Manipulacja, perswazja czy magia?

Manipulacja, perswazja czy magia?

Czy to manipulacja, czy magia? Poznaj niesamowitą moc słowa, myśli i wiary i dowiedz się jak ją wykorzystać podczas wywierania wpływu.


Cena: 26.90 zł
Autor: Sergiusz Kizińczuk
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-024-8

Opinie

ciekawa i wartościowa kśiążka myslę ze warto zacząć wlaśnie od niej chcąć się dokladnie zapoznać z tym tematem. Jak wiekszość książek które są na tej stronie daje nam motywację do pracy nad sobą oraz uczy pozytywnego myslenia

jakub, prowadze dzialalnosc gospodarczą w handlu
Książka warta polecenia dla laików nie wyczerpuje tematu ale dla początkujących znawców tematu może być.

Sławomir, prowadze dzialalnosc gospodarczą w handlu
Świetna publikacja, która otworzyła mój umysł. Teraz wiem, co robić by było tak jak tego chce. Siła słów z jaką rozmawiam z ludźmi sprawia, że teraz to ja jestem górą. Świetnie się czuję jak widzę kiedy ktoś zaczyna mi coś mówić, a wcześniej nie byłam w stanie tego z tej osoby wydusić - teraz to jest proste i to bardzo. Warto zakupić sobie te publikacje. Polecam chcącym polepszyć swój komfort psychiczny no i życiowy.

magda cidylo, studentka, 21 lat
Dobrze napisana książka o szeroko pojętej psychomanipulacji, przedstawiająca chyba całą dostępną wiedzę na ten temat i poparta praktycznymi wskazówkami. Chwali sie autorowi to, że nie narzuca żadnych idei, przekonań, recept itp. pozostawiając wolny wybór czytelnikowi.

Piotr Chądzyński, 34 lata
Książkę czyta się jednym tchem. Napisana niezwykle przystępnym, zrozumiałym językiem tak, jakby się było na wykładzie u wybitnego profesora. Gorąco polecam.

Mariusz Mnich, przedsiębiorca, 33 lata
Zaczynam stosować w praktyce i widzę wyraźniejszy efekt mego działania. Wszystkim swoim znajomym polecam Waszą literaturę i odsyłam na Waszą stronę www.

Marek Gil, przedsiębiorca, 33 lata
Ten ebook pozwolił mi uwierzyć w siebie, wzmocnił moją wiarę. Jest napisany bardzo wyrazistym językiem. Jeśli masz jakieś chwilowe wątpliwości czy dobrze zmierzasz, czy dobrze kierujesz własnym życiem to przeczytaj tą książkę - wzmocni Cię ona i sprawi, że uwierzysz w siebie jeszcze bardziej i dasz radę pokonać przeciwności stojące na Twojej drodze do zrealizowania celów życiowych.

Jarek, kierowca
Z ebooka dowiedziałem się jak bronić się przed manipulacją oraz jak wiele można odczytać z prostych ludzkich gestów. Pomaga również w pozytywnym patrzeniu na świat.

Krystian Głąb, licealista, 19 lat
Poradnik napisany prostym, zrozumiałym językiem. Zawarte w nim informacje, sugestie i porady są niezwykle pomocne w relacjach z ludźmi, szczególnie w negocjacjach biznesowych. Sądzę również, że zajmujący się MLM -szczególnie liderzy - powinni go wprowadzić jako lekturę obowiązkową. Polecam ten poradnik każdemu kto chce zmieniać swoje życie i lubi pracować nad sobą. Może zakończę cytatem z poradnika: Masz zmieniać siebie, tak, by i Tobie z ludźmi i ludiom z Tobą żyło się lepiej.

Anna K., właścicielka firmy handlowej
Jak każda z dotychczasowych pozycji, które zakupiłem w złotych myślach, tak i ta została przeczytana przeze mnie jednym tchem. Książka pomogła mi poszerzyć swoją wiedzę na temat komunikacji, a co się z tym wiąże i manipulacji. Dodatkowo pomogła mi wyłapać i zrozumieć pewne kwestie, które nie dotarły do mnie z innych publikacji.

Mirek Glacel, sprzedawca, 33 lata
Dzięki książce dowiedziałam sie wielu interesujących rzeczy. Po przeczytaniu jej zauważyłam, że częściej łapie ludzi na kłamstwie i nie daję sobą tak łatwo jak kiedyś manipulować. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy i dlaczego ludzie manipulują także Tobą, z całą pewnością zajrzyj do tego ebooka.

Ewelina Wojtczak, sales manager w USA, 26 lat
Nie dam się więcej zmanipulować!

Grzegorz Doniec, 35 lat
Świetna książka. Właściwie wpływa na czytelnika. Można się wielu rzeczy nauczyć.

Krzysztof Rajda, lat 14, uczeń gimnazjum

Podobne poradniki

Techniki najskuteczniejszych negocjatorów
29.70 zł
Marketing impulsowy
19.90 zł
Potęga jednego e-maila
19.97 zł
Świadome zakupy
19.90 zł