Ja i cele

Ja i cele

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja, aby osiągnąć sukces.


Cena: 27.00 zł
Autor: Małgorzata Dwornikiewicz
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-155-3

Opinie

Jeśli szukasz motywacji do podjęcia działania, ta książka Ci napewno pomoże.

Wojciech Siwiec, uczeń szkoły średniej
Bardzo dobra pozycja. Osoby, które nie wierzą, że warto wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji powinny przeczytać tą pozycję jako obowiązkową. Wyznaczanie celów jest istotne i każdy o tym wie, ale doprowadzić do ich realizacji to już co innego. Ja po przeczytaniu tego ebooka ćwiczę, żeby mi się chciało dążyć do wyznaczonego celu.

Edyta Banasik, uczeń szkoły średniej
Ciekawie ćwiczenia motywacyjne, które (jeśli się jest konsekwentny) dają niezłe rezultaty. Sprawdzone... więc polecam ;-)

Józef, inwestor
Z punktu widzenia zawodowego bardzo polecam wszystkim, którzy mają problemy z motywacją.

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień, lat 51
Bardzo dobra książka! Szkoda tylko, że nie miałem takiej literatury już przed 15 laty. Na pewno polecę swoim znajomym.

Marek Gil, terapeuta uzależnień, lat 51
Dzięki ebookowi Ja i cele poznałem wiele ćwiczeń oraz bardzo ciekawe (nieznane mi dotąd) sztuki automotywacji. Przyznam się szczerze - ta książka naprawdę potrafi zmotywować do działania. Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Tomasz Biedrzycki, mechanik samochodowy, 19 lat
Polecam każdemu, kto nowe działania zwykle zaczyna od wątpliwości i małej wiary w sukces. Znakomity podręcznik - nie do czytania, tylko do osobistej pracy nad własnym rozwojem.

Joanna, własna działalność gospodarcza
Wiedza zawarta w tym ebooku wydaje się być podstawowa i oczywista. Niby wszyscy to wiedzą jednak nie do końca. Dzięki tej książce można zrozumieć mechanizmy kierujące naszym życiem. Każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje różnych dróg do osiągnięcia szczęścia, lecz wszyscy potrzebujemy jakiegoś celu. Bo gdy go nie ma, życie wydaje się nie mieć szczęścia. Jest takie przysłowie Jeśli nie wiesz dokąd idziesz, na pewno zajdziesz gdzieś indziej .

Krzysztof Wojtas, student, 24 lata
Książka uświadomiła mi nie tylko to co już wiedziałam, ale nie chciałam się do tego sama przed sobą przyznać (bo bylo mi wstyd). Jednak - co najważniejsze - dzięki zawartym w niej ćwiczeniom i świetnemu językowi po prostu wzięłam się za siebie! Sprawiam aby każdego dnia mi się chciało!

Anna Rutkiewicz, 27 lat
Polecam każdej osobie stojącej na rozdrożu. Bardzo praktyczne ćwiczenia. Pomagają zrozumieć siebie i swoją sytuacje. Dzięki ebookowi ruszyłam z miejsca i zaczęłam nareszcie skreślać z długiej listy kolejne zrealizowane cele.

Ania Śladewska, właścicielka firmy
Ta książka nakierowuje mnie na to, czym powinienem się zajmować, a także pomaga mi bliżej siebie poznać, jaki naprawdę jestem.

Patryk Filipiak, student, 20 lat
Niezwykle wartościowy e-book, który w prosty sposób pokazał mi jak zrozumieć istotę prawdziwej motywacji i jak ją rozwijać. A także pomógł mi określić mój charakter i temperament. Serdecznie polecam.

Michał G., maturzysta, 18 lat
Podobały mi się konkretne przykłady znanych ludzi, to że, każdy ma przeszkody, ale można je pokonac - byle tylko wiedzieć, do czego się zdaża.

Irena Lasończyk, studentka fizjoterapii
Dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartych w książce nauczyłem się jak wykonywać z sukcesem wyznaczone sobie cele.

Jan Sikora, www.bxx.pl
Poradnik jest bardzo wygodny dla użytkownika. Ani zbyt uproszczony, skrótowy, ani zbyt skomplikowany.To bardzo ułatwia jego użycie i uzyskanie praktycznych efektów.

Andrzej Chaberski, Technik elektronik, 45 lat
Poznalam bardziej sama siebie, uswiadomilam sobie istnienie cech charakteru do ktorych nie chcialam sie przyznawac. Teraz znam siebie lepiej i dzieki temu nie popelniam tych samych bledow dwa razy!

Katarzyna Nagorka, 27 lat
Jeżeli naprawdę chcesz coś osiągnąć i chcesz wyznaczyć cele, które są naprawdę zgdone z samym sobą, to koniecznie musisz przeczytać tę książkę. Gorąco polecam.

Sławek Pawlikowski, 28 lat
Ja i cele to praktyczny poradnik Małgorzaty Dwornikiewicz prowadzący czytelnika krok po kroku poprzez konstruowanie i realizację celów życiowych. Tylko wyznaczając sobie cele i konsekwentnie je realizując, jesteśmy w stanie uporządkować swoje życie i wewnętrznie się rozwijać zgodnie ze swoimi marzeniami i wartościami, a zarazem być wiernym swojej misji życiowej. Autorka w sposób praktyczny poprzez odpowiednie ćwiczenia oparte na bazie samopoznania, pomaga czytelnikowi w skonstruowaniu swoich realistycznych celów, a przestrzegając go przed ewentualnymi przeszkodami, skutecznie motywuje do realizacji, wzmagając chęci osiągania sukcesów. Polecam tą książkę elektroniczną wszystkim niezdecydowanym i mającym trudności z motywowaniem się do działania. Napisana w przystępny sposób, jasno formułuje poszczególne etapy ćwiczeń, poszerzając sferę samopoznania i samorealizacji.

Urszula Ruszkowska, Archeolog z zawodu
Bardzo ciekawe,daje do myślenia,wystarczy troszke wonej chwili. Polecam.

Dariusz M., Pracownik fizyczny,33l
Naprawdę warto przeczytać. W życiu warto mieć cele i ich realizować, a ten ebook pozwoli lepiej zrozumieć siebie i realizować swoje marzenia.

Katarzyna Nowotka, mam 30 lat, ciekawą pracę i wiele do osiągnięcia
Materiał świetnie opracowany, studiując treść dokładnie można zastanowić się jak precyzyjniej zaplanować dalszą swoja przyszłość. Można też przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia oraz przyjrzeć się dotychczasowej działaności.

Józef Nawrot, 48 lat, zajmuje się konsutacjami finansowo-ubezpieczeniowymi
E-book jest dobry, pozwala uporządkować cele życiowe w konkretny sposób, zmuszając do wykonania tego od razu z względu na gotowy arkusz i to z komentarzem. Polecam innym !

Artur Gomółka, 33 lata, muzyk
Jest coś takiego w tej książce co popycha Cię do przodu, dalej. Chociaż w pierwszym momencie przed ćwiczeniem ma sie ochotę to zostawić, to jednak idziesz dalej. (...) Przeczytanie, przepraszam przerobienie tego ebooka spowodowało, że wzięłam się w garść , przestałam się użalać nad sobą. Postawiłam sobie inne cele, te których realizacja zależy ode mnie. I zrobiło się całkiem fajnie a do tego jeszcze to ćwiczenie - nie wiemy ile możemy zrobić dopóki nie zrobimy.

Dorota Gołata, 52 lata, ekonomistka, specjalista ds. SKW i Organizacji
Zawartość wskazówek teoretycznych oraz praktycznych to zestawienie już zasługujące na wyróżnienie. Ebook ten zawiera te dwie części, a do tego napisany w sposób, który chyba w każdej dziedzinie wskazuje to co najistotniejsze - cel. Wskazuje również drogę do tego celu, która często wydaje się prosta a czasem tworzy niezły labirynt.

Krzysztof Wilkosz, 45 lat, elektronik, własna firma
- zmieniłam nastawienie do życia, wszystko teraz widzę zupełnie w innym świetle; - poznałam wiele technik motywacjnych, które pomagają mi w codziennym zyciu; - nauczyłam się udoskonalać swoje słabe strony. Uważam, że ebook Ja i cele dostarcza bardzo wiele cennych informacji zarówno o nas samych jak i o innych ludziach. Autorka udziela wskazówek czytelnikowi jak można realizować swoje cele i osiągnąć to czego pragnie się w życiu. Ta pozycja zainteresowała mnie przede wszystkim z jednego powodu. Otóż różni się ona od innych książek czy poradników jakie dotąd czytałam tym, że oprócz części teoretycznej, zawiera też część praktyczną. Ta część praktyczna jest ciekawa, ponieważ informuje czytelnika o wielu rzeczach: o jego temperamencie, o udoskonaleniu słabych stron i wzmocnieniu mocnych stron, o radzeniu sobie z przeciwnościami itp. Moim zdaniem, każdy kto sięgnie po tego ebooka będzie zdumiony, jak wiele może jeszcze zmienić w swoim życiu na lepsze.

Anna Wiktorska, 33 lata, ekonomista na Politechnice Szczecińskiej
E-book Ja i cele prowadzi do głębszego poznania i zrozumiania siebie, swoich pragnień, oczekiwań, obaw i wątpliwości. Autorka publikacji koncentruje się wokół przydatnych ćwiczeń, ilość teorii ograniczając do niezbędnego minimum. Zacheca czytelników, by w skupieniu wykonać każde ćwiczenie i zastanowić się nad ich wynikami, by z nowej wiedzy o swoim wnętrzu móc czerpać to, co najlepsze. Z pewnością nie jest to materiał, który przeczyta się jak dobrą powieść, po czym odłoży na półkę i zapomni.

Monika Sieniawska, specjalista ds. marketingu, miłośniczka sportu i motoryzacji
Wyjątkowo cenne opracowanie! To taki osobisty profesjonalny menedżer, potrzebny w każdej sytuacji. Albo kryształowa kula, w którą patrząc, coraz więcej wiesz o sobie.

Anna Sierpień, 40 lat, wolny zawód, milośniczka dobrych książek
Ebook uświadamia nam, w jaki sposób nasz umysł segreguje zadania w zalezności od priorytetu, czyli przy użyciu odpowiedniej motywacji.

Igor Ziemiański, 15 lat
Dzięki testom i ćwiczeniom tu zawartym dowiedziałem się dużo nowego o swojej osobowości i upewniłem się, że cele, które sobie wcześniej wyznaczyłem są tym, czego naprawdę chcę. Wielu po lekturze zostałoby mocno zmotywowanych do osiągania Swoich celów, ale ja potrzebuję czegoś mocniejszego. Polecam tym, którzy nie tkwią akurat w tym czasie w jakiejś wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej.

Tomasz Pauliński, 31 lat, żonaty, specjalista w dużej firmie, wszechstronny w przydługim życiu
Napewno, inaczej patrzę na rzeczywistość, zdecydowanie należy wyznaczać sobie CELE, a do dzisiaj nie byłem tego taki pewien i nie zdawałem sobie sprawy z ważności tej kwestii.

Tomasz Sikorski, 31 lat, pracownik umyslowy
Ja i cele to znakomity podręcznik, który zaprowadzi nas w sfere marzeń i pozwoli tam na długo pozostać. Na tak długo aż osiągniemy wyznaczony cel i odniesiemy swój życiowy sukces. Nie bez kozery zresztą używam tutaj słowa podręcznik , bowiem znaleźć możecie tutaj wiele różnych ćwiczeń, przez które naprawdę warto przejść - bardzo one pomagają oraz motywują. A dowodem na to niech będzie bardzo przychylna wypowiedź znakomitego trenera NLP - Łukasza Milewskiego. A ja się pod tym jak najbardziej podpisuję i polecam wszystkim lekturę tego e-book'a.

Adam Hycnar, 19 lat, student
Dzięki temu ebookowi można poznać swoje słabości i skutecznie walczyć z nimi. Bardzo pomocna wiedza w dążeniu do celu.

Mariola G, 42 lata, własna działalność gospodarcza
Dzięki ebookowi Ja i cele zrozumiałam dlaczego do tej pory miałam problemy z osiąganiem moich celów, zrozumiałam jak ważna jest motywacja i jej jakość. Zawsze miałam fajne i ciekawe pomysły, ale co wydawało mi się dziwne, często nie potrafiłam ich doprowadzić do końca.

Anna Król, 23 lata, studentka z Wiednia

Podobne poradniki

Hamulce sukcesu
24.90 zł
Zamieniaj marzenia w realne wydarzenia
19.90 zł
Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom I i Tom II
21.90 zł