Gotowanie jest proste

Gotowanie jest proste

Gotowanie to umiejętność, która może posiąść każdy. Zobacz jak nauczyć się gotować szybko, prosto i niezwykle smacznie. Poznaj przepisy na dania, które zawsze się udają i wybornie smakują!


Cena: 14.90 zł
Autor: Grzegorz Ostrowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-080-8

Opinie

W moim rodzinnym domu mama wspaniale gotowała, a ja od wczesnego dzieciństwa lubiłem zgłębiać tajniki powstawania tych wspaniałości. Książka jest doskonałą pomocą dla tych, co mają przysłowiowe dwie lewe ręce do wszelkich działań związanych z przygotowaniem różnych wspaniałości do jedzenia. Autor w sposób łopatologiczny prowadzi krok po kroku przez tajniki wiedzy kulinarnej i nawet zupełne beztalencie może przygotować wspaniałe dania dla siebie i bliskich. Może lepsze byłyby ilustracje kolorowe jak w wersji elektronicznej, bo wzrokiem też się je , ale jak sądzę cena musiałaby znacznie wzrosnąć, a chodzi przecież o większą dostępność nawet dla tych, którzy wolą przeznaczyć więcej na potrawy niż na podręcznik. W sumie, bardzo dobry pomysł, gratulacje dla autora i wydawcy.

Jerzy Kąkol, Lekarz
Kupiłem tego ebooka z myślą o żonie. Pomyślałem czy się ucieszy, czy będzie mi wygadywać, że bez tej książki także umie gotować. Wybór był trafny! Ucieszyła się i od razu zaczęła przeglądać przepisy, i mówić co, kiedy będzie na obiad. Dodać tylko mogę, że potrawy są świetne - po prostu niebo w gębie, a do tego ceny produktów spadają do minimum. Dziekuję za tak wspaniałą publikacje i polecam ją innym osobą, którym nie zależy tylko na jedzenie, ale także na wspaniałym smaku!

Krystian Lomnic, kierownik sklepu
Przepisy na każdą okazje, a poza tym proste i szybkie dania. Te wypróbowane przeze mnie były pyszne i bardzo ładnie prezentowały się na stole. Bardzo, bardzo polecam. Zawartość książki na pewno jest wyższa niż cena!

Ewa, student, 26 lat
Przepisy są łatwe do przyrządzenia a na dodatek bardzo ciekawe i różnorodne. Wreszcie nauczyłam się jak robić dobre sosy do smażonych ryb. Dowiedziałam się o istnieniu patelni grillowej, po którą pojechałam do Ikei z mężem żeby ją mieć w domu. Zrobiłam już parę razy dzwonka z łososia właśnie na tej patelni grillowej ze smacznym sosem również wg przepisu z tej książki. Teraz będę wypróbowywać inne przepisy w swojej kuchni. Książka jest warta polecenia, ja jestem z niej bardzo zadowolona.

Anna Daniłowska, 47 lat, obecnie nie pracuje. Mieszka w Warszawie.
W końcu zbiór przepisów sprawdzonych, podanych w odpowiednich proporcjach i a przygotowanie jest opisane krok po kroku. Można ślepo zaufać podniebieniu autora i być pewnym, że dana potrawa nam sie uda. Polecam laikom, którzy mają wątpliwe pojecie o gotowaniu oraz tym, którzy nie chcą tracić czasu na testowanie nowych przepisów. Tu wszystko jest klarowne, nieskomplikowane, pewne i przekonywujące, że gotowanie jest faktycznie proste!

Monika F., studentka, 24 lata
Świetnie napisana książka bardzo przystępnym językiem. Jednocześnie można się wiele nauczyć w zakresie przygotowania i wyboru przyborów kuchennych ( na co zwracać uwagę pzry zakupach) jak również ugotować smaczne potrawy.

Magdalena Gal, księgowa ,31 lat
Bardzo dobra książka. Bardzo dużo fajnych potraw.

Krzysztof Różalski, 27 lat
W końcu jakaś przystępna pozycja bazująca na prostych przepisach a nie na trudno dostępnych i drogich składnikach. Troszkę szczerych chęci, samozapracia a będziemy mieli niezły atut w kieszeni, większa niezależność dla mężczyzn a dla kobiet sposób na dotarcie do serca męszczyzny.

Jacek Biernacki, 29 lat, inż. sanitarny, pracownik samorządowy
Ciasto drożdzowe udało się :-))) Dobrze napisana książka.

Jerzy Szymczyk, 52 lata, mgr inż. elektryk
Dzięki temu ebookowi nauczyłem się gotować :-) z czego się BARDZO CIESZĘ!!!

Tomasz Mutke, www.naszewypady.prv.pl
Bardzo przydatne informacje kulinarne dla początkujących i tych obeznanych z tematem. W prosty i dowcipny sposób przedstawione opisy przygotowania potraw. Przeczytałam najpierw całą książkę z ogromną przyjemnością zresztą a teraz urozmaicam jadłospis rodzinny przepisami na niebanalne posiłki. Polecam książkę wszystkim lubiącym smaczne i zdrowe jedzenie.

Joanna D., 40 lat, prowadzi firmę i dom
Znakomita książka napisana przez świetnego fachowca. Bardzo sympatyczny język i dużo ciekawych informacji, nawet dla doświadczonej gospodyni domowej. Polecamy (oboje z żoną) zwłaszcza młodym małżeństwom. Może będzie mniej rozwodów, bo jak wiadomo przez żołądek do serca .

Marek Laskowski, inżynier elektryk
BARDZO DOBRA KSIĄŻKA ZAWARTOŚĆ WPROST - REWELACJA POLECAM WSZYSTKIM!

Waldemar Jarczyński, 65 lat, emeryt

Podobne poradniki

Przyprawy do każdej potrawy
9.97 zł
Gotowanie jest proste
14.90 zł
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce
19.97 zł