Legalny Doping Emocjonalny

Legalny Doping Emocjonalny

Jak skutecznie znokautować słomiany zapał? Przetestuj się!


Cena: 24.90 zł
Autor: Mariusz Szuba
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-047-8

Opinie

Marcin Szuba jest debeściakiem. Jest to specjalista od motywacji. Byłem oprócz przeczytania książki na jego szkoleniu na podstawie tej książki. Wspaniałe techniki oparte na NLP.

Tomasz Budziszewski, student SGH agent ubezpieczeniowy
Książka Legalny Doping Emocjonalny to ciekawa lektura mówiąca o wpływie emocji na nasze życie, i na decyzje, jakie podejmujemy. Dzięki tej publikacji możemy się dowiedzieć, jak kontrolować emocje, i sprawiać, że będą pracowały na naszą korzyść, a nie przeciwko nam. Dzięki tej książce, mam nadzieję ze uda mi się zapanować również nad moimi emocjami, i sprawić, by moje życie też było lepsze.

Krzysztof Mańka, 35 lat, pracujący
Fantastyczna książka. Mariusz uczy wielu technik, które pomagają zmienić życie. Mi osobiście najbardziej pomogły techniki zmiany przeszłych złych doświadczeń w przyszłe sukcesy. Uczę się przejmować kontrolę nad moimi emocjami. Zrozumiałam co powodowało, że nieświadomie dążyłam do porażek. Techniki są łatwe do zastosowania a zmiany odczuwalne natychmiast. Jestem ogromnie wdzięczna Mariuszowi i Wydawnictwu Złotych Myśli za możliwość korzystania z tej praktycznej publikacji.

Anna Podgórska, Ekonomistka. Pasjonatka NLP.
Książka jest rewelacyjna. Mój największy problem to jak wdrożyć to wszystko czego się dowiedziałem w życie. Ale pracuję nad tym...:))

Robert Mazurek, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
Książka jest rewelacyjna. Jest najlepszą jaką do tej pory czytałam. Gdybym mogła dopiero się narodzić i z nią uczyć się życia to byłoby super. Jestem szczęśliwa że pan Mariusz ją napisał (dziękuję panu bardzo) i mogę ją czytać (już drugi raz z rzędu), bo zaczęłam żyć inaczej, panuję nad emocjami, inaczej podchodzę do problemów oraz wiem że osiągnę wielki sukces. Polecam wszystkim,bo każdy ma jakieś swoje problemy mniejsze czy większe a można się nimi nie przejmować. Z tą książką i niemożliwe staje się możliwe.

Katarzyna Maleszewska, Nauczycielka matematyki, rozwijam swój biznes
Ksiazka jest wspaniala, bardzo motywujaca do dzialania, tak samo jak i wszystkie ksiazki ktore wydajecie.Wszystkich zachecam do przeczytania, a potem do dziela.Wszystko jest w naszych rekach! Droga redakcjo, dziekuje Wam ze jestescie, zycze Wam dlugich i pomyslnych lat tworczych. Kocham Was!

Elzbieta Michailowska, Jestem mamusia 3 cudownych dzieci, narazie zajmuje sie domem.
Dla mnie: czołówka najlepszych książek o motywacji - i to nie byle jakiej, chwilowej. Raczej motywacji wręcz obezwładniającej i przede wszystkim takiej, po której zasoby możesz sięgnąć W KAŻDEJ CHWILI - to właśnie wyróżnia tę pozycję. Mało kto w Polsce zna się tak na emocjach... :)

Ewa Cybulska, studentka
Książka ta pozwala wyćwiczyć nasze emocje w niektórych sytuacjach. Dzięki pozytywnym emocjom możemy wiele zdziałać

Agnieszka Bogusz, Studentka studiów magisterskich uzupełniających na Politechnice Lubelskiej
Ta ksiazka to swietny zapalnik i zrodlo motywacji - uczy tez jak panowac na emocjami - jesli chcesz sie polepszyc w tych kwestiach to goraco polecam!!!

Tomcio, 15 latek, rozwojowiec i pasjista :)
Niestety nie podobała mi się ta książka...

Józef Rokosz, inwestor
szukales i Mariusz Ci to daje

SLAWOMIR SOLECKI, badacz praktyk
Ten ebook jest ciekawy i można w nim znaleźć wiele wskazówek które napewno pomogą.

Adrian, Adrian, student politechniki częstochowskiej
Pozycja dla leniwych polecam. Teraz wiem jak samemu sobie pomoc szkoda ze dopiero teraz lepiej pozno niz wcale.

Tadeusz Wieczkowski, Adrian, student politechniki częstochowskiej
Rewelacja!!!! Totalny odjazd emocjonalny!! Przydatna lektura dla wszystkich pragnących zmian!!!! Gorąco polecam każdemu!!

Szymon Kraus, student
Reweslacja!!! Takiego kopa emocjonalnego mi bylo trzeba!! Wydobyć z siebie to co jest najlepsze i sprawia ze CHCEMY być i sie starać!!!! Super pozycja dla każdego kto nie wie jak zmienic cos w swoim zyciu ale chce to zrobic!! Gorąco polecam!!!!

Szymon Kraus, student
Rewelacja bez zmrużenia oka wszyscy powinni ją przeczytać

Sławomir, plastyk
Tego potrzebowałem. Nic dodać, nic ująć.

Tadeusz Wieczkowski, plastyk
Naprawdę wyjątkowa publikacja - treściwie i dosadnie opisuje to, co obiecuje autor - nie jest to lanie wody, tylko rzeczywiście lektura warta przeczytania. Czytałem prawie wszystko co zamieszczają Złote Myśli w tej kategorii i ta książka na pewno byłaby w pierwszej trójce.

Grzegorz Targosz, Handlowiec
ksiazka napisana w przystepny sposb, czyta sie szybko i przyjemnie. Zaskakuje gdy z czystym sumieniem wykonuje sie polecenia autora.

Alicja Z., inzynier budowlany
Przy uczciwym stosowaniu polecen autora, moze zaskoczyc. napisana w przystepny sposob, wciaga.

Alicja, inzynier budownictwa
Książka jest bardzo dobra, potrafi w niektórych momentach zaskoczyć, szczególnie jak wykonuje się polecenia autora. Można poznać w niej kilka technik przydanych w życiu. Jeżeli ktoś czyta pierwszy raz książką motywacyjna to polecam, a dla tego co ma już sporą listą przeczytanych, będzie w niektórych momentach powtórka!

Alicja, Inżynier, 25 lat
Porywająca książka, daje niezwykłego kopa :) kolejnym logicznym krokiem powinien być udział w seminarium Podróż Bohatera

Marek Czyżniewski, Inżynier, 25 lat
Kupno książki było dla mnie ostatnią deską ratunku. Sesja się zbliżała wielkimi krokami, a ja nie potrafiłem zabrać się za nic. Nauka kompletnie nie szła, nie mogłem się w ogóle za nią zabrać. Po pierwszym przeczytaniu książki stosując się do zapisanych w niej informacji dostałem wielkiego kopa. Odwróciłem wszystko do góry nogami. Pozwoliła mi uporać się z wieloma problemami, spojrzeć na nie z innej perspektywy. Nauka przestała być problem. Już nie zostawiałem wszystkiego na dzień przed egzaminem. Polecam tą pozycję. Tylko trzeba otworzyć umysł i uwierzyć, że ta książka może nam pomóc. Najlepiej przeczytać ją kilka razy. Nie żałuję wydanych na nią pieniędzy.

Piotr, Student Politechniki Łódzkiej wydziału mechanicznego.
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Wedłuk mnie jest to pomocny ebook. Jest w nim zawarta uniwersalna prawda dotycząca życia. Wszystkim polecam.

Adrian, student, własna działalność
Super książka, potrzebna w zmianach nie tylko w pracy ale przede wszystkim w życiu codziennym.

Jolanta Maj, Jestem doradcą finansowo-ubezpieczeniowym

Podobne poradniki

Prawa sukcesu. Tom III i IV
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII
21.90 zł
Twoja droga do sukcesu
19.90 zł
Świadomie do sukcesu
19.90 zł