Magia Perswazji

Magia Perswazji

Oto perswazja, która otwiera przed tobą nowe możliwości wywierania wpływu. Dzięki niej nie tylko zwiększysz sprzedaż, ale i przekonasz innych do swojego zdania.


Cena: 29.90 zł
Autor: Aleksander Buczny
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-781-1

Opinie

Bardzo dobra ksiazka, mozna przeczytac calosc (300 stron)jednym tchem. Polecam.

Paweł Przeniczny, absolwent Politechniki
Bardzo dobrze napisana publikacja. Prosze się nie zdziwić jeśli na końcu publikacji odczuwać będą państwo silną potrzebę skozystania z kursów organizowanych przez tego pana :)

Michał Strzałka, praca w magazynie
Techniki opisane w tej książce naprawdę działają! Nic tylko sie doskonalić :)

Wojciech Siwiec, uczeń szkoly średniej - sport
Kolejna już jak dla mnie pozycja na temat perswazji. Aczkolwiek interesująca, podejmuje wszystkie istotne elementy i opisuje je bardzo dobrze. Polecam.

Mateusz Kulesza, uczeń szkoly średniej - sport
Bardzo dobra książka, ma dużo pozytywnej energii. Warto przeczytać, polecam.

Helena Kasica, Jestem na rencie, szukam dobrego zajęcia
Wcześniej miałem problemy z przekonywaniem innych, dzięki magii perswazji, poznałem sposoby wpływania na innych i przekonywania ich do moich racji. Książkę bardzo polecam wszystkim którzy chcą zrobić kilka kroków w celu skuteczniejszego przekonywania innych ;)

Zbyszek Wojtczak, kurier...
Perswazja jest kluczem otwierającym większość dotąd zamkniętych drzwi, dzięki tej książce nauczysz się jak to robić.

Piotr Gibulski, 34 lata, inż.
Moja praca to kontakty z ludźmi. Ta książka znacznie mi w tym pomaga. Pewnie bym doszedł do tej wiedzy, jaką tam znalazłem, metodą prób i błędów. Ile miesięcy lub lat by mi to zajęło nie wiem, ale wiem jak wykorzystać zaoszczędzony czas. I jeszcze jedno: powodzenie, sukces można osiągnąć szybciej, łatwiej, bez frustracji - no chyba, że nie lubisz czytać.

Piotr Kiewra, promuję zdrowy styl życia
Niby znałem już wcześniej wiele z trików jakie prezentuje autor, ale książka pomogła mi odkryć je na nowo i zacząć stosować. Polecam!

Aleksander Rupikowski, inzynier - projektowanie, wycena, negocjacje handlowe
Świetna książka wraz audiobookami w prostym i jednocześnie skutecznym przekazie. Często wracam do tej pozycji, by być coraz lepszym negocjatorem.

Joanna, grafik
To dla mnie zupełna nowość, dotychczas nie spotkałem się z metodami perswazji opisanymi w tej publikacji. Ta książka pomogła mi przełamać się, czuję się pewniejszy w pracy z klientami.

adam januszewski, grafik
Świetna książka, warto ją kupić polecam. Super dodatki.

Łukasz Michalski, grafik
Jedna z ciekawszych pozycji, jakie przeczytalem. Bardzo przydatna i interesujaca. Polecam zainteresowanie tym e-bookiem wszystkim, nie tylko zajmujacym sie sprzedaza. Zycze powodzenia i sukcesow autorowi.

Pawel Pec, grafik
Niewątpliwie ciekawa inicjatywa, przyznam że zainteresowała mnie głównie promocyjna cena. Nie spodziewałem się niczego wyjątkowego. W materiałach jest wiele teoretycznych podstaw. Jednakże miło mnie zaskoczyło to że autor rozwiał kilka moich wątpliwości dotyczących budowania sekwencji perswazyjnych z wykorzystaniem NLP oraz ciekawostek, których wcześniej nie znałem. Oczywiście, że jest to to co robi Bandler i co po polsku opracował głównie Batko z własną ekipą, jednak doceniam, że Buczny podzielił się własnymi doświadczeniami jako sprzedawcy. Dzięki za publikację, powiem że Olek też nieźle potrafi wkręcać słuchacza.

Artur S., nauczyciel
Świetna książka, polecam!

Przemysław Błoniarz, student, 20 lat
Swietna ksiazka. Kwintesencja tego co trzeba wiedziec i o czym nie wolno zapomnieć przy negocjacjach i nie tylko.

darek, przedstawiciel handlowy
W mojej pracy kieruję się mottem: zawsze pomagać, nigdy nie szkodzić. Do tego potrzebne są właściwe relacje międzyludzkie i prawidłowa komunikacja. Dlatego sięgam po takie pozycje jak Magia Perswazji . Dziękuję autorowi za prostotę przekazu i zrozumiały język. Jest to pozycja pomagająca w lepszym rozumieniu swoich rozmówców. Ja znalazłam dla siebie kilka podpowiedzi jak wyrażać moje intencje i być właściwie zrozumianą. Polecam każdemu komu zależy na dobrych relacjach osobistych i zawodowych.Im lepiej będziemy rozumiani, tym wiekszej grupie osób będziemy w stanie pomóc. Pozdrawiam, życząc sukcesów. Maria Jaremczuk

Maria Jaremczuk, Menadżer
Magia Perswazji spadła mi z nieba. Kolejny przykład,że jak czegoś pragniemy i robimy coś w tym kierunku to samo to do nas przyjdzie. Za kilka tygodni otwieram firmę. Będę się zajmował sprzedażą oraz pozyskiwaniem współpracowników. Już wiem jak to robić skuteczniej.

Waldemar Matusiak, Menadżer
Jest to pierwsza ksiązka z tematu perswazji jakie przeczytałem,która w tak prosty i przejrzysty sposób pokazuje jak korzystać z technik perswazji. Wiele przykładów zawartych w książce, każdy może wykorzystać po swojemu. Mam wiele książek w tym temacie, ale Magia Perswazji Aleksandra Bucznego leży u mnie cały czas na biurku. Podane przykłady przerabiam po swojemu i zaczynam wykorzystywać je praktycznie. Pierwsze efekty już widzę. Jeśli chodzi o praktyczne pokazanie, najlepsza pozycja. Polecam ją wszystkim, którzy szukają metod poprawienia skuteczności swojej pracy.

Marian Szubarczyk, Pracuję w Network Marketingu
Magia perswazji jest najlepszą książka jaką do tej pory przeczytałem. Przedstawione zagadnienia są w bardzo prosty i łatwy do zapamiętania sposób. Bardzo wiele ciekawych pobudzających wyobraźnię przykładów. Teraz tylko ćwiczyć i jeszcze raz cwiczyć :) Serdecznie polecam

Krzysztof Banasik, Pomagam poszkodowanym w wypadkach
Książka która odkrywa przed czytelnikiem sekrety perswazji, przydatna każdemu kto chce uniknąć manipulacji oraz zwiększyć swoje umiejętności w komunikacji.

Jolanta, Pomagam poszkodowanym w wypadkach

Podobne poradniki

Techniki najskuteczniejszych negocjatorów
29.70 zł
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów
27.00 zł
Manipulacja, perswazja czy magia?
26.90 zł
Marketing impulsowy
19.90 zł