Matura ustna z języka angielskiego

Matura ustna z języka angielskiego

Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę i sprawić aby matura ustna z języka angielskiego nie sprawiała problemów.


Cena: 19.90 zł
Autor: Karolina Halczuk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-062-X

Opinie

Dzieki tej lekturtze napewno łatwiej jest sie przygotowac do matury ustnej z angielskiego. Jest w niej wszystko, co jest na nia potrzebne :)

Dorota Tylek, ucze się
Ebook pokazał mi na co mam zwrócić uwagę podczas przygotowań do matury. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Jestem bardzo zadowolona z zakupienia tego ebooka i oczywiście polecam go wszystkim maturzystom.

Paulina Jurczak, maturzystka
Do booka podchodziłem sceptycznie. Zapoznałem się z fragmentem, zaciekawił mnie i postanowiłem zakupić całość. Dosłownie 2 godziny przed egzaminem skończyłem go czytać. Przydał się bardzo do podszlifowania moich umiejętności. Uzyskałem 19 20 pkt. z poziomu podstawowego. Myślę, że w pewnej części ten ebook przyczynił się do tego. Polecam!

Kamil, maturzysta 2007
Świetny ebook! Bardzo mi pomógł w przygotowaniu się do matury. Polecam wszystkim maturzystom!!!

Damian Król, 20 lat
Dzięki temu ebookowi moja wypowiedź była na tyle imponująca, że wprawiła w zdumienie moją komisję. Polecam go, gdyż naprawdę pomaga w przygotowaniu do matury.

Sylwia Drymajło, 21 lat
Dzięki wiedzy z tego ebooka powtórzyłem sobie materiał i nauczyłem się wiele nowych wyrażeń i nabrałem większej pewności siebie. Polecam wszystkim, którzy chcą powtórzyć materiał oraz dowiedzieć się czegoś nowego.

Mariusz Drozdowski, uczeń, 17 lat
Ebook umożliwił mi zapoznanie się z wymaganiami maturalnymi. Dzięki niemu wiem czego mogę się spodziewać na egzaminie. Pozwolił mi ocenić stopień w jakim opanowałam dotychczas materiał i teraz wiem na co mam kłaść większy nacisk podczas przygotowywania się do egzaminu maturalnego. Gorąco polecam.

Magdalena Ślusarczyk, maturzysta, 18 lat
Ebook Matura ustna z języka angielskiego jest super! Uważam, że można dużo zyskać ucząc się z niego. Matura przede mną, a ten ebook na pewno mi pomoże.

Madzia Grześkowiak, uczennica, 19 lat
Mimo, że maturę mam już za sobą, ebook okazał się bardzo przydatny. Przygotowuję się do egzaminu FCE, na którym jednym z zadań jest opis ilustracji. Autorka bardzo dokładnie i w prosty sposób radzi jak łatwo przebrnąć przez to zadanie. Gorąco polecam!

Marta Łopatko, studentka, 23 lata
W jednej książce zawarta jest potężna dawka wiedzy. Porady tam zawarte przydadzą się nie tylko na maturze i nie tylko z angielskiego.

Ryszard Janowicz, ojciec maturzysty
Ebook znakomity, niepodobny do innych publikacji dotyczących matury z języka angielskiego. Krok po kroku prowadzi do uzyskania umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu na maturze ustnej.

Tomasz Rydz, nauczyciel języka angielskiego nauczyciel języka angielskiego
Dobra pomoc w przygotowaniu do matury

Anna D., 31 lat nauczyciel j angielskiego
Publikacja jest przeznaczona dla każdego kto chce się nauczyć języka angielskiego. Jest napisana w łatwy i przystępny sposób. Publikacja bardzo przydatna!

Erwina, b.d.
Ebook poszerzył moją wiedzę, dzięki niemu wiem jak się przygotowac do matury i czego się spodziewać :) Z pewnościa mi się przyda na zbliżającej się maturze :)

Klaudia Chadzińska, 18 lat, uczennica :P
Ten e-book spełnił moje oczekiwania. Są w nim wszystie niezbędne informacje potrzebne do matury. Z niecierpliwością czekam na poziom rozszerzony :)

Joanna, 22 lata, nauczycielka języka angielskiego
E-book jest rewelacyjny !! Polecam jak najbardziej osobom, które zdają ustną z angielskiego. Nie wahajcie się i kupujcie. Zakupiłam i nie żałuję. Pozdrawiam i życzę miłej i owocnej nauki.

Milena Witczak, tegoroczna maturzystka (2006r.)
Bardzo fajnie i przystępnie napisana. Każdemu czytelnikowi objaśni w zrozumiały sposób pewne rzeczy przydatne na egzaminie maturalnym, a nawet można się dowiedzieć innych ciekawostek, wcześniej nie wytłumaczonych aż tak dokładnie przez nauczyciela. Dzięki m.in. tej książce zdobyłam na egzaminie 18 pkt na 20 możliwych, choć wcześniej byłam oceniona przez mojego nauczyciela na tylko 13.

Adriana Trocewicz, 19 lat, maturzystka z rocznika 2006
Wiedza zawarta w ebooku pozwala na zdanie matury na 100%. Gorąco polecam ją wszystkim maturzystom!

Monika Bęcka, studentka
Polecam go maturzystom. Stanowi on świetne kompedium wiedzy. Korzystałam przy powtórkach no i... zdałam!

Ula D., 19 lat, maturzystka 2006
Bardzo przydatny materiał. Do tej pory nie miałam zielonego pojęcia jak wygląda matura z anglika i to ustna. Ebook był dla mojej córki, ale pozwolił jej na zapoznanie się z zasadami i dał ogólne pojęcie o tym co się wymaga na maturze ustnej.

Agnieszka Ksybek, 43 lata, pracownik banku
To jest bardzo przydatna pozycja. Wszystko jest jasno wytłumaczone i podane są przykłady. Wyżej niż inne książki stawia ją to iż pokazuje konkrety . Polecam

Marta Zdzieszyńska, 19 lat, licealistka
Uważam że poradnik jest bardzo dobrze napisany i pomaga w nauce i przygotowaniu do matury

Magda, 18 lat, maturzystka
Ten e-book jest pomocny nawet dla osób, które mają całkiem dużą wiedzę językową. Prezentuje sporo informacji i gotowych rozwiązań. Po jego lekturze naprawdę się uspokoiłem. Tak, teraz na pewno zdam :)

Bartłomiej Dymecki, użytkownik Linuksa, komputerowy maniak i blogger :)
Nie będę się zbytnio rozpisywał na temat tego eBooka. Powiem krótko - rewelacja! Jestem tegorocznym maturzystą, więc z chęcią przeczytałem go w całości. Bardzo podoba mi się to, że w eBook'u znajdziemy nie tylko suchą teorię, ale także przykłady w jaki sposób odpowiadać, zadawać pytania itd. Jednym słowem kawał dobrej roboty! Przeczytajcie, bo naprawdę warto.

Adam Hycnar, 19 lat, uczeń

Podobne poradniki

Niemieckie słówka
9.97 zł
Szybka nauka języków obcych
29.90 zł
Język angielski
19.97 zł
Okresy warunkowe są proste!
19.90 zł