Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić?


Cena: 19.97 zł
Autor: Alicja Kaszyńska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-088-9

Opinie

Uważam że tak zdesperowanym osobom jak ja, które nie wiedzą jak zabrać się za pisanie owa książka wskazuje konkretny plan - jak zacząć działać i doprowadzić do upragnionej obrony.

kasia S, właśnie z wielkim trudem zamierzam zabrać się za napisanie swojej pracy mgr
Książka Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową lub magisterską to niezwykle przydatne kompendium wiedzy w zakresie stworzenia oryginalnej, poprawnej i ciekawej pracy magisterskiej. Dla mnie ogromny atut tej publikacji to: przedstawienie krok po kroku zadań, które powinno się wykonać,pisząc pracę oraz obrazowe przykłady z różnych dziedzin. Jako, że jestem w trakcie pisania jednej pracy magisterskiej, a czeka mnie jeszcze jedna, to myślę, że wskazówki zawarte w książce bardzo mi się przydadzą i polecam tę książkę wszystkim piszącym prace, zarówno tym którzy nie wiedzą od czego zacząć jak i tym bardziej zaawansowanym!

Justyna G., studentka na Uniwersytecie Medycznym
Świetna książka, bardzo fajnie napisana, zrozumiale dla wszystkich. Dużo ciekawych podpowiedzi i pomysłów. Przewodnik po wordzie też może się przydać. Gorąco polecam.

Agnieszka Korupka, Studentka zarządzania w administracji, pracownik poczty polskiej
Moje wrażenia z lektury są bardzo pozytywne. Dla osób zaczynających pisanie pracy lektura jest bardzo przydatna. Znalazłam tam wiele przydatnych wskazówek, np jak robić notatki, kompletować je żeby później było łatwo odnaleźć to czego potrzeba, jaki powinien być układ pracy, sposób pisania, jaki rodzaj pracy wybrać - na prawdę wiele bardzo przydatnych informacji. Poza tym dla osób, które nie mają opanowanego office'a, jest tam instrukcja co robić krok po kroku - na prawdę duży plus. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam wszystkim :D

Halina Chyczewska, Jestem studentką IV roku pedagogiki, zatem zaczynam pisanie pracy magisterskiej.
Co prawda praca magisterska dopiero przede mną, ale wskazówki które otrzymałem na pewno przyczynią się do oceny bardzo dobrej z obrony:)

Piotr Pluto-Prądzyński, student, 23 lata
Dzięki lekturze Jak-napisac-przepisac-i-z-sukcesem-obronic-prace-dyplomowa mogłam z łatwością pisać moją pracę mgr nie zastanawiając się nad każdym szczegółem. Jest to bardzo pomocna książka i polecam ją każdej osobie, która musi się zmagać z pisaniem pracy zarówno licencjackiej jak i mgr!!!

Agnieszka Michałek, Agnieszka
Witam. Jestem studentka IV roku i za rok czeka mnie obrona pracy magisterskiej. Ksiażka którą zakupiłam zawiera cenne porady dotyczące napisania pracy, począwszy od wyboru tematu i promotora a skończywszy na obronie pracy. Napisana jest prosto i konkretnie, autorka ujęła w niej te rzeczy, które są ważne i przydatne w pisaniu pracy. Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają pisanie pracy, a nie wiedzą od czego rozpocząć. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy pisaniu jak i przy obronie pracy :-)

Magdalena, Agnieszka
Witam. Jestem studentka i za rok czeka mnie pisanie i obrona pracy magisterskiej. Muszę przyznać że ksiażka którą zakupiłam okazała się strzałem w dziesiątkę. Jest przejrzysta i konkretna, a przecież o to chodzi studentowi. Gorąco polecam.

Krystyna Maurek, Studentka, praca w biurze
Autorka przypomina o ważnej rzeczy jaką jest robienie notatek (fiszki) i podaje różne inne praktyczne wskazówki.

anna sikora, studentka
Książka bardzo pomocna przy pisaniu pracy magisterskiej, z tą publikacją wydaje się to łatwe wręcz proste i tak w rzeczywistości jest. Zawiera praktyczne informacje jak stworzyć plan pracy, na co zwrócić uwagę przy wyborze tematu pracy i promotora, jak poradzić sobie z notatkami. Co mnie się spodobało to, to, że w sposób jasny i przejrzysty przedstawia szczegóły tj. przypisy, cytaty. Gorąco polecam i życzę powodzenia przy pisaniu.

Anka, studentka
Pierwsze co zwróciło moją uwagę w książce to bardzo jasny i czytelny układ poszczególnych rozdziałów. Niezwykle cenne okazały się typowe wskazówki - wydawałoby się że są to rzeczy raczej znane ale nikt nie zwracał na nie uwagi - aż do tej pory. Praktycznie każda sytuacja opisana bardzo klarownie. Polecam tę książkę wszystkim, którzy muszą napisać jakąkolwiek pracę. Polecam i pozdrawiam.

Celina Szlachcikowska, Jestem studentką III roku administracji i właśnie jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej.
praca napisana bardzo konkretnie, najbardziej ważne dla mnie są szczegóły typu cytaty, przypisy, jak je oznaczać ,jak powinna wyglądać w całości ,jak rozmieszczać poszczególne rozdziały, co jest najważniejsze i przede wszystkim napisana bardzo przystępnym językiem.

Lidia Rachubka, pracuję w firmie kosmetycznej na stanowisku księgowej a jednocześnie studiuję na Akademii Finansów
Ebook zawiera wiele cennych porad, dotyczacych calego procesu pisania pracy m.in jej komputerowej wersji jak również może być bardzo przydatna dla osób piszących prace dyplomowe z pedagogiki lub socjologii. Dla osób które piszą prace z ekonomi wskazówek jest bardzo mało.

Wiesława, studentka ekonomii
Polecam!!! Zanim zaczniesz pisac prace dyplomową koniecznie sięgnij po tę [pozycję. Jest w niej wiele interesujących porad, które mi pomogły przy pisaniu mojej pracy licencjackiej.

Karol Banach, studentka ekonomii
Bardzo fajny e-book. Zdecydowanie pomógł mi napisac i obronic prace licencjacka. GORACO POLECAM!!!

Tomasz Sikorski, 32 lata, student
e-book godny polecenia. Dzieki niemu pisanie pracy stalo sie latwiejsze a wrecz bardzo prosciutkie. Dzieki niemu moja praca zostala napisana w 3 dni a nie kilka miesiecy jak robia to moi znajomi.

iza wiese, 22 lata studentka 4 roku socjologii
Ten ebook to super pomoc dla wszystkich piszących pracę :) nie wiedziałam od czego się zabrać, a teraz mam książka opisuje jak gromadzić wiedzę, porządkować ją. Teraz pisanie pracy do czysta przyjemność. Szczerze polecam.

Anna M., Mam 21 lat, jestem studentką, mam rok do napisania pracy licencjackiej.
super sprawa!! od dluzszego czasu chodzilam wokol mojej magisterki i nie wiedzialam z ktorej strony powimnnam ja ugryzc:) wiadomo ze najgorzej jest zaczac.. ebook okazal sie WIELKA pomoca:) wiem juz na co powinnam zwrocic uwage wybierajac temat i promotora i najwazniejsze - jak zaatakowac plan pracy:) ebook zawiera wiele cennych porad, dotyczacych calego procesu pisania pracy m.in jej komputerowej wersji. GORACO POLECAM!!:)

h-ania:), 24 lata, studentka
świetny materiał do przygotowania pracy,od samego początku,zanim wybierzesz temat PRZECZYTAJ

Anna Duczmal, 23lata,studentka,w trakcie pisania pracy licencjackiej
Jako ze przede mna zadanie w postaci napisania pracy magisterskiej, ta ksiazka jest dla mnie idealna

Krzysztof Wojtas, 24 lata, student
Dzięki tej książce już nie boję się przystąpienia do pisania pracy dyplomowej, gdyż znalazłam w niej odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, szczególnie dotyczące przepisania pracy na komputerze i wyboru tematu. Książkę tę polecam zdecydowanie każdemu, kto ma mnóstwo pytań i wątpliwości związanych z pisaniem pracy, wyborem promotora czy tematu.

Marzena Cyran, mam 21 lat, jestem studentką i za moment zaczynam pisać swoją pracę dyplomową.
Publikacja ta jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla osób, które stoją przed trudnym zadaniem napisania pracy i do tej pory nie wiedzieli jak się do tego zabrać. Ebook jest super!!! Zawiera fachową wiedzę merytoryczną i w sposób kompleksowy, krok po kroku omawia w sposób jasny i zrozumiały dla każdego kolejne etapy pisania. Gorąco polecam ebooka wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości i nie wierzą we własne siły! Dzięki ebookowi uwierzysz, że potrafisz więcej niż myślisz, a samo pisanie pracy dostarczy Ci przeogromnej satysfakcji!

Teresa Aftyka, bibliotekarka, 42 lata
Polecam każdemu, kto ma do napisania pracę magisterską. Cenne wskazówki pomogą Ci w stworzeniu naprawdę dobrego dzieła.

Marcin, student, informatyk
Właśnie przymierzam się do pisania pracy licencjackiej i nie żałuję zakupu. w tej książce jest chyba wszystko to co ma mi się przydać, a czego promotor w ogóle nie chce powiedzieć. I miła powtórka ze styli w Wordzie. POLECAM!!!

Agnieszka Kowalska, studentka, 22 lata
Wiedza zawarta w ebooku bardzo pomaga osobie piszącej lub broniącej pracę. Treść jest przejrzysta, czytelna i krok po kroku ukierunkowuje piszącego. Ebook bardzo przydał się mojemu synowi. Polecam.

Anna C. Walewska, studentka, 22 lata
Dzięki wiedzy uzyskanej z ebooka udało mi się uporządkować to, co napisałam wcześniej przed jego przeczytaniem. Jednak najważniejsze dla mnie były wskazówki do opracowania komputerowego pracy. Są bardzo szczegółowe i dzięki nim można krok po kroku obrobić pracę. Polecam, bo przydaje się nie tylko w dziedzinach marketingu i ekonomii. Każdy znajdzie informacje dla siebie.

Magda Nowicka, studentka fizjoterapii, 22 lata
Wymieniony ebook to fantastyczna pomoc, szczególnie dla tych, którzy kiepsko znają się na komputerze, a jednocześnie mają bardzo wymagającego promotora. Dodatkowo są umieszczone cenne wskazówki, które można wykorzystać w każdego typu pracy, niezależnie od jej tematu.

Eliza, medyk, studentka pedagogiki i psychologii, 37 lat
Znalazłam cenne dla siebie wskazówki dotyczące konspektu pracy. Zawarte wskazówki są bardzo cenne, dlatego polecam tę książkę wszystkim, którzy mają problem z napisaniem swojej pracy dyplomowej.

Ewa Kubala, medyk, studentka pedagogiki i psychologii, 37 lat
Dzięki tej książce rozpoczęłam przygotowania do pisania pracy licencjackiej i mogę stwierdzić, że wszystko dla mnie stało sie jasne. Nie boję się już, że nie dam sobie rady albo że coś będzie niepoprawne. Z tą książką osiągniesz sukces!!!

Iwona Matys, studentka, technik fizjoterapii, 23 lat
Naprawdę nie wiedziałam jak mam się zabrać do pisania pracy. Po przeczytaniu publikacji wreszcie coś ruszyło. Bardzo dziękuję za pomoc.

Marta Sikora, główna księgowa, 37 lat
Gorąco polecam! W ebooku znalazłam wszystkie wskazówki potrzebne do napisania pracy licencjackiej. Jest bardzo przydatny dla kogoś kto pierwszy raz pisze pracę.

Agata, studentka, 21 lat
Po pierwsze w sposób jasny podaje schemat pracy, którą chce napisać student. Można bez problemu przystąpić do kompletowania swoich pomocy naukowych wiedząc jak mają być wykorzystane.

Jan Wyskida, studentka, 21 lat
Najtrudniejszym zadaniem dla mnie było napisanie planu. Dzięki temu poradnikowi w końcu się z nim uporałam. Kiedy czegoś nie wiem, uciekam się do waszej publikacji. Podejrzewam, że bez tej książki nawet nie potrafiłabym ruszyć z miejsca z pisaniem.

Agnieszka Wańkowicz, studentka ,22 lata
książka jest napisana jak konspekt - wszystko przezroczyste i łatwe do zrozumienia. Bardzo, ale to bardzo pomocna w napisaniu pracy. Koleżanki z pracy pożyczyły sobie i również są zadowolone!

Klaudia Poskróbek, studentka, 22 lata
Jest niesamowity. Bez niego nie wiedziałam od czego zacząć, a teraz mam już prawie połowę pracy za sobą. Warto go mieć pod ręką!

Dorota Ciarkowska, pielęgniarka, 39 lat
Książka napisana zrozumiale. Jest skarbnicą wskazówek, które można wykorzystać przy pisaniu jak i obronie pracy licencjackiej bądź magisterskiej. Choć to za rok,to pieniądze słusznie zainwestowane.

Michał Próchniak, policjant, 28 lat
Wspaniała książka. Bardzo pomogła mi w napisaniu pracy magisterskiej. Znalazłam w niej odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Marzena Szczerba, 28 lat
Według mnie świetny ebook. Idealny dla tych co dopiero są przed pisaniem pracy i niewiedzą za bardzo jak się za to zabrać, jak i dla tych co już mają pewne doświadczenie. Szczególnie przydatna jest część o komputerowej wersji pracy. Ja zakupiłem tego ebooka już w trakcie pisania mojej drugiej pracy dyplomowej i żałuję, że nie mogłem skorzystać z wiedzy tam zawartej wcześniej. Polecam gorąco tego ebooka. Po jego przeczytaniu wiesz jak się zabrać do pisania pracy i od czego zacząć.

Jarosław Galos, student
Musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczona tym ebookiem. Dowiedziałam się wiele interesujących, a zarazem bardzo przydatnych wiadomości o poprawnym napisaniu pracy, nie mówiąc już o właściwym wyborze promotora, czy tematu - mimo, iż już dawno mam to za sobą, to jednak przedstawione tam wskazówki są trafne. Autorka daje wiele cennych przykładów, np. jak zrobić dobre notatki, jak je najlepiej wykonać czy jaki typ pracy wybrać, pokazuje jak przepisać na komputer swoją pracę, jak to poprawnie wykonać, itp.. Polecam tego ebooka wszystkim, którzy będą pisać pracę aby napisali ją naprawdę dobrze.

Agnieszka Paliga, studentka, 23 lata
Książka jest fantastyczna. Dzięki wskazówkom zawartym w niej, pisanie pracy staje się łatwiejsze. Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają pisanie pracy, a nie wiedzą od czego rozpocząć.

Nina Jakubik, studentka, 22 ata
Dzięki tej książce poznałem najważniejsze aspekty pisania, jakże ważne pracy dyplomowej, co pozwala w jakiś sposób znosić co chwilę zmieniane opinie promotora. Ponadto daje wskazówki jak poradzić sobie z formą pisemną pracy na komputerze. Powinien mieć tą książkę każdy piszący pracę!

Mirosław Podemski, student, 31 lat
Jest to e-book, który faktycznie przekazuje wiedzę od podstaw dla osób, które mają po raz pierwszy styczność z napisaniem pracy magisterskiej czy dyplomowej. Zawiera wskazówki dotyczące zarówno kryteriów doboru promotora, tematu, poprzez etapy tworzenia. Przekazuje również cenne informacje dla laików nie mających dotychczas kontaktu z 'wordem'. Mile się zaskoczyłam jego zawartością!

Monika Frąckiewicz, student, 24 lata
Ebook w ciekawy sposób prezentuje to, o czym zdawałoby się, że każdy wie, ale w praktyce nikt nie stosuje. Jak chcesz napisać prace raz i nie poprawiać jej 100 razy, to musisz mieć tego ebooka. Sama pisałam prace i wiem ile mnie to kosztowało, bo nie miałam tak pomocnego przewodnika.

Eliza Wencelis, nauczyciel angielskiego, 28 lat
Myślę, że jest to najlepsza z dotychczasowych książek dotyczących pisania prac magisterskich, jakie ukazały się na rynku. Oprócz rzetelnej i przejrzystej wiedzy metodologicznej zawiera instrukcje dotyczące przepisywania pracy na komputer. Gorąco polecam!

Natalia Błachut, lat 23, studentka IV roku pedagogiki
Po przeczytaniu ebooka nie mam już żadnych pytań do promotora mojej pracy. Wszystkie problemy i niejasności zostały rozwiane dzięki tej książce. Znajduje się w niej wszystko, co jest ważne przy pisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej. Naprawdę polecam.

Anna Rocławska, 21 lat, studentka
Ten ebook bardzo mi pomógł, moja promotorka bez problemów akceptowała wszystkie postępy podczas pisania pracy (...)

Kasia.P, 31lat
Ebook nie zawiera tylko wskazówek, ale konkretnie opisane punkty ułatwiające przygotowanie planu pracy oraz niezbędną pomoc przy dalszej jej modyfikacji. Książka podzielona jest na kilka ważnych części ułatwiających odbiorcy odnalezienie się w ogromie, jakim jest napisanie pracy magisterskiej bądź licencjackiej. Osobiście pomogła mi w odnalezieniu najważniejszych punktów, które chcę umieścić w mojej pracy. Serdecznie polecam.

Szymon Radosz, student
Jestem bardzo zadowolona z przesłanego ebooka. Myślę, że dużo z niego skorzystam przy pisaniu pracy licencjackiej. Jest naprawdę wart swojej ceny.

Anna Jankowska, 38 lat, pracownik socjalny
Oszczędziłem wiele czasu i znalazłem wiele odpowiedzi na początku drogi pisania pracy. (...) Bardzo dobra pozycja - życiowa i fachowa.

Marek Fiedor, urzędnik administracji rządowej
Ebook zawiera dużo myśli, które pozwalają na napisanie niezłej pracy licencjackiej i magisterskiej. Polecam wszystkim - skorzystajcie, bo warto.

Edyta Gałek, 26 lat, technik administracji
Korzyści były duże. Opierając się o książkę mogłam swobodnie pisać pracę. Zawiera wiele przydatnych rad i informacji. Polecam gorąco.

Joanna Paskarczyk, 21 lat, studentka pielęgniarstwa.
Ta publikacja wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie. Odczułam więcej optymizmu i przekonania, ze dam sobie rade. Mieszkam w Niemczech i prace dyplomowa pisze w jezyku niemieckim, ale poszukiwałam literatury wprowadzającej w moim jezyku ojczystym. Ebok pani Alicji Kaszynskiej okazal się strzalem w dziesiatke . Tekst ten jest przystepny, pragmatyczny i byłl pomocny przy stworzeniu koncepcji mojej pracy. Z wielu praktycznych rad z pewnościa jeszcze skorzystam.

Teresa Wraga, studentka psychologii
Uzyskałam duzo waznych inoformacji na temat, ktory mnie interesował. Książka ta nie jest bardzo dostepna i dzięki Złotym Myślom mogłam ją kupic. Ebook jest bardzo czytelny :)

Monika Zielinska, 23 lata
Promotor tak jasno tego nie wyrazi! Szukasz konkretnej pomocy? Także czysto technicznej? Oto ona! Polecam!

Justyna Klimek, 28 lat. Pracuje od 4 lat w Społecznym Przedszkolu Rodzinnym
Rzecz niezbędna dla wszystkich, którzy nie mogą liczyć na swojego promotora.

Kasia Nowak, studentka, 23
W tej książce znalazłam dokładnie to czego szukałam. Teraz wiem, że nie będę miała problemu z napisaniem mojej pracy. Bardzo polecam wszystkim,którzy muszą napisać pracę magisterską a nie wiedzą jak to zrobić.

Barbara Matykiewicz, studentka, 23
Jest super,prowadzi krok po kroku nawet laik poprawnie napisze prace bez błędów kolejnosci pracy.

Jan Fabisiak, Technik B.H.P,Student zaoczny pedagogiki.
Chociaż jeszcze w pełni nie skorzystałam z ebooka to już kilka rozdziałów okazało się mi bardzo pomocnych, a po zapoznaniu się z całością śmiało mogę stwierdzić, że napisanie pracy dyplomowej będzie miłą przygodą i ciekawym doświadczeniem.

Katarzyna S., 28 lat, studiuje na kierunku ekonomicznym
Ebook jest napisany zrozumiałym językiem, dużo się nauczyłam i myślę, że się jeszcze więcej naucze... Najbardziej pouczajace dla mnie jest w ebooku jak przepisac pracę dyplomową, polecam gorąco tym, którzy mają obronę przed sobą... Ja na pewno skorzystałam i jestem za to wam wdzięczna.

Renata Mońka, 38 lat
Książka pomogła mi wybrać temat pracy a to najważniejszy krok w pisaniu pracy!

Magda W., 21 lat, studentka turystyki, pracuje jako sprzedawca
Na początku zanim kupiłem tę książkę, wątpiłem że może mi wiele pomóc. Jednak zaskoczenie było duże. Czytając te pozycję skorzystałem z mnóstwa rad i wskazówek jakie są tam zamieszczone. Pani Alicja krok po kroku prowadzi czytelnika i pomaga we wszelkich problemach. Świetna publikacja. Polecam gorąco!

Juliusz Pietrasik, 29 lat, informatyk, elektronik
Książka ta napisana jest prostym, przejrzystym językiem. Bardzo mi się w niej podoba to, że ujęte jest jak należy prawidłowo napisać na komputerze pracę, czego w wielu książkach brakuje. Znajduje się w niej sporo przykładów, które są zilustrowane. Według mnie w tej jednej książce zawarte jest wszystko to, co powinno znaleźć się w przyszłej pracy. Podane są wskazówki jak należy przystsapić do obrony gdy napisze się pracę, gdyż nie wszyscy mają o tym pojęcie.

Izabela T., 22 lata, studenka
Najbardziej przydał mi się rozdział dotyczacy przygotowania szablonu w komputerze. Dzięki temu uniknęłam ciężkiej pracy przy formatowaniu tekstu.

Zofia Lewińska, 38 lat, własna działalność gospodarcza
Bardzo dobra pozycja. Pomocna przy pisaniu pracy i jej obronie.

Krzysztof Różalski, 27 lat
Sama przepisuję swoja pracę, a bez praktycznych wskazówek dotyczacych konstrukcji pracy byłoby mi o wiele trudniej. Jeszcze nie broniłam swojej pracy ale jestem pewna, że wskazówki z ebooka mi pomogą.

Irena Proczek, pielęgniarka, studiuje ekonomię
Bardzo dobrze napisana, jest w niej dużo rzeczy, o których nie miałam zielonego pojecia, dobrze wytłumaczone jak obrobi komputerowo pracę i rzecz super czyli jest dużo przykładów prac. Po prostu extra!

Aneta Kawczak, 31 lat, pielegniarka
Nie bładzę tylko prosto podażam do celu. Wartościowa pomoc dla każdego kto się boryka z problemem napisania własnej pracy.

Radosław Czupryn, 25 lat, już prawie mgr zarządzania i marketingu w turystyce
Otrzymałem b.dobre informacje na ten temat. To pozwoli mi na napisanie takiej pracy w przyszłym roku.

Kowalski Andrzej, 50 lat, technik energetyk
Bardzo fajny przewodnik. Jeżeli chodzi o pomoc w pisaniu pracy, bardzo dużo skorzystałam. Czasami sytuacje losowe uniemożliwiały mi kontakt z promotorem, więc ten podręcznik w 100% spełniał swoją rolę! Gorąco polecam. Naprawdę warto zainwestować te parę złotych, a jaka satysfakcja i komfort w pisaniu pracy ;)

Wioletta Pych, 33 lata, księgowa, wiolami@op.pl
Dzięki temu e-bookowi napisałam pracę dyplomową w dwa (!) dni. Poradnik pomógł mi przejść przez wszystkie etapy pisania pracy, objaśnił co i jak po kolei robić. Teraz czeka mnie obrona. Polecam serdecznie!

Magdalena Lipińska, dziennikarz
Jestem studentką trzeciego roku studiów zaocznych. Pracuję 8-10 godzin dziennie. W tym roku mam zamiar napisać pracę dyplomową i się obronić. Szukając w internecie jakiś materiałów trafiłam na ebooki. Po przesłaniu mi na drugi dzień książki. Od razu zabrałam się do czytania. Książka jest bardzo przydatna więc spokojnie mogę wyjechać na wakacje. A w pisaniu pracy pomoże mi ebook.

Weronika Karauda, pracująca studenka
Ebook bardzo przystępnie napisany, dzieki niemu udało mi sie skrócić o conajmniej 1 3 czas obróbki i pisania pracy magisterskiej.

Marek, 27 lat, ekonomista, firma państwowa
Ebook Alicji Kaszyńskiej to dobra pomoc dla wszystkich, którzy chca samodzielnie napisać pracę licencjacką czy magisterską. Polecam jego zakup jeszcze przed wyborem promotora i rozpoczęciem zdobywania materiałów, chociaż przyda się w każdym momencie. Najwazniejszą zaletą ebooka jest jego praktyczność - można w nim znaleźć konkretne i wyczerpujące odpowiedzi na wiele pytań nurtujących osoby piszące swoją pierwszą pracę dyplomową.

Katarzyna Solga, pisze pracę licencjacką
Bardzo przydatna pozycja pokazująca krok po kroku jak wybrnąć z pisania pracy. Szczególnie przydatne wiadomości metodologiczne, których nie wyjaśnia się na studiach. Dzięki tej pozycji mogłem ze spokojem uporządkować swoją pracę.

Tomasz Rzanny, 48 lat, pracownik Urzędu Miejskiego kończący obecnie studia na UAM Poznań
Naprawdę przydatna rzecz w napisaniu pracy dyplomowej! Strona technicza pracy będzie dopracowana nawet u tych, którzy o komputerach nie mają zielonego pojęcia. Polecam także wersję drukowaną - krok po kroku opisane instrukcje jak napisać, przepisać i z sukcem obronić pracę dyplomową :-)!

Violetta, studentka
E-book jest bardzo przydatny. Oceniam go bardzo wysoko bo przydał mi się w krytycznej sytuacji jak nie wiedziałam co napisać w pracy licencjackiej. Z innych książek nie dowiedziałam się jak mam napisać wprowadzenie metodologiczne a w tej jest wszysko super opisane i można bez problemu z niej skorzystać aby wypisać potrzebnych kilka definicji. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam studentom będącym w kropce przy pisaniu pracy na obronę.

Maria Duliban, 22 lata, studentka trzeciego roku studiów licencjackich
Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej - nie rozstaję się z tym ebookiem. Kupiłam również wersję drukowaną co znacznie ułatwia równoczesne korzystanie z poradnika i pracę nad własnym tekstem na ekranie. Polecam, bo znalazłam tu porady, których nie ma w innych zakupionych wcześniej poradnikach.

Joanna Łobocka, kadrowa w trakcie pisania pracy :-)
Ebook ułatwił mi przede wszystkim sformatowanie mojej pracy inżynierskiej i sensowny podział rozdziałów.

Rafał Stachowicz, 24 lata, kończy informatyczne studia inżynierskie
Polecam tego ebooka wszystkim osobom, które pisza jakąkolwiek pracę badawczą. Dzięki niemu dowiedziałam się, jak radzić sobie z drobnymi problemami podczas pisania pracy na komputerze, a praktyczne wskazówki przyśpieszyły pisanie pracy.

Justyna Szafraniec, oligofrenopedagog, uczy w szkole podstawowej
E-booka zakupiłam w krytycznym momencie, kiedy zdałam sobie sprawę, że nie poradzę sobie z napisaniem pracy licencjackiej. E-book okazał się nieocenionym żródłem cennych porad. Jest on szczególnie cenny, gdyż nie zawiera oględnych, nic nie dających wskazówek, lecz rady rzeczywiście przydatne i dobre. Moja praca nie jest łatwa i w e-booku tym najcenniejsze dla mnie były wskazówki co do metodologii, formułowania problemu badawczego itp... To naprawdę przydatne źródło wiedzy, które pozwoliło mi zrozumieć na czym w ogóle polega pisanie pracy dyplomowej. Elementy układanki ułożyły się w całość. Co prawda piszę jeszcze tę pracę, ale wierzę, że teraz mi się uda.

Marta Kalinowska-Szczudło, 24 lata, bedzie dziennikarka po obronie pracy
Bardzo przydatna pozycja dla tych, którzy stoją przed decyzją: jakiego promotora wybrać, jaki temat pracy najbardziej im będzie odpowiadał. Pozycja jest także pomocna dla tych którzy już zaczynają pisać pracę bądź już zaczęli. Warto także do niej zajrzeć wtedy, kiedy w ogóle zamierzamy pisać jakąkolwiek pracę nie tylko dyplomową.

Magda Gal, studentka pracująca
Dzięki temu e-bookowi, napisanie pracy dyplomowej stało się dla mnie o wiele łatwiejsze, ponieważ znalazłam w nim wiele cennych wskazówek i porad. Dlatego polecam go wszystkim, którzy mają problemy w napisaniu pracy dyplomowej czy magisterskiej a dzięki tej publikacji będzie to zdecydowanie łatwiejsze!!:)

Ewelina Kocińska, studentka pracująca
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej książki. Myślę, że ksiązka ta będzie mi bardzo pomocna w napisaniu mojej pracy dyplomowej, gdyż zawiera bardzo cenne wskazówki odnośnie treści, układu pracy dyplomowej sposobu redagowania i formatowania tekstu oraz bardzo wiele innych przydatnych wskazówek pisania pracy na komputerze. Polecam wszystkim, którzy muszą sami pisać i bronić pracę dyplomową. Pierwszą pracę dyplomową pisałam 30 lat temu, wtedy nie było takich pomocnych książek jakie są teraz, więc chętnie sięgam po wszelkie nowości.

Wanda Sadowska, 50 lat, pracowniczka Szkoły Rolniczej jako specjalista d s administracji
Ebook Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową jest napisany w sposób bardzo prosty i czytelny. A przecież właśnie oto chodzi! Już nie tracę czasu, ponieważ mam wszystko pod ręką! Znajomym powiedziałabym, że warto miec właśnie tego eboka, ponieważ dużo z niego skorzystają jeżeli piszą jaką kolwiek pracę.

Monika Suwała, 30 lat, nauczycielka, pracuje w przedszkolu
Ebook jest naprawdę dobry! Nie potrzeba żadnych innych książek :) Serdecznie polecam wszystkim studentom :)

Agnieszka Z, studentka studiów inżynierskich, właśnie piszę pracę dyplomową
Poradnik ten zawiera niezbędne informacje, które bardzo pomogają przy pisaniu pracy. Mnie konkretnie interesowały bardziej techniczne szczegóły i tu właśnie to znalazłam. A poza tym, poradnik jest w przestępnej cenie i otrzymałam go dosłownie błyskawicznie (e-mail). Dziękuję i polecam.

Joanna Cieszyńska, studentka studiów inżynierskich, właśnie piszę pracę dyplomową
Bardzo dobra pozycja, opisy bardzo szczegółowe i pomocne, a ponadto świetna pomoc w wersji komputerowej. Bardzo mocno wszystkim polecam.

Tomasz Bett, 35 lat, muzyk kościelny i właśnie będę bronił się na wydziale artystycznym
Przede wszystkim, ta książka to zbiór najistotniejszych wiadomości, (zebranych w czytelne rozdziały) jakie powinien znać, każdy kto przystepuje do pisania pracy mgr lub lic; szczegółowe opisy, zrozumiała treść, wielość przykładów, schematów i wykresów, tabelek, praktyczne sugestie. Polecam serdecznie...

Magdalena Kotlarz, 28 lat, studentka SUM II rok, pedagog
- dowiedziałam się szczegółowo informacji o technicznej formie pracy - bardzo dobrze omówiono najtrudniejszą częśc pracy - badawczą - podano do każdego rozdziału pracy i podrozdziałów przykłady, dzięki czemu można łatwiej znaleźć się w swojej pracy - przejrzyste i dokładne informacje

Anna Wójtowicz, 24 lata, student
Jest naprawde w porządku :)

Paweł, 23 lata, student
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej pozycji. Przejrzałam kilka różnych publikacji na ten temat, ale muszę przyznać, że jest jedną z najlepszych. Zawiera aktualną treść np. dot. przypisów ze stron www . Bardzo zachęcam do jej kupna. Tym bardziej, że z ebooka można wydrukować to co na prawdę nas interesuje :-)

Aneta S., 22 lata, studentka, kierunek administracja
Genialny e-book. Polecam gorąco wszystkim, którzy muszą napisać licencjat lub pracę magisterską.

Agnieszka Jakiela, 21 lat, studentka WSB, ace201@gazeta.pl
Bardzo pomocny dla tych, którzy chcą samodzielnie na komputerze pisać pracę magisterską. Zawiera wiele pomocnych wskazówek, przykładów - polecam.

Teresa Diak, 42 lata, nauczycielka, teresadiak@o2.pl
Zawarte w niej informacje pozwoliły poznać etapy pisania pracy. Poleciłam ją koleżankom na roku.

Agata, domwik@interia.pl
Rzetelne kompedium wiedzy merytorycznej i edytorskiej do napisania dobrej pracy dyplomowej i nie tylko. Właśnie borykam sie z edytorską strona mojej pracy magisterskiej i uzyskałam wiele przydatnych wskazówek, teraz mogę przepisać pracę sama i znacznie szybciej!

Barbara Błasiak, studentka
Szczególnie uwagę zwróciłem na dział przedstawiający pisanie pracy na komputerze. Korzystając z wskazówek bardzo szybko utworzyłem odpowiednie szablony i sformatowałem swoją pracę.

Piotr Bardyga, 40 lat, pracownik państwowy
Bardzo fajna publikacja, kupiłem go dla mojej sympatii, która pisze pracę magisterską a komputer ma od niedawna. Wszystko świetnie zestawione krok po kroku, tak, że część techniczna pracy nie powinna byc żadnym problemem. Z pewnością sam też z niego skorzystam.

Dawid Z., stoodent zawładnięty licencjatem ;)
Tego poprostu nie da się opisać. Ebook jest wyśmienitą pozycją dla wszystkich, którzy piszą jakąkolwiek pracę powyżej 10 stron (polecam nie tylko znajomym) Dostarcza nie tylko wiedzy, ale służy niesamowitą pomocą.

Hanna Poczewska, 37 lat, nauczycielka z 16-letnim stażem
Jest to wspaniałe opracowanie dla tych, którzy mają problem z dostępem do żródeł bibliotecznych i znikomej literatury o pisaniu prac, prócz pracy Węglińskiej.

Elżbieta Ligowska, nauczyciel z 27 letnim stazem pracy
Jeśli ktoś piszę pracę nietechniczną ta książka jest świetna. Dla mnie ona była częściowo przydatna - piszę pracę inżynierską.

Maja Niedźwiecka, 30 lat, informatyk
Książka jest bardzo przejrzyście napisana. Wszytko jest poukładane w schematycznie. Jest to pomoc jakiej szukałem. Bardzo mi się przyda wpisaniu pracy dyplomowej. Gorąco polecam tą książkę.

Łukasz Ciołek, Uczeń Policealnego Studium Zawodowego o profilu Technik - Informatyk
Dla mnie tak publikacja okazała się naprawdę rewelacyjna, błądziłam jak we mgle i po przeczytaniu w pewnych kwestiach dosłownie mnie olśniło. Przede mną pisanie pracy licencjackiej i ebook wyjasnił mi wiele niewiadomych. Ebook naprawdę rewelacyjny. Poleciłam już znajomym jako bardzo przydatny, rozwiązujący wiele problemów i który w sposób jasny, zwięzły i przejrzysty pokazuje jak krok po kroku pisać pracę.

Marzena Indyka, 40 lat, sekretarka, studiuje na III roku Wydziału Zarządzania w Kwidzynie
Niewątpliwą korzyścią z zapoznania się z tą pozycją jest porównanie różnych rozwiązań technicznych przy pisaniu pracy magisterskiej i wybranie tej najbardziej odpowiedniej dla siebie. Pomocne są uwagi dotyczące organizowania sobie pracy przy takim przedsięwzięciu .

Aleksandra Jarośkiewicz, 23 lata, student
Wspaniała instrukcja do pisania prac różnego rodzaju. Polecam wszystkim ten fantastyczny przewodnik, ale tylko do worda 2000.

Agnieszka Ksybek, 42 lata, pracownik banku
Przeczytanie ebooka pomogło w rozumieniu i dobraniu odpowiedniego układu pracy dyplomowej, którą aktualnie piszę. Pomogło również w utworzeniu odpowiednich szblonów w MS Word co usprawnia mi pisanie pracy. Przekonało, że pisanie tego typu prac to nic strasznego, tylko wystarczy odpowiednio do tego zajęcia a wszystko samo sie układa. Gorąco polecam tym którzy nie sa pewni podczas wyboru tematu, promotora i tego czy w ogóle potrafią napisać tego typu pracę!

Maciej Olejnik, 23 lata, student iżynierii środowiska na PŁ
Wiem, że napiszę świetnie zredagowaną pracę licencjacką.

Piotr Samsel, 28 lat, student administracji, Warszawa
Dużo ważnych wiadomości, zwłaszcza kiedy się ma upierdliwego promotora. Przydaje się ten ebook ja obroniłem się na 5 więc polecam.

Robert Borczuch, 25 lat, technik administracji, inzynier zarzadzania produkcja
Pomógł mi przy piasaniu pracy ma to znaczenie jeżeli kotoś piszę pracę pierwszy raz.

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji

Podobne poradniki

Jak zdać egzamin?
21.90 zł
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?
19.97 zł
Statystyka po ludzku
19.90 zł