Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Dlaczego tylko niektórzy bogacą się inwestując i jak skutecznie wykorzystać szanse pomnażania pieniędzy w Polsce?


Cena: 26.90 zł
Autor: Tomasz Bar
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-035-8

Opinie

Rewelacyjna pozycja, która opisuje podstawowe i alternatywne formy oszczędzania i zarabiania. Wiedza o instrumentach finansowych w pigułce, skondensowane, zebrane w jednym miejscu informacje o wszystkich metodach na pomnażanie pieniędzy. Gorąco polecam!

Paweł Jaśkowski
Profesjonalny ebook z tej tematyki. Podany w zrozumiałej formie może okazać się bardzo pomocny dla osób, które chcą mądrze zainwestować pieniądze. Polecam!

Andrzej Wachnik, 23 lata
Książkę polecam tym niezdecydowanym, którzy chcieliby zacząć inwestować, ale nie wiedzą w co. Autor przedstawia dostępne na rynku możliwości pomnażania swojego kapitału oraz dokonuje wnikliwej analizy ułatwiając czytelnikowi dokonanie wyboru najlepszej dla siebie inwestycji.

Mariusz Kozłowski, student, 21 lat
Teraz inwestowanie nie stanowi dla mnie problemu. Wspaniała publikacja!!!

Ania Rutkiewicz, recepcjonistka w hotelu we Wloszech, 27 lat
Bardzo przystępna publikacja dla tych, którzy chcą zrozumieć kwestię obrotu pieniędzy na giełdzie. Są tutaj wyjaśnione wszystkie przykłady odnośnie zrozumienia sensu giełdy ze wszystkimi konsekwencjami tego działania. Każdy czytelnik, który chce zrozumieć sens inwestycji giełdowych powinien zakupić tę publikację.

Jan Wyskida, zajmuje się oceną projektów inwestycyjnych, wylicza efekty ekologiczne przy inwestycjach ekologicznych
Ebook napisany bardzo przystępnym i zrozumiałym językiem. Zawiera kompletną, podstawową wiedzę na temat możliwości inwestowania w Polsce. Pozycje szczególnie poleciłbym osobom stawiającym pierwsze kroki w dziedzinie inwestowania własnych pieniędzy.

Piotr Chądzyński, własna firma usługowa, 34 lata
Książka ta otworzyła mi oczy na pewne sprawy biznesowe. Inaczej teraz na to wszystko patrzę - jestem dobrze przygotowany do spotkania z doradcą finansowym.

Dariusz, architekt
Narazie jestem świeżo po przeczytaniu ebooka, więc zasad jeszcze nie zdążyłam wcielić w życie, ale sama treść jest wartościowa, łatwo, przystępnie napisana. Nawet ja - osoba nie znająca się na inwestowaniu w ogóle, dobrze zrozumiałam, o co tu chodzi. Polecam!!!

Marcelina Pukownik, bibliotekarka, 22 lata
Dobrze i jasno napisany ebook, który pomaga zorientować się w możliwościach pomnażania pieniędzy. Proste przykłady zastosowania poszczególnych narzędzi rynku inwestycyjnego, pozwalają zorientować się jak one dokładnie działają. Taką wiedzę powinien dla własnego dobra posiadać każdy. Szczerze polecam.

Antoni Golik, 33 lata
Od jakiegoś czasu zastanawiałam się: w jaki sposób mogłabym pomnożyć swoje oszczędności. Ebook Inwestowanie Pieniędzy w praktyce pomógł mi podjąć właściwą decyzję jak i w co inwestować. Polecam wszystkim, którym nie jest obojętna własna finansowa przyszłość.

Izabela, 31 lat
Ebooka przeczytałem szybko i z dużym zainteresowaniem. Udało mi się dzięki niemu uzyskać sporo nowej wiedzy i utwierdzić już posiadaną. Jak najbardziej podzielam fakt, że polski rynek pomimo czynnika destrukcyjnego, w postaci obecnego rządu, jest jednym z najlepszych do inwestycji. Osobiście bardzo polecam lekturę oraz zachęcam do szerokiego inwestowania! Pieniędzy można nie mieć w młodości, ale nigdy na starość!

Paweł Haraburda, przedsiębiorca, 23 lata
Profesjonalny ebook z tej tematyki. Podany w zrozumiałej formie, może okazać się bardzo pomocny dla osób, które chcą mądrze zainwestować pieniądze. Polecam!

Tomasz, elektronik
Całkiem niezła, przydatna publikacja. Takie wszystko w jednym . Jedna książka - sporo wiedzy. I o to chodzi.

Bartłomiej Dymecki, Koder, bloger, dziennikarz
Świetna książka. Dzięki niej powiększyłem wiedzę w inwestowaniu pieniędzy. Zawsze myślałem, że lokaty są najlepsze jednak od czasu przeczytania tego ebooka fundusze znalazły moje zainteresowanie. Dziękuję Złotym Myślom za tak wspaniałą książke SUPER!!! Polecam wszystkim

Krystian L., Mam 24 lata, pracuję jako kierownik sklepu
Gdy przekartkowałem e-book po raz pierwszy, stwierdziłem że jest to publikacja której szukałem. Prosto opisane Inwestowanie pieniędzy w praktyce spowodowało, że gdy tylko znalazłem wolną chwilę poszedłem do banku i podpisałem umowę do planu systematycznego oszczędzania. To na początek, co będzie dalej? Wiem że warto przeczytać nie jedną taką publikację bo warto Wykorzystać okazje jakie daje polski rynek . Rekomendować? Przeczytajcie tytuł i podtytuł a potem do dzieła!

Marcin Małuszyński, nauczyciel akademicki, lubiący przyrodę i marzący o dalekich podróżach
W tym ebooku znajdziemy opis możliwości inwestowania naszych pieniędzy. A tych możliwości jest naprawdę sporo od tych bezpiecznych aż po bardziej ryzykowne. Jeśli ktoś nie wie w co może zaiwestować to niech przeczyta tego ebooka. Polecam.

Bartłomiej Kukucz, Mam 20 lat i jestem studentem II roku informatyki
Ten poradnik to przede wszystkim bardzo dobry drogowskaz . Rynek finansowy to obecnie gąszcz ofert i przepisów. Czasem chcemy coś zrobić z własnymi pieniędzmi, a nawet nie bardzo wiemy jakie zadać pytania doradcy finansowemu czy przedstawicielowi banku, który przekonuje nas do swojego produktu. Po przeczytaniu poradnika z pewnością nie znajdziemy złotej recepty na inwestycje, ale będziemy wiedzieć jak poruszać się na rynku finansowym jako potencjalny inwestor.

Tomasz Bator, 31 lat, bankowiec, związany z rynkiem finansowym od 10 lat
Poprostu polecam. Można się w łatwy sposób dowiedzieć w co inwestować. Wszystko jest opisane a dodatkowo zródło przydatnych linków związanych z inwestowaniem pieniedzy .

Grzegorz Zaklukiewicz, mam 24 lata i jestem informatykiem

Podobne poradniki

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce
27.90 zł
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
39.90 zł
Fundusze inwestycyjne w praktyce
21.70 zł
Jak znaleźć i kupić mieszkanie
19.97 zł