Feng shui partnerstwa

Feng shui partnerstwa

Jak poprzez feng shui poprawić energię związków i kontakty międzyludzkie?


Cena: 19.97 zł
Autor: Iwona Kubis
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-009-6

Opinie

Bardzo ciekawa i praktyczna pomoc dla wszystkich ktorzy sa swiadomi badz jeszcze nie energii wokol i chca subtelnie wplynac na lepsze stosunki i poprawe srodowiska w domu i nie tylko :) polecam

Piotr Radomski
Niezwykle proste feng-shui. Przedstawione tu rady nie wymagają kupowania tego chińskieiego badziewia tj. kaczuszek mandarynek itp. Interesuję się tym tematem od dłuższego czasu, poznałam więc sporo prac z tej dziedziny. Ta jest wyjątkowo dobra. Powód dla którego dałam jej 5 punktów, a nie 6 jest prosty - e-book pozostawia wrażenie niedosytu. No ale w końcu jest zatytułowany feng-shui partnerstwa , a nie feng shui ogólne .

Anna Zygoń, 30 lat, specjalista ds. PR
Bardzo ciekawa pozycja do przeczytania i zastosowania w praktyce.Przeczytaj a zobaczysz, że to działa :-)

Iwona Klimek, 24lata studentka
Dużo wiedzy praktycznej, przekazanej w prosty i zrozumiały sposób.

Izabela Nowak, 34 lata, lek. wet.
Bardzo przystępnie napisana książka, nawet dla laików.

Mirosława Kuryłowicz, 54 lata, położna
Uważam, że jest to niezłe wprowadzenie do tematu Feng shui, aczkolwiek bardzo ogólne. Zachęca jednak do sięgnięcia po literaturę, która dogłębniej potraktowała ten temat.

Iwona Siemiatkowska, 33 lata, ekonomistka
To bardzo ciekawa i niezbędna wiedza w pigułce , żeby poprawić to co się zepsuło w związku lub żeby on powstał. Zapoznałam sie z wieloma artykułami na ten temat, ale w tej pozycji to koncentrat dający szybko i przejrzyście - nawet laikowi - zrozumieć o co w tym feng shui chodzi. Ebook Feng shui partnerstwa w sposób jednoznaczny i prosty wytłumaczył mi jak mogę wzmocnić dobrą passe i utrzymać ją w moim związku i co zrobić, gdy coś się zacznie psuć. Polecam wszystkim, którym zależy na pięknym i mocnym związku. A zalecenia naprawdę nie są ani trudne do zrozumienia, ani wymagające nakładów finansowych.

Grażyna Ptasznik, 46 lat , elektronik
Po przeczytaniu tego ebooka dowiedziałem się o tym jaki wpływ mają na związki partnerskie rozmieszczenie mebli i innych przedmiotów w domu, mieszkaniu oraz w każdym pokoju i pomieszczeniu. Dzięki tej wiedzy mogę poprzez zmianę przepływu energii w poszczególnych pomieszczeniach zmienić swój związek partnerski.

Mieczysław Kurkiewicz, 43 lata

Podobne poradniki

Sekrety Naszej Klasy
14.90 zł
Feng shui partnerstwa
19.97 zł
Sztuka Dawania Prezentów
19.97 zł
Tajemnica czasu. Jak przyciągnąć wymarzonego partnera.
0.00 zł