Jak w 90 dni pokonałem raka?

Jak w 90 dni pokonałem raka?

Poznaj fakty z życia młodego człowieka, któremu udało się pokonać nowotwór złośliwy!


Cena: 19.97 zł
Autor: Marek Kidziński
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-069-9

Opinie

Mam tate chorego na raka.Publikacja ta pozwoliła mu nauczyc się jak sie postepować w przypadku takiej choroby.Wyniki poprawiły mu sie radykalnie.

Jolanta Kasprzyk, Jestem nauczycielką.
Bardzo ciekawa książka,szczególnie polecam ją ludziom dotkniętych przez tą straszną chorobę jaką jest RAK .Ja opiekuję się Matką 76 lat 3 lata temu miała operacje ma stomie też piszę po suplementy firmy VISION przeszła 6 chemii oraz naświetlania ale jakoś się trzyma za co dziękuję BOGU.Pozdrawiam i jeszcze raz polecam wszystkim opisuje jak walczyć z tą straszną chorobą.

Roman Starszak, Jestem pracownikiem fizycznym mam 49 lat.
Zrozumiałam, iż fakt, że ma się raka wcale nie musi być wyrokiem i jest jak każda inna choroba. Trzeba dać szansę organizmowi, a nie go niszczyć chemią. Dlatego ważne jest żeby mieć silny układ immunologiczny, a do tego potrzebna jest suplementacja, o czym lekarze już nie mówią.

Zofia Kaczor, 52 lata
Polecam wszystkim, którzy zachorowali na złośliwego raka i pragną go przezwyciężyć, i dalej normalnie żyć.

Piotr Sprawka, wlasna działalność handlowa
Autor ebooka pokazał upór i wytrwałość z jaką walczył o odzyskanie zdrowia. I chyba to jest najważniejszym przesłaniem: nigdy się nie poddawać w walce o zdrowie. Podane alternatywne metody leczenia raka są cenną wskazówką dla osób borykających się z tym problemem - przełamują tabu na temat nieuleczalności tej choroby. Polecam wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

Małgorzata Drozd, pracuję w prywatnej firmie e-mail: drozd_m@poczta.onet.pl
Przeczytałem tę książkę jednym tchem. Jest niezmiernie pouczająca i co ważniejsze, pokrywa się z moimi doświadczeniami co do wiedzy naszej medycyny. Jest wprost żenujące jakimi ignorantami są nasi lekarze. Jeśli chodzi o korzyści które dała mi ta książka, no cóż, zacząłem zmieniać dietę, powoli odsuwam leki chemiczne, do diety dołączyłem suplementy. Jak dobrze policzyć, są tańsze niż chemia z apteki, nie wspomnę nawet o skuteczności. Już widzę poprawę w moim zdrowiu, a dopiero zacząłem wprowadzać zmiany. Tak między Bogiem a prawdą, jeśli cokolwiek zależy Ci na zdrowiu, powinieneś to przeczytać. Obowiązkowo, Teraz!

Wiesław Adamczyk, rencista, 50 lat
Wiadomości zawarte są bezcenne ponieważ przywracają wiarę. Osobiście miałam wątpliwą przyjemność walki z rakiem. W ciągu 6 m-cy udało mi się z nim wygrać. Metody były podobne. Jestem dumna z TEGO MŁODEGO CZŁOWIEKA, który to opisał i opublikował. Jego doświadczenia napewno uratują wiele istnień ludzkich. Jemu życzę dużo zdrowia i proponuję aby rozwijał się duchowo, będzie mógł pomagać bezpośrednio innym, a tym samym przyniesie jemu bardzo dużo radości.

Lucyna Cięszka, jestem w średnim wieku (52lata): żoną, mama, teściową i babcią
Jak pokonałem raka w 90 dni Marka Kidzińskiego to e-book o zmaganiu się autora ze śmiertelną chorobą i niemożnością medycyny konwencjonalnej. Autor opowiada historię swojej choroby, która zaatakowała go w bardzo młodym wieku i leczeniu jej przy pomocy medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz bezwarunkowym wsparciu rodziny. Nie mając zaufania do tradycyjnego leczenia rodzice Marka postawili na suplementy i sugestie posthipnotyczne, które okazały się bardziej skuteczne i tańsze niż leczenie szpitalne, w efekcie czego chłopak po trzech miesiącach wygrał z chorobą. Jestem pod wrażeniem rodziców i brata Marka, którzy nie opuścili go w nieszczęściu i zrobili wszystko, żeby go ratować, nie żałując czasu i pieniędzy. Zazdroszczę mu takiej rodziny!

Urszula Ruszkowska, archeolog na rencie inwalidzkiej, podobnie jak autor zmagam się z nieuleczalną chorobą.
Uważam, że własne doświadczenie w walce z chorobą jest często lepszym rozwiązaniem niż sztywne trzymanie się zasad medycyny. Takich książek powinno być więcej na rynku. Polecam ją tym, którzy NAPRAWDĘ szukają.

Marek Skłodowski, 34 lata, technik odnowy biologicznej
Uzyskałam potwierdzenie, że podejmowane przez nas kroki w walce z chorobą są właściwe. Inni idąc podobną drogą uzyskali spodziewany rezultat. Mieliśmy również szczęście, bo chorobę wykryto we wczesnym stadium jej rozwoju i trafiliśmy na dobrych lekarzy, na trafne wskazówki dotyczące diety już na samym początku drogi. Wzruszył mnie prosty język użyty w książce. Nadaje jej bardzo intymny charakter. (...) Jedno wiem dokładnie. Nigdy mi nie przeszkadzały stare nawyki i poglądy tak bardzo, jak w czasie, kiedy przychodzi zmierzyć się z taką chorobą u bliskiej osoby. Ten czas dany jest na zmiany również otoczeniu osoby chorej. Przede wszystkim zmiany w myśleniu, w poglądach na rolę cierpienia i bólu, w nawykach związanych z dietą, aktywnością zawodową, sposobach komunikowania się z otoczeniem, w precyzji określania potrzeb i wyznaczania swojego terytorium. Można ten czas doświadczać, jako czas głębokiego zrozumienia i bliskości.

Barbara Szumocka, mam 52 lata, przed chorobą męża prowadziliśmy wspólnie firmę informatyczną
Jako osoba, która też walczyła z nowotworem, z dużą uwagą przeczytałem książkę jak pokonać go w 90 dni. Opisana tam metoda jest intersująca z punktu widzenia powstawania i leczenia raka, aczkolwiek prawdopodobnie nie akceptowana przez dużą część lekarzy. Każdy sam musi ocenić, czy warto się jej poddać na własne ryzyko, czy lepiej leczyć się tradycyjnie. Jeśli chociaz jednej osobie ona pomogła to warto było tę książkę napisać, aby inni mogli ją przeczytać.

Robert Pietrzyk, wiek 51 lat, wykształcenie wyższe, globtroper z zaminłowania
To wiedza jakimi metodami można zwalczać dzisiaj chorobę nowotworową i najważniejsze żeby nigdy się nie poddawać. Sam zajmuję się zdrowiem ludzi (nie leczeniem) dlatego każda informacja jak cieszyć się zdrowym życiem jest dla mnie i moich bliskich, znajomych na wagę złota. Książkę już poleciłem paru osobom ale najważniejsze to to, że już spełniła swoje zadanie w mojej rodzinie... znamy wroga i łatwiej jest nam go zwalczać.

Lucjan Piekarz, 45 lat
Ponieważ zajmuję się profilaktyką zdrowotną i suplemetacją - uważam, że ebook jest godny polecenia jako autentyczny przykład walki z tą chorobą.

Stanisław Góral, 58 lat, nauczyciel WF emerytowany , pracuje w firmie AKUNA
Teraz dokładnie wiem, że można wyleczyć się z raka

Ryszard Pilch, 51 lat, rencista, wykształcenie wyższe

Podobne poradniki

Jak w 90 dni pokonałem raka?
19.97 zł
Migrena stop!
9.97 zł
Zdrowie w zasięgu myśli
19.97 zł
Choroby cywilizacyjne
19.97 zł