Google AdSense

Google AdSense

Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej.


Cena: 26.90 zł
Autor: Andrzej Herzberg
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-190-0

Opinie

Muszę powiedzieć, że dość sceptycznie podszedłem do tego ebooka. Wynikało to z moich wcześniejszych doświadczeń z tego typu publikacjami, w których pseudo-specjaliści zachwalali swoje super niezawodne metody. Jednakże po lekturze pierwszego rozdziału mile zaskoczyłem się, widać od razu było, że autor publikacji nie skopiował fragmentów informacji z internetu, lecz wszystko poparł wiedzą zdobytą własnym doświadczeniem. Śmiało mogę tą książkę polecić każdemu. Osobiście, sam zastosowałem się do porad w niej zawartych i.... ale to już moja tajemnica :)

Tomasz, projektowanie stron WWW, technologie, sprzęt komputerowy
Bardzo dobrze napisana książka. Informacje w niej zawarte są dobrym punktem wyjścia do wykorzystania Google-AdSense w biznesie. Polecam.

Krzysztof Sowik, Agencja reklamowa
Publikacja jest po prostu wyśmienita.

Seweryn Moździerski, Prowadzę portal internetowy na temat rynku pracy: www.wortalpraca.pl
Informacje zawarte w tym ebooku są bardzo przydatne. Dzięki lekturze tego ebooka powiększyłem swoje zarobki w adsense trzykrotnie i mam zamiar dalej testować zawarte tam wskazówki aby jeszcze bardziej podnieść moje zarobki :). Polecam każdemu lekturę tego ebooka.

Rafał Pachocki, Interesuje się tworzeniem stron internetowych i zarabianiem na nich.
Dzięki lekturze tego ebooka udało mi się podnieść moje zarobki w adsense trzy krotnie. Dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia...

Rafał Pachocki, Interesuje się tworzeniem stron internetowych i zarabianiem na nich...
Bardzo dobra - wszystko opisane szczegółowo. Osoba, która chce zarabiać na AdSense, powinna to przeczytać.

Jakub, Interesuje się tworzeniem stron internetowych i zarabianiem na nich...
Ogromna dawka wiedzy i przede wszystkim jej praktycznego zastosowania. To chyba jedna z najwazniejszych pozycji dla e-biznesmenow.

Robert Szymczak, Robert Szymczak operator kamery-fotograf
Interesująca pozycja o zarabianiu pieniędzy - bez codziennego wstawania na 7 rano. W pierwszej chwili może się wydawać trudna dla początkujących, ale jeśli już wejdzie się w ten interes - to ten poradnik może zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na płatnych doradców.

Jacek K., 52 lata
Super ebook! Chyba nic tak nie wciąga jak czytanie o rzeczach, na których zarabia się spore pieniądze. Ten ebook to potrafi - potrafi wciągnąć i doradzić, nie tylko jak się zarabia na stronie, ale także jak wypromować stronę na wysokie miejsce w wyszukiwarce, co niewątpliwie wpływa na dochód!

Łukasz Duda, student
Profesjonalny poradnik!!! Na temat Google AdSense jest wiele publikacji, ale do tej pory nie zetknąłem się z tak obfitą i szczegółową książką opisującą wszystko jak najlepiej przygotować się do współpracy z Google AdSense GORĄCO POLECAM!!!

Kamil Pyziak, student, 24 lata
Zawiera dużo ciekawych porad i opisów narzędzi, które przydadzą się każdemu, kto jeszcze nie zdołał zarobić pieniędzy razem z Google. Będzie się z niej długo korzystać. Zawiera poradniki, które krok po kroku wyjaśniają co, jak i dlaczego. Autor omawia wiele zagadnień, poczynając od konstrukcji strony, lokalizacji reklam, a kończąc na sposobie obliczania zysku z reklam programu Google AdSense. Ponadto zawarte w książce hasło umożliwia dostęp do działu zamkniętego z bieżącymi informacjami i poradami od autora książki. Polecam!

Krzysztof Kępiński, student, 24 lata
Google AdSense to interesująca pozycja dla osób, które chcą zarabiać na swoim stronach internetowych. Ci, którzy korzystają już z tego programu, będą mogli zoptymalizować swoją stronę tak, aby przynosiła im większe zyski.

Marcin, student, informatyk
Okazało się, że Google AdSense to najłatwiejszy sposób wyciągnięcia pieniędzy ze swojej strony... i to realnych pieniędzy!

Mateusz Kulesza, programista, marketingowiec
Ebook bardzo konkretnie i rzeczowo przedstawia sposób zarabiania w programie Google AdSense! Po zastosowaniu zaledwie kilku porad z tego ebooka moje zarobki w tym programie wzrosły dwukrotnie! Gorąco polecam!

Karolina Matusiak, studentka filologii niemieckiej, 20 lat
Świetna lektura. Jako kompletnie początkujący webmaster poznałem zasady działania Google AdSense. Co więcej ebook jest pełen przykładów z życia wziętych dzięki czemu liczę, że moja strona www będzie na siebie zarabiać. Polecam wszystkim niezdecydowanym, na prawdę warto.

Radosław Olszewski, studentka filologii niemieckiej, 20 lat
Po przeczytaniu tego ebooka poszerzył mi się horyzont myślenia, co skłania mnie do większego i lepszego działania! Polecam każdemu, kto ma zastój w swoim życiu!

Żaklina Elińska, 37 lat
Bardzo dobry ebook. Pozwala zwiększyć dochody ze swojej strony i dowiedzieć się tajników funkcjonowania Google Adsense. Mogę go z całego serca polecić każdemu.

Paweł Łączny, student, 20 lat
Temat ukazany od a do z i podany jak na tacy w bardzo wygodny dla czytelnika sposób.

Tomek Pitus, student, 20 lat
Google Adsense to świetna publikacja. Po przeczytaniu książki otrzymałem wiele cennych porad i wskazówek. Wiedza ma ogromne zastosowanie w praktyce, moje zarobki z adsense wciąż rosną, więc wydaje mi się, że jeśli ktoś chce zarabiać niezłą kasę, to musi to przeczytać!!!

Marcin Wróbel, technik informatyk, webmaster, 21 lat
Już w trakcie czytania ebooka wprowadzałem zalecenia w czyn. Zaowocowało to 50-cio procentowym wzrostem kliknięć. Mam zamiar teraz jeszcze raz przerobić ten poradnik i wcielić w życie pozostałe porady.

Daniel Jamros, handlowiec, 51 lat
Rzetelnie napisana, solidna porcja wiedzy na temat reklam google i ogólnie tworzenia serwisów www. Prawie 300 stron i żadnego lania wody, do tego mnóstwo odnośników do pożytecznych narzędzi. Na pewno nie da się objąć i zastosować tej wiedzy od razu, ale parę fragmentów otworzyło mi oczy na niektóre mechanizmy, nie tylko zresztą związane z zamieszczaniem reklam. Dopiero początkuję w e-biznesie i są to dla mnie bardzo cenne wskazówki. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że ten ebook jest wart swojej ceny.

Bożena Pawlik, tłumacz angielskiego, 33 lata
Dzięki poradom autora swoje zyski na google zwiększyłem 2 razy i z każdym dniem są coraz większe.

Paweł Ziółkowski, webmaster, 17 lat
Idealna propozycja dla rozpoczynających zabawę z Google Adsense. Ale nawet doświadczony użytkownik znajdzie kilka rzeczy, które zwiększą jego CRT.

Witold Wasiczko, 18 lat
Dotąd nie traktowałam zbyt poważnie możliwości jakie daje internet. Od jakiegoś czasu dzięki internetowi, bez konieczności dojazdów do miejsca pracy, w odpowiadających mi porach dnia zarabiam na życie. Ten ebook pozwolił mi na zwiększenie możliwości zarobkowania. Wiedza tam zawarta plus osobista motywacja do pracy to gwarantowany sukces. Gorąco polecam tym, którzy nie boją się nowych wyzwań, są konsekwentni i systematyczni.

Ewa Cłapa, inżynier, 45 lat
Ebook Google Adsense polecam jak najbardziej wszystkim tym, którzy posiadają własną stronę lub zamierzają taką mieć i chcą zarobić przy tym całkiem przyzwoite pieniądze. Po przeczytaniu tej publikacji dowiedziałem się wielu bardzo cennych i ciekawych porad, na które normalnie bym nie wpadł! Publikacja napisana jest zrozumiale, nawet dla laika komputerowego. Ebooka czyta się płynnie i z ciekawością! Od teraz rozpoczynam swoją przygodę z adsense!!!

Przemysław Kolber, student, 23 lata
Polecam wszystkim. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Najlepsze jest to, że wszystko zawarte jest w jednej książce.

Marcin Dunajko, student, 23 lata
Najbardziej rzetelny ebook pod względem treści jaki czytałem! Dopiero po jego przestudiowaniu zacząłem tworzyć strony ukierunkowane na zarobek, a nie amatorskie strony za kilka groszy dziennie. Zwrot kosztów ebooka w 3 tygodnie i nadal procentuje... Polecam!!!

Grzegorz Ławniczek, webmaster, przedsiębiorca; 36 lat
E-book przybliżył mi bardziej sposoby, dzięki którym można osiągnąć większe zyski, część z nich juz zastosowałem i wzrost dochodów jest dość zauważalny. Niektóre porady potrzebują czasu by można było zobaczyć rezultaty lecz jestem pewien, że już wkrótce moje dochody znacząco wzrosną. Będę nad tym usilnie pracował i dzięki ebookowi moja praca nie jest na oślep, i nie musze wywarzać otwartych drzwi.

Krzysztof Chaszczewski, grafikiem
Dzięki tej książce udało mi się ponad 2-krotnie zwiększyć moje dochody, a nie wykorzystałem jeszcze całej wiedzy w nim zawartej. Gorąco polecam!!!

Michał Kuczma, grafikiem
E-book o zastosowaniu Google Ad-Sense jest świetna książką. Nie jestem zawodowym webmasterem, ale z oszczędności tworze stronę www osobiście. Książka, którą zakupiłam w tym portalu pomogła mi przezwyciężyć strach przed programem i uświadomiła mi, że każdy potrafi zrobić, nawet trudne rzeczy. Zarobiłam juz pierwszego dolara! Dla mnie podstawową zaletą tej książki jest nie tyle możliwość nauczenia sie google ad-sense, a fantastyczna biblioteka wszelakich odnośników do dziedzin pokrewnych. Jestem z zawodu bibliotekarzem - i tym bardziej doceniam możliwości odsyłania mnie do stron czy tez książek, które w danym momencie mojej pracy znakomicie uzupełniają wiedze, jaką dostarczyła mi ta książka. Doceniam tez trud autora w zgromadzeniu tych informacji, to niełatwe zadanie.

Katarzyna Slabosz, bibliograf, bibliotekarka; 45 lat
Nigdy zarabianie pieniędzy w internecie nie było takie proste !

Marcin Kopka, bibliograf, bibliotekarka; 45 lat
Po prostu genialne! Juz wiem jak umieszczać reklamy google aby na nich jak najwięcej zarobić. Polecam wszystkim początkującym (i nie tylko ) użytkownikom programu googleadsense.

Grzegorz Zaklukiewicz, informatyk, 25 lat http: www.alveo.bieszczady.pl
W tym ebooku znajdowały się moje pieniądze i dzięki niemu dowiedziałem się jak je uwolnić. Moje dochody wzrosły ponad 3-krotnie, a to dopiero początek. Obecnie tworzę kolejną stronę internetową i dzięki lekturze tej książki już wiem, gdzie najlepiej umieścić reklamy google, abym zarabiał naprawdę niezłą kasę.

Bartłomiej Giedyk, licealista, 17 lat
Świetny ebook. Już po kilku dniach po przeczytaniu tej książki zauważyłem większą liczbę klików w reklamy google a to tylko jeden przypadek jaki zastosowałem. Powoli wdrażam coraz więcej sposobów i nadal przybywa kliknięć więc naprawdę polecam tego ebooka. Autor naprawdę wie jak zrobić by nasze zarobki wzrosły nawet o 400%. Dziękuję za tak wspaniałą lekturę.

Krystian L, 24 lata, kierownik sklepu, zainteresowania: sposoby zarobku przez internet
Polecam tego e-booka wszystkim chcącym zarabiać na stronach WWW! Gdy zastosowałem się do rad w nim zawartych moje dzienne dochody z programu Google Adsense znacznie wzrosły. Dowiedziałem się również jak skutecznie wypromować moją stronę www.

Jacek Kołodziejczak, student
Jest to bardzo dobra książka. Informacje w niej zawarte potrafią w znaczny sposób przyczynić się do poszerzenia wiedzy i poznać sekrety Google AdSense.

Grzegorz Ludwikowski, Student II roku WSEI
Swoją przygodę z Google Adsense zacząłem od darmowego fragmentu tego ebooka. Na bazie tej wiedzy doszedłem do pierwszej wypłaty, dopiero po 6 miesiącach udziału w programie partnerskim Google. Pieniądze zainwestowałem częściowo w tego ebooka, dopiero teraz gdy byłem pewien, że można w Google Adsense naprawdę zarabiać. ;-) Po przeczytaniu tej książki mogę stwierdzić, że przez te 6 miesięcy do wielu rzeczy doszedłem sam. Praktycznie początek książki i nie które informacje był mi znane. Ale w miarę zagłębiania się w dalszą treść odkryłem masę ciekawych porad i sposobów jak budować witrynę która przynosi dochody. Moje dochody wzrosły ponad 2 krotnie. A wiedze, którą zdobyłem czytając ebooka wykorzystam przy budowie nowych serwisów. Polecam wszystkim tą książkę, zaryzykujcie, bo wiedza to najcenniejsza rzecz na świecie, od niej zależy nasz sukces lub porażka!

Artur T., licealista, cpg.superhost.pl
Tego ebooka przeczytałem od deski do deski z każdą strona będąc w coraz większym podziwie dla wiedzy, profesjonalizmu autora. Moja witryna nie przynosi setek dolarów dochodu, ale nie to było moim celem. Przed tą publikacja generowałem dochody na wysokości 0,20$ na dzień. Teraz mam już ponad 2$ wzrost o 500%, ale to dalej nie najważniejsze. Tak naprawdę pojąłem, jak budować witrynę prawie doskonałą i za to przede wszystkim dziękuję autorowi.

Dariusz Kaliszewski, Strona która powstała w oparciu o tę pozycję: www.voip.kaczy.net
Polecam tego e-booka wszystkim początkującym, którzy chcą zarabiać na swojej stronie. W tym e-booku są zawarte tylko konkrety bez żadnych upiększeń.

Przemysław Nosal, 19 lat, student
Ten e-book w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie zasady i możliwości Google AdSense! Bardzo mocno polecałbym go dla chcących zacząć współpracę z Google. Dzięki e-bookowi szybciej i łatwiej zacząc mozna zarabianie i ustrzec sie wielu błędów!

Piotr Lipko, 39 lat
Mocne podstawy do rozpoczęcia zarabiania dzięki google AdSense. Na pewno warto przeczytać, zdobyłem wiedzę jak zacząć i jak postępować w dłuższej perspektywie.

Marek Marecki, 24 lata, informatyk
Google AdSense to bez wątpienia unikatowa na naszym rynku pozycja. Dzięki niej można posiąść cały ten magiczny know-how o skutecznym zarabianiu na reklamach AdSense. To rzetelna i kompletna wiedza podana w przystępny sposób, obficie ilustrowana, pełna przydatnych linków, świetnie łącząca wiedzę teoretyczną z praktycznymi doświadczeniami autora. Sądzę, że jest to lektura obowiązkowa nie tylko dla osób poszukujących dodatkowych źródeł przychodów ale również dla każdego webmastera, gdyż zawiera mnóstwo bezcennych wskazówek dotyczących pozycjonowania strony w wyszukiwarkach. Gorąco polecam!

Piotr Ćwiertniewski, 32 lata, pracownik portalu internetowego
Wiedza zdobyta dzięki ebooki uświadomiła mi, że mój serwis jest źle zbudowany pod reklamy . Postanowiłem wykonać nową wersję strony, która pojawi się jeszcze w sierpniu 2006. Do tej pory zarobki z Google nie były zbyt dobre, lecz widzę, że mogę je podnieść spokojnie 20 razy. A to wszystko dzięki temu ebookowi. Wiedze w nim zawartą można wykorzystać nie tylko w programie Adsense, ale także podczas promocji własnych produktów...

Bartosz S., 18 lat
Znakomita publikacja, doskonale wyjaśnia mechanizm działania Google AdSense. Osoby, które mają popularne strony i chcą na nich zarabiać niemałe pieniądzę powinni zapoznać się z tą publikacją.

Bożena Leszczyńska, pięlegniarka
Znakomity opis drogi do sukcesu wspołpracując z Google AdSense i nie tylko.

Mariusz Czart, 38 lat, pracuje w EMALII Olkusz jako kierownik wydziału
Każdy, kto poważnie myśli o zarabianiu na reklamie internetowej i chce uzyskać satysfakcjonujące wyniki, powinien przede wszystkim zdobyć możliwie jak najwięcej wiedzy na ten temat. Skąd zdobyć taką wiedzę? Ebook Google AdSense to znakomite źródło. To przystępnie napisane, rzetelne i wyczerpujące opracowanie tematu. Jestem przekonany, że pomoże wycisnąć maxa z uczestnictwa w programie Google. Cenne porady dla webmasterów i to nie tylko tych, którzy zamierzają korzystać akurat z tego systemu. Jak dla mnie rewelacja, na pewno zrobię z tego odpowiedni pożytek!

Jarosław Fałdziński, informatyk
Wiem dokładnie jak w pełni wykorzystać PP Google Adsense, a zyski mieć o niebo lepsze...! Nie żałuję zakupu!

Jakub Szewczyk, uczeń
Mimo iż w książce zawarte są treści, które już mi były dość dobre znane, to jednak książka ta pomogła mi to wszystko usystematyzować i zmobilizować do pracy nad miomi stronami internetowymi. Dochód z reklam jak dotąd nieco wzrósł i z pewnością na tym się nie skończy. Książke mogę z czystym sumieniem polecić osobom chętnym na dość dobry zarobek z własnych stron internetowych.

Tomasz Pietraszek, 21 lat, prowadzi własną firmę
Jest to rewelacyjny ebook. Wiedza w nim zawarta jest nieoceniona. Bardzo dobrze się stało, że taki podręcznik się ukazał. Jest napisany bardzo przystępnym językiem (dla wszystkich). Polecam go wszystim, którzy szukają zarobku w e-biznesie i chcą się nuczyć także dobrych nawyków.

Maciej Marszałkowski, 58 lat, zawód elektrotechnik, www.medix.pl
Program AdSense pozwala zarobić pieniądze, które wystarczają na dalsze utrzymanie serwisu. E-book dzięki informacjom zawartym w jego ostatniej części, pozwala zwiększyć przychody, dzięki podaniu listy informującej za jakie słowa dostaje się większe dochody.

Rafał Łepik, twórca i administrator strony www.hermeneutikos.com
Rewelacja! Wiele bardzo użytecznych porad, zarówno co do przygotowania strony pod kątem wyświetlania na niej reklam Google, jak i samego sposobu umieszczania reklam i podnoszenia ich skuteczności. Poza tym moje wszystkie wątpliwości, jako nowego uczestnika programu AdSense zostały bardzo skutecznie rozwiane.

Dariusz Tryba, twórca i administrator strony www.hermeneutikos.com
Jak niewiele potrzeba, aby rozpocząć własny, dochodowy biznes od zaraz. Masz własną strone internetową? Nie trać człowieku więcej czasu, tylko bierz się za zamawianie ;)

Maciek, 20 lat, student
Ten ebook rzucił nowe światło na moje podejście do reklamy z AdSense. Po jego lekturze doskonale rozumiem jak powinienem budować witrynę w dziedzinie zawartości treści tak aby reklamy były jak najbardziej adekwatne. Bardzo też przydatne są informacje jak pozycjonować swoją stronę tak aby na reklamach od Google'a można było zarobić odpowidnio dużo.

Grzegorz Górnisiewicz, 30 lat, informatyk ,firma TRIDOGS, witryna www.TriDogs.Net
Czytając fragment ebooka Google AdSense nie sposób nie mieć całości tej publikacji z której warto często korzystać. Zawiera ona tak dużo cennych informacji, a szczególnie tych, które muszą być uwzględnione w konstruowaniu i prowadzeniu witryn internetowych.

Krzysztof Wilkosz, technik elektronik
Poznałem wszystkie zasady rządzące Google AdSense. Wiem, jak stworzyć stronę pod ten program. Wszystko jest tutaj wytłumaczone od A do Z.

Krzysztof Rajda, 14 lat, uczeń
Dowiedziałem się jak nie rozmieszczać reklamy, jak zdobyć bezpośrednie linki i wiele jeszcze wartościowych rzeczy.

Michał Andrzejczak, 14 lat, uczeń
Jeśli ktoś myśli o programie partnerskim, to nie mógł trafić lepiej. Google AdSense to najbardziej zaawansowany PP z jakim się spotkałem. Cały czas rozwijany i udoskonalany. Po prostu najlepszy!

Przemysław Szczepaniuk, 26 lat, mechanik inżynier, www.ZielonaIrlandia.pl
Książka traktuje o wielu aspektach AdSense - świetna pozycja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają tę zabawę :)

Mateusz H., 26 lat, mechanik inżynier, www.ZielonaIrlandia.pl
Google AdSense to publikacja, której nie można nie doceniać. Jedyną jej wadą to ilość i głąbia zawartych w niej konkretów. Chcąc te wszystkie, przynajmniej większość tych konkretów wykorzystać, potrzebne jest trochę czasu. Sądzę, że już w krótce efektywnie to wykorzystam.

Bogdan Zając, dr inż. na emeryturze
Super publikacja! Dzięki niej dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy nie tylko o samym AdSense, ale również o pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach i jej reklamie na innych stronach. E-book napisany jest w bardzo przystępny sposób dla każdego, nawet bardzo początkującego webmastera, aby go dobrze zrozumieć wystarczy znać jedynie najważniejsze podstawy HTML-a, a wszystkie niejasności są w prosty i szczegółowy spobób wyjaśnione. Ja już zacząłem praktycznie od nowa tworzyć prowadzony przezemnie serwis. Już teraz po naniesieniu jednej jedynie poprawki klikalność wzrosła mi kilkakrotnie, wystarczy chyba powiedzieć, że przez pierwszy tydzień marca zarobiłem wiecej niż wcześniej przez 5 miesięcy razem wziętych!!! POLECAM! P.S. Na stronie, do której hasło otrzymasz w e-booku (prowadzonej de facto przez autora publikacji), znajdziesz już teraz wiele ciekawych rzeczy, które nie zostały umieszczone w e-booku. Jeszcze raz BARDZO POLECAM wszystkim!

Maciek Powietrzyński, 17 lat, uczeń LO, prowadzę stronę z humorem: http: www.smieszek.host.sk
Już po przeczytaniu kilku stron wiadomo, że książka pomoże w zarabianiu na działaniach w internecie :) I o to chodziło :))

Natalia Maliszewska, 17 lat, uczeń LO, prowadzę stronę z humorem: http: www.smieszek.host.sk
Świetny ebook. Lektura obowiązkowa dla każdego webmastera i każdej osoby myślącej o poważnych pieniądzach zarabianych przez Internet.

Patryk Wiśniewski, netwaluta.pl
Jestem właśnie w trakcie transformacji swojej strony www pod kątem dostosowania jej do współpracy z Google Adense. Ale ten ebook to kopalnia informacji na temat tworzenia i promocji witryn internetowych nie tylko dla potrzeb tego akurat programu partnerskiego. Zawiera on skondensowaną wiedzę, bez której nie ma mowy o zarobieniu poważnych pieniędzy w Internecie. Wiedzę, której nie opłaca się nie mieć.

Wojciech Koziński, www.elwojt.pnet.pl
Ebook ten to doskonała inwestycja. I co ważniejsze nie tyczy się ona jedynie programu Google Adsense. Książka jest także doskonałym kompendium wiedzy, jak dobrze i z rozmysłem zbudować funkcjonalny i praktyczny serwis. To własnie klucz do sukcesu nie tylko w tym programie partnerskim.

Łukasz Olesiński, 29 lat, informatyk, webmaster strony www.skracaj.net
Jestem dopiero przedszkolakiem w tej tematyce i ta książka bardzo mi pomaga. Nie orientuję się jeszcze czy na rynku są dostępne równie ciekawe pozycje, ale ta jest na pewno warta kupienia. Jeśli chodzi o obsługę sprzedaży wszystko na 6-kę.

Daria Krawczyk-Borys, 29 lat, księgowa i własna działalność, www.fajerwerki.sklep.pl
Bardzo wartościowa książka. Dzięki temu poradnikowi moje zyski z programu Google AdSense wzrosły dwukrotnie . A wydawało mi się, że jest to niemożliwe.

Damian Ganita, www.przed.webd.pl
Podstawową korzyścią było nauczenie się jak zrobić witrynę, aby można ją było zgłosić do programu Google AdSense (a po to chyba została ta książka opublikowana). A więc przebudowałem dokładnie swoją witrynę i zacząłem naprawdę zarabiać (nie jakieś marne centy - może nie góry pieniędzy, ale satysfakcjonujące kwoty) i mogę z czystym sumieniem polecić ją wszystkim zainteresowanym.

Jarosław Doliński, 47 lat, ekonomista
Naprawdę bardzo dobra książka

Marcin Furgała, www.e-nocleg.pl
Naprawdę świetny ebook !!!! Dzięki niemu dosłownie wszystko apropo adsense stało się prostsze, łatwiejsze i oczywiście bardziej rentowne :)

Krzysztof Górawski, informatyk grafik webdesigner
(...) publikacja Google AdSense dostarczyła mi sporej dawki nowego spojrzenia na problematykę konstruowania stron mojego serwisu, który dzięki niej i pod jej wpływem zacząłem rekonstruować. No a największą radość jaką osiągnąłem dzięki niej to to, jak licznik dodatku AdSense do Firefoxa zaczął się się powoli kręcić w górę. Naprawdę polecam każdemu twórcy, właścicielowi i autorowi stron internetowych. To nieocenione, kompletne kompendium wiedzy, nie tylko na temat zarabiania z google, ale także zdrowego podejścia do konstrukcji merytorycznej witryn www.

Piotr Paszkiewicz, 40 lat, właściciel strony internetowej www.e-radio.pomorskie.pl
E-booka mogę polecić każdemu kto zaczyna od zera przygodę z Adsense. Jeśli zarabiasz dotychczas 0,5 USD dziennie to pozycja dla Ciebie. (...) Przeliczam cenę e-booka na korzyści i potencjalne zarobki i jedno jest pewne. Te 40 zł warto wydać na zakup. To 13 USD a tyle można zarobić w jeden dzień umiejętnie stosując porady zawarte w e-booku. Uwaga! Jeśli myślisz, że kupując tego e-booka zarobisz kokosy i się nie narobisz to się rozczarujesz. Autor pomaga wycisnąć ile się da z własnego serwisu ale nie obiecuje złotych gór. Praca, praca i jeszcze raz praca.

Tomasz Bar, właściciel serwisu www.finanseosobiste.pl
Przed przeczytaniem tej publikacji nie miałem pojęcia jakie korzyści może mi przynieść uczestnictwo w Google AdSense. Dzięki temu e-bookowi poznałem jakie błędy w publikacji strony popełniałem - aktualnie jestem w trakcie przebudowy serwisu zgodnie z zaleceniami. Ponadto dowiedziałem się, że o mały włos mógłem wylecieć z programu... Jest to doskonała publikacja, którą można traktować jako instruktaż programu GoogleAdSense (i nie tylko). Jestem w pełni zadowolony, że zdecydowałem się na jej zakup...

Paweł Dzedzej, 18 lat, uczeń Technikum Elektronicznego
Doskonała publikacja, która prostym, przystępnym językiem wprowadza w wielki świat wielkich pieniędzy. Ten ebook pomógł mi poznać tajniki AdSense, których nie znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej systemu.

Krystian Zych, właściciel serwisów prg24.pl i blogscraft.com
(...) polecam poradnik wszystkim tym, którzy chcieliby zdobyć podstawową wiedzę na temat stron www, w szczególności ich budowy i zaistnieniu z własną stroną w sieci.

Bartosz, 29 lat
Polecam tym, którzy rozpoczynają przygodę z zarabianiem na reklamach Google. Jednak osoby które zajmują się już trochę tym sposobem zarobkowania mogą jedynie potwierdzić swoje wiadomości. Z niecierpliwością czekam na wyniki testów przeprowadzanych przez autora. Miałem okazję zapoznać się z publikacjami tego typu z zagranicy i bardzo przydatne są dane statystyczne. Ten ebook jest prawdopodobnie najlepszy w Polsce jeśli chodzi o tę tematykę.

Michał Halka, 24 lata, student
Pozycja dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat Google Adsense. Dodatkowo pozycja zawiera szereg przydatnych informacji dla każdego webmastera. Mam wiele stron i na wielu dzięki Google Adsense zarabiam. Polecam tego ebooka!

Łukasz Czarnecki, www.darmowe-ebooki.pl
Warto było zainwestować troszke pieniędzy na zakup ebooka. Inwestycja wróciła mi się z nawiązką. Teraz to moje konto powiększa się z dnia na dzień. Polecam.

Piotr Majewski, http: www.program.partnerski.net
Pisać pochlebnych opinii można by wiele i to po każdym fragmencie, który się już przeczytało, zastosowało podaną radę, ale coś kazalo wrócic i upewnić się czy to wlaśnie ma być tak. Efekt - szeroko otwarte oczy oraz dziwne uczucie gdzieś tam pod wlosami. Już to zastosowalem, ale jeszcze to można zmienić, to poprawić, a w ogóle, to przydałaby się nowa strona...itd. Być może tego typu odczucia dla profesjonalistów, czy siedzących w branży, są śmieszne , nie ma ich. Ja za sprawą Autora, Autorów serwisów, dzieki którym tutaj jestem, ochoczo wchodzę, jestem wciągany w ten biznes i żaluję, że tak póżno. Polecic mogę wszystkim, którzy jeszcze nie znają e-booka, bierzcie i korzystajcie, naprawdę warto.

Ludwik Minta, 53 lata, taksówkarz
To naprawde rewelacyjny e-book. Zarejestrowałem się w Google AdSense i będę polecał znajomym tę formę reklamy. Już niebawem zaimplementuję program na swoich stronach www.

Piotr J., 37 lat, pracuje w branży IT
Tego e-booka można by nazwać przewodnikiem od A od Z. Jeżeli jesteś początkującym webmasterem to znajdziesz w nim bardzo przydatne informacje jak tworzyć przyjazne witryny (jak i dla użytkownika jak i dla google). Dalej podstawy pozycjonowania, które jest absolutnym filarem zarabiania w Adsense. Przewodnik ten przeprowadzi cię za ręke przez kolejne etapy optymalizacji twojej witryny w taki sposób, aby ani 1% jej potencjału nie został zmarnowany. Jak na przewodnik od A do Z przystało na koniec dostajemy pełne informacje na temat samego finału zabawy z Adsense czyli płatności oraz realizacji czeku w banku. Znakomitym uzupełnieniem poradnika jest porada prawna, która jest nie zbędna do przebrnięcia przez nasz skomplikowany system podatkowy. Koniec cukrowania ! Teraz fakty: w tym miesiącu po zakupieniu tego e-booka mój dochód wzrósł trzy krotnie... , a to dopiero początek .

Darek Lipka, 22 lata, technik elektronik
Dzięki temu ebookowi dowiedziałem się jak budować strony, aby spełniały kryteria adsense oraz słowa kluczowe jakie trzeba użyć. Warto kupić ebooka ze względu na dużą ilość instrukcji i wskazówek dotyczących Googla AdSense.

Tadeusz Gumułka, student, 24 lata, elektromechanik
Doskonały poradnik na temat e-biznesu. W zwięzły i wyczerpujący sposób opisane zostały zasady programu partnerskiego Google Adsense . Bezcenne informacje dla osób, pragnących wypromować swoją stroną w internecie a przy okazji na tym nieźle zarobić.

Adrian Piontek, 32 lata, manager w prywatnej firmie doradczej z Warszawy

Podobne poradniki

Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
27.00 zł
Programy partnerskie w praktyce
21.70 zł
Domeny internetowe
19.90 zł
Pozycjonowanie dla początkujących
19.97 zł