Marketing internetowy w praktyce

Marketing internetowy w praktyce

Marketing internetowy dla każdego. Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie.


Cena: 29.90 zł
Autor: Angus Mcleod
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-099-6

Opinie

Chcesz zacząć biznes online ale masz ograniczone fundusze? Tego typu publikacje są w sam raz dla Ciebie. Z książki dowiesz się m. in.: jak rozpocząć, zdobyć ruch z wyszukiwarek oraz wykorzystać marketing wirusowy do swoich celów.

Marek Kozak, Life Coach
Książka bardzo ciekawa, napisana prostym językiem. Bardzo przydała się przy pisaniu mojej pracy licencjackiej. Wiele rzeczy odniosłam również do zarządzania moimi portalami. Mogę z ręką na sercu polecić każdemu, kto prowadzi biznes internetowy.

Mariola Włodarkiewicz, Prowadzę własne portale www.targigastronomiczne.pl i www.sklepgastronomiczny.pl jednocześnie studiuję Turystykę i rekreację
Uważam, że jest to jedna z najlepszych książek dotyczących robienia biznesu w internecie. Autor krok po kroku przedstawia nam swoje sposoby na osiągnięcie sukcesu czyli rozkrecenie dochodowego interesu w sieci. Prezentuje różne formny działania w internecie i rozmaite metody zdobywania i utrzymywania klientów. Bardzo ważne jest dla mnie to iż autor jest praktykiem i wszystkie prezentowane przez niego pomysły zostały sprawdzone w sieci. Z książki dowiecie się jaka powinna byc strona internetowa, która sprzedaje, poznacie triki, które pomogą Wam odnieść sukces w e-biznesie. Napisana jest prostym, przystępnym jezykiem, tak jakby opowiadał nam o tym znajomy. Polecam gorąco!

Robert Ważyński, Pracuję w dziale promocji wydawnictwa edukacyjnego. Zajmuję się wystąpieniami publicznymi.
Biblia dla marketingowca. Polecam.

Jakub, Pracuję w dziale promocji wydawnictwa edukacyjnego. Zajmuję się wystąpieniami publicznymi.
Marketing internetowy w praktyce to świetna książka dla każdego, kto zaczyna swój e-biznes. W jednym miejscu zgromadzono wszystkie istotne informacje. Wszystko to sprawia, że e-biznes przestaje być wiedzą tajemną tylko dla nielicznych.

Jarek Domański, specjalista w firmie ubezpieczeniowej, początkujący webmaster
Fantastyczny ebook przedstawiający krok po kroku zagadnienia związane z tworzeniem i prowadzeniem własnego e-biznesu. Autor przekazuje niesamowitą dawkę bardzo praktycznej wiedzy oraz dużą ilość naprawdę przydatnych porad (np. odnośnie tworzenia i promocji własnego serwisu www, wskazówki techniczne dotyczące budowy strony, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, wybór domeny, hostingu itp.). Jest to pozycja zarówno dla początkujących, jak i osób z pewnym już doświadczeniem w e-biznesie. Obowiązkowa lektura dla każdego, kto myśli o własnej działalności w sieci.

Maciej Stefaniak, 36 lat
Dzięki tej książce zrozumiałem, że biznesem w internecie może zająć się każdy kto tylko chce. Autor w sposób prosty i przejrzysty wyjaśnia możliwości, szanse i zagrożenia związane z różnymi rodzajami biznesów internetowych. A ponadto zaletą tej książki jest to, że autor opisuje wszystkie zagadnienia przytaczając liczne przykłady praktyczne co w diametralny sposób poprawia przekaz w odróżnieniu od innych teoretyzujących publikacji. Polecam tą książkę szczególnie osobom zaczynającym swoją przygodę z marketingiem w internecie, chociaż uważam, że znawcy tematu również mogą wiele zyskać po jej lekturze.

Bogusław Nowak, 37 lat
Książka jest wprost rewelacyjna!!! Są w niej zawarte informacje, które także spotyka się w innych publikacjach, których przeczytałam bardzo dużo - moja opinia porównawcza tego ebooka z innymi książkami - cóż TU NIE MA PORÓWNANIA!!! Żeby uzyskać wiedzę ze zwykłych książek taką jak z ebooka trzeba by wydać hmm... setki, może nawet tysiąc, dwa tysiące złotych!!! Książki są bardzo drogie, a całą ich wiedzę dostałam za zaledwie 60zł!!! Powiem jedno - otworzenie internetowego biznesu z tym ebookiem dla każdego stanie się proste, a przede wszystkim zrozumiałe!!! To prawdziwa perła wśród książek o marketingu!!! POLECAM z czystym sumieniem!!!!!

Sylwia Jabłonowska, studentka zarządznia i marketingu oraz informatyki
Poprostu rewelacja! Opisane wszystko krok po kroku, jak stworzyć stronę www przynosząca dochody. Polecam każdemu kto chce zarabiać w Internecie.

Grzegorz Zaklukiewicz, mam 24 lata i jestem informatykiem
Ebook ten wlał we mnie optymizm, który pozwolił mi uwierzyć, że zarabianie pieniedzy w Internecie jest możliwe.

Tomasz Mioduszewski, 29 lat, programista, wdrożeniowiec
Korzystam z tej książki od momentu kupna. Jest napisana prostym językiem co nie stanowi problemu dla początkujących którzy chcą rozpocząć biznes w internecie. Sama do nich należę. I właśnie tworzę swój mały biznesik. Ten e-book jest jak dekalog który trzeba koniecznie przeczytać! Bardzo gorąco go polecam, jest po prostu fantastyczny!!!

Barbara Dudzicz, inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
Super Poradnik. Po przeczytaniu tego e-booka można samodzielnie wypozycjonować swoją stronę, a przez to zwiększyć swoje zyski. Zachęcam do kupna.

Kamil, 22 lata, student
Książka w przystępny sposób przedstawia krok po kroku jak uruchomic swój własny biznes w internecie. Jest to publikacja, którą poleciłbym osobom, które posiadają już swoje witryny internetowe i chcą je udoskonalić (zautomatyzować), jak i tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z internetem. Przedstawione są w niej sytuacje wzięte z życia, omówione częste problemy i sposoby jak można ich uniknąć. Gorąco polecam.

Igor Ziemiański, 14 lat, interesuje się internetem oraz e-biznesem
Elementarz dla każdego, kto zaczyna przygodę z własnym biznesem w sieci.

Marcin Medwid, 26 lat, branża motoryzacyjna - www.unicars.pl
Świetna publikacja gorąco polecam.

Barbara Bogaczyk, informatyk z Warszawy
Jestem fizykoterapeutą i razem z żoną prowadzimy firmę zamierzalimy od jakiegoś czasu uruchomić marketing internetowy ponieważ internet jest przyszłością naprawde skutecznej reklamy. Książka Angusa Macleoda okazała sie do tego wyśmienitym narzędziem. Prostym językiem objaśnia i podaje w przykładach jak rozwinąć SKUTECZNY I DOBRZE PROSFERUJĄCY BIZNES W INTERNECIE. Dziękuje Wam, ta inwestycja sie opłacała. Polecam ją wszystkim zamierzającym osiągnąć swój sukces w sieci i nie tylko.

Jarosław Dąbrowski, 29 lat, fizykoterapeuta, razem z żoną prowadzi firmę finansowo - ubezpieczeniową
Zasoby internetu mam w zasięgu ręki dopiero od niedawna, dlatego zakup tej książki to dla mnie kopalnia wiedzy na temat zarabiania w Internecie. Książka w przystępny sposób objaśnia jak rozpocząć biznes, wyjaśnia bardzo dużo pojęć, pokazuje krok po kroku jak rozpocząć biznes w Internecie. Po przeczytaniu wszystko wydaje się bardzo proste tylko zaczynać. Bardzo dobra książka.

Krzysztof Welik, 53 lata, inżynier mechanik
Uważam, że to bardzo dobry ebook, który pozwolił mi uporządkować moje działania związane z marketingiem internetowym i nastawił optymistycznie co do ich skuteczności. Poświęcę teraz dużo więcej uwagi statystyce bo teraz dopiero widzę jaka to ważna sprawa w tym temacie. To bardzo dobre źródło wiedzy dla początkujących i już trochę obeznanych z tym tematem.

Janusz Głowacki, 39 lat, elektronik
Bardzo dobry ebook, choć mógłby być napisany pod polskie realia ale w końcu nie Polak go pisał. Dał mi światło na trapiące mnie zagadnienia, dużo ciekawych rad, warto go kupić. Moim skromnym zdaniem obowiązkowa lektura dla startujących w e-biznesie tak jak ja.

Marcin Stępień, 34 lata, informatyk, grafik
Czy kompletny laik w zakresie tworzenia serwisów www może osiągnąć sukces w internecie? Czy prawie z dnia na dzień, dzięki uporowi, pracowitości i przede wszystkim wiedzy zawartej w tym ebooku, można wykreować całkiem niezłe źródło dochodu? Czy można stworzyć sobie wirtualne miejsce pracy i osiągać całkiem realne pieniądze? TAK. To możliwe, a co najważniejsze całkiem realne. Od dłuższego czasu podstawowym źródłem moich dochodów jest internet. Mimo, że mam już na tym polu spore sukcesy zawsze staram się chłonąc wiedzę ze wszystkich możliwych źródeł. Polecam tego ebooka przyszłym adeptom internetowego zarobkowania, a zwłaszcza tym, którzy nie zamierzają ograniczać swoich działań wyłącznie do polskiego rynku.

Andrzej Herzberg, 38 lat, autor publikacji elektronicznych, webmaster serwisu grafik.projekty.pl
Do każdej pracy trzeba się przygotować. Posiadać dobrze przygotowaną i skonstruowaną stronę www to szansa na efekt jaki ta strona ma przynieść. Jestem na początku drogi w tym temacie, dlatego książka Marketing internetowy w praktyce to podstawowa i zarazem bardzo głęboka wiedza na temat prowadzenia działalności w Internecie. Książka ta jest niezastąpiona szczególnie dla tych którzy rozpoczynają.

Krzysztof Wilkosz, technik elektronik
Niczego więcej nie trzeba, aby założyć swój ebiznes.

Krzysztof Rajda, 14 lat, uczeń
O zarabianiu w sieci słyszałem wiele, ale nigdy wcześniej nie znalazłem publikacji, która mówiłaby w tak praktyczny i prosty sposób o tym jak można rozkręcić internetowy biznes. Mam za sobą dopiero 50%, ale juz teraz ten ebook skłonił mnie do działania. Dużym atutem są praktyczne wskazówki, które od razu można zastosować. Polecam jako instrukcję obsługi do internetowego biznesu.

Marek Zywert, 25 lat, marketing manager, firma z branży IT, rynek B2B
Polecam tego e-book'a jako bdb!

Waldemar Jarczyński, 66 lat, elektromechanik na emeryturze
Dzięki tej książce napisałem pracę magisterską. Jest to książka poradnik napisana przystępnym językiem i polecam ją każdemu, nawet laikowi.

Piotr Jagiełło, student
Dzięki temu poradnikowi udało mi się zrozumieć na czym tak naprawdę polega marketing internetowy i w jaki sposób zbudować go od podstaw. Marketing internetowy w praktyce to obowiązkowa lektura dla osób, które w jakikolwiek sposób związane są z internetowym biznesem. Bez względu na to, czy partycypują one w programach partnerskich czy też prowadzą swój własny sklep internetowy.

Adam Hycnar, 19 lat, interesuje się biznesem, www.pieciopalczaste.pl
Od ponad dwóch lat po omacku męczyłem się nad stworzeniem strony www, która ma nie tylko przedstawić to, co mam do zaoferowania, ale także PRACOWAĆ. Ten ebook ukierunkował moje wysiłki. Pozwolił mi zobaczyć efekt końcowy i wyznaczyć drogę do jego uzyskania. Sprawił, że teraz wiem, czego chcę i wiem, jak to osiągnąć. Po prostu: nadał SENS mojej pracy przy tworzeniu witryny.

Krzysztof Podleżański, 57 lat, współpracuje z MLM Akuny
Dużo możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie!

Radi, nauczyciel
Wspaniała publikacja przydatna bardzo każdemu kto poważnie myśli o zarabianiu pieniędzy dysponując internetem i towarami, które chce innym zaoferować. Jest też ona doskonałym uzupelnieniem eboka p.t. Hipnotyczny marketing . Polecam wszystkim!

Grzegorz Pawełczyk, 55 lat, inżynier elektryk, Południowy Koncern Energetyczny, omenn@wp.pl
Dzięki tej książce usystematyzowałem i poszerzyłem swoją wiedzę o pisaniu komercyjnych stron internetowych. To dobra książka, tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych webmasterów.

Dariusz Rączka, 38 lat, budowlaniec
Po pierwszej lekturze tego ebooka wykonałem trzy proste kroki: zrezygnowałem z darmowego serwera, zacząłem rozbudowę swojej strony internetowej i przystąpiłem do kilku programów partnerskich, między innymi do Złotych Myśli i Google AdSense. Nic wielkiego, po prostu postępowałem wedle zaleceń autora! Wracam co pewien czas do tej książki - zawiera ona praktyczną wiedzę, przydatną na różnych etapach poznawania tajników warsztatu partnera. Gorąco polecam!

Serhij Petrychenko, 40 lat, aktor, http: www.serhij.webd.pl
Dzięki tej książce udało mi się zacząć pisać pracę inżynierską - jestem bardzo zadowolony.

Grzegorz Lisowski, 22 lata, student
Ebook ma na celu wprowadzenie niedoświadczonych użytkowników w świat internetowego marketingu, aby efektywną pracą osiągnęli jak największe zyski. Swoje zadanie spełnia wyśmienicie dokładnie ilustrując skuteczne mechanizmy napędzające e-biznes.

Paweł Suchy, redaktor Twojego ebooka , http: ebooki.xpl.pl
Rewelacyjne podejście do biznesu internetowego. POLECAM WSZYSTKIM czy jesteś początkujący czy zaawansowany ta wiedza zawsze będzie pomocna w jaki sposob można dodatkowo zarobić przez internet.

Ireneusz Staniek, 31 lat, inwestor walutowy
Według mnie jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy zamierzają zarobić uczciwie konkretne pieniądze w Internecie. Parafrazując opinię krążącą w sieci - na razie praca zawodowa zajmuje mi tyle czasu, że nie mam kiedy zarabiać pieniędzy. Przygotowuję się jednak do zmiany tej sytuacji stąd moje zainteresowanie tego typu publikacjami. Po lekturze tego ebooka jestem już zdecydowany - nadszedł czas działania.

Wojciech Koziński, Pierwsza moja próba, www.elwojt.pnet.pl
Dopiero wprowadzam na stronę wiedzę z tego ebooka, ale już w tym momencie widzę zaskakujące efekty. Całkiem zmieniłem poglądy na temat tworzenia stron www. Polecam tym, którzy chcą stworzyć własną stronę www i czerpać z niej korzyści.

Sylwester Cwenar, www.Milioner.39.pl
Jest doskonały. Jestem w trakcie studiowania. Właśnie takiej książki szukałem. Absolutnie niezbędny dla początkujących. POLECAM

Tomasz Maślakiewicz, 46 lat, konsultant, stały rezydent USA, tomaslak@toya.net.pl
Po przeczytaniu tego ebooka coś we mnie zadrżało, to siła we własne możliwości, dlaczego by nie spróbować? Pomyślałem. Polecam tym, którzy gdybają, zacznijcie działać! Szkoda czasu na gdybanie!

Maciocha Dariusz, 32 lata, pracuję w dużej firmie produkcyjnej, darek_vip1@vp.pl
Jeżeli myślisz poważnie o PP to Marketing internetowy w praktyce jest tym czego Ci potrzeba, gorąco polecam.

Aleksander Gross, inżynier mechanik, myślący o PP w trakcie zakładania strony www
Świat jest podzielony w stosunku 80 20, także w dziedzinie marketingu i jego skuteczności. Jeśli chcesz należeć do 20% osiągających sukces, to ta publikacja jest dla ciebie lekturą obowiązkową.

Krzysztof Abramek, 44 lata, elektronik, konsultant HYIP, dietetyk, konsultant profilaktyki zdrowotnej...
Polecam wszystkim. Po zastosowaniu rad autora powiększyłem zarobki do kwoty 670 zł na miesiąc.

Piotr Majewski, http: www.program.partnerski.net
Książka napawa optymizmem. Zawiera wiele cennych porad, które należy skrupulatnie wypisać (bardzo ważne jest napisanie sobie na kartce - to pomaga w doskonaleniu swojej strony) i wdrożyć! To dopiero daje wyniki. Mnie sie udało dopiero część porad wdrożyć, ponieważ jest to kopalnia wiedzy.

Anna Boratyńska-Sala, 34 lat, zawód adiunkt, Wyższa Uczelnia, www.pentomino.pl
Rewelacja!!! Właśnie takiego e-booka brakowało na rynku - skarbnicy odpowiedzi na wiele pytań ludzi, którzy chcą zrobić swoją komercyjną stronę internetową i nie do końca wiedzą, od czego zacząc; na co zwrócić uwagę przy wyborze programu partnerskiego; co sprzedawać i czy warto sprzedawać. W jednej książce tyle wiedzy, którą trzeba by szukać przynajmniej kilka godzin po różnych serwisach www.

Ewa Kołodziejczyk, 30 lat, anglistka
Wiedza z tego ebooka jest bardzo przydatna w prowadzeniu e-biznesu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim prowadzącym i zaczynającym biznes.

Piotr Jokiel, Realizujący swoje plany

Podobne poradniki

Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
27.00 zł
Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski
27.00 zł
Allegrowy Super Sprzedawca
21.90 zł
CzasNaE-Biznes
37.00 zł