Gra o życie

Gra o życie

Odkryj sekret motywacji i odnieś sukces w życiu. Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego, czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie..


Cena: 19.97 zł
Autor: Dariusz Skraskowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-178-8

Opinie

SUPER REWELACJA! W życiu przeczytałem naprawdę sporo książek o tematyce motywacyjnej. Jednak gra o życie to moim zdaniem najlepszy (choć dość prosty) sposób na automotywację i motywację innych. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy na codzień potrzebują motywacji dla siebie (czytaj: wszystkim! ;) ) oraz zajmują się pozytywnie rozumianą motywacją innych. Ogromne brawa dla autora. Warto dodać, że pozycja ta nie jest zlepkiem wielu innych publikacji (jak większość wydawanych w Polsce pozycji). To autorska, skuteczna metoda! Polecam!

Grzegorz Deja, Współtwórca Klubu Sukcesu BEST.PL; propagator przedsiębiorczości, idei przychodu pasywnego, dobrego stylu życia, tworzenia efektywnych biznesów. Przedsiębiorca z kilkunastoletnim stażem, inwestor. Przy okazji dyrektor region
Dzięki ebookowi Gra o życie poznałem wiele ciekawych informacji oraz metod rozpalania w sobie potężnej motywacji. Jest to wspaniała książka, polecam ją wszystkim!!! Niezależnie od wieku, ponieważ jest napisana bardzo prostym i zrozumiałym dla każdego językiem.

Tomasz Biedrzycki, mechanik samochodowy, 19 lat
Moim zdaniem, dobra książka motywacyjna. Przyjemnie się czytało i szybko. Bardzo spodobały mi się zbiory cytatów pod koniec każdego działu, które zwiększały moc wcześniej czytanych treści.

Grzegorz K., 19 lat
Książka ta pozwoliła mi zerknąć na życie z innej perspektywy. Nigdy nie myślałem o motywacji jako o czymś, co można samemu ćwiczyć.

Grzegorz Targosz, przedstawiciel handlowy
TO DZIAŁA!!! Miałam dość zbyt naiwnych książek, których autorzy najwyraźniej myślą, że czytelnik sam sobie dopowie brakujące szczegóły, a ich jedynym celem jest rozpalenie ich motywacji... na chwilę... i pozostawienie samych sobie. Ta książka jest inna. Krótka, konkretna, idealna na dobry start. Przedstawiona metoda jest na tyle prosta, że nie jest trudno zmusić się do jej zastosowania nawet w chwilach zwątpienia. Masz problem - siadasz na (dosłownie!) 15 minut, robisz tak i tak i... działasz. Jeśli też zniechęcają Cię książki wywracające do góry nogami całe Twoje dotychczasowe życie , zostawiające Cię z wielką chęcią do zmian, ale mętlikiem w głowie i brakiem pomysłów jak to zastosować, gorąco polecam tę pozycję. Mnie udało się na studiach nadrobić zaległości i z całkiem niezłymi wynikami być na bieżąco. Za to 6 punktów. Z wykrzyknikiem!

Weronika Łabaj, studentka biotechnologii, 19 lat
Bardzo pozytywny ebook - w dosłownym tego słowa znaczeniu. Uczy optymizmu i innego spojrzenia na nasze życie. Najważniejsze jest to, że warto zagrać w grę, którą proponuje autor - to działa... Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu...

Agnieszka Bartnik, nauczyciel, 33 lata
Uważam, że jest to bardzo dobra publikacja kształtująca osobowość człowieka. Dzięki zdobytej wiedzy z ebooka zdołałem osiągnąć większy spokuj wewnętrzny oraz pewność siebie. Polecam wszystkim zagubionym ludziom, materiał wyciągnie Cie z dołka.

Marcin Niemasik, 29lat, inżynier

Podobne poradniki

Sekrety prawa przyciągania
21.70 zł
E-biznes jako sposób na sukces
21.70 zł
Prawa sukcesu. Tom I i Tom II
21.90 zł
Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI
21.90 zł