Gut Impact

Gut Impact

Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?


Cena: 26.90 zł
Autor: J.D. Fuentes
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-169-6

Opinie

Naprawdę dobra książka - warto przeczytać by nabrać pewności siebie.

Krzysztof N, 27 lat
Dzięki temu ebookowi możesz poczuć się pewniejszym siebie. Jeżeli przestudiujesz uważnie zawarte w nim przykłady, niestraszna Ci będzie rozmowa z potencjalnym kontrahentem, szefem, podwładnym a nawet... interesującą Cię kobietą, bo wiesz, że zawsze osiągniesz zamierzony cel!!!

Grzegorz Wójcik, agent nieruchomości, 25 lat
Niesamowite! Nie zdawałem sobie zupełnie sprawy, że można w taki sposób dotrzeć do kogoś w rozmowie i jeszcze to spowoduje, że rozmówca z jej efektu będzie zadowolony!

Aleksander Ryska, agent ubezpieczeniowy, 44 lata
Książka ta pomaga nabrać pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Pokazuje jak umiejętnie zainteresować naszego rozmówcę wybranym tematem i ocenić czy nasz rozmówca słucha tego co mówimy. Jednak nic nie jest w życiu takie proste, więc i tutaj najważniejsza jest praktyka. Wykonywany przeze mnie zawód daje mi szerokie pole do działania.

Monika Fornal, asystentka zarządu, 33 lata
Ebook jest bardzo dobrze napisany. Wiadzę nabytą w ebooku zaczynam stosować w codziennej praktyce. Napewno go polecę swoim znajomym.

Marek Gil, asystentka zarządu, 33 lata
To jest to czego szukałem od lat!!

Marcin K., 23 lata, pracownik fizyczny
Książka jest wspaniała, świetnie się ją czyta jest zrozumiała, NIE ma zawiłych wypowiedzi oraz są podane przykłady stosowania nabytej wiedzy. Czytając tę książkę szczerze nie sądziłem w jej moc, podczas czytania nie próbowałem praktykować, dopiero po przeczytaniu to co czytasz słowa, wyrazy, zdania, one wryły sie w podświadomość stajesz sie bardziej przekonujący, kreatywny stajesz nad GłOWAMI innych. Trzymasz berło w dłoni i od ciebie zależy czy bedziesz dobrym władcą czy też złym! Oczywiście polecam przeczytać ją kilka razy - Lepszy EFEKT !

Marek, 19 lat, fascynuje mnie psychologia zwłaszcza wywieranie wpływu
Poszerzyłem swoją wiedzę na temat wpływu na zachowania i emocje innych ludzi.

Krzysztof Semi, 34 lata, właściciel firmy
Książka jest super, napisana w przystępny sposób poleciłabym ją każdemu, kto pracuje w handlu i nie tylko, wydaje mi się, że każdy powinien ją mieć u siebie. Wydaje mi się, że w mojej pracy przyda się na pewno!

Monika Groń, 30 lat, ekonomistka, pracuje w sprzedaży
Przeczytaj i stosuj, a efekty przyprawią Cię o zdumienie. Niezwykle wygodna platforma do rozmów na każdym szczeblu .

Włodzimierz Kapusta, Handlowiec, 47 lat
Nie daj się manipulować, lub chociaż sam zastosuj te techniki dla poprawienia swojej komunikacji.

Daniel Urbanowicz, Doradca finansowy
Naprawdę magiczne informacje - gorąco polecam !!!

Marcin, inżynier, 29 lat

Podobne poradniki

Potęga jednego e-maila
19.97 zł
Magia Perswazji
29.90 zł
Gut Impact
26.90 zł
Świadome zakupy
19.90 zł