Hipnotyczny telemarketing

Hipnotyczny telemarketing

Dowiedz się, czym jest skuteczny, hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski


Cena: 27.00 zł
Autor: Dariusz Skraskowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-129-0

Opinie

Co do książki jest bardzo dobrze napisana i z pewnością przydatna w wielu biznesach. Natomiast jeśli chodzi o mnie to do ubezpieczeń niestety nie ma większego zastosowania.

Marzena Paluch, Agent ubezpieczeniowy
Calkiem niezla ksiazka dla telemarketerow, nic nie zastapi samego myslenia i dociekliwosci marktera ale ta ksiazka moze pomoc pokazac kilka scenariuszow dzialania ale i takze baze dzialania.Wszystko okraszone NLP ;)

Tomasz Budziszewski, Jestem studentem SGH popoludniowym oraz agentem CU.
Na pewno jest interesujące i pomocne. Przeczytam jeszcze kilka razy.Polecam

Bogdan Plewa, No cóż. Mam 43 lata i własną działalność gospodarczą.
Książka jest po prostu świetna. Bardzo ją polecam. Jest w niej bardzo dużo skutecznych rad. Tę książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości, przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy
Gorąco polecam, ze względu na przystępne przedstawienie tematu i bibliografię, którą można w każdej chwili wykorzystać do poszerzenia wiedzy. Niektóre pozycje dostępne na rynku od ręki. Wiem, bo sam mam na półce. Praktyczne kompendium nie tylko dla bezpośrednich sprzedawców, ale też dla działów obsługi klienta.

Robert Leszkiewicz, właściciel biznesu
Pracuję w telemarketingu i dzięki tej książce prawie podwoiłem swoją sprzedaż. Pytasz jak to zrobiłem? Przeczytaj tę książkę, a sam się dowiesz!!!

Sebastian Popławski, 24 lata
Książka jest rewelacyjna. Bardzo pomogła mi w pracy. Każdy handlowiec powinien ją przeczytać, a cenne porady w niej zawarte jak najszybciej wcielić w życie.

Marta Łopatko, pracownik biurowy, 24 lata
Książka pomogła mi inaczej spojrzeć na rozmowy z ludźmi - wcześniej było mi ciężko znaleźć wspólny język. Książka jest napisana w bardzo przystępny sposób nawet dla laików i początkujących.

Katarzyna Hawryszczak, niezależny dystrybutor kosmetyków, właścicielka sklepu papierniczego
Jedna z najlepszych książek na temat telemarketingu z jakimi dotychczas się spotkałem! Sam szkolę w tym temacie i mogę powiedzieć, że nieczęsto spotyka się tak treściwe publikacje. Dodatkowym plusem jest to, że autor będąc praktykiem osadził swoją książkę w życiu, a nie poprzestał na teoretyzowaniu. Gorąco tą książkę polecam!

Dariusz Boniukiewicz, współwłaściciel firmy szkoleniowej, właściciel serwisu szkoleniowego
Wykonuję codziennie kilkadziesiąt telefonów do moich współpracowników. Dzięki tej książce jestem skuteczniejsza!

Kamila Molińska, szafirowy dyrektor Klubu Oriflame, 27 lat
Bardzo interesująca publikacja. Zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących prowadzenia rozmów telefonicznych. Dokładna analiza rozmów prowadzonych przez telefon pozwala lepiej zrozumieć specyfikę telemarketingu.

Kamil Kędzior, student, 21 lat
Konkret. Dariusz Skraskowski opisuje konkretne rozmowy.Czytelnik uczy się dużo na przykładach, skryptach sprawdzonych w praktyce. Co najważniejsze - dopasowanych do polskiej specyfiki rynku! Warto mieć tego ebooka w swojej firmie. A jeśli pracujesz jako telemarketer - to warto mieć tę książkę przeczytaną kilka razy.

Piotr R. Michalak, właściciel agencji doradztwa strategicznego
W telemarketingu pracuję od 6 miesięcy. Dzięki praktycznej wiedzy zawartej w ebooku moja sprzedaż w ciągu 14 dni podniosła się o 60%. Trening czyni mistrza, więc wciąż wprowadzam nowe zagadnienia w pracę zawodową. Naprawdę gorąco polecam!

Magdalena Myczko, studentka, meneger kontaktów; 25 lat
przydatne wskazówki dotyczące reagowania na zastrzeżenia rozmówcy; bardzo dużo przykładów ale szkoda, że głównie tylko z dziedziny handlu, niewiele wskazówek dla sprzedawców produktów finansowych.

Anna Gogolińska, 36 lat, Doradca Klienta w większym polskim banku.
Ebook dostarczył mi wielu nowych pomysłów do wykorzystania podczas rozmów telefonicznych. Pomysły te przyczynią się do zwiększenia skuteczności rozmów.

Grzegorz Deja, 29 lat, kierownik zespołu doradców finansowych
Systematyzuje pracę, pozwala wprowadzić poprawki do wykonywanych wcześniej czynności. Dobry dla początkujących lecz i osoby, które już pracują też z niego skorzystają.

Włodzimierz Mamak, agent ubezpieczeniowy
Pomocny w przygotowaniu się do profesjonalnej rozmowy telefonicznej, w szczególności przy sprzedaży produktów finansowych.

Ryszard Chmielewski, menadżer w banku, zarządza pracą Doradców Finansowych
Zmiana myślenia. Dzięki temu ebookowi zyskasz jakże cenny czas (potrzebny na próby i eksperymenty) i unikniesz wielu błędów.

Paweł Zborowski, 35 lat, branża usługowa
Polecam tę publikację początkującym handlowcom, jak dla mnie trochę za dużo przykładów, jednak ocena ogólna raczej pozytywna.

Arkadiusz Galiński, 28 lat, handlowiec z 6 letnim stażem

Podobne poradniki

Hipnotyczny telemarketing
27.00 zł
Recepta na sprzedaż
29.90 zł
Umysł sprzedawcy
23.90 zł
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?
22.62 zł