HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...

Czym jest HYIP? Dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP?


Cena: 29.90 zł
Autor: Piotr Obmiński
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-175-7

Opinie

Autor bardzo dokładnie utożsamia czytelnika z ryzykiem jakie jest związane z inwestycjami w HIYP, ale gdy się przeczyta tą publikacje to te ryzyko staje się minimalne. Dzięki temu e-bookowi można się dowiedzieć co to są fundusze inwestycyjne HIYP oraz jak można na nich zarabiać naprawde dobre pieniądze;]. Polecam publikacje ludziom którzy nie boją się ryzyka lub poprostu chcą zdobyć wiedze na temat HIYP.

Daniel, Lubie zdobywać wiedze na temat różnego rodzaju finansowania np. giełda,zakłady bukmaherskie,inwestycje w HIYP itp.;] oraz jak dążyć do obranych celów w życiu.
Autor bardzo dobrze i szczegółowo wyjaśnia na czym polegają inwestycje w HIYP:] jest to nie małe ryzyko ale gdy zdobędzie się wiedze zebraną przez doświadczenia autora to ryzyko spada do minimum.Wystarczy minimalnie znać język angielski i można ruszać w świat HIYP;].Pozatym publikacja świetnie napisana fajnie się ją czyta.Poprostu bardzo polecam tą publikacje ludziom którzy chcieli by dowiedzieć się co to są fundusze inwestycyjne HIYP i nie boją się ryzyka tak jak np. ja :].POLECAM tą publikacje.

Daniel, Lubie zdobywać wiedze na temat różnych źródeł finansowania np.giełda,zakłady bukmaherskie itp. :]
Tytuł książki jest bardzo tajemniczy, jak i pociągający. Kazdy z nasz chciałby się szybko wzbogacić. Ale pomiędzy życzeniem a spełnieniem czeka dużo niebezpieczeństw. Ta książka jest jak dobra mapa dla żeglaża który musi przeprowadzić bezpiecznie swój okret i ładunek pomiędzy fascynującymi acz bardzo zdradliwymi rafami koralowymi. Świat HYIP wydaje sie właśnie taką kolorową i fascynujacą rafą w która daje bogactwo na wyciągnięcie ręki. Ta publikacja daje narzędzia którymi można sie posłużyć przy odróżnieniu fauszu od prawdy.

Karol, Lubie zdobywać wiedze na temat różnych źródeł finansowania np.giełda,zakłady bukmaherskie itp. :]
Dzięki tej książce przestałem tracić na programach inwestycyjnych HYIP. W końcu zacząłem zarabiać i pomagać innym inwestorom!

Tobiasz Maliński, student informatyki, 20 lat
Dla mnie bomba! Chłonę jak gąbka wszystko, co dotyczy inwestycji offshore. Gorąco polecam wszystkim, którzy poważnie myślą o zyskownym inwestowaniu z pominięciem pijawek wszelkiej maści, czyhających na nasze pieniądze.

Robert Green, właściciel firmy, inwestor; 34 lata
Bardzo dobra publikacja za tak niską cenę. Uważam, że zakup był trafiony w 100%. Dotychczas nie wiedziałem co to są HYIP. Informacje zawarte w tym e-booku pozwoliły mi na bardzo duży zysk, a co najważniejsze, dowiedziałem się jak unikać oszustw. Koszt ebooka zwrócił mi się niemal natychmiastowo. Jeśli pragniesz zarobić prawdziwe pieniądze, to musisz zakupić tą książkę.

Tomasz R, student ekonomii
Ebook ten jest obszernym skarbcem wiedzy na temat HYIP, omówione są wszystkie zagadnienia od inwestowania w HYIP po zapewnienie bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Polecam go każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z HYIP.

Marek Kołaczyk, 19 lat, kształci się w kierunku doradcy finansowego
Nareszcie poznałem inwestycje o gigantycznej stopie zwrotu! Zamiast przepuszczać pieniądze non-stop w grach hazardowych, lepiej zastanów się nad zainwestowanie w HYIP. Gwarantuje, że o wiele lepiej na tym wyjdziesz.

Maciek, inwestor
Gdy w 1999 r. zaczynałem swoją przygodę z HYIP gotów byłbym dać za taką publikację w języku polskim 100-200 USD, a nawet więcej. Jeżeli dzisiaj ty jesteś początkujący, lub nie generujsz jeszcze zysków w HYIP, to ta publikacja powinna stać się dla ciebie pozycja obowiązkową, a możesz ją mieć przecież za ułamek ceny, którą ja byłem gotów płacić w początkach swojej przygody w HYIP.

Kriss, www.offshore.eurobiz.com.pl

Podobne poradniki

Inteligentne inwestowanie
27.00 zł
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
26.90 zł
Ceny akcji
27.90 zł
Najtańszy kredyt mieszkaniowy
27.00 zł