GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione po ludzku i zrozumiale dla każdego, kogo kusi Giełda Papierów Wartościowych.


Cena: 27.90 zł
Autor: Marcin Krzywda
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-233-4

Opinie

Bardzo przystępnie napisana, osoba która nie miała nigdy do czynienia z GPW odnajdzie w niej odpowiedzi na wszystkie pytania. Lektura bardzo przydatna dla początkujących!!! Serdecznie Polecam zainteresowanym tematem GPW.

Mariusz, pracuję za granicą
Publikacja jest bardzo przydatna. Napisana bardzo fajnym i zrozumiałym językiem, nawet dla osoby, która nie ma doczynienia z ekonomią. Polecam, warto ją zakupić:)

Kinga, studentka ekonomii
Interesujaca pozycja, tlumaczaca podstawy inwestowania na Geldzie Papierow Wartosciowych.Polecam.

Pawel Pec, studentka ekonomii
Bardzo przystępnie napisana, osoba która nie miała nigdy do czynienia z GPW odnajdzie w niej odpowiedzi na wszystkie pytania. Książka jest dobrym wstępem do wyższych poziomów zagadnień GPW.

Zdzisław Szwarczyński, Doradca techniczny branży elektrotechnicznej Nn
Ksiazka jasna, latwa do czytania, odpowiada na szereg kwestii ktore beda mi potrzebne w przyszlosci.

dariusz mizgier, Prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza (budownictwo).
Książka napisana prostym językiem, idealna dla początkujących, którzy mają znikome pojęcie o GPW.

Krzysztof, student, elektryk
Bardzo dobra książka polecam, w końcu wiem wszystko o limitach ;)

Kamil Treściński, Przyszły inwestor
Książka bardzo interesująca, zwięźle i przystępnie opisana giełda papierów wartościowych dla zwykłego czytelnika. Zawiera wiele ciekawych pojęć i zachęca do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

Jarosław Łąka, Z zawodu jestem informatykiem ale pracuję jako operator maszyn stolarskich za granicą, w czasie wolnym uczę się podstaw inwestowania na giełdzie papierów wartościowych.
Dla tych którzy nie znają się na giełdzie - pozycja właściwa do zrobienia tego pierwszego kroku. Dla tych którzy mają pojęcie o GPW, książka zbyt ogólnikowa, jednak jak wiadomo, od niuansów technicznych są specjalistyczne książki.

Konrad Gurdak, Manager w firmie reklamowej
Publikacja, napisana przystępnym językiem dla każdego. Zawiera dużo informacji dla osób bez jakiejkolwiek wiedzy na temat GPW, opisuje różne możliwości interpretowania życia giełdy. Lektura bardzo przydatna!!! Serdecznie Polecam zainteresowanym tematem GPW.

Łukasz Aniszewski, Jestem osobą młodą, szukającą możliwości zarobku innych niż tradycyjne, od niedawna zainteresowała mnie GPW.
Bardzo dobra i ludzkim językiem napisana książka omawiająca podstawowe aspekty giełdy.Znawcom tematu pozwoli ugruntować wiedzę zaś laikom rozpocząć naukę.Zawiera wiele trafnych uwag i przestróg dla przyszłych inwestorów.Obowiązkowa pozycja każdego giełdowicza !!!

Maciej Gładysz, Maciej lat 25, student
Ebook przedstawia ogólnie podstawowe zagadnienia związane z giełdą. Pozwala w ten sposób abyśmy sami ocenili naszą zdolności do gry na giełdzie, a jeżeli już się zdecydujemy to będziemy już wiedzieli z jakiej tematyki musimy poszerzyć naszą wiedzę, aby pewniej grać na giełdzie. W publikacji jest poruszona sprawa emocji, a panowanie na nimi to, według mnie, około 70% sukcesu. Książkę polecam osobom, które myślą o grze na giełdzie, ale nie mają jeszcze żadnej wiedzy na jej temat.

Jacek Rzeźnicki, student informatyki
W przystępny sposób podana wiedza o GPW.Zachęca do rozpoczęcia przygody z inwestowaniem własnego kapitału.

Sławek, elektronik
Bardzo przystępna i czytelna książka. Mogę tu jeszcze dodać, iż będą nią głównie zachwycone osoby których przygoda z giełdą dopiero się zaczyna, co nie znaczy że i tym którzy w nią już grają się ona nie przyda. Na pewno inwestycja poniesiona w tą książkę ZWRÓCI SIĘ Z DUŻĄ NAWIĄZKĄ to mogę zagwarantować, oczywiście jeśli ktoś poważnie podejdzie do tematu GPW.

Paweł Salamucha, 22 lata, student
Dzięki tej publikacji Świat dotąd mi niedostępny stał się całkiem przystępny i zachęcajacy do działania:) Polecam wszystkim laikom, którzy podobnie jak ja chcą stawiać pierwsze kroki na giełdzie papierów wartościowych.

Norbert Bembenek, 18 lat, uczeń szkoły średniej
Wg mnie jest to bardzo przydatna lektura szczególnie dla początkujących na giełdzie. Ebook napisany w bardzo przystępny sposób, nie przytłacza fachowym nazewnictwem, wyjaśnia wszystko krok za krokiem.

Michał Batorowicz, 27 lat, właściciel przedsiębiorstwa IT, prowadzę bloga http: esencjazycia.blogspot.com
Lektura w bardzo łagodny i przyjazny sposób wprowadza w świat podstawowych zagadnień i zasad rządzących GPW. Napisana z lekkością, która towarzyszy podczas czytania kolejnych stron bez uczucia znudzenia. Serdecznie polecam ją wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę z giełdą.

Piotr, 32, inżynier
Jest to fajna książka na początek. Trochę jak przedsmak przygody na GPW. Opisuje najważniejsze terminy wprowadza lub porządkuje znane zagadnienia. Warto przeczytać.

Justyna Gątkowska, 29 lat, ekonomista
Dla początkujących inwestorów giełdowych bardzo dobra publikacja,która dostarcza bardzo wiele cennych wskazówek.Wiem co pisze bo Mi sie już wróciło z nawiązką

Jacek Gądor, Mam 27 lat,mam własną firmę remontowo-budowlanej
Takiej książki właśnie szukałem, polecam, jak również drógą część GPW II.

Mariusz Nowakowski, student, 21 lat
Książka napisana prostym, dostępnym językiem, nawet dla laików.Pozwala poznać ogólną terminologię funkcjonującą na giełdzie oraz podstawy jej działania. Godna polecenia początkującym graczom.

Iwona Januszewska-Horyd, wiek-53 lata , główny księgowy,przedsiębiorstwo państwowe.
Jak na początek to odpowiednia książka do rozjaśnienia i zaciekawienia sie giełdą papierów wartościowych.Niedługo zamówie drugą część tej książki.Pozdrawiam

Marcin Sadło, Na razie pracownik fizyczny kończący studia,mam nadzieje że niedługo sie to zmieni i cos wygram an giełdzie.marcin23
Bardzo dobry poradnik na sam początek przygody z giełdą. Wyjaśnia podstawowe pojęcia i zasady, dzięki czemu początkujący inwestor nie będzie czuł się zagubiony.

Elżbieta Bogucka, uczennica
Zawsze chciałem zacząć grać na giełdzie ale brakowało mi konkretnej wiedzy. Nawet próbując grać wirtualnie nie zawsze odnosiłem zyski nawet podczas obecnej hossy, teraz jest inaczej !

Robert Długokęcki, student informatyki - 22 lata
bardzo przydatna wiedza dzieki ktorej mozna wkoncu zrozumiec GPW ...:)

Wiktor Dlugosz, 19 lat, student POU , http: pozytywna-rzeczywistosc.blogspot.com 2007 09 zmiana-postrzegania-swiata.html
Ciekawa publikacja,napisana przystępnym jeżykiem skierowanym do początkujących na giełdzie.

Tomasz, Czytelnik Złotych Myśli
Jest przydatny dla początkujących

Jerzy Gręda, wiek 55 lat,8 lat zajmuję się doradztwem ubezpieczeniowo-finansowym w Commercial Union Polska
Pozycja ciekawa warto kupić

krzysztof K, przedsiębiorca www.pakpoland.pl
Może nie wnosi wiele wiedzy dla przeciętnego inwestora na GPW, ale za to pozwala przemyśleć pewne sprawy i dobrze się bawić. Przyjemna książka. Polecam

Marek Wiśniewski, Wiek 31, Inżynier energetyk
kupując a książke a raczej poradnik mogłem poszerzyć swoja wiedze w sposób bardzo dostepny . Polecam tę ksiazke wszystkim którzy w łatwy sposób chcą zaczerpnąć wiedzy na temat jkak działa rynek finansowy a także jak bezpiecznie lokowac swoje pieniadze. Polecam go bardzo serdecznie . chciałbym podziekowac złotym mysla za to że w tak przystępny i szybki sposób mogłem otrzymac te wspaniała ksiązke . Dzieki wielkie

ADRIAN LENDER, technik ekonomista z elblaga zainteresowania :rynek finasowy , produkty bankowoścsi elektronicznej
Pozyskanie podstawowych wiadomości pozwalających na debiut na GPW.

Patryk Feliczek, 22,student - Akademia Ekonomiczna: Towaroznawstwo, oraz Zarządzanie
Dokładnie takiej publikacji potrzebowałem! Autor w sposób niezwykle prosty wyjaśnia wszystko, co musi wiedzieć każdy stawiający pierwsze kroki na parkiecie. Unika epatowania skomplikowanymi wzorami i akademickimi teoriami. Chwała za to! Podtytuł mówi prawdę: to pierwsza w moim ręku publikacja o rynku kapitałowym napisana prawdziwie po ludzku .

Hubert Grzeliński, projektant ogrodów, 31 lat
Ebook okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Wreszcie zaczynam rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Moim zdaniem jest solidnym punktem wyjścia dla osób, które chcą zarabiać na giełdzie.

Krystyna Koziarska, grafik, własna firma
Jeśli ktoś myśli poważnie o inwestowaniu na GPW to zdecydowanie zachęcam do przeczytania tej książki. Posiada bardzo dużo informacji o tym w co można inwestować w zależności od posiadanych środków oraz bezpieczeństwa, jak również od czego zacząć i czym się kierować.

krzysztof nowak, technik, pracownik budowlany; 25 lat
Publikacja w sposób bardzo zrozumiały i przystępny pozwala nowicjuszom, ale także już nieco zaawansowanym graczom giełdowym, zgłębić podstawy i zasady gry na rynku GPW. Zapoznaje ona z funkcjonującymi już terminami giełdowymi, ich znaczeniem i możliwością ich zastosowania, co w efekcie przynosi całkiem przyzwoity zysk finansowy. Cena ebooka jest naprawdę warta zawartości informacji jakie ta książka posiada. Ja jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

Wenanty Piekarski, emeryt
Nareszcie pozycja napisana prostym i zrozumiałym językiem. Po przeczytaniu zacząłem przygodę z GPW i to z niezłym powodzeniem. Każdy początkujący inwestor powinien się z tą pozycją zapoznać.

Sławomir Trus, nauczyciel, 31 lat
Ebook bardzo mi sie spodobał. W prostych słowach wytłumaczone jest to, co profesor próbował wytłumaczyć nam na wykładach przez cały semestr.

Łukas Michalak, student Ekonomii, 22 lata
Wreszcie zrozumiałam na czym giełda w ogóle polega, jak zacząć grać na giełdzie i na co zwracać uwagę. Polecam wszystkim, którzy poważnie myślą o graniu na giełdzie.

Izabela Misztal, studentka prawa
Ogromnie żałuje, że nie mogłam przeczytać tej książki 6 lat temu... Daje ona tak wielka wiedzę, jednocześnie w tak przystępny i zrozumiały sposób, że nie sposób nie nauczyć się inwestowania! Polecam, polecam, polecam!!!!

Anna Rutkiewicz, recepcjonistka w hotelu we Wloszech, 27 lat
Wszystko co jest związane z giełdą papierów wartościowych można doskonale się zapoznać czytając tę publikację. Jest tutaj wyjaśnione bardzo zrozumiale z jakimi procedurami mamy do czynienia w zakresie funkcjonowania giełdy papierów wartościowych. Każdy kto chce się poruszać w tym temacie powinien zapoznać się z tą publikacją.

Jan Wyskida, ocenia projekty inwestycyjne, wylicza efekty ekologiczne z zakresu inwestycji ekologicznych
Giełdą interesuję się od niedawna, jednak mam już pewne doświadczenie jak i wiedzę na jej temat. Ten ebook pozwolił mi na poukładanie oraz wyjaśnienie niektórych zagadnień, z którymi spotkałem się do tej pory. Polecam każdemu.

Grzegorz Pyłko, inżyniera, 25 lat
Korzyści? Wiedza :)

rrush, lat 28
Ebook napisany przystępnym językiem. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja o giełdzie tylko dużo słyszeli, a nie mieli pojęcia jak na prawdę funkcjonuje.

Sara Błońska, studentka filologii germańskiej, 22 lata
Książka otworzyła mi oczy. Gdybym jej nie przeczytał to pewnie bym stracił sporą sumkę, gdyż zakupiona przeze mnie spółka strasznie niespodziewanie spadła, a ja w panice chciałem się wycofać. I na tym moja przygoda z GPW pewnie by sią zakończyła, ale ja byłem cierpliwy i zacząłem analizować. I proszę na dzień dzisiejszy nie dość, że odrobiłem straty to jeszcze jestem do przodu. Nikomu nie radzę zabawy w giełdę (tak jak ja), przed przeczytaniem tej książki. Na prawdę pomogła mi zrozumieć pewne zachowania giełdowe, no i czuję się pewniej. Nauczyłem się przede wszystkim pokory i tego żeby się nie załamywać z powodu straty lecz kombinować, analizować i spekulować. Książka napisana zrozumiałym językiem. Lekko i szybciutko się czyta.

Piotr Sieczkowski, mgr. inż., absolwent Politechniki Radomskiej; 30 lat
Ta książka to dobry i rzetelny początek przygody z GPW. Zawiera elementarne wiadomości pomocne dla ludzi rozpoczynających inwestowanie jak i dla tych, którzy bawią się już w to trochę czasu. Jeśli ktoś nie wie jak zacząć, to warto przestudiować tą lekturę, lub ewentualnie dla zwykłego poszerzenia wiedzy.

Sebastian, student, 23 lata
W końcu zaczynam skutecznie grać na giełdzie. Znam jej dobre i złe strony. Dzięki temu ebookowi mogę swobodnie poruszać się w świecie giełdy papierów wartościowych!!!

Paweł Baczyk, student, 23 lata
Jestem początkującym inwestorem na giełdzie. Żałuję bardzo, że nie miałam dostępu do tej publikacji - jest rewelacyjna dla takich laików jak ja. Mam nadzieje, że teraz juz pójdzie z górki i zacznę zarabiać. Polecam wszystkim początkującym inwestorom.

Bogdana Krawczyk, emerytka
Książka napisana prostym językiem. Interesuje się już trochę giełdą i żałuję, że nie miałem takiej książki wcześniej. Problemy, na rozwiązanie których poświęcałem kiedyś dużo czasu są tu wytłumaczone w bardzo prosty sposób. Polecam wszystkim początkującym i nie tylko.

Marek Teneta, student medycyny, 26 lat
Dzięki książce poznałem rynki finansowe oraz ryzyko związane z inwestycjami na GPW. Książka dobrze napisana, w prosty sposób. Polecam wszystkim, którzy mają zamiar inwestować na giełdzie.

Michał Zaręba, student ekonomii, własna działalność gospodarczą, 25 lat
Odkąd w kraju ruszyła giełda chodziło mi po głowie zajęcie się tym tematem. Niestety literatura, na jaką trafiałem, związana z tematem GPW, była tak niestrawna, że aż odrzucała. Z pewnym niepokojem kupiłem ebooka Giełda Papierów Wartościowych w praktyce . I nie zawiodłem się. Prosto, zrozumiale i na temat. Jestem pewny, że w części drugiej znajdę rozwinięcie wiedzy z części pierwszej i dużo nowych informacji. Polecam każdemu, kto chce poznać podstawy GPW po wyjaśnione po ludzku .

Marek Rusak, infotronik (informatyk + elektronik), 41 lat
Od dłuższego czasu interesuję się rynkiem kapitałowym. Przeczytałem wiele publikacji, opracowań, skryptów dotyczących inwestycji na GPW. Jednak książka, której właśnie wystawiam opinię jest.... inna. Przede wszystkim na gratulacje zasługuje język - prosty, po prostu ludzki. I to jest wg mnie sukces tej książki. Polecam ją tym wszystkim, którzy uważają, że GPW to niedostępna gałąź, trudna do zrozumienia. Ta książka pozwoli uruchomić własny kapitał na warszawskim parkiecie każdemu, kto chce, ale się jeszcze boi.

Daniel Janik, student prawa, 22 lata
Uważam, że to rewelacyjny materiał. Często gdy zagłębiam się w tajniki giełdy, nie rozumiejąc co do mnie mówi dom maklerski, sięgam po tę pozycję i wszystko jest już jasne. Na prawdę polecam!!!

Krzysztof, doradca zawodowy
Jeden z najlepszych ebooków jakie czytałem - prosty, zwięzły język, dobre podstawy teoretyczne i wiele praktycznych wskazówek na temat inwestowania na giełdzie. Na pewno lektura daje dobry wstęp do tematu inwestowania, pobudza do działania ale i ostrzega przed pułapkami.

Grzegorz Ławniczek, informatyk, 37 lat
Dzięki tej książce zdecydowałem się otworzyć rachunek maklerski i rozpocząć inwestowanie. Ta publikacja pokazuje, że giełda jest dla ludzi i nie należy się jej bać!

Robert Jastrzębski, informatyk, 26 lat
Dzięki wiedzy pochodzącej z ebooka uzyskałam wiele naprawdę cennych dla mnie informacji, których nie znalazłam na żadnej ze stron internetowych. A mianowicie dowiedziałam się jak funkcjonuje Giełda Papierów Wartościowych, w jakie instrumenty finansowe warto zainwestować oraz co najważniejsze jak to zrobić. Niestety wcześniej nie posiadałam wiedzy na temat inwestycji, a ta książka pomogła mi w jej uzyskaniu, gdyż jak mówi sam tytuł jest wyjaśniona po ludzku, czyli w swobodnym i przystępnym języku. Także bardzo serdecznie polecam wszystkim tym, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę.

Monika Lezner, 21 lat, studentka II roku na kierunku Zarządzanie i Marketing
Tę pozycję powien mieć każdy kto zaczyna inwestować na GPW! Serdecznie Polecam!

Wojciech Laskowski, 25 lat, Grupa Lotos
Książka świetnie opisuje zasady gry na giełdzie i rozbudza do dalszego poszerzania wiedzy w tej dziedzinie. Serdecznie polecam

Łukasz, 23 lata
Bardzo dobra książka dla bardzo początkujących :) Napisana bardzo przystępnie. Nie trzeba posiadać wiedzy ekonomicznej, zeby zrozumieć pewne mechanizmy giełdowe. Ta książka to dobrze zainwestowane pierwsze parę złotych :) Polecam ! Aha - nie czytajcie jej na wyrywki - proponuję przeczytać od deski do deski .

Piotr Janus, 30 lat, barman
Polecam tę pozycję wszystkim osobom, które chcą spróbować swoich sił na giełdzie, ale nie wiedzą od czego zacząć. Autor, w sposób zrozumiały dla każdego opisuje podstawowe pojęcia giełdowe oraz zasady gry na giełdzie. Lektura książki, przekona Cię do wykonania pierwszego kroku w kierunku giełdy i zarobienia na niej pieniędzy!

Łukasz Bies, 29 lat, prawnik
Nie wiedziałem nic, ale po przeczytaniu wiem już bardzo dużo. Reszta myślę, że wyjdzie w praktyce. Naprawdę polecam!

Łukasz Rakus, 22 lata, technik-elektronik
Dzięki tej książce można poznać wszystko o inwestowaniu na giełdzie. Bardzo polecam wszystkim początkującym.

Bartek, 20 lat, uczeń technikum
Podręcznik jest napisany w sposób bardzo dostępny. Trudne i - z mojej perspektywy ekonomicznego laika - mętne pojęcia zostały przedstawione tak, że mogłam bez problemu zrozumieć jak działa giełda i czym jest inwestowanie. Podręcznik zaintrygował mnie - myslę o inwestowaniu. I jeszcze jedna zaleta - autor nie uprawia w nim amwayowszczyzny ani nie stara się zarazić czytelnika natrętnym hurraoptymizmem . Jest rzeczowy i łatwo się go czyta.

Dorota Ziółkowska, psycholog
Jest to moja pierwsza książka na temat GPW i jedno jest pewne, że będę chciał zacząć inwestować i pogłębiać dalej swoją wiedzę.

Jan Różycki, 26 lat, jestem złotnikiem i mam swoją pracownie złotniczą
E-book stanowi doskonałe wprowadzenie w świat inwestycji kapitałowych. Brakowało dotychczas takiej pozycji na rynku wydawniczym, która w przystępny sposób opisuje mechanizmy funkcjonowania giełdy oraz podaje jasne i klarowne definicje poszczególnych instrumentów finansowych.

Ireneusz Woźniak, stanowisko kierownicze w finansach publicznych
Naprawde po ludzku napisana książka ...Wszystko zrozumiale wytłumaczone krok po kroku. Polecam!!

Łukasz Grabski, 25 lat, student ekonomii na UMCS
Książka napisana w baaardzo przyjazny sposób, wprowadzająca w świat GPW. Proste definicje, ciekawe przykłady. Polecam na dobry początek przygody z giełdą.

Marcin Grzesiak, 27 lat
Ebook bardzo dobrze wyjaśnia podstawy inwestowania na GPW. Nie mówię, że przeczytając tę książkę jest się odrazu ekspertem ale tak jak autor sam wspomniał, chce jedynie zachęcić do dalszej pracy z GPW. Polecam wszystkim początkującym !!

Filip Róża, Mam 17 lat , uczę się w LO
Nareszcie udało mi się zrozumieć giełdę i jej tajniki. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat giełdy i rozpocząć na niej inwestowanie.

Monika Groń, 30 lat, ekonomistka, pracuje w dziale sprzedaży w firmie zajmującej się nieruchomościami
Mogę się tylko uśmiechnąć i pochwalić autora za świetną robotę! Więcej takich ebooków!

Karolina Makocka, 19 lat
Świetna książka dla początkujących. Prosty i zrozumiały język pozwala na przyswojenie sobie podstaw inwestowania na giełdzie. Motywująca i zachęcająca do dalszego zgłębiania tematu.

Daniel Buzderewicz, 31 lat, urzędnik
Dzięki tym informacjom zawartym w ebooku zrozumiałem wiele pojęć nie zrozumiałych dla mnie wcześniej. Rzeczywiście jest tam opis w bardzo prostym i zrozumiałym dla każdego języku. Polecam.

Marcin Osinski, 24 lata, z zawodu technik rolnik, prowadzę własną działalność gospodarczą
Po przeczytaniu tego e-booka stwierdziłem, że gra na giełdzie nie jest aż tak trudna, więc zacznę grać. Mam nadzieję, że okaże się, że zarobię, a nie stracę pieniążki ;)

Tomasz Sikorski, 32 lata, student, pr.publiczny
Książka napisana w przejrzysty i przystepny sposób. Ułatwiający zrozumienie czym jest Giełda i jakie są jej opcje

Paweł Janus, Mam 31 lat. Moją pasją jest historia
Ta publikacja pomogła wydostać się, z dołka finansowego w ciągu zaledwie tygodnia!

Maciek, 21 lat, student
Doskonała publikacja dla osób, które chcą poznać podstawowe informacje o GPW. Dzięki przystępnemu językowi, zwięzłej treści pozwala zgłębić czytelnikowi najważnieższe infomacje o GPW. W odróżnieniu od innych książek, opasłych tomów fachowej literatury nie zanudza treścią, motywuje zaś do dalszego zajmowania się tym tematem.

Robert Władzikowski, 35 lat, urzędnik państwowy
Czytając tę książeczkę w końcu zrozumiałem. Wystarczyło 2 godziny a ja zrozumiałem jak działa giełda i jakimi zasadami się kieruje. Zdecydowanie polecam tę pozycję wszystkim, którzy chcą coś podziałać, ale nie wiedzą jakimi zasadami rządzi się giełda.

Dawid Sommer, 22 lata, pracuję jako elektronik w prywatnym przedsiębiorstwie
Bardzo dobra książka dla osób stawiających pierwsze kroki w tym biznesie. Napisana przystępnym językiem. Gorąco polecam!!!

Sławek., 29 lat. Przedstawiciel Handlowy.
Zalety GPW w praktyce to przede wszystkim zrozumiały jezyk i opisane polskie realia giełdowe. Ponieważ jestem całkowicie początkujący to takich wiadomości potrzebowałem i zdecydowanie w tej ksiażce znalazłem. Wada tylko jedna: czuję niedosyt, bo książka nie jest długa. W kazdym razie czekam na kolejną: analiza techniczna.

Dominik P., przyszły inwestor :)
Dzięki tej książce a w szczególności językowi w jaki została napisana GPW jest już dla mnie bardziej zrozumiała i tym samym stanę się w najbliższym czasie jednym z jej ogniw, a mianowicie Inwestorem. Polecam tę książkę każdemu kto próbuje zrozumieć GPW.

Ireneusz Rymarczyk, 31 lat, specjalista ds. zakupów
Bardzo praktyczny poradnik dla początkujących. Dużym atutem jest bardzo przejrzysty układ książki i klarowny język.

Przemysław Barański, Student
Od zawsze interesowała mnie GPW ale nigdzie nie mogłem znaleść książki która by mi przedstawiła informacje dotyczące jej aż wreszcie znalazłem w Złotych Mślach. Jeśli kogoś zainteresuje GPW to polecam tę książkę jako zapoznanie się z podstawowymi zasadami jej funkcjonowania.

Mateusz Jakubowski, 20 lat
Dzięki tej książce dowiedziałem się wielu rzeczy o tym oczym nie miałem wcześniej pojęcia - czyli o GPW. Jest to temat, który bardzo mnie ostatnio pochłania. Jestem bardzo zainteresowany inwestowaniem na giełdzie i chciałbym móc kiedyś się z tego utrzymywać, choć oczywiście wiem, że może być to bardzo trudne.

Marcin Sadowski, 25 lat, student AGH
Dzięki tej książce giełda stała się dużo jaśniejsza

Zbigniew Piątek, astronauta
Przystępna treść wyjaśniająca krok po kroku temat giełdy i jej instrumentów. Lektura dla zainteresowanych tematyką inwestowania. Polecam tym, którzy chcą być wolni finansowo!

pat, informatyk, 24 lata
Grałam wcześniej i miałam już jakiś zarys giełdy. Dzięki temu ebookowi poznałam wiele ciekawostek, o których nie miałam pojęcia. Teraz już tylko liczę ile na tym ebooku zarobiłam.

Eliza Wencelis, nauczyciel angielskiego, 28 lat
Giełda papierów wartościowych stała się dla mnie bardziej zrozumiała!

Sławek S, 39 lat
Dowiedziałem się, że giełda jest dla ludzi! I można próbować swoich sił w wirtualnej grze! Świetna książka! Z niecierpliwością czekam na drugą część o analizie technicznej.

Dominik Gużda, informatyk
Naprawdę dobry ebook, napisany przyjaznym dla czytelnika językiem, interesująco podane podstawowe informacje o zasadach inwestowania jak i przedstawione są podstawy gry na giełdzie (...) przyzwoicie i inspirująco do dalszej edukacji napisane.

Kazimierz Korpowski, 49 lat, stanowisko kierownicze w przedsiębiorstwie produkcyjnym
Jest to moja pierwsza książka o tematyce GPW. Dla mnie rewelacja, jest napisana przystępnym językiem, nie jest zbitkiem teoretycznych sloganów ekonomicznych - rewelacja POLECAM!

Łukasz Przybysz, 27 lat, inżynier
Książka napisana bardzo przystępnie, wyjaśnia od podstaw funkcjonowanie giełdy, podaje wiele cennych wskazówek zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych graczy giełdowych. (...)

Andrzej Kolanus, 50 lat

Podobne poradniki

Negocjacje z bankiem i developerem
19.70 zł
Produkty strukturyzowane w praktyce
37.90 zł
GPW II - Papiery wartościowe w praktyce
39.90 zł
Inwestowanie pieniędzy w praktyce
26.90 zł