Jak pokochać siebie?

Jak pokochać siebie?

Poznaj sekret, jak skutecznie rozwiązywać problemy i osiągać życiowe cele.


Cena: 14.90 zł
Autor: Marcin Pietraszek
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-227-3

Opinie

W sumie to dopiero 2 tygodnie jak posiadam tę książkę, przeczytałam od razu. Staram się stosować do porad ukazanych w tej książce, dzięki niej inaczej spojrzałam na swoje zachowanie, staram się zmienić. Ta książka pomaga mi w tym. Polecam wszystkim czytelnikom.

Justyna
Jeśli ktoś nie umie samodzielnie pomóc sobie w pokochaniu siebie i zdobyciu szacunku do własnej osoby, a bardzo tego pragnie, to jedynym rozwiązaniem jest pomoc ze strony innej osoby. Książka Jak pokochać siebie to właśnie taki przyjaciel, który pomoże Ci uwierzyć w siebie i zachęci do własnego rozwoju.

Alicja Lisowska, architekt, 25 lat
Wspaniała książka - pozwalająca zrozumieć wiele z naszych zachowań. Pomogła mi spojrzeć z innej perspektywy na ważne rzeczy w moim życiu. Polecam ją gorąco wszystkim.

Monika, samotna matka, 38 lat
Dzięki Jak pokochać siebie poczułam się pewniejsza. Polecam kupno tej książki, ponieważ jest w niej dużo mądrych myśli.

Barbara Kulska, agent ubezpieczeniowy, 50 lat
Wydaje mi się, że łatwiej przyjdzie mi walczyć z depresją, którą mam od ok. 1,5 roku. Ebook ten wnosi bardzo dużo na temat poznania, zaakceptowania oraz zrozumienia siebie. I choć wydaje się to mało prawdopodobne potrafi przynajmniej łagodzić skutki depresji. Naprawdę polecam wszystkim, którzy mają podobne problemy, ale nie tylko. Pozycję tą powinny też przeczytać osoby chcące pomóc takim osobom, ponieważ jest to naprawdę owocna książka.

Beata Biernacka, nauczycielka, 37 lat
Prowadzę trening umiejętności interpersonalnych, który uczy młodych ludzi różnych umiejętności drzemiących w nich. Książka Jak pokochać siebie jest świetna do zaprezentowania jej na zajęciach. Polecam ją wszystkim, którzy nie chcą bądź sprawia im problem akceptacja siebie. Uważam, że z tej pozycji można wyciągnąć receptę na pokochanie siebie .

Mariola Rak, nauczycielka, pracownik prywatnej firmy; 33 lata
Dzień przed zakupem (...) próbowałam rozmawiać ze znajomą Panią psycholog o pewnych przyczynach naszych zachowań (...) Nastepnego dnia wpadła mi w ręce strona z tym e-bookiem, kupiłam natychmiast i dostałam wiele odpowiedzi dokładnie na temat, który mnie interesował. Polecam każdemu, kto jest na etapie szukania rozwiązań w swoim życiu (...)

Małgorzata Borycka, 40 lat, właścicielka firmy
Poznałam siebie, swoje potrzeby. Dowiedziałam się, jak walczyć ze zwątpieniem we własne siły i możliwości, a przede wszystkim, jak kochać siebie, jak zaspakajać własne potrzeby, a nie innych. Kochani, jesli macie problemy z miłością do siebie, z niewiara we własne siły, z rozwiązywaniem problemów sięgnijcie po książkę Jak pokochać siebie - warto!!!

Krystyna Kiebus, 53 lata
E-book na pewno pomaga w zwiększeniu poczucia własnej wartości. Warto zrozumieć, dlaczego ważne jest, aby pokochać siebie.

Ania, studentka pedagogiki, 21 lat
Od dluższego czasu moje życie wyglądało jak wedrówka przez ciemny las, przez labirynt, w którym nie moglam sie odnaleźć. Szukałam pomocy ale nikt niedostrzegał, że jej potrzebuje, może dlatego, że brakowało mi odwagi żeby mówić o tym otwarcie. Gdy trafiłam na ebooka Jak pokochać siebie? i zapoznałam się z jego fragmentem odrazu wiedziałam że to coć dla mnie. To był pierwszy udany krok do tego by znowu zączać życ i cieszyć sie każdym kolejnym dniem. Zrozumiałam dlaczego było mi źle i jak pracować nad sobą by funkcjonować w tym zwariowanym świecie. Jeśli czujesz, że masz podobny problem pamiętaj, że możesz sobie pomóc. Jeśli Ty nie zatroszczysz się samym sobą, nikt tego nie zrobi. I pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słoneczko - teraz w to wierze !!!

Anna, studentka zarządzania 23 lata
Książka Marcina Pietraszka pt. Jak pokochać siebie w zasadzie odzwierciedla proces samopoznania i samoakceptacji, który uprawiam od lat. Nie mniej jednak przeczytałam ją z dużym zainteresowaniem, ponieważ pomogła mi uporządkować dotychczasową wiedzę psychologiczną na swój temat, do której dochodziłam intuicyjnie od lat na zasadzie prób i błędów. Pomogła mi nazwać i dokładniej scharakteryzować wewnętrznego krytyka i inne procesy rozwojowe prowadzące ku integracji psychicznej, które dokonują się w moim wnętrzu. Przedstawione przez autora konkretne ćwiczenia, oparte na jego doświadczeniu psychoterapeutycznym, sprawiają, że książka daje wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną uczy (zgodnie z tytułem) jak pokochać i zaakceptować siebie taką, jaką jestem i żyć w harmonii z samą sobą i z innymi. Do tego książka napisana jest bez błędów lekkim, komunikatywnym stylem, przez co czyta się ją łatwo i z niesłabnącą uwagą (pomijając kilka zdań, w których wyrazy zostały napisane bez spacji).

Urszula Ruszkowska, Archeolog z zawodu
Typowa książka psychologiczna o znajomości samego siebie. Bardzo pomocna w zrozumieniu wielu wewnetrznych problemów. Mi osobiście pomogła. Polecam innym

Barbara D., inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
Dzięki ebookowi Jak pokochać siebie przestałam tylko mądrze mówić, a zaczęłam wreszcie mądrze działać. Pisząc te słowa, jestem cały czas w trakcie świadomej, stopniowej i intensywnej pracy nad sobą. Każdego dnia wykorzystuję okazje, by zauważać i odpowiednio polemizować z moimi krytykami - wspaniałe uczucie, gdy im nie ulegam, tylko daję sobie prawo do bycia SOBĄ, gdy nareszcie podejmuję decyzje bez przeżywania męczących, wewnętrznych rozterek, czy innym to się spodoba! Nauczyłam się rozpracowywać konflikty z nielubianymi osobami pod kątem korzyści dla siebie. Czuję, że - mając 36 lat, będąc żoną i mamą - dopiero po pracy z ebookiem, staję się prawdziwie DOROSŁA, NIEZALEŻNA i ŚWIADOMA SWOJEJ OSOBY.

Anna Gocek, 36 lat, sekretarka
Zgodnie z moimi oczekiwaniami bardziej uwierzyłam w siebie. Zaczęłam optymistycznie patrzeć na otaczajacą mnie rzeczywistość. Czuję sie tak jakbym zrobiła coś bardzo dobrego dla siebie.

Alicja Kowalska, 35 lat, laborantka
Książka pomogła mi korzystniej spojrzeć na siebie i na mój związek z mężczyzną. Pomogła nam ponieważ moge teraz spojrzeć na nasze życie inaczej i zaczynam powoli kochać życie. Dziękuję :D

Kamila Makowska, 23 lata, księgowa
Pokazał jak wiele dobrego można osiągnąć, gdy pokocha się samego siebie. Zmienił mój sposób patrzenia na otaczający mnie świat i ludzi. Na mojej twarzy coraz częściej gości uśmiech.

Marzena Krupa, 30 lat, asystent prezesa firmy zajmującej się handlem zagranicznym
Dzięki lekturze tej książki po raz pierwszy spojrzałem na siebie z dystansu. Jest bardzo przystępna w czytaniu i zrozumieniu, dlatego jej terapeutyczne wzgledy z pewnością okażą się już wkrótce dla mnie pomocne. Już widzę pierwsze różnice. I... czekam na więcej...

Adam, 32 lata, pracuje na kierowniczym stanowisku w administracji samorządowej

Podobne poradniki

Mądre szczęśliwe życie
19.97 zł
Sekrety samokształcenia
19.90 zł
Odkryj moc swojego umysłu
18.90 zł
Sztuka skutecznego życia
19.90 zł