Mapologia

Mapologia

Jak wykorzystać mapy myśli do osiągnięcia sukcesu w dowolnej dziedzinie swojego życia


Cena: 27.00 zł
Autor: Katarzyna Szafranowska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-803-0

Opinie

Kupując książkę miałem już jako takie pojęcie na temat map myśli, czasem nawet z nich korzystałem podczas prowadzenia prezentacji jednak Mapologia zupełnie odmieniła moje mapy. Autorka przekazuje swoją wiedzę w bardzo prosty sposób i opierając się na własnych doświadczeniach przekazuje krok po kroku jak tworzyć POPRAWNE mapy myśli. Tak przy okazji to zaliczyłem właśnie koło do którego uczyłem się niecałe 2 godzinki właśnie przy użyciu map ;] Dzięki!

Jakub Kozieł, student
Super publikacja! (tak jak inne tej autorki). Dzięki niej każdy może się nauczyć robić i wykorzystywać mamy myśli. Przydają się one wszędzie tam gdzie zależy nam na utrwaleniu i zapamiętaniu informacji. Niezwykle przydatne gdy chcemy uporządkować wiedzę z danej książki. Gorąco polecam nie tylko uczniom i studentom.

Adam K., Przyszły student
Mimo że kupiłem Mapologię dla córki, sam ja przeczytałem i zacząłem wcielać w życie. To działa - akurat przygotowywuję się do kolejnego egzaminu specjalizacyjnego. Kupiłem też inną publikację tej autorki. Polecam

Piotr Kurkiewicz, lekarz internista, lat 43
Bardzo dobry, praktyczny i szybki do wcielenia kurs jak robić solidne notatki w postaci map myśli. Posiada szereg przydatnych wskazówek jak konstruować poprawnie słowa klucze oraz przykładowe piktogramy służące do podkreślania wizualnych aspektów tego co w notatkach chcemy umieścić. Jest to publikacja godna polecenia dla osób szukających nowych sposobów nauki na egzaminy, organizacji czasu itd.

Eugeniusz Pronin, Student IV roku Ochrony Środowiska
Super publikacja. Daje wiele do myślenia. Stosując się do wskazówek można całkowicie odmienić swoje życie. Dziękuję!

Sławomir Wójcik, Absolwent Politechniki Lubelskiej
Świetna książka (jak wszystkie publikacje Katarzyny Szafranowskiej) i wartościowy temat. Mapologia ułatwia życie!!! Wcześniej stosowałam mapy myśli ale miałam problem w zastosowaniu ich np. przy czytaniu dużych tekstów i dopiero po kursie Pani Kasi zrozumiałam swoje ograniczenia. Książka jest esencją kursu - na jej podstawie można nauczyć się tworzenia i wykorzystywania map myśli - np. po przeczytaniu książki nie mam problemu z odtworzeniem interesującego mnie fragmentu - nie muszę przeszukiwać całej książki.

Barbara, Absolwent Politechniki Lubelskiej
Super książka. Lepszej nie widziałem.

Ryszard Wańczuk, programista
Dzięki tej książce zobaczysz świat z innej strony.

Wojciech Siwiec, uczeń szkoły średniej
Mapy myśli to świetny sposób przelewania wizji swojego umysłu na papier bez potrzeby posiadania artystycznych zdolności. Książka uczy najskuteczniejszej metody organizacji, planowania, zarządzania, uczenia się i wiele, wiele innych zastosowań, dzięki stosowaniu map myśli. Dodatkowo ilość bonusów - wow, można wymięknąć, czułem się bardzo mile zaskoczony tym, co otrzymałem. Serdecznie polecam.

Kamil M., uczeń szkoły średniej
Świetny e-book!

Jacek, uczeń szkoły średniej
Jestem mile zaskoczony, choć uważałem, iż zaskoczyć się mnie nie da, gdyż bardzo wiele oczekiwałem po tym ebooku. Z mapami myśli mam do czynienia już od dawna, a samą książkę T. Buzana przeczytałem wiele razy. I nie zgodzę się z autorką, iż książki Mapy Twoich myśli nie są dobrą pozycją w tym zagadnieniu. Buzan opisuje inaczej co nie oznacza, że źle. Jednak cieszę się, iż w końcu ktoś napisał książkę o tym temacie i można dowiedzieć się nowych rzeczy. Co do samej książki Pani Kasi należą się wielkie brawa. Krótko i przystępnie oddaje całą moc energię jaka tkwi w Mapping'u. Do tego niezliczone bonusy, które poszerzają wiedzę (one najbardziej mnie zaskoczyły). Dlatego apeluję do wszystkich czytelników - 27 zł to nie majątek, w zamian zaś otrzymacie, coś niezwykłego, coś co przyda się na całe życie. Btw: To chyba pierwsza rodzima książka w całości traktująca o tym temacie... ... Zatem zamawiajcie i korzystajcie z potęgi jaka tkwi w MM. Mocne 6!

Adrian W., uczeń szkoły średniej

Podobne poradniki

Metody i techniki szybkiego czytania
19.97 zł
Efektywna nauka
19.90 zł
Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania
24.90 zł
Szybka nauka dla wytrwałych
26.90 zł