Hiszpańskie słówka

Hiszpańskie słówka

Jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę?


Cena: 19.97 zł
Autor: Paweł Sygnowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-489-5

Opinie

Hola! Książka jest napisana w naprawdę przystępny sposób. Nigdy nie spotkałem się z nauką hiszpańskiego poprzez zabawę i śmiech. Niezwykle dowcipna pozycja i jednocześnie bardzo przydatna. Hasta la vista!

Tomek, student psychologii, podróżnik
Każdy z nas ma swoje sposoby na naukę języków obcych. Jednym przychodzi to łatwo innym trudno. Ja należę do tych opornych. Najłatwiej uczę się słuchając dialogów, potem czytam na głos i tłumaczę, jeszcze raz słucham i powtarzam. Najszybciej chwytam język Metodą Callana. Proponowany w tej książce sposób nauki słówek z zwrotów hiszpańskich zupełnie do mnie nie trafił. Autor proponuje czytelnikom, na podstawie własnych propozycji, wymyślanie historyjek i skojarzeń, które jego zdaniem mają przyspieszyć naukę. Na mnie działało wprost przeciwnie, powodowało wybiegi myślowe w zupełnie innych kierunkach, rozkojarzenie i brak zapamiętania. Sądzę, że są tacy, którym wskazana metoda daje efekty. Uważam, że pozycję warto przeczytać, nigdy nie wiadomo co może podziałać na człowieka. Ja będę poszukiwała innych metod nauki języka.

jola j, manager w firmie turystycznej
Mogę słuchać na mp3 podczas podróży, prowadzenia pojazdu - często jeżdżę po 1000km. Następnie mogę łatwiej nauczyć się pisowni, kiedy już ze słuchu kojarzę słówka. Super! Polecam każdemu.

Urszula Kubat-Hazelbach, 30 września skończę 30!!! prawnik mam swą kancelarię
Ebook pomógł mi opanować, obiecaną w jego opisie, ilość hiszpańskich słówek i zwrotów w bardzo szybkim czasie.

Piotr Malinowski, student, 23 lata
Dopiero zaczynam sobie przypominać słówka w języku hiszpańskim, którego uczyłam się wiele lat temu. Dzięki metodzie zaproponowanej w tym ebooku, polegającej na tworzeniu historyjek i skojarzeń, plus słówka do odsłuchania - na prawdę szybko je przyswajam. To są metody, które na zachodzie stosowane są od dawna. Myślę, że w polskich szkołach niedługo również będą wykorzystywane. Warto się z nimi zapoznać.

Jolanta Kasprzyk, nauczycielka, 40 lat
Nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Polecam wszystkim, którzy mają chęć poznania tego cudownego języka!

Karolina Makocka, 19 lat
Nauka słówek z tej książki jest przyjemnością. Metoda skojarzeń jest szybka i efektywna. Podoba mi się bardzo ten system nauki. Teraz zapamiętywanie słówek nie sprawia mi problemów.

Małgorzata Włodyka, technikiem analityki medycznej, 41 lat
Ebook naprawdę warty zakupu, została ukazana bardzo łatwo przyswajalna metoda nauki j.hiszpańskiego. Polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Artur Górski, 20 lat, student informatyki
Podręcznik napisany przystępnym językiem. Po pierwszym czytaniu zaskakująco wiele zostaje w głowie.

Katarzyna Krzan, 28 lat, pasjonatka hiszpańszczyzny
W związku z tym, że nie jestem osobą w wieku powiedzmy szkolnym, nauka przychodzi mi troszkę wolniej. Ale bardzo chciałabym podzielić się pierwszym wrażeniem: płakałam ze smiechu czytając ebooka, wprawił mnie on w znakomity nastroj. Wiemy, że jeśli mamy wspaniały humor i pozytywne nastawienie wszystko przychodzi łatwiej. Swoim znajomym polecę go jako wspaniałą lekturę i pomoc w nauce.

Krystyna Zabielska, ekonomista, właścicielka sklepu z art. spożywczymi
Odkryłam bardzo ciekawy sposób nauki. Już wprawdzie kiedyś o nim slyszałam, co zresztą autor przewidział, ale mimo to nie wiedziałabym jak zastosować tą metodę do nauki słówek, która przychodzi mi teraz dużo łatwiej, szczególnie dlatego, że łączy się z dobrą zabawą! Wystarczy tylko uwolnić wyobraźnię...

Karolina Mysiak, 22 lata, studentka architektury
W naprawdę ekspresowy sposób przypomniałem sobie gros wiedzy praktycznej (słówka), którą kiedyś-dawno, na studiach - nabyłem. Teraz łatwiej będzie mi znaleźć sie w rzeczywistości kontaków służbowych z hiszpańskimi współpracownikami.

Janusz Czepiel, ..po 40-ce, stanowisko kierownicze w międzynarodowej firmie

Podobne poradniki

Angielskie czasy
14.90 zł
Angielskie przyimki (prepositions)
9.97 zł
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki
16.90 zł
Matura ustna z języka angielskiego
19.90 zł