Hipnotyczny Marketing

Hipnotyczny Marketing

Jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu autorstwa Joe Vitale zrobić fortunę online?


Cena: 39.90 zł
Autor: Joe Vitale
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-156-1

Opinie

Hipnotyczny Marketing to jest po prostu super książka. Czyta się ją płynnie, szybko, i co ważne ze zrozumieniem, bardzo pomocna w sprawie marketingu, Hipnotycznego Marketingu.

Włodek, Mechanik
Rewelacja. Książka pokazuje jak w prosty sposób można zrobić szum wokół własnej oferty. Autor przytacza konkretne przykłady udanych kampanii własnych produktów (i nie tylko) oraz w klarowny sposób opisuje procedury jakimi posługiwał się sprzedając to co miał do sprzedawania. Publikację można podsumować jednym zdaniem: Jeśli chcesz podnieść wskaźniki sprzedaży własnych produktów i usług bądź otwarty na niekonwencjonalne pomysły promocji i rób proste rzeczy ale często .

Krzysztof Wróbel, http: informator.czytajmy.net
Wiele razy zastanawiałem się nad zakupem tej książki. Za każdym razem a to inne wydatki były pilniejsze, a to i tak nie miałbym czasu przeczytać. W końcu kupiłem, przeczytałem i przyznaję: Jest to rzeczywiście kawał świetnej lektury dla każdego, kto chce przekonać słowem pisanym nieznanych sobie ludzi do czegokolwiek. Natychmiast po przeczytaniu książki przeredagowałem wiele stron internetowych, którymi się zajmuję a przecież nie jest tak, że nic wcześniej nie czytałem. Po prostu, to powinna być żelazna pozycja dla chcących sprzedać swe dowolne idee, bądź SPRZEDAĆ swe produkty lub usługi. Polecam z czystym sumieniem (no, może poza podejściem autora do życia prywatnego - tu nigdy się z nim nie zgodzę).

Piotr Skorupa, Jestem informatykiem i świadczę szeroko pojęte usługi informatyczne i internetowe. Więcej na www.miejsce.net.pl
Książkę przeczytałem jednym tchem. W mojej głowie zrodziło się tyle pomysłów, że musiałem je spisywać. Książka inspiruje, motywuje, hipnotyzuje. Zawiera praktyczną wiedzę dzięki której każdy osiągnie sukces, niezależnie od tego co robi. Polecam wszystkim niezdecydowanym, książka warta każdych pieniędzy.

Kamil Biernacki, uczeń, grafik komputerowy
Książka Hipnotyczny Marketing to zbiór ciekawych i prostych sposobów na wszystkie rodzaje reklamy. Od pisania nagłówków e-mail do zwariowanych pomysłów na perswazyjną i przede wszystkim skuteczną reklamę. Książka jest napisana prostym językiem i przyjemnie się ją czyta. Polecam każdemu komu brakuje pomysłu na reklamę ;)

Kacper Chmielowiec, Uczeń, e-biznes
świetna książka, podczas jej czytania w głowie rodzi się milion pomysłów!!!

Maria Tarczyńska, studentka psychologii, wielbicielka rozwoju osobistego
Książka hipnotyczna podobnie jak jej tytuł. Wiedza warta swojej ceny. Zmienia sposób patrzenia na sprawy marketingu i zawiera bardzo dużo cennych wskazówek oraz przykładów z ich zastosowania w życiu.

Jarosław Grzelak, przedsiębiorca, właściciel firmy; 36 lat
Ta książka to prawdziwy bestseller! Po jej przeczytaniu jestem bogatsza o to w jaki sposób promować swoją firmę i na tym zarabiać! Techniki, o których pisze autor naprawdę działają. Polecam!

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Bardzo dobra książka i godna polecenia. Zawiera dużo praktycznych informacji na temat marketingu, które można wdrożyć w życie. Każdy, kto interesuje się tą dziedziną z pewnością powinien ją przeczytać.

Piotr Wasiluk, student
Ta książka rzeczywiście jest niesamowita - czyta się ją z łatwością. Króciutkie, rzeczowe i praktyczne rozdziały bombardują Cię wiedzą tak, że chcesz czytać dalej i dalej, a z każdym kolejnym rozdziałem w twojej głowie rodzą się nowe pomysły.

Mateusz Baran, kierowca, 21 lat
Bardzo dobra książka z dużą ilością wiedzy oraz pomysłów. Część z nich spokojnie można zastosować w polskich realiach. Na pewno wiedza z tej książki w najbliższym czasie przyda mi się w promocji moich pomysłów! Polecam każdemu kto myśli nie tylko o reklamie w internecie!

Rafal Fabis, elektronik, 24 lata
Książka ta okazała się niesamowicie pomocna i inspirująca... Wiele z pomysłów, które przyszły mi do głowy zastosuję w nowo otwieranym przeze mnie portalu.

Krzysztof Semi, właściciel firmy, 34 lata
Kiedy kilka lat temu rozpocząłem zmiany w moim życiu to wszystko szło bardzo powoli, dopóki do moich rąk trafiła książka Joa Vitala Hipnotyczny Marketing . Pozwoliła mi ona zdecydowanie ruszyć do przodu. Autor w bardzo przystępny sposób udostępnia informacje, które się łatwo wchłania i są naprawdę przydatne. Przeczytałem ją miesiąc temu będąc pod wrażeniem zawartych w niej propozycji. Dzięki niej osiągnąłem dużo, w tak krótkim czasie. Naprawdę polecam.

Robert Kujawa, Zajmuję się marketingiem internetowym i tworzę strony www
Książka jest wspaniała!! Jest to jedna z najlepszych książek z tej dziedziny. Po jej przeczytaniu natychmiast wziąłem się do stworzenia hipnotycznej strony, o której mówi autor. Dzięki wskazówkom zawartym w tej książce dowiedziałem się jakie błędy popełniałem w tworzeniu stron internetowych. Teraz już wiem, jak tworzyć strony www oraz jak dzięki nim można zacząć poważnie zarabiać.

Łukasz Rak, uczeń, programista, projektant stron internetowych; 17 lat
Wspaniały poradnik!!! Po 10 latach spojrzałam inaczej na stronę www naszej firmy. Na razie dokonałam niewielkich zmian, chociaż już widzę następne pomysły...a efekt?? Telefony sie nie urywają, sprzedaż wzrasta natychmiastowo. To naprawdę działa!!! Polecam wszystkim.

Hanna Adamska, asystentka w fimie handlowej
Joe Vitale jest świetny, jak zwykle! Hipnotyczny Marketing to wciągająca pozycja, którą polecam każdemu - nawet osobom nie mającym nic wspólnego z marketingiem. Uczy zauważać rzeczy, które na co dzień przeoczamy. Sprawia, że uczymy się lepszej promocji samych siebie lub przedmiotów, na które chcemy aby inni zwrócili uwagę. Do tego napisana prostym, optymistycznym językiem. Czytając książki Joe'go człowiek ma po prostu lepsze samopoczucie i nabywa niesamowitej wiary we własne siły oraz zyskuje energie do działania. Gorąco polecam.

Ewa Cuper, wlascicielka firmy budowlanej, 34 lata
Wiedzy nigdy za dużo! Możliwość porównania swoich doświadczeń i porównać z doświadczeniami innych osób to wspaniałe odczucie. Gorąco polecam tę lekturę doświadczonym, jak również nie doświadczonym marketingowcom i nie tylko.

Marek Skrynkowicz, 59 lat
Bardzo dobra książka. Polecam wszystkim, którzy mają na celu uruchomienie swojego biznesu w internecie oraz tym, którzy już go posiadają aby zwiększyć odzew na swoje oferty i zwiększyć sprzedaż, i oglądalność na własnej witrynie www.

Sławomir Zabawa, Informatyk, prywatny przedsiębiorca
Zmotywowany książką Joe napisałem email, w którym założyłem sprzedaż większej liczby legalnych kopii systemu operacyjnego swoim klientom. Wielu z nich nadal ma braki w licencjach w swoich firmach, a tym bardziej w domach. Efekt był interesujący: ponad połowa z nich zainteresowała się tematem, a blisko dwie trzecie zainteresowanych kupiła jedną-dwie licencje w ciągu 3 dni od wysyłki maila.

Adam Gertner, inżynier informatyki, właściciel NewPoint Digital Media; 28 lat
Po przeczytaniu tego ebooka zacząłem być bardziej kreatywny w myśleniu nad swoim własnym dochodowym biznesem. Ten ebook to prawdziwy Kreatoprzyśpieszacz !

Mateusz Momot, wiek 31, sekretarz prokuratury
Bardzo dobra książka dot. sposobów wykorzystywania pewnych metod w marketingu internetowym. Dzięki tej publikacji udało mi się zrozumieć wiele aspektów, które wcześniej wydawały mi się niedostępne...

Paweł Dzedzej, 19, uczeń
Kochani! Największa korzyść to spojrzenie z lotu ptaka na to, co robię! Dzięki temu napisałam hipnotyczny tekst i tworzę stronę internetową. Chcesz być bogaty? Przeczytaj Hipnotyczny Marketing

Joanna Korsan, korsanvip.w.interia.pl
Książka napisana niezwykle przystepnym lekkim językiem! Prawdziwa skarbnica uwag praktycznych do posiadanej wiedzy o marketingu w ogóle! Dla laików zaś, to świetna lektura otwierająca w umyśle różne drzwi i furtki, o których nawet sam właściciel nie wiedział! :):):)

Wojtek Jęchorek, 39 lat, doradca marketingowy i PR, także impresario :)
100% zaufania, że moja intuicja jest niezawodna w biznesie. Niesamowita BOMBA INSPIRACYJNA! I love Joe Vitale. :)

Ewa Ramparte, wellness coach
Zachęcam do zakupienia ebooka joe vitale Hipnotyczny Marketing. Autor pokazuje, że można wszystko co nam przyjdzie do głowy użyć, aby być zauważonym na rynku. Dzisiaj różne firmy zasypują nas reklamą, ale Joe wskazuje, że mamy być autentyczni, a nie kopiować to co już istnieje tylko nasza autentyczność zwraca uwagę.

Mariusz Wójcik, 35 lat, pracuje w Banku Handlowym w Warszawie
Jedna z najlepszych ksiazek jakie czytałem. Po jej przeczytaniu zmienił się mój sposób myślenia.

Paweł Śleszyński, 19 lat, student
Hipnotyczny Marketing to nowe spojrzenie na marketing internetowy, ułatwia tworzenie hipnotycznych e-maili, wizytówek i wielu fantastycznych rzeczy, w marketingu na łamach mediów - z 100-u% poradami jak wywołać pewność zaistnienia właśnie w prasie, radio i TV, jak osiągnąć sukces w kampaniach e-mailowych. Książka przydatna w wielu dziedzinach marketingowych i życiu codziennym.

Kazimierz Korpowski, lat 49, wykształcenie wyższe
Książka jest doskonała, hipnotyczna, czyta się ją jednym tchem. Dzięki tej książce można wiele się nauczyć. Myślę, że mnie również uda się osiągnąć, to co do tej pory było tylko moim wielkim marzeniem. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

Eli Obara, 28 lat, mgr ekonomii
Przeczytawszy tego E-booka, muszę stwierdzić, że w systemie oceniania książek ZM popełniony został błąd. Tylko dla tej publikacji powinna zostać uwzględniona ocena 10! Książka REWELACYJNA - powiedziałbym, że niezbędnik dla każdego, kto zajmuje się biznesem - nie tylko internetowym. W końcu mamy publikację, która jest w stanie przybliżyć nas poziomem do zachodniego rynku reklamowego.

Dariusz Wroński, Biznesnauta
Książka jest rewelacyjna. Po jej przeczytaniu mam tyle pomysłów, że nie nadążam ich realizować. Na początek postanowiłam całkowicie zmienić wizytówkę mojego biura w internecie. Była martwa, a mój nowy projekt - samodzielnie wymyślony - aż tętni życiem. Jestem w trakcie realizacji, bo od strony technicznej muszę skorzystać z usług informatyka. Chętnie podzielę się kolejnymi pomysłami kiedy będę je wprowadzać w życie. Jeszcze raz gorąco polecam. Ta książka ma jedną wadę - nie można sie od niej oderwać :)

Katarzyna Budzis, 41 lat, dyrektor rejonowy w ogólnopolskiej firmie pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego
Hipnotyczny Marketing to dla mnie przede wszystkim bardzo wartościowe informacje na temat pisania perswazyjnych tekstów. Doceniam również doświadczenia autora w zakresie stosunku do mediów. Oprawa całości może nieco nazbyt amerykańska ale to kwestia różnic kulturowych.

Radosław Nowak, 38 lat, ubezpieczeniowiec
Jeszcze nie moge pisać o osiągniętych korzyściach. Tak, to HIPNOTYCZNY MARKETING!!! Nie wiem,czy to ja jestem tak podatny na wpływy z zewnątrz...Poprostu zostałem ZAHIPNOTYZOWANY...Nawet zwykły wydawałoby się list,a piszę jak profesjonalną ofertę...Nic dodać nic ująć...DZIĘKUJĘ i Pozdrawiam

Ludwik Minta, 55 lat
Twoje interesy nie idą tak dobrze jak się tego spodziewałeś na początku a może po prostu szukasz pomysłu jak zaistnieć w biznesie? Tak książka da ci TO wszystko i znacznie więcej zasiewając dziesiątki pomysłów na zrobienie własnego biznesu. Cóż, jeśli uważasz, że twoje interesy idą dość dobrze i zarabiasz całkiem rozsądnie dzięki temu, co już umiesz. Nie zastanawiaj się! Kup teraz tą książkę doszlifowując swoje zdolności jak najdroższe brylanty. UWAGA! Przed przystąpieniem do czytania muszę cię ostrzec. Tak książka niesamowicie wciąga i jest zagrożenie, że możesz się od niej nie oderwać.

Adam Piekarski, 20 lat, student politechniki
Książka znakomita, pokazuje co można osiągnąć kierując się wyobraźnią i znajomością psychiki ludzkiej. Nieoceniona dla wszystkich zajmujących się biznesem w internecie. Dla innych też ciekawa, czyta się jak dobrą powieść.

Marek Laskowski, inżynier elektryk
Lekura pierwszych rozdziałów Hipnotycznego Marketingu przeniosła mnie nieoczekiwanie do czasów szkolnych. Bo wtedy właśnie ostatnio robiłam rzeczy, które można określić jako praktycznie skandaliczne . Ja i wielu innych. Właśnie dokładnie po to, aby zostać zauważonym, zdobyć rozgłos, wyróżnić się z tłumu, zaistnieć. Szkolne czasy minęły i wypadało ustatkować się i wmieszać w otaczającą szarość. A teraz sam Joe Vitale każe mi wcielać w życie dzikie i skandaliczne pomysły. I jeszcze obiecuje, że można na tym świetnie zarobić! No cóż, skoro tak trzeba, to ... z radością zabieram się do roboty!

Ewa Rejdych, lat 30, informatyk
Dzięki wiedzy zawartej w książce zarobiłem na mojej stonie 600zł w miesiąc. Zwiększył sie dochód o ponaad 500%. Rewelacja!

Jan Sikora, bxx.pl
Rewelacyjna ksiażka. Napisana w sposób bardzo prosty, zrozumiały dla każdego. Pokazuje podstawowe i proste zasady marketingu, jak i subtelne różnice w jego wykorzystaniu. Poznałam również sporo nowych rzeczy, których dotąd nie znałam lub nie zwracałam uwagi na nie. W trakcie czytania tej książki zrodziło się u mnie kilka nowych, świetnych pomysłów odnośnie tego, jak ulepszyć stosowany marketing w firmie w której pracuję, a także pomysłów na nową działalność. Gorąco polecam tą książkę każdemu.

Marta Stawarz, 30 lat, z wykształcenia specjalista d s marketingu
Nie przeczytałem jeszcze całego e-booka, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest naprawdę niesamowity. Zmienia mój sposób myslenia.

Piotr Lipko, 39 lat
Książka jest napisana w prosty i przemawiający sposób. Zawiera wiele ciekawych porad, informacji i gotowych rozwiazań do zastosowania przy promowaniu Twojego e-biznesu. Choć oparta jest ona bardziej o amerykańskie realia to myśle że po jej przeczytaniu można wyciagnąć wiele konkretnych i bardzo pomocnych wniosków. Napewno warta jest swojej ceny.

Łukasz Masłowski, student informatyki
To fantastyczna publikacja! Skopiowałem na swojego palmtopa dzięki czemu mogę go czytać kiedy tylko mam chwile czasu. Nie przeczytałem jeszcze w całosci, a już informacje tam zawarte mogłem wykorzystać w mojej pracy doradcy ubezpieczeniowego i inwestycyjnego.Jak narazie skorzystałem z rady, że jak już jestem u klienta to muszę ta wizytę jak najlepiej wykorzystać, a im dłużej jestem tym więcej jestem mu w stanie doradzić.

Rafał Salwierak, 38 lat, zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym i finansowym
Hipnotyczny Marketing zakupiłem niedawno i dopiero jestem w trakcie studiowania zawartości, ale to co już zdążyłem się dowiedzieć oceniam na 6 z plusem.

Wiesław Adamczyk, 50 lat rencista
Joe w bardzo przystępny sposób, potwierdzony przykładami pokazał mi jak pisać znakomite oferty, które dosłownie potrafią hipnotyzować. Nigdzie nie dowiedziałem się tyle o sposobach na rozpopularyzowanie swojej strony, a także o największych tajnikach mediów. Mogę powiedzieć, że ta książka obróciła o 360 stopni moje myślenie na temat prowadzenia jakiegokolwiek biznesu.

Kamil Rybczyński, 21 lat, Profesionalne tłumaczenia skryptów php www.pepper.pl
Zanim poznałam treść e-booka sprawy mojej firmy kręciły się jakby bezsensu w kółko. Joe Vitale podaje kilka prostych, cennych podpowiedzi, jak to się robi, żeby ruszyć z miejsca. Są one proste i genialne łatwe do wprowadzenia w życie. Nie trzeba być przy tym geniuszem komputerowym, ani żadnym innym. Tak naprawdę to wiedziałam gdzieś w głębi duszy o tym, ale nie wierzyłam że takie metody moga odnieść sukces w polskiej rzeczywistości. A jednak... Te pare groszy wydane na e-book wracają sią z nawiązką. Jestem teraz inaczej zmotywowana do działania. Chce jeszcze więcej jego książek, są świetne!

Małgorzata Miedziarek, 21 lat, Profesionalne tłumaczenia skryptów php www.pepper.pl
Spojrzałem innym okiem na swoje dotychczasowe działania. Chociaż polski czytelnik powinien urealnić ksiazke pod kątem mentalności Polaków.

Jerzy Pokora, 62 lata - właściciel firmy
Książka warta przeczytania. Wiele ciekawych uwag i spostrzeżeń.

Ryszard Piasny, lat 20, student II roku Marketingu i Zarządzania na UŁ
Guru marketingu, Joe Vitale, w swoim ebooku Hipnotyczny Marketing w przystępny sposób prezentuje skuteczne metody na wzrost sprzedaży produktów i usług, które dzięki zdobyciu zainteresowania mediów trafiały na listę bestsellerów i podbijały serca klientów. Opisane sposoby sprowadzają się do trzech kroków: skutecznej współpracy z mediami, stworzenia hipnotycznej strony internetowej oraz umiejętności pisania e-maili, które budzą zainteresowanie i zmuszają do reakcji. Ebook, od którego naprawdę trudno się oderwać, powinien stać się lekturą obowiązkową każdego, kto zawodowo zajmuje się marketingiem i public relations.

Monika Sieniawska, www.wiadomosci24.pl
Środa 11 października 2006 r. Godz 2.30. Zacząłem czytać genialną książkę o marketingu... Godz 4.50. Nareszcie znalazłem genialny sposób na promowanie swojej książki o telemarketingu. A to dzięki ebookowi Hipnotyczny Marketing. Szczerze polecam.

Dariusz Skraskowski, autor ebooka Hipnotyczny Telemarketing
Książka zawiera wiele ciekawych, praktycznych rad. Podoba mi się, że wszystko omawiane jest na podstawie autentycznych przykładów, które się sprawdziły w praktyce, i które można wykorzystać od zaraz wprowadzając tylko niewielkie modyfikacje lub opierając się na samym pomyśle stworzyć coś indywidualnego. Książkę kupiłam z myślą o promocji działań Stowarzyszenia, którego jestem Prezydentem i wiem, że skorzystam z zawartych w niej pomysłów do nawiązania kontaktów z mediami - nie wiedziałam wcześniej, jak się za to zabrać, teraz mam już za sobą pierwszy, udany wywiad w radio Kraków. Na pewno skorzystam też z rad dotyczących budowania przyciagających stron inernetowych - jesteśmy właśnie w trakcie planowania takich stron. To rzeczowa, skondensowana wiedza marketingowa która opiera się na koncepcji win - win, innymi słowy każdy kto się zaangażuje odnosi jakieś - korzyści- sztuka polega na tym, by te korzyści dostrzec i uwypuklić. Jestem przekonana, że wykorzystam wiele z pomysłów zarówno w promocji działań naszego Stowarzyszenia, jak i w rozwoju własnej firmy, którą prowadzę od trzech lat.

Jadwiga Borkiet, 42 lata, własna firma
Wiedziałem, że drzemie we mnie siła marketingu, ale problem w tym, że nie potrafiłem tej siły obudzić i wiedziałem, że potzebuję pomocy. Właśnie nadszedł sezon na produkowane przeze mnie wyroby metalowe www.marpol.biz.pl i w tym samym czasie dostałem Twoją wiadomość o ebook-u, kupiłem go i odrazu zacząłem czytać. Wyniki? :) Proszę uprzejmie: Trzy gigantyczne promocje, 4 (!) nowych odbiorców z firmy konkurencyjnej! I nowe pomysły. Przyznam, podaliście mi rękę której potrzebowałem, ale wiem również, że to nie wszystko powinniśmy jeszcze zadziałać wspólnie.

Marek Woźniak, 26 lat własna firma
Książka arcydzieło! Jak mało potrzeba, aby wypromować własny biznes i odnieść ogromny sukces.

Maciek, 20 lat, student
Na temat tego ebooka tyle ostatnio napisano, że trudno dodać coś nowego. Dla mnie to rewelacja!!! Zupełnie inaczej widzę teraz moje działania w internecie - zrozumiałem dlaczego nie miałem efektów. A to było takie proste... Dlaczego na to nie wpadłem. Jednym słowem lektura obowiązkowa dla każdego, kto cokolwiek sprzedaje.

Wojciech Koziński, Inż. elektryyk - Firma Usługowa ELWOJT www.elwojt.com.pl
Ebook jest fanastycznym impulsem mobilizującym do działania, by osiągnąć miliony! Dzięki tej ksiązce dowiedziałem się naprawdę wiele! M. in. o tym, jak współpracować z redaktorami gazet, by otrzymać rozgłos i większą sprzedaż!

Wojciech Cywiński, 18 lat, student Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Zrozumiałem, jak agresywna może być reklama i jaki wpływ ma na potencjalnego odbiorcę. Pomysły szalone są najlepsze.

Tomasz Karpowicz, Przyszły milioner
Mimo iż wydawalo mi się, że wiem dość dużo o marketingu czytając zwykłe publikacje marketingowe, nauczyałam się cale mnóstwo nowych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, czytając właśnie tę absolutnie niezwykłą książkę!

Iwona Roszak, www.kleio.se
Co tu dużo pisać-fantastyczna! Otworzyła mi oczy na to, jak pisać wartościowe i przyciągające innych artykuły:)Po prostu bombowa!To mój podręcznik wiedzy nr1

Barbara Dudzicz, inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
CZYTAM TEGO EBOOKA 5 raz i podziwiam genialne rozwiązania J.V.To jest naprawdę niesamowity facet.Już w niedługim czasie zacznę wdrażać rozwiązania J.V i JESTEM TERAZ PEWNY zwiększonych zysków.

Piotr, Wolny strzelec
Jeśli ktoś jest takim fanatykiem internetu jak ja, koniecznie musi to przeczytać, naprawdę wciągająca lektura, gorąco polecam.

Bożena Kubera, 43 lata, prowadzi własną firmę
Jest to potężne narzędzie, niesamowite dzieło. Cenne wskazówki, jak odnieść sukces, jak się zmienić i jak stać się silnym.

Piotr, biznesmen
Zrozumiałem, że słowo marketing może oznaczać rzecz naprawdę wciągającą i ciekawą. Facet ma genialne pomysły! Książka inspiruje do działania. Podczas jej czytania pomysły same tworzą się w głowie.

Jakub Woźniak, Copywriter
Wspaniała książka genialnego człowieka!!! Joe Vitale to naprawdę niesamowity gość! Publikacja jest fantastyczna! Mnóstwo opisów, opinii innych fachowców, przykładów poprawnego stosowania zawartych w niej porad. A same rady dra Vitale, wydawałoby się zupełnie oczywiste, a jednak rzadko stosowane. Zdecydowanie POLECAM każdemu!

Maciej Powietrzyński, 18 lat, uczeń LO, www.seo-host.yoyo.pl
Ebook jest z całą pewnością zbiorem cennych rad wynikających z doświadczenia marketingowego praktyka - Joe Vitale. I to w jego treści jest najcenniejsze! Wszyscy wiemy, że teoretyczne rozważania z jakimi często się spotykamy niewiele mają wspólnego z zastosowaniem praktycznym. W 'Hipnotycznym Marketingu' mamy podaną receptę (przepis). Dla każdego może on owocować innymi korzyściami. Jednak z całą pewnością, po jego przeczytaniu zmienia się pryzmat, przez jaki postrzega się e-marketing - jego potencjał i korzyści. Polecam gorąco wszystkim, którym zależy na budowaniu siebie i swoich biznesów!

Robert Sajdak, ]33 lata, ekonomista
Książka, która zahipnotyzuje Ciebie tak, że nie pozwolisz jej czekać na czytanie. Gdy już zaczniesz czytać będziesz chciał wiedzieć więcej i doczytasz do końca. Pasjonująca lektura. Jedyny mankament to, że niektóre odniesienia do linków nie są aktualne. Natomiast wiedzę można spokojnie przystosować i wykorzystać do swoich potrzeb. Życzę wszystkim udanej lektury i jak najwięcej hipnotycznych pomysłów, które przyciągną wam idealnych klientów.

Agnieszka Włodarczyk, Tatea.pl wystrój wnętrza wyposażenie
Doskonała pozycja, po jej przestudiowany zrozumiałem dlaczego nazywa się to Natchniony Marketing . Merytoryczna i bezcenna lektura. Polecam zainwestowanie odrobinę czasu i pieniędzy w tą książkę.

Artur Sojka, Administrator oraz handlowiec - JoX.pl
Doskonała książka, a w zasadzie bardzo obszerny praktyczny poradnik. Wreszcie wiele rzeczy z marketingu zrozumiałem wprost i to bardzo praktycznie. Napisana żywym codziennym językiem, ale przedstawiająca bardzo skomplikowane mechanizmy marketingowe. Polecam.

Bartłomiej Woyke, informatyk 39 lat Poznań
Bardzo pomocna pozycja dla osób, które znudziły się pracą u chciwych, wyzyskujących pracodawców i pragną prowadzić swoją działalność, aby zmienić swój byt. Książka napisana naprawdę przejrzyście i zrozumiale. Każdy zrozumie prawie wszystkie linijki książki bez problemu, a to, w jakim stopniu wykorzysta informacje tam zawarte to już zależy od niego. Polecam tą pozycję, gdyż podsuwa wiele pomysłów na zwiększenie zainteresowania swoją osobą lub własnym interesem.

Maciej Zubilewicz, informatyk 39 lat Poznań
Podstawową korzyścią z tego ebooka było to, że nareszcie dowiedziałem się czym jest hipnotyczny marketing (wiele o nim słyszałem, ale nie wiedziałem co to jest) i nauczyłem się pisać teksty reklamujące towar, który mam zamiar sprzedać. Podstawową korzyścią z zakupu ebooka jest to, że nauczysz się czym jest hipnotyczny marketing i będziesz mógł tę wiedzę wykorzystać w praktyce - będziesz wiedział jak rozpropagować swój produkt, żeby ludzie chcieli go kupić

Jarosław Doliński, 47 lat
ILE I JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNĘŁAM DZIĘKI WIEDZY EBOOKA,,HIPNOTYCZNY MARKETING? POWIEM KRÓTKO - JESTEM ZAHIPNOTYZOWANA!!!!EBOOKA POWININNI PRZECZYTAĆ WSZYSCY! TO JEST JAK DOBRA POTRAWA. TRUDNO PRZEKAZAĆ SŁOWAMI, JAK SMAKUJE, MUSISZ JĄ SAM SPRÓBOWAĆ! NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ I POPROSISZ O DOKŁADKĘ!!!

INA LESZCZYŃSKA, 48 lat, handlowiec
Wspaniała książka w której znalazłem szereg efektywnych sprawdzonych i najbardziej użytecznych porad na temat sprzedaży, marketingu i internetu, z jakimi się dotychczas spotkałem i kiedykolwiek czytałem. Joe mówi również o tym, jak przygotować się umysłowo i hipnotycznie na sukces co ma kluczowe znaczenie w każdym przedsięwzięciu. Kiedy zacznie się czytać tę książkę, nie sposób jej odłożyć, dopóki się nie skończy. Można tu znaleźć pomysły, które można natychmiast wykorzystać.Ogromne wrażenie zrobiła na mnie tzw.trójkrokowa strategia, która pozwoli każdemu zostać panem swojego biznesu online. Strategia ta realizowana może być w trzech krokach: Krok pierwszy to stworzenie jakiegoś wydarzenia, które przyciągnie media na Twoją stronę internetową.Krok drugi, to mieć hipnotyczną stronę internetową. Co to jest hipnotyczna strona internetowa? Odpowiedż znajduje się w kilku następnych rozdziałach. Krok trzeci: Hipnotyczne e-maile. Co czyni tego e-maila hipnotycznym? Jaki jest sprawdzony sposób, aby zmusić ludzi od przeczytania Twojego e-maila?. Co powinieneś zrobić, by ludzie w ogóle otworzyli Twojego e-maila?. Tego się właśnie dowiedziałem w tej książce, i to naprawdę zrobiło na mnie niesamowite wrażenie jak przez używanie słów mocnych i eliminację słabych mogę szybko, prosto bardzo poprawić skuteczność swoich e-maili.

Jerzy Kawiak, 60-latek, projektant systemów informatycznych, zajmuję się MML.
Rewelacja! Dzięki tej książce, zobaczyłem jak wiele jest możliwości skutecznego działania i wyszukiwania nowych pomysłów na promowanie swojej firmy i swoich towarów. Polecam każdemu kto ma problem z promocją, sprzedażą, komu brak pomysłów. Tylko trochę odwagi.

Darisz Cichowski, 42 lata. Własna mała firma, handel i mała gastronomia
Nie udało mi się jeszcze osiągnąć jakichś wymiernych korzyści, ale wiele pomysłów zaczynam właśnie wdrażać i wtedy będę badał skuteczność. Wiele z tej wiedzy przekazywał już Piotr Majewski i będą miały ode swój wydźwięk w ofercie, którą tworzę, jednakże trzeba właściwie zaadoptować tę wiedzę do konkretnych zastosowań.

Tomasz Mokrzycki, 42 lata, zajmuje się doradztwem w sprawach produktów zdrowotnych firmy Akuna
Marketingiem interesuję się od dziecka. Można powiedzieć, że sam jestem jeszcze dzieckiem, ale poważnie podchodzę do tematu i staram się czytać wszystko co wpadnie mi do ręki. Ebook jest genialny i co najważniejsze DZIAŁA. Do mojego znajomego napisała już reporterka z Gazety Wyborczej, która powiedziała, że jest chętna na wywiad. Wszystko działa tak jak opisał Joe Vitale w swojej publikacji. Jestem także podekstytowany wszystkimi dodatkami i bonusami- są super! Joe zadbał o to, aby klient poczuł, że dostał coś warte więcej kwoty jaką zapłacił . Mogę powiedzieć: tak, OPŁACA się kupić HIPNOTYCZNY MARKETING.

Daniel Rydel, 15 lat, uczeń, iluzjonista, hipnotyzer
Zmieniłem się... zmieniłem się tak bardzo - pod wpływem tej książki, że aż boję się o tym napisać! Być może, już niedługo, usłyszycie o mnie :)

Antoni Tuzel, 33 lata. freelancer, reklama i marketing
Udało mi się stworzyć prostą, ale hipnotyczną stronę o której pisze Joe. W tej chwili jestem w trakcie tworzenia drugiego typu strony o ktorym pisze Joe - typowo informacyjnej. Obroty? Zwiekszyły się w ciągu ostatniego tygodnia o prawie 200%

Piotr Piekarzewski, Właściciel firmy www.zdam.net

Podobne poradniki

Domeny internetowe
19.90 zł
CzasNaE-Biznes
37.00 zł
Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski
27.00 zł
Programy partnerskie w praktyce
21.70 zł