Klucz do skutecznej komunikacji

Klucz do skutecznej komunikacji

Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt?


Cena: 19.90 zł
Autor: Przemysław Pufal
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-113-9

Opinie

Całkowicie przez przypadek natknęłam się na tą publikacje, która zaciekawiła najpierw z okładki. Gdy ją przeczytałam, wiedziałam, że dokonałam słusznego zakupu. Jest konkretna, łatwo się ją czyta, jest czasem nawet zabawna. Przekazuje to, czego większość ludzi nie potrafi nazwać, a z czym ma ciągły kontakt, min. ze złą komunikacja np. w związku. Ta książka nie jest tylko dla tych, którzy mają z nią problem, jest również przeznaczona dla osób, które chcą tą pozytywną komunikację utrzymać i polepszyć. Wskazuje nam kierunek rozmowy, a reszta.... należy do nas. Daje to nam poczucie bezpieczeństwa i spokoju, że wiemy, że nasze słowa nie zranią drogiej dla nas osoby.

Alicja Lachowicz, 29 lat, mama i studentka
Krótko i na temat, książka warta przeczytania ze względu na obfitość technik i porad związanych ze skuteczną komunikacją a to się bardzo w życiu przydaje ;)

Kamil M., 29 lat, mama i studentka
Pozycja godna uwagi. Polecam

Kamil Czechowski, student
Polecam. Warto przeczytać tę książkę.

Krystyna Banach, student
Po pierwsze cudowna książka, przeczytałam ją w kilka godzin co u rzadko się zdarza, bo przy dwójce dzieci nie jest to łatwe. Bardzo mi pomogła w moim codziennym życiu, ponieważ ja mam dosyć wybychowy temperament, a ta książka mnie wyciszyła, stałam sie spokojniejsza dla rodziny. Staram się już nie krzyczeć tak na dzieci, tylko tłumaczyć spokojnie. Dziękuję bardzo za tę książkę bo mam powód być z siebie dumną. Pozdrawiam autora oraz czytelników.

Anna Radek, mam 32 lata ,2 dzieci i mieszkam w Londynie.
Książka jest fantastyczna, pokazuje sposoby dobrej komunikacji.Niestety wiele ludzi ma problemy z porozumiewaniem się. Duża częśc ludzi powinna przeczytać tą książkę aby dowiedzieć sie o skutecznej komunikacji. Szczerze polecam tę książkę.

Joanna Olczyk, Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi.
Tę książkę powinniście zaproponować MEN-owi do szkół. Jest napisana bardzo przystępnym językiem dla przeciętnego odbiorcy. Zawiera w krótkiej, lekkiej formie podane zasadniczą wiedzę niezbędną do rozumienia siebie i ludzi. Wprowadzić do szkół taki przedmiot!

Grażyna PM, menager - duży kontakt z ludźmi
Jest to kolejna lektura, ktora zmienia nasze zachowania w stosunku do innych. Ksiazka pomaga mi w zyciu osobistym i w pracy z ludzmi. Moge polecic ja kazdemu kto chce poprawic kontakty z innymi ludzmi.

Mariusz Ocaluk, handlowiec
Dzieki tej ksiazce dostrzeglam gdzie popelniam bledy podczas rozmowy i sluchania drugiej osoby, a przy okazji wskazowki jak to zmienic. Polecam

Agnieszka Stradczuk, Aga
Bardzo wartościowa publikacja. Umiejętność skutecznego komunikowania się jest sprawą nieodzowną, jeśli chcemy osiągnąć porozumienie. Jasno podane metody jak powinniśmy podchodzić do rozmów, a czego powinniśmy unikać.

Ania, studentka pedagogiki, 22 lata
W tym ebooku jest tyle przydatnych spostrzeżeń i uwag autora na temat codziennych rozmów w pracy i domu, że nie w sposób przyswoić ich w krótkim czasie. Za to jeśli się je zastosuje - efekt natychmiastowy. Dobry przypominacz o tym, co wydaje się, że już wiemy na temat komunikacji, a mimo wszystko wciąż powielamy stare nawyki (które nie skutkują). Plus za poczucie humoru.

Joanna, 29 lat
niesamowite pokazanie sily komunikacjiI

Tomasz, 29LAT
Jak skutecznie rozmawiać i osiągać własne zamierzone cele? Sztuka perswazji - tego dowiecie się po przeczytaniu tej książki.

Piotr Gibulski, 31 lat, inż. elektronik
Treść ebooka pozwoliła mi przede wszystkim na nowo uświadomić sobie fakt stosowania blokad komunikacyjnych w normalnych, codziennych kontaktach z innymi ludźmi. Wydaje mi się, że już sam tytuł e-booka jest prawdziwy, bowiem podczas zapoznawania się z treścią można odnaleźć klucz, który pozwoli - panując nad własnymi emocjami - skuteczniej komunikować się z innymi. Sądzę, że umiejętność ta jest umiejętnością priorytetową, której można się nauczyć. Ksążka jest napisana przystępnym, ciekawym językiem. Podane przykłady odwołują się do wielu naszych doświadczeń życiowych. Stąd treści stają się nam bliższe. Dzisiaj, gdy mówimy o uczeniu się przez całe życie, warto sięgać po Klucz do skutecznej komunikacji .

Wiesław Bodo, 52 lata, wychowawca - doradca metodyczny
Bardzo wartościowa publikacja! Wiele cennych wskazówek!

Krzysztof, student, 23 lata

Podobne poradniki

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)
24.90 zł
Tajemnica czasu. Jak przyciągnąć wymarzonego partnera.
0.00 zł
Tajemnice męskiego umysłu
26.90 zł
Sztuka przyciągania ludzi
17.70 zł