Idealny pracownik

Idealny pracownik

Idealny pracownik - jak powinna wyglądać rekrutacja? Tajniki skutecznej i efektywnej rekrutacji w małych i średnich firmach.


Cena: 19.90 zł
Autor: Miłosz Młynarz
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-255-6

Opinie

kiedy zakładałem swoją firmę, szczerze mówiąc nie miałem zielonego pojęcia jak zatrudniać pracowników, o co ich pytać, co mam się dowiedzieć. Kupiłem tę publikację natychmiast i odrazu ją przeczytałem. Naprawdę pomogła mi w rekrutacji pracowników, póki co jestem z nich zadowolony i myśle, że dzięki podpowiedziom z książki udało mi się dobrać dobrych ludzi na stanowiska. Polecam każdemu, kto chce się dać dobrze zatrudnić lub dobrze zatrudnić.

Kamil Martyniuk, lat 22, właścicel firmy
Ebook ten zawiera cenne wskazówki dotyczące rekrutacji pracowników. Sądzę, że osoby ubiegające się o pracę również powinny przeczytać tę publikację.

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Bardzo dobre wskazówki w kierunku doboru personelu.

Franciszek Michałek, 56 lat, właściciel firmy
Przygotowuję się właśnie do opracowania systemu rekrutacji potencjalnych słuchaczy do szkoły policealnej, w której pracuję. Jestem z zawodu psychologiem i doradcą zawodowym i często staję w obliczu sytuacji, w której muszę przyjąć jakieś kryteria doboru kandydatów na określone kierunki kształcenia. Zebranie danych to jedna strona medalu, druga - to ich uporządkowanie i opracowanie. E-book Idealny pracownik będzie dla mnie źródłem wiedzy w tym właśnie zakresie.

Joanna Kliszcz, 49 lat, psycholog i doradca zawodowy

Podobne poradniki

Moja Firma
19.97 zł
Strategia sukcesu firmy
47.00 zł
Jak zamienić własną firmę w spółkę z o.o.
24.90 zł
Jak wygrać w biznesie?
24.90 zł