GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

GPW II - Papiery wartościowe w praktyce

Giełda Papierów wartościowych - Odkryj akcje, papiery wartościowe i kontrakty terminowe futures. Zacznij na poważnie zarabiać na giełdzie!


Cena: 39.90 zł
Autor: Marcin Krzywda
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-267-9

Opinie

Ksiazka podoba mi sie, rozszerzyla moje wiadomosci z tej dziedziny.

dariusz mizgier, Prowadze firme budowlana, zamierzam zajac sie inwestowaniem.
To już druga książka z tej seri przeczytana przeze mnie. Wprowadza wiele nowych pojęć a także bardzo skrupulatnie i zrozumiale wyjaśnia wszystkie zagadnienia.

Jarosław Łąka, Z zawodu jestem informatykiem lecz pracuję jako stolarz za granicą.
Polecam wszystkim tę pozycję. Zarówno znawcom tematu pozwoli ugruntować wiedzę jak i laikom zapoznać się z prawami giełdy. Obowiązkowa lektura dla tych, którzy pragną w końcu zarabiać przy minimalnym ryzyku. Polecam i zachęcam do lektury!!!

Maciej Gładysz, student ekonomii, 25 lat
Kontynuacja poprzedniej GPW II, poruszono kilka nowych spraw

rrush, lat 28
Ebook ten w sposób wyjątkowo przystępny wyjaśnia zasady funkcjonowania zarówno najprostszych, jak i tych bardziej zaawansowanych instrumentów finansowych. Autor osiągnął idealny kompromis między szczegółowością, a zarazem swobodą i prostotą w prezentowaniu zagadnień, co dla mnie jest szczególnie ważne. Z niecierpliwością wypatruję następnych publikacji z tej serii!

Hubert Grzeliński, projektant ogrodów. 31 lat
Książka super! Gorąco polecam - zwłaszcza w okresie korekty na giełdzie. Dla przeciętnego człowieka w 100% zrozumiała, że aż chce się czytać.

Michał Skrzypczak, zarządca nieruchomości, 45 lat
Książka bardzo praktyczna! Idealna dla początkujących, którzy chcą się dowiedzieć o co tak naprawdę chodzi na giełdzie i o zarabianiu na niej, i pokazuje w praktyczny sposób jak to robić! Polecam!!!

Damian Pietroszek, zarządca nieruchomości, 45 lat
Bardzo fachowo, rzetelnie i co najważniejsze przystępnie wyjaśnione zagadnienia związane z akcjami i kontraktami terminowymi futures.

Krzysztof Wojtas, 24 lata
Jestem młodym stażem, inwestorem zatem wiedza zawarta w ebook-u dała mi dużo w ugruntowaniu dotychczasowych wiadomości nt działania i poruszania się na GPW. Polecam ją nie tylko młodym inwestorom lecz również osobom zainteresowanym zarabianiem na giełdzie.

Jerzy Jordan, prowadzę własną działalność gospodarczą
Dzięki wiedzy z ebooka Marcina Krzywdy GPW - Papiery wartościowe w praktyce uzyskałem istotną korzyść - NIE zainwestowałem POCHOPNIE!!! Masz zamiar inwestować na giełdzie - PRZECZYTAJ KONIECZNIE. Już zainwestowałeś - przeczytaj tym bardziej, a najlepiej naucz się NA PAMIĘĆ.

Józef Młot, 63 lata, inżynier mechanik - konstruktor
Znakomita książka bez żadnego mącenia i niedopowiedzeń. Świetnie dobrane, autentyczne przykłady wyjaśniające w praktyce omawiany temat. Gorąco polecam.

Arkadiusz Kazimierski, 33 lata, wyzsze,chemik
Pierwsza część, zgodnie z zamierzeniem autora, rozbudziła we mnie zainteresowanie grą na GPW. Druga natomiast, rozpaliła pragnienie przejścia od słów (w tym wypadku czytanych) do czynów ... :)

Rafał Kosiński, 28 lat, programista
To fantastyczna, przystępnie napisana pozycja, umożliwiająca poznanie zarówno technik jak też strategii inwestowania. Dzięki tej książce odważniej podejmuję decyzje inwestycyjne. Z Waszymi podręcznikami gram na giełdzie od 4 miesięcy z sukcesem. Cieszę się że Was odnalazłam.

Ewa Cłapa, 44 lata, inżynier, Prezes Fundacji
Pozycja świetnie uzupełniająca pierwszą część o GPW, wiele praktycznych informacji, niecierpliwie oczekuję 3 części!

Robert Jastrzębski, informatyk, 26 lat
Dobra książka! Kontynuuje pierwszą część, co sprawia, iż świat GPW staje się coraz bardziej czytelniejszy dla potencjalnych inwestorów. Polecam!

Daniel Janik, student, 22 lata
Cóż mogę powiedzieć - b.dobry ebook

Michał Bolmiński, z-ca prezesa firmy handlowej

Podobne poradniki

GPW III - Analiza techniczna w praktyce
39.90 zł
Praktyczny poradnik dla początkujących inwestorów
27.67 zł
Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej
39.90 zł
Ceny akcji
27.90 zł