgorzata

Małgorzata Rodak, Prowadzę własną działalność gospodarczą
Uważam, że jest to bardzo ciekawa lektura. Pozwala nam kobietom spojrzeć na związki z mężczyznami z zupełnie innej perspektywy. Ileż to razy nie zastanawiamy się dlaczego nasz związek z potencjalnym partnerem na życie nie wychodzi, albo idzie nie w tym kierunku jaki oczekiwałayśmy. Dzięki tej książce można zweryfikować swoje zachowania, postawy i oczekiwania wobec związku. Bardzo polecam...może uda się nam kobietom, dzięki tej książce bardziej zrozumieć męski punkt widzenia i....dostosowac się do niego tak, aby stworzyć pełen miłości i głębokiej więzi związek.

ElżbietaK., Normalna kobieta, kocham ludzi i świat.
Muszę przyznać, że książka okazała się bardzo przydatna i dzięki niej lepiej rozumiem się z moją drugą połową :)

Ela Rygielska, sekretarka
Po przeczytaniu książki jestem bardziej pobłażliwa dla swojego chłopaka, teraz zaczynam rozumieć jego zachowanie. Zrozumiałam jak ważne jest bym była ciepłą i radosną kobietą i ile może to zmienić w związku. Mężczyźni myślą inaczej niż my - niestety... ale na szczęście jest ta książka :)

Weronika Świerc, Mam 19 lat. Jestem uczennicą Technikum o profilu Hotelarskim.
Gorąco polecam tę książkę, gdyż po jej przeczytaniu doszłam do wielu wniosków. Ciężko jest zroumieć mężczyzn, dlaczego się tak zachowują. Postanowiłam ją zakupić. Otóż już nie wiedziałam co mam zrobić w związku by nie było problemów, których niestety ale nie da się wykluczyć. Za sprawą tej książki można wiele się nauczyć jak w różnych sytuacjach się zachować, jak mówić, by to podziałało na mężczyznę. Jest wiele cennych porad, o których wcześniej nie wiedziałam. Każdemu ta wiedza się przyda, bo jest tego dużo. Zachęcam was kobiety do zapoznanaia się z tą ciekawą lekturą :-)))

Anna, Mam 19 lat. Jestem uczennicą Technikum o profilu Hotelarskim.
Jak dotąd, nie przeczytałam lepszego poradnika dla kobiet. Zawiera wiele pomysłów, przykładów i ćwiczeń dla kobiet, które chcą być tymi jedynymi dla swoich mężczyzn. Poza tym Pan Piotr przybliża męską psychikę, dzięki czemu naprawdę łatwiej nam zrozumieć mężczyzn i unikać błędów w związku. Wydaje mi się, że odpowiedzialność za dobre relacje jest za bardzo przerzucona na kobiety, a mężczyźni przedstwaieni jako osobnicy nieskomplikowani i łatwo podatni na kobiecą manipulację, ale - czy nie takie jest życie?

Izabela Mioduszewska, Studiuję na IV roku socjologii
Jest to jedna z najlepszych pozycji o rozszyfrowanym umyśle mężczyzny. Dzięki wskazówkom nabrałam pewności siebie, poczułam się kobieca i świadomie wykorzystuję swoje atuty by dojść do celu. Przeczytałam ją z zapartym tchem, im głębiej wczytałam się w tekst tym uśmiech pojawiał się na twarzy coraz częściej.

Joanna, grafik
W końcu zaczełam rozumieć swojego faceta! Mało tego, doceniam teraz najdrobniejszy drobiazg, który dla mnie robi, bo wiem ile go to kosztuje. Jest nieśmiały - ale już niedługo :) -bo ksiązka ta zupełnie zmieniła nasze relacje. Polecam wszystkim kobietom :)

Justyna, Jestem studentką, tancerką, instuktorem tańca, a przede wszystkim narzeczoną wspaniałego faceta!
Dziękuję za pozycję Mężczyzna od A do Z . Książka napisana w łatwy i prosty sposób jest doskonałą lekturą dla wszystkich kobiet, które pragną lepiej zrozumieć mężczyznę. Dzięki pozycji Piotra Marta w przyjemny sposób uczymy się nawzajem, w jaki sposób budować lepsze relacje nie tylko z partnerem, ale w ogóle z otaczającymi nas mężczyznami. Polecam książkę zarówno kobietom, jak i mężczyznom, by starali się z każdym dniem ulepszać wzajemne postawy i dzięki pozytywnym radom budowali kontakty. Pozdrawiam

Justyna Dyrda, pracuję jako tłumacz
Fantastyczna książka która nie tylko pozwala poznać męski punkt widzenia ale i też pomaga kobieta zaakceptować mężczyzn takimi jakimi są !

Natalia Zimna, studentka
Początkowo podchodziłam do tej pozycji sceptycznie, sądząc, że jest to kolejny super poradnik , dobrze zareklamowany, ale nie wnoszący nic nowego. Kupiłam go z ciekawości, jest to pierwsza tego rodzaju książka w mojej biblioteczce. Jest mi w tym momencie miło stwierdzić, że jest napisany przystępnym językiem, pozbawionym wydumanych psychologicznych formułek, pełnym humorystycznych wstawek, a do tego wszystkiego przekazuje praktyczne wskazówki. Daje też do myślenia - czytając, zastanawiasz się nad swoimi dotychczasowymi krokami, zachowaniami i możesz dojść do ciekawych wniosków. Podsumowując - polecam tę książkę, choćby dla przyjemności samego poczytania o relacjach damsko-męskich, widzianych oczami mężczyzny, który zdradza kobietom sekrety, jak oczarować i utrzymać przy sobie mężczyznę.

Eliza Banaszkiewicz, Konsultant ds. Rekrutacji
Jestem kobietą i wydawało mi się, że już wszytsko wiem o mężczyznach! A jednak zostałam mile zaskoczona informacjami z tej publikacji. Odkryty mężczyzna jak biblijny Adam stanął przede mną - Ewą. Może nie spojrzałam na niego z pozycji zachwytu nagością , ale widok jego ukrytej, innej strukrury okazał się interesujący i intrygujący. Dzięki tej publikacji patrzę na mężczyzn jak na ciekawych świata ludzi, którzy chcą kochać i być kochani. A ja mogę ich zrozumieć i sobie pomóc w tej wspólnej drodze życia. Dziękuję

Lidia, nauczycielka
Czytałam tę ksiązkę z zapartym tchem, i naprawde polecam wszystkim paniom. Każda z nas chce przeciez mieć u swojego boku swojego męzczyznę, ale same popełniamy błędy i facet odchodzi. Uczmy się rozumieć facetów. A za co oni nas kochają....?

Małgorzata Sikora, nauczycielka
Książka Mężczyzna od A do Z bardzo mnie zainteresowała. Pierwsze co zrobiłam w piątkowe popołudnie- kiedy otrzymałam przesyłkę, czytałam stronę po stronie z ogromnym zaciekawieniem. Przyznam, że nie mogłam się oderwać- w dwa popołudnia, byłam po lekturze :) Przyznam, że te metody, które są przedstawione, naprawdę działają, sama sprawdziłam :) W książce jest przedstawiona bardzo dobrze psychika mężczyzny, przyznam, że wiele rzeczy wiedziałam, choć po przeczytaniu jeszcze bardziej się zagłębiłam oraz dowiedziałam się np. jak zrobić coś takiego,żeby zostać na długo w pamięci mężczyzny, żeby to właśnie z Tobą a nie z inną kobietą chciał spędzać czas :) Dla sprawdzenia prawdziwości, przetestowałam na kilku mężczyznach, naprawdę działa! Sama sprawdź !:)

Anna 948, Jestem 18 letnią dziewczyną, uczęszczam do liceum. Interesuję się tańcem brzucha, łyżwiarstwem oraz narciarstwem.
Książka wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wydaje mi się, że jest to pozycja skierowana raczej dla kobiet już mających mężczyznę niemniej jednak te panie, które nadal szukają też znajdą coś dla siebie :)

Marzena B., Studiuję administrację w Krakowie.
Polecam wszystkim i oby więcej takich książek. Naprawde świetna lektura, jeszcze nigdy niczego tak szybko nie przeczytałam :)

Justyna, Farmaceutka
Publikacja jest rewelacyjna, pozwala poznac psychike mezczyzny i sposób myslenia faceta, tak abysmy my kobiety nie popełniały i nie powielały błedów. To co nam sie wydaje zupełnie inaczej wyglada oczami mezczyzny, do tego my wkładamy cala nasza emocjonalnosc, niepotrzebnie. Nie krytykujmy, ale okazujmy wiecej pochwał i zrozumienia. Gorąco polecam!!!! :-)

Izabela GAWEŁ, Witam :-) Jestem przedstawicielem bankowym.
Książkę pt. Mężczyzna od A do Z czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Kupiłam ją z myślą o dowiedzeniu się czegoś więcej o psychice mojego partnera i muszę powiedzieć,że sie nie zawiodłam ;) Mój chłopak zauważył z zadowoleniem różnicę w moim zachowaniu i w końcu sam z ciekawości przeczytał parę rozdziałów. Zgadzał się ze wszystkim, co pan Piotr Mart napisał. Teraz nawet namawia mnie do kupienia kolejnej książki tego autora. Polecam, naprawdę warto przeczytać!

Agata Jaskólska, studentka
Książkę Mężczyzna od A do Z przeczytałam jednym tchem. A rady zawarte w niej staram się wcielać w życie z każdym dniem i co najlepsze- widzę ich rezultaty. Po lekturze Mężczyzna od A do Z nareszcie zrozumiałam mechanizm działania mężczyzn, w jaki sposób myśli i czuje mój mężczyzna. Nasze relacje poprawiły się i jesteśmy oboje zadowoleni. Gorąco polecam tę publikację. Naprawdę warto! Jeśli chce się coś zmienić w swoim związku na lepsze to koniecznie trzeba sięgnąć po tę książkę. Gratuluję autorowi tak wspaniałego dzieła. Coś niesamowitego!

Nina Łoszek, Jestem studentką 4 roku resocjalizacji i świeżo upieczoną mężatką.
Poradnik, który każda kobieta przeczytać powinna. Teraz lepiej rozumiem postepowanie mężczyzn.

Krystyna Banach, Jestem studentką 4 roku resocjalizacji i świeżo upieczoną mężatką.
W książce znalazłam wiele cennych rad, z których zamierzam korzystać. Warto przeczytać ta książkę, ponieważ można naprawdę ułatwić sobie życie, gdy zrozumiesz swojego faceta. Polecam.

Dominika. K, Jestem studentką 5 roku pedagogiki.
Kapitalna ksiazka ! Polecam kazdej kobiecie zarowno tej szukajacej jak i tej w zwiazku z mezczyzna.

Iwona Smaruj, Wolny zawod Specjalista, 25 lat
Świetna książka, cały czas czyham na okazję by wykorzystać pomysły w niej zawarte:) I coraz częściej łapię się na tym, że nieświadomie słucham tych rad, a one naprawdę działają! Co więcej - zaczęłam obserwować inne kobiety i widzę kiedy popełniają błędy a kiedy wręcz przeciwnie - znają te kobiece sztuczki działające na mężczyzn - mam wtedy wrażenie, że również czytały tą książkę:)

Bogusia Grzelak, studentka
Po przeczytaniu tej książki zupełnie zmieniłam zdanie na temat mężczyzn. Gdybym wiedziała o tym wszystkim wcześniej mój związek wyglądał by zupełnie inaczej. Książka naprawdę dużo może zmienić w życiu. Moja kolezanka też twierdzi że to naprawdę rewelacyjna lektura. Polecam, każda kobieta powinna ją przeczytać, naprawdę warto. Zmienicie MOJE DROGIE zupełnie zdanie o MĘŻCZYZNACH. POZDRAWIAM:)

Monika Ciura, Jestem fryzjerką
Świetna, to jest Książka Klucz, żałuję tylko, że odkryłam ją tak późno - uniknęłabym może niektórych męczących sytuacji. Teraz inaczej patrzę na swojego mężczyznę i mam nadzieję, że wiele się zmieni w moim odbiorze partnera a jednocześnie pozwoli mi to na mądre wykorzystanie nabytej tu jakże potrzebnej wiedzy o gatunku zwanym mężczyną ;-)

Teresa S., pedagog
Uważam, że jest to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która chce poznać i zrozumieć sposób myślenia oraz postrzegania świata przez mężczyznę. Polecam :)

Patrycja, studentka
Książka jest naprawdę fantastyczna, pozwala zrozumieć płeć przeciwną. Nie żałuję zakupu. Polecam przeczytanie.

Paulina Ziemianek, studentka
Jestem zachwycona lekturą ! Rewelacja ! Gorąco polecam !

Wiola, studentka
Książka jest świetna, naprawdę. Choć muszę przyznać, że jednak duuużo z niej już wiedziałam. Ale od zawsze próbowałam zrozumieć męski punkt widzenia, więc cieszę się, że jednak sporo udało mi się samej odkryć:) Jednak dla kobiet, które nie mają czasu na rozmyślenia po 5-6 godzin dziennie, polecam przeczytanie tej publikacji. Dowiecie się tego, czego ja próbowałam przez... 8 lat:) A Wam zajmie to tylko godzinę!

L, Uczennica pierwszej klasy liceum
Myślę, że autor zna się na psychice kobiet. Na psychice mężczyzn na pewno:)Właściwie duża częśc tej publikacji dotyczy błędów jakie my, kobiety, popełniamy w relacjach z mężczyznami. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałyście się, co zrobiłyście nie tak i dlaczego coś nie wyszło z kimś kto bardzo Wam się podobał, to byc może w tej książce znajdziecie odpowiedź a także wskazówki, jak owinąc sobie mężczyznę wokół palca. Pierwsze eksperymenty po lekturze przynoszą efekty, próbuję dalej. Polecam!

Karolina Lewandowska, Pracownik biurowy.
Ciekawa ksiażka która zgłębia męską psychikę. Sam wiele się o sobie dowiedziałem jako mężczyzna. Mam nadzieje że panie bo to głównie do nich skierowana jest publikacja i zrozumieją że my mężczyźni umiemy kochać ale bez was kobiet bez waszego wsparcia i miłości będziemy nieużyteczni niczym uschniete drzewo bez lisci. Pamiętajcie drogie panie mężczyźni to wasi opiekunowie na nas spoczywa odpowiedzialność za wasze dobro i dobro dzieci. A wasza wyrozumiałość i miłość dodaje nam siły I PRZY WAS CZUJEMY SIĘ MĘŻCZYZNAMI.

student, Pracownik biurowy.
Gdy czytałam tę książkę pewne rzeczy wydawały mi się oczywiste a jednak gdzieś po drodze się o nich zapomina. Kilka razy zrobiłam tak, jak radzono w książce i osiągnęłam to, co chciałam. Polecam nie tylko kobietom...

malgon, Pracownik biurowy.
Książka napisana w bardzo przystępny i obrazowy sposób, poparta przykładami, które uświadamiają jak dużą rolę odgrywa postawa kobiety na zachowanie mężczyzny. Mam nadzieję, że uzyskane informacje pozwolą mi na lepsze zbudowanie relacji z mężczyznami, a w szczególności z tym jednym jedynym ;)

Marta, chemik
Jestem pod wrażeniem tej książki. Bardzo mi pomogła zrozumieć mężczyzn. O co im tak naprawdę chodzi. Każda z nas-kobiet wie, że mężczyzna to wzrokowiec ale czy każda wie co to tak naprawdę znaczy ? Ja dzieki poradnikowi Piotra już wiem i jestem mu za niego niezmiernie wdzięczna. Moje, życie z partnerem nabrało nowej kolorystyki dzięki temu, że wiem czego on oczekuje i pragnie. Od pierwszego dnia po przeczytaniu książki wszystko się zmieniło na lepsze. Wszystko co jest w nim zawarte działa !!! Polecam go z całego serca kobietom które nie potrafią zrozumieć mężczyzn. Dzieki Piotr za tą publikację.

Renata, chemik
Lektura bardzo przyjemna, lekka. Idealna na brzydkie, długie wieczory zimowe.

Marysia, kosmetyczka 27 lat
Po przeczytaniu już 20 stron wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru!! Książka rewelacyjna, dowcipna i naprawdę kształtująca :) Mam nadzieję, że po jej przeczytaniu w końcu upoluję i dla siebie męża :D Pozdrawiam serdecznie całą redakcję! magdalena :)

magdalena niewadzisz, ukończyłam studia i w tej chwili poszukuję pracy :(
KSIĄŻKĘ MĘŻCZYZNA OD A DO Z POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM BEZ WZGLĘDU NA TO CZY SĄ MĘŻATKAMI CZY TEZ STANU WOLNEGO. MOŻNA Z NIEJ TYLE DOWIEDZIEĆ SIĘ O MĘŻCZYZNACH I JAK Z NIMI POSTĘPOWAĆ , ŻE WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE JEST SOBIE NAWET WYOBRAZIĆ. KSIĄŻKA PODPOWIADA NAM I POKAZUJE JAK BARDZO SIĘ RÓŻNIMY.MYŚLĘ,ŻE KAŻDA KOBIETA PO PRZECZYTANIU TEJ KSIĄŻKI BĘDZIE JĄ POLECAŁA SWOIM ZNAJOMYM I NIE TYLKO. POZDRAWIAM I NAMAWIAM DO KUPIENIA.

MONIKA LAT 33, EKONOMISTA
Z ciekawością przeczytałam książkę Piotra Marta. Niektóre rady z mnie troszeczkę zszokowały, nie wiedziałam że coś takiego może się facetom podobać. Część rad wykorzystałam w praktyce i... jestem bardzo zadowolona :) Ogólnie pozytywnie oceniam tę publikację.

Daria Łyszczak, EKONOMISTA
Gorąco polecam książkę Mężczyzna od A do Z . Teraz to ja juz wiem dlaczego nie wychodzilo:)I wiem co zrobic zeby wyszlo, wiec cieszy mnie perspektywa nowych wyzwan. Szczerze polecam.

Basia Subotkowska, EKONOMISTA
To prawie jak objawienie;) Koniecznie trzeba przeczytać!!!

Aga, Aga, trener szybkiego czytania i technik pamieciowych
Witam, oczywiście, że Państwa książkę przeczytałam i to od razu po dostarczeniu - jednym tchem :). Bardzo podobał mi się język książki, bardzo prosty, wyraźny, z humorem. Dzięki tej książce, a konkretnie ostatniemu rozdziałowi zrozumiałam dlaczego mój kilkuletni związek rozpadł się, a dochodziłam do tego przez 1,5 roku i dopiero ta publikacja uświadomiła mi, że mój sposób w jaki trafiałam do mojego wybrańca nie był właściwy. Teraz wiem, ze z góry to było skazane na porażkę, a ja jednak ślepo wierzyłam, ze to ma sens, zmieni się, ułoży. Nic z tych rzeczy. Jak źle to może być już raczej tylko gorzej i tylko w niektórych przypadkach przy ciężkiej pracy i zaangażowaniu obojga może coś powstać. Pozdrawiam i dziękuję.

Anna Stańska, Mam 29 lat i jestem... nauczycielem matematyki. Stan cywilny - wolny, dzieci brak :(.
Autor w ciekawy sposób przedstawia punkt widzenia mężczyzn. To co dla kobiet wydaje się normalne i czego wymagają od swoich partnerów często nie pokrywa się z ich myślami i pragnieniami. Dzięki wskazówkom zawartym w tym e-booku możemy uzyskać sytuację win-win :)

Anna, Mam 29 lat i jestem... nauczycielem matematyki. Stan cywilny - wolny, dzieci brak :(.
Bardzo ciekawa lektura. Książka napisana prostym i zrozumiałym językiem. Dzięki niej inaczej postrzegam mężczyzn, staram się analizować ich zachowanie i wyciagać odpowiednie wnioski :) Naprawdę polecam wszystkim Paniom, które pragną znaleźć odpowiedni sposób komunikowania się z mężczyznami! Pozdrawiam :)

Justyna, Studentka
Bardzo ciekawa pozycja, którą każda kobieta powinna przeczytać by lepiej poznać swojego mężczyznę.

Krystyna Banach, właścielka sklepu internetowego
Jeżeli poskąpisz pieniędzy na tę lekturę, będziesz długo żałować, że nie wykorzystałaś prostych metod podanych na tacy. Pan Piotr wie, o czym mówi. Sprawdzone!

Alina, Mam męża i dziecko, prowadzę własny biznes.
Książka jest poprostu super!!!!!!!!!! Właśnie stosuję się do rad w niej zawartych.Zdają egzamin-przynajmniej na moim partnerze. Szczerze polecam tą publikację;)

Jolka Strześniewska, Mam męża i dziecko, prowadzę własny biznes.
Bardzo fajna książką, z której można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat meżczyzn. Polecam wszystkim zdesperowanym kobietkom, które nie wiedzą jak zrozumieć swojego partnera. Na pewno ta książka wniesie wiele świeżości w relacje damsko-męskie:)

Magda, Mam męża i dziecko, prowadzę własny biznes.
przeczytałam jednym tchem i jestem pod wrażeniem! teraz juz wiem jak nalezy postepowac z facetami i zaczynam stosować w praktyce te rady... polecam każdemu!

Marta, studentka 2-go roku
Bardzo dobrze i przystępnie napisana książka. Pokazuje różnice między kobietami i mężczyznami w sposób obrazowy, na pewno wiele dowiedziałam się w czasie lektury tej książki. Polecam.

Magdalena Konior, pracownik naukowy
Książka jest świetna. Pochłonęłam ją dosłownie w jeden dzień. Wskazówki bardzo praktyczne, które od razu zaczęłam stosować i od razu zauważyłam efekty. Mogę powiedzieć, że teraz moje życie z ukochanym jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Co tu dużo mówić jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani :))). Uważam,że powinna każda kobieta przeczytać tę książkę. Kilka słów jeszcze do autora. Panie Piotrze dziękuje za uratowanie mojego związku. Czekam na następne publikacje. :))))

Justyna, studiuję i pracuję ;)
Lektura jest łatwa i przyjemna. Czyta się jednym tchem . Przybliżyła mi męską naturę z którą walczyłam od lat. Polecam.

Anna Karasewicz, Prowadzę dom i pracuje zawodowo. Szukam odpowiedzi na trudne dla mnie pytania. Znalazłam się na zakręcie życiowym. Chcę zmienić swoje życie.
Świetna książka.Bardzo zmienila mój punkt widzenia na relacje damsko, męskie.Uświadomiła mi wiele rzeczy z których nie zdawalam sobie sprawy.Na pewno będę sięgać po nią jeszcze nie jeden raz.

Ewa Rohm, Jestem otwarta na wszelkie nowości, zmiany.Uwielbiam czytać,lubię muzykę i taniec.Zajmuję sie ubezpieczeniami,funduszami emerytalnymi.
Pracuję w bibliotece na uczelni. Mimo tego,że studenci najczęściej wypożyczają podręczniki, nieraz spotkałam się z nietypowymi prośbami poszukania książek o tematyce życiowej. Studenci w mojej bibliotece nie są anonimowi, często zwierzają się ze swoich problemów, a zwłaszcza studentki. Wiadomo kogo i czego dotyczą te życiowe problemy. Wiadomo mężczyźni nie rozumieją nas, a my ich. Znam to dokładnie nie tylko z cudzych przemyśleń, ale też niestety swoich. Po przeczytaniu tej książki wiele się rozjaśniło, dużo zadziwiło. Myślę,że książka ta powinna też zasłużyć na miano podręcznika. Bo też uczy. Czego? Rozumienia tego naszego wybranego. I co za tym idzie, uczy nas jak być szczęśliwą w związku. Dziękuję autorowi tej książki.

Justyna Nosorowska, Jestem kobietą, matką, żoną i przyjaciółką wielu ludzi (w tym także mężczyzn).
Publikacja, Mężczyzna-od-A-do-Z wywarła na mnie wrażenie, którego nie jestem w stanie opisać. Od dłuższego czasu borykałam się, z zadręczającymi mnie pytaniami: - dlaczego mężczyzna robi tak - a nie inaczej.. - po co? na co? dlaczego? w jakim celu.. ?? I DLACZEGO JA MUSZĘ TO ZNOSIĆ? CZY ON NIE WIDZI, ŻE ROBI ŹLE.. Dzięki tej publikacji, zrozumiałam kim tak na prawdę jest mężczyzna. W książce, którą czyta się przyjemnie i w zawrotnym tempie, kobieta może znaleźć wiele i do tego bardzo sensownych rad, opartych na przykładach 'ćwiczeń'. Publikacja ukazuje w jakich momentach kobieta może popełnić błąd. ( a raczej go popełnia i nawet o tym sama nie wie! ) Publikacja dotyczy nie tylko tego, jak zrozumieć mężczyznę, choć moim zdaniem, takie jest przesłanie tej oto książki. Ponad to możemy się dowiedzieć, jak mężczyznę uwieść, jak żyć we dwoje ( w szczęściu oczywiście! ) oraz jak budować w wyobraźni mężczyzny obrazy, dzięki którym będzie o nas częściej myślał!:) Po przeczytaniu książki i wykonaniu kilku 'ćwiczeń' stwierdzam - TO DZIAŁA! :)

TerLa, Jestem uczennicą LO, aktualnie przygotowuję się do matury.
Po przeczytaniu Książki pt.: Mężczyzna od A do Z mój związek stał sie bardziej trwalszy, i silniejszy, potrafię zrozumieć co myśli, i czuję mężczyzna w chili gdy my kobiety czujemy zupełnie coś innego, i właśnie tak jak pisze, w tej książce że z tego wywodzą się kłótnie, wiec powinniśmy jak najwięcej dowiedzieć się o rozumowaniu mężczyzn, to na pewno pomoże nam na lepszej drodze, życiowej z naszym partnerem. Jestem bardzo zadowolona,z zakupionej książki, i bardzo gorąco polecam ją tym co jeszcze jej nie mają.

Kinga Jończyk, Mam na imię Kinga i jestem uczennicą, mam 18 lat.
Lektura warta uwagi, doskonale odzwierciedla zachowania mezczyzny i uczy postepowania z facetami.

iwona ciemiega, Jestem kobieta po przejsciach z mezczyznami, samotnie wychowujaca corke. Jestem fotografka.
Książka jest rewelacyjna. Napisał ją mężczyzna - więc można tu zobaczyć męski punkt widzenia. Absolutnie obowiązkowa lektura dla każdej kobiety chcącej poznać mężczyzn lub mieć kochanego i oddanego partnera. Proste rady - gotowe do zastosowania w życie. Cena książki na prawdę nie jest duża w porównaniu do wiedzy w niej zawartej. Wierzcie mi, jest to książka, którą czyta się w jeden wieczór (bo chcesz się dowiedzieć czego Ty jeszcze nie wiedziałaś o mężczyznach - a to takie proste) a później powraca się do najciekawszych rozdziałów. Cóż mogę dodać - po prostu POLECAM:)

Paulina Miś, od lat zajmuję się tematyką psychologiczną i różnym postrzeganiem świata przez mężczyzn i kobiety.
Muszę przyznać, że bardzo sceptycznie podchodziłam do tej książki. 5 lat studiów psychologicznych nauczyło mnie, że jak książka nie ma bibliografii i cytowań to raczej nie ma co jej czytać ;) ..ale w tym przypadku mogę śmiało powiedzieć, że się miło pomyliłam.. Faktycznie książka wywraca życie do góry nogami. Wyjaśnia 90% męskich zachowań w sposób jasny i oczywisty. Przeczytałam już różne książki, każda zawierała jakieś ciekawe rzeczy, ale tylko ta od początku do końca, mnie zaskoczyła maksymalnie. Myślę, że najważniejszą różnicą miedzy tą książką, a książkami, które do tej pory przeczytałam (jaką ja przynajmniej zauważyłam) jest to, że napisana jest przez MĘŻCZYZNĘ dla kobiet. i póki co to jedyna książka na jaką trafiłam autorstwa mężczyzny napisana z myślą o kobietach. Być może dlatego po jej przeczytaniu, siedzi się po prostu w szoku :) Generalnie polecam kobietom w każdym wieku, będących w stałych związkach, jak i tym samotnym. Moim zdaniem, to powinna być lektura obowiązkowa w szkole!

Monika, studentka psychologii V rok
Przeczytałam lekturę jednym tchem i powiem szczerze sam język autora bardzo mi sie spodobał. Książka jest napisana w sposób dostepny dla każdego czytelnika, daje dokładne wskazówki. Jestem bardzo zadowolona, że zamówiłam tą pozycję także w wersji drukowanej.

Kasia, Zajmuje sie kontaktami z ludźmi, organizacją imprez w firmie
Książka bardzo interesująca i przydatna, ciekawie napisana , polecam ją zarówno kobietom jak i mężczyznom ;)każdemu związkowi dobre zrobi taka lektura :)

Elwira, Zajmuje sie kontaktami z ludźmi, organizacją imprez w firmie
Lektura książki Mężczyzna od A do Z jest wartościowa i może dać wiele cennych rad. Jest przeznaczona dla kobiet, dziewcząt, ale dla myślącej osoby płci męskiej może stać się przyczynkem do wartościowych przemyśleń, oceny własnej osoby i, idąc dalej, pracy nad detalami swojej soby. Lektura ta czytana na wspak może być pomocna w relacjach każdego stopnia pomiędzy płciami, w tym trzeciego. Również na poziomie wizualizacji. Jestem za, jak powiedziałby Jakub Silberstein, czy jak ci tam Kubo Wojewódzki.

Tomasz Wójtowicz, Zajmuje sie kontaktami z ludźmi, organizacją imprez w firmie
Książka jest świetna, wyjasnia wiele aspektów. Często się zastanawiałam dlaczego jestem sama chodź uchodzę za kobietę atrakcyjną. Teraz już wiem :) Ale otrzymałam też wskazówki jak to zmienić. Polecam wszystkim tą ksiązkę !!!

Justyna, Farmaceutka
Bardzo dobra pozycja. Nie wiedziałam, że facet może tak stutecznie wyłapać różnice dzielące dwie płcie. Zastosowałam rady zawarte w tej ksiażce. Pomagają mi:)

Marta, pracuję w dziale kadr
Tak, każdy wewnętrznie czuje to o czym piszą, jednak gdy czytasz już wiesz, że możesz ufać sobie i to jest TO. Przesadnie rozbudowane zainteresowanie kobietami, bez znajomości drugiej strony to jak rozmowa w dwóch obcych językach i jak tu sie dogadać;)? Obowiązkowa lektura dla każdej z Pań, niezależnie od wieku, ale również i dla mężczyzn. Poznawanie jest tym co wytwarza najwięcej pozytywnych emocji, uczuć z górnej półki.

Elżbieta Gawin, Grafik komputerowy - specjalizacja druk 3D.
Czytanie tej książki mnie wciągneło i z ciekawością poznawałam kolejne rozdziały. Dzięki niej można poznać psychikę mężczyzn i ich zachowanie.

Agnieszka Bogusz, Studentka studiów magisterskich uzupełniających na Politechnice Lubelskiej
Lektura daje do myslenia, jest godna polecenia.

Iwona, studentka
Całkiem, całkiem :) Zabrakło mi obszerniejszych informacji na temat mężczyzn słuchowców, autor potraktował ich w kilku słowach zaledwie, i tu mój żal...bo wygląda na to, że trafiłam na kogoś takiego i znowu się zgubię.. A ogólnie bardzo mi to rozjaśniło niektóre kwestie, więc uważam Mężczyznę od A - Z za bardzo cenną pozycję Teraz już wiem dlaczego komuś zrobiło się przykro, że nie pozwoliłam się sfotografować i teraz wiem, że to nie była tylko głupia zabawa, że naprawdę mu się podobam! Szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej.

Joanna P., Jestem kobietą ;D
super książka, szczególnie dla kogoś kto nie miał braci, pozwala wiele zrozumieć, choć i tak wychodzi na to, że to kobieta musi się starać :), dodałabym tylko jedno zdanie na końcu książki ... pod warunkiem , że jest to osoba dla której chcesz to zrobić ... polecam GORĄCO tę pozycję jest ŚWIETNA

D, kobieta
Fajna ksiązka....tylko czasami....zbyt nieżyciowa....

Czytelnik, kobieta
Bardzo dobra pozycja, przeczytałam ją z zapartym tchem w ciagu jednego dnia .W końcu ktoś mi wyjaśnił postępowanie mężczyzny. Dzięki niej moje życie nabrało tempa i stało sie bardziej barwne.Przydała mi się też w pracy - stykam się również z mężczyznami(a oni głownie zajmują sie finansami w rodzinach).Polecam gorąco wszystkim paniom - po to aby poznały swoich panów , wprowadziły w zycie te wiadomości i naprawdę poczuły się szczęśliwsze w swoich związkach.

Jola, Żona , która chce być jeszcze szczęśliwsza i kochana.Doradca finansowy
Książkę przeczytałam jednym tchem, szkoda że nie wiedziałam o tylu rzeczach wczesniej. Może już wtedy było by lepiej. Panie Piotrze jesteś cudowny pisząc tę pozycję do kobiet. Zaczęłam dopiero nieśmiało stosować rady w niej zawarte - a juz widzę ogromne postepy w moim zwiazku. Napewno zastosuje je wszystkie. Polecam wszystkim paniom jeśli znowu chcą być szczęśliwe i kochane przez swoich panów. REWELACYJNA POZYCJA.

Jolanta, żona od 20 lat

Podobne poradniki

Zbuduj trwałą i szczęśliwą przyjaźń
14.90 zł
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć?
19.97 zł
Klucz do skutecznej komunikacji
19.90 zł
Tajemnice największych uwodzicieli
37.00 zł