Kuchnia weganki

Kuchnia weganki

W jaki sposób możesz łatwo zmienić tradycyjne potrawy na wegańskie?


Cena: 19.90 zł
Autor: Lidia Aleksandra Szadkowska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-141-9

Opinie

Świetna książka dla świadomych ludzi, pragnących żyć i cieszyć się zdrowiem. Niestety wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wielką krzywdę możemy uczynić sobie odżywiając się niewłaściwe. Wierzymy ślepo lekarzom, którzy faszerują nas kolejnymi dawkami lekarstw, kampaniom reklamowym, które głoszą, że te lub inne produkty są zdrowe i zalecane w codziennej diecie. Zapominamy jednak, że jedyną odpowiedzią jest życie zgodne z naturą i czerpanie z jej darów. Autorka książki, opierając się na własnych doświadczeniach w walce z ciężką chorobą stworzyła świetną książkę kucharską , zawierającą wiele pomysłów na zdrowe i smaczne potrawy i dodatki (dla ciekawych podaje jako przykład smalec z kaszy jęczmiennej - niemożliwe?....A smakuje jak prawdziwy). Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru Kuchni weganki i polecam ją innym. Jak również zachęcam do wyboru innych książek autorstwa Lidii Szadkowskiej.

Marta Pawiłowska, nauczyciel języka niemieckiego
Ponieważ od pewnego czasu szukam wzorców zdrowego żywienia, po leturze zastosowałam zmiany odpowiednie dla mojego wieku oraz wagi. Lektura uświadomiła mi również, że nasze środowisko naturalne jest doskonałym źródłem leków i witam.

Juletta Saja, nauczyciel języka niemieckiego
Książka warta uwagi. Przepisy łatwe i dla każdego. Warto zainwestować w zdrowe odżywianie zanim pojawią się choroby, które zmuszą nas do powrotu na właściwe tory życia.

Marek Skłodowski, technik odnowy biologicznej
Świetny poradnik! Takiego właśnie szukałem. Na pewno pomoże wszystkim początkującym (i nie tylko) wegetarianom czy weganom.

Dominik Gużda, informatyk
Pasztety z kaszy gryczanej super! W ogóle jedzenie bez mięsa jest bardzo pożywne. Potrawy można modyfikować według własnego pomysłu i smaku. Smaczne, proste i szybkie potrawy. POLECAM!

Mariola Grajewska, pracownik samorządowy, 40 lat
Kuchnia weganki to bardzo ciekawa pozycja dostępna na naszym rynku, pokazująca alternatywne żywienie i płynące z niego korzyści. Na pierwszych 40 stronach autorka przedstawia zalety diety wegetariańskiej, a ściślej wegańskiej, aby w końcu na 100 stronach zaprezentować multum praktycznych porad i przepisów pozwalających na zróżnicowanie diety, a także na dowolne kombinowanie potraw według prostych zaleceń znajdujących się pod niektórymi przepisami. Dla kogoś takiego jak ja, a sama jestem wegetarianką, książka ta jest swego rodzaju kompilacją podstawowych i tych bardziej wyszukanych przepisów, które będąc pod ręką na kuchennej półce, ułatwiają komponowanie urozmaiconych wegetariańskich i wegańskich posiłków.

Monika Praca, studentka, wegetarianka; 26 lat
Jestem przyjacielem i częstym gościem domu Lidii Szadkowskiej, autorki książki. W pewnym sensie, degustując smakowite i znakomite, acz dość proste potrawy serwowane przez gospodynię, mogę stwierdzić, że znałem treść Kuchni weganki jeszcze przed napisaniem... i to z autopsji. Bez żadnej przesady oświadczam, że jestem wręcz fanem takiej kuchni w wykonaniu samej mistrzyni. Możecie mi zazdrościć :) Jedno powiem, mimo, że potrawy są dość nieskomplikowane, ale jest w nich coś bardzo... ożywiającego. Może to sposób przyprawiania, a może ten siódmy zmysł... kulinarny?

Artur Krzyżański, dziennikarz, ekolog, red. nacz. szczecińskiej gazety :Zielony rynek ; 48 lat
Znakomita książka dla tych, którzy chcą żyć dłużej niż przeciętny Polak. Zawiera wskazówki dotyczące komponowania posiłków wegetariańskich, które w zupełności zastąpią pożywienie pochodzenia zwierzęcego. (...)

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Bardzo dobra książka. Często nasi pacjenci pytają nas o konkretną potrawę. Akurat chciałem napisać cos podobnego, lecz Pani Lidia Szadkowska zrobiła to znakomicie. Będę polecać tą książkę naszym pacjentom.

Sergiusz Karpov-Chmielewski, Współautor książek Zdrowe odżywianie i jego sekrety , Irydologia w praktyce ...

Podobne poradniki

Zdrowe odżywianie i jego sekrety
19.97 zł
Wegetarianizm w praktyce
19.90 zł
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera
19.70 zł
Dieta surowa, która jest... smaczna!
19.97 zł