Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Jak często zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie: Dlaczego tylko niektórzy sprzedawcy MLM zarabiają 10 tys. miesięcznie?


Cena: 22.62 zł
Autor: Bartłomiej Kowalski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-60061-35-1

Opinie

Doskonała pozycja dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z MLM. Krótko, treściwie i na temat. Wspaniałe przedstawienie odróżnienia MLM-u od piramidy finansowej. Polecam e-booka osobom, które chcą się dowiedzieć jak to jest z tym MLM-em, na co zwrócić uwagę decydując się na taką współpracę.

Edyta Banasik, współpracuję z firmą MLM
Bardzo dobra książka, napisana w naszych, polskich realiach. Dla tych co zaczynają i już choć trochę siedzą w MLM - warto przeczytać, nawet dwa razy. Sam podkreśliłem sobie zdania, które mnie zaciekawiły i przy następnym czytaniu już wiem na co mam zwrócić uwagę. Poleciłem moim kilku znajomym i polecam wszystkim, na prawdę warto.

Aleksander Miednik, Działam w MLM - FlavonGroup
Książka przeznaczona dla osób, które jeszcze nie są w systemie MLM tylko zaczną się tym zajmować.

Dorota Opieczyńska, Prowadzę własną działalność gospodarczą. Pracuje w systemie MLM.
Polecam ją osobom chcącym wstępnie dowiedzieć się o systemie MLM. Napisana jasno i zrozumiale, wręcz zaskakuje swą prostotą.

Anna Jakczyńska, wolny strzelec
Książka świetnie wprowadza w temat MLM. Napisana jest językiem prostym i zrozumiałym chyba dla każdego. Autor prowadzi nas od wyboru firmy, w której powinniśmy się najlepiej czuć, poprzez początki działania w firmie (sprzedaż i wprowadzanie nowych osób do firmy), aż po porady co zrobić po ewentualnym sukcesie lub porażce. Niestety książka porusza jedynie podstawy, przez co niewiele może pomóc osobom, które już w tej dziedzinie działały. Natomiast osoby, które tak jak ja do tej pory jedynie interesowały się takim sposobem zarabiania mogą znaleźć tu jeszcze kilka cennych rad. Podsumowując - nie jest to książka dla osób mających już doświadczenie w MLM (chyba, że jest to nieudane doświadczenie), a raczej dla tych z nas, którzy dopiero wchodzą w ten świat.

Maciej Powietrzyński, Student Zarządzania UMK Toruń
Ebooka przeczytałem jednym tchem zaraz po odebraniu. Zawiera wszelkie niezbędne informacje dla osób, które chciały by rozpocząć działania z MLM. Dzięki tej publikacji unikniesz podjęcia błędnych decyzji. Szczerze polecam.

Lukasz Maslowski, student
Ebook jest krótki, ale bardzo konkretny. Informacje w nim zawarte pozwalają na trzeźwe spojrzenie na MLM. Polecam jego przeczytanie osobom, które chcą zacząć działać w tej dziedzinie.

Lukasz, student Informatyki
Rzetelna i wyważona pozycja. Z MLM mam do czynienia od kilku lat i choć jestem pewien, że nie każdy się do tego nadaje, to na pewno każdy, kto zamierza spróbować swoich sił powinien tę pozycję przeczytać. Rzecz o tyle wartościowa, że napisana przez Polaka, a nie amerykańskiego hurra-optymistę . Polecam!

Robert Leszkiewicz, właściciel biznesu
Pracuję właśnie w MLM i z zapartych tchem czytałem tego ebooka. Jest w nim zawartych dużo wskazówek czego uniknąć. Autor opisuje też różnicę pomiędzy MLM a piramidami finansowymi, co jest myślę bardzo przydatne dla ludzi, którzy dopiero chcą zacząć pracę w MLM i się wahają.

Sebastian Popławski, student politologii; 24 lata
Proste, rzetelne informacje. Ogromnym atutem jest to, że autor opiera się na naszych, polskich przykładach. Gotowe, sprawdzone sposoby do zastosowania.

Beata Dziegieć, student politologii; 24 lata
Bardzo, bardzo przydatna pozycja, szczególnie dla początkujących w MLM. Nareszcie ktoś tłumaczy jak odróżnić piramidę od MLM. Nareszcie ktoś głośno obala mit, że tu pieniądze zarabia się leżąc na plaży pod palmami, a ktoś inny za nas ciężko pracuje. Koniecznie powinni sięgnąć po tę pozycję ludzie, którzy chcą zbudować swoją sieć sprzedaży. Jest tu kilka mądrych zdań o tym jak rekrutować i z jakich ludzi wybierać. Polecam każdemu, kto zetknął sie kiedyś z MLM i nie wiedział co zrobić - ta pozycja rozwieje jego wątpliwości. Polecam również tym, którzy zdecydowali się na MLM i utknęli w martwym punkcie. Ten ebook to fantastyczny start!!!!

Marzena Kopta, student politologii; 24 lata

Podobne poradniki

Klucz do umysłu klienta
24.90 zł
Patent sprzedawcy
23.70 zł
Uwodzicielska sprzedaż
27.00 zł
Jak oczarować klienta
21.70 zł