Fundusze unijne i europejskie

Fundusze unijne i europejskie

Wykorzystaj fundusze unijne i europejskie. Dowiesz się też, jak nie oszaleć w drodze po środki pomocowe z UE


Cena: 37.00 zł
Autor: Anna Szymańska
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7521-025-0

Opinie

Przeczytałam tę książke w jeden dzień, chciałam dowiedzieć się jak najwięcej i w uporządkowany sposób o funduszach unijnych, bo nie było mnie w kraju ponad 3 lata i nie byłam zorientowana.Myślę o własnej działalności z dofinansowaniem z Uni. Ksiązka wiele mi wyjaśniła, poradziła. Polecma wszystkim, którzy chcą zasięgnąć informacji na tematy związane z pozyskiwaniem środków z unii.Napisana przejrzyście, czyta się bardzo dobrze, nie jest monotonna i nużąca.Gorąco polecam!!!Przesyłka expresowa!!!!Bardzo pozytywnie!!!

ewa jasko
Fachowa wiedza, napisana w przejrzysty sposób. Po przeczytaniu tej publikacji, zmienia się sposób patrzenia na niektóre sprawy jak np. studia i firma. Teraz nie tylko wiem skąd pozyskać środki na rozwój firmy, ale co najważniejsze - jak to zrobić. Książkę trzeba polecić oraz brawa dla autorki za napisanie tej encyklopedii wiedzy pozyskiwania funduszy :)

Kamil Martyniuk, lat 22, właściciel firmy
Po przeczytaniu tego ebooka jestem gotowa stawić czoło wszelkim wyzwaniom związanym z funduszami unijnymi. Książka ta napisana jest prostym i przystępnym językiem co sprawia, że bardzo przyjemnie się ją czyta. Polecam gorąco!

Karolina Matusiak, współtwórczyni serwisu internetowego, 20 lat
Właśnie rozpoczynam studia podyplomowe - pozyskiwanie eurofunduszy. Publikacja ta w bardzo łatwy i przejrzysty sposób wprowadza mnie w świat zawiłych procedur związanych z pozyskiwaniem dotacji europejskich. Wierzę, iż wiedza, która jest zawarta w owej książce pomoże mi szybko opanować tajniki zdobywania pomocy finansowej z zasobnego, unijnego portfela.

Radosław Puławski, mgr inż. ochrony środowiska, 25 lat
Dzięki lekturze ebooka Fundusze unijne i europejskie zaczęłam wreszcie realnie patrzeć na sprawę możliwości uzyskania tychże funduszy. Wiedza jaką zdobyłam z tej lektury pozwoliła na uporządkowanie w kolejności moich działań, więc dała mi ona niejako plan działania . Styl pisarski autorki jest świetny - tak sztywna tematyka, a tu czyta się to często z uśmiechem. Anna Szymańska po prostu dała mi wiarę, że tę krowę unijną można wydoić, ale trzeba wiedzieć jak. Dziękuje bardzo i juz poleciłam to znajomym, bo naprawdę warto!!!

Ola Mitula, nauczycielka, 32 lata
jeżeli nie znasz funduszy, to jest to rzetelne, a przy tym przyjazne dla czytającego kompendium podstawowej wiedzy. Dobre na wstęp do głębszych studiów. Jeżeli chcesz robić jakichś projekt współfinansowany funduszami, dostaniesz systematycznie podane ostrzeżenia przed rafami, na których twoja łódź - projekt może się rozbić jeszcze przed opuszczeniem portu.

Aleksander Mleczko, niezależny doradca finansowy, 52 lata
Książka znakomicie wprowadza w tematykę funduszy unijnych. Jest to chyba jedyna tak dobrze napisana pozycja na rynku!

Robert Jastrzębski, informatyk, 26 lat
Doskonały poradnik, napisany w sposób przejrzysty, zwięzły, zrozumiały i odrobinę humorystyczny. Z tym ebookiem sięgnięcie po unijne fundusze wydaje się naprawdę realne, proste i wykonalne. Gorąco polecam!!!

Izabela Konczewska, specjalista z branży finansowo - doradczej, 41 lat
Publikacja ta wypełnia lukę na rynku wydawnictw dotyczących funduszy. Mimo, że dotyczy tematów poważnych jest napisana przystępnym językiem. Jeśli ktoś szuka wiedzy na temat okresu 2007-2013 to na rynku jest tylko kilka pozycji i to dużo droższych a w tym przypadku mimo, że nie jest drogo to jest na odpowiednim poziomie! Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to komentarz do przepisów prawa tylko ebook pełen wskazówek. Warto zapoznać się z tą pozycją!

Wojciech Porowski, student prawa, 23 lata
Zajmuję się na co dzień funduszami unijnymi z racji pracy jaką wykonuję, więc dla mnie każda publikacja niesie ze sobą jakieś przydatne informacje. Książka Fundusze unijne i europejskie bardzo mile mnie zaskoczyła nie tylko tym, czego można się dowiedzieć o opisywanych w niej funduszach, ale przyjemnym i ciekawym sposobem przekazania zawartych w niej informacji. Polecam gorąco!

Tomasz Gdyk, pracownik administracji, 27 lat
Najlepsza książka o funduszach jaką zdarzyło mi się przeczytać i mimo, że zajmuję się pozyskiwaniem środków europejskich od kilku lat wniosła ona wiele świeżości do mojego postrzegania problemu. Dla początkujących obowiązkowa lektura, dla starych wyjadaczy przypomnienie, że fundusze to fajna sprawa i można z uśmiechem wypełniać obowiązkowe tabelki i załączniki. A najważniejsze to to, że autorka pokazuje wszystkim czytelnikom, że tak naprawdę nie o pieniądze tu chodzi, choć są one niezbędne do realizacji założonych celów, ale o CZŁOWIEKA i jego potrzeby. Będę polecała tę książkę wszystkim słuchaczom prowadzonych przeze mnie kursów.

Madalena Wcisło, inżynier ekonomista, specjalista ds. funduszy europejskich, wykładowca, trener; 33 lata
Dzięki tej publikacji można bez kłopotu przejść przez wszystkie formularze związane z uzyskaniem funduszy unijnych. Publikacja ta pomaga w przygotowaniu się do wypełnienia wniosków, formularzy. Dzięki niej skorzystanie z funduszy unijnych wydaje się o wiele prostsze.

Dorota Nowak, magister ekonomii, 35 lat
Informacje, które zdobyłam w książce, przydają się w mojej pracy. Dzięki książce mogę udzielać niezbędnych informacji o pozyskaniu funduszy UE moim klientom. Polecam ją wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

Agnieszka Szostak, studentka, 26 lat
Ebook znakomicie poszerzył moją wiedzę o funduszach unijnych i europejskich dla Polski na lata 2007 - 2013. Informacje przedstawione przez autora bardzo mi pomogą pozyskać nowe fundusze na mój rozwój, a z dofinansowania unijnego już korzystałem.

Hieronim Aleksandrowicz, rolnik, 49 lat
Bardzo konkretne i przydatne informacje na temat funduszy europejskich.

Grzegorz Zaklukiewicz, mam 24 lata i jestem informatykiem
E-book ten posiada wiele przydatnych informacji dla osób zakładajacych własną działalność i chcących uzyskać dotacje z UE. Gorąco polecam, wiele rzetelnych informacji. Z tym e-bookiem na pewno będziesz wiedział co zrobić czy uzyskać dofinansowanie na rozkręcenie działalności.

Magdalena Borda, 25 lat, obecnie pracuje w firmie windykacyjnej
Otworzył mi oczy na realia obecnie panujące i możliwości. Potraktowałem go jak przewodnika do własnego rozwoju.

Paweł Szymkowiak, Inżynier informatyki, lat 30
Ugruntowałem wiedzę z zakresu FU i poleciłbym tą książkę jako pełną wiadomości a zarazem humoru, w łatwy sposób napisaną, czytelnym i zrozumialym jezykiem.

karol budzynski, 25 lat , referent ARiMR
Przede wszystkim autorka natchnęła mnie wielkim optymizmem, którego zaczęło mi brakować, pomimo, bo w wielu miejscach swej książki mówi o cierpliwosci. Poza tym, dzieki tej pozycji poznałam mechanizm przyznawania dotacji, fachowy słowniczek a także miejsca i sposoby poszukiwania unijnych funduszy. (...)

Izabela Zajączkowska, Z wykształcenia pedagog specjalny
Ten ebook znacznie poszerzył moją wiedzę na temat unijnych funduszy, czyta się go z prawdziwą przyjemnością - tam nie ma zbędnych akapitów, jest czysta, praktyczna wiedza.

Jarosław Szabłowski, 28 lat, prowadzi małą firmę budowlano-kamieniarską.
Po lekturze tego ebooka zaczynam się zastanawiać nad możliwością sięgnięcia samemu po unijne pieniądze - nie taki diabeł straszny jak go malowali :-) W bardzo prosty i przystępny sposób została w nim podana metodyka postępowania w drodze do skutecznego skorzystania z możliwości finansowania przedsięwzięcia o jakim myślę. Już zainteresowałem dwoje swoich znajomych pomysłem, który mamy nadzieję zrealizować wykorzystując informacje i wiedzę przekazaną przez Annę Szymańską. Wiemy, że nie będzie to najprostsze, ale myślę, że o wiele łatwiejsze z tą książką niż bez niej.

Tomasz Śniegocki, 48 lat, mikrofirma w obszarze usług doradztwa i wspomagania zarządzania małymi i średnimi przedsiębiostwami

Podobne poradniki

Skuteczny wniosek, czyli jak wydoić unijną krowę
29.90 zł
Praktyczny Marketing w Małej Firmie
19.90 zł
Jak zamienić własną firmę w spółkę z o.o.
24.90 zł
Analiza FMEA procesu
29.90 zł