Irydologia w praktyce

Irydologia w praktyce

Irydologia i jej tajniki. Jak samodzielnie, poprzez badanie oczu, skutecznie i niezwykle tanio diagnozować swoje zdrowie?


Cena: 19.97 zł
Autor: Sergiusz Karpov i Wiera Chmielewska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-325-6

Opinie

Irydologia jest bardzo ciekawa dziedzina wiedzy, dzięki niej można wstępnie zdiagnozować wiele chorób. Myslę, iż ma przed soba wielka przyszłość.Książka szczegółowo zdradza jej tajniki.

Jolanta Kasprzyk, Jestem nauczycielką
Jest ta książka kontynuacją innych książek z irydologii, które ukazały się wcześniej. Posuwa troszkę dalej w przód irydologię, zwłaszcza tabele topograficzne tęczówki są dokład- niejsze, niż rysunki topograficzne tęczówki.

Andrzej Kwiatkowski, Jestem rencistą. Przy pomocy medyccyny naturalnej stopniowo przywracam sobie zdrowie, bo medycyna akademicka nie potrafi mi go zapewnić. Nie wierzę w medycynę akademicką.
Dzięki tej książce mogłam poznać słabe strony swego organizmu i lepiej zadbać o zdrowie, ukierunkowując uwagę na wrażliwsze punkty. Książka zawiera wiele pożytecznych informacji i dokładne mapki żrenic z opisem. Polecam osobom interesującym się zdrowiem i medycyną naturalną.

Anna, tłumacz
Niezwykle interesująca pozycja, szczególnie dla osób interesujących się diagnozą i leczeniem. Bardzo łatwo jest poruszać się w tej formie na komputerze. Wygodnie zmieniać rozdziały czy nawet generować poszczególne opisy i rysunki.

Piotr Alejski, prezes zarządu spółki, 57 lat
Moim zdaniem, dla interesujących się tym tematem jest to dobre źródło wiedzy. Polecam

Marek Skłodowski, 34 lata, technik odnowy biologicznej
Książka jest podręcznikiem wprowadzającym w tę dziedzinę wiedzy. Pozwala ukierunkować postępowanie diagnostyczne w rozumieniu medycznym. Zainspiruje czytelników do dalszych badań irydologicznych.

Romuald Włodyka, nauczyciel, rehabilitant

Podobne poradniki

Irydologia w praktyce
19.97 zł
Fitness
21.70 zł