Efekt Motyla

Efekt Motyla

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Motywacja i sukces.


Cena: 21.70 zł
Autor: Kamil Cebulski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 83-7494-039-5

Opinie

To bardzo wartościowa pozycja, jedna z wielu podobnych do siebie książek; a jednak inna bo: prosta w odbiorze, osadzona w polskich realiach, budująca ducha i tych co już zarabiają i tych co się jeszcze wahają.

Grzegorz Kościucha, 46 lat, od 20 lat prowadzę własną firmę
Książka pozwala przejrzeć na oczy tym, którzy tego potrzebują.

Wojciech Siwiec, uczeń szkoły średniej - sport
Jestem wdzięczna Kamilowi Cybulskiemu za napisanie tej książki. Pozycja ta umożliwiła mi podjąć ważną decyzję aby zacząć pracować na własny rachunek i co robić dalej ze swoim zyciem. Po przesłuchaniu tej pozycji (kupiłam ją na CD) uważam ,że jest to pozycja dająca odwagę na szybkie podejmowaie decyzji, bo aby być skutecznym w pracy i w życiu trzeba dokonywać dobrych wyborów, nie oglądać się za siebie i nie marnując czasu. Nikt nie może wejśc do tej samej rzeki dwa razy. To w nas jest siła i potęga i tylko my możemy ja wyzwolić tak jak te małe, piękne motyle.

Elzbieta Mazur, żona i matka; wyższe wykształcenie
Jedna z najlepszych pozycji jakie czytalem. Zawiera duzo przydatnych, bardzo ciekawych informacji. Polecam kazdemu.

Pawel Pec, żona i matka; wyższe wykształcenie
Zawsze myślałam, że własny biznes to wieczna praca - 24 7, a tu mnie oswieciło! Przy mądrym zaprojektowaniu systemu, intensywna praca jest potrzebna tylko na początku - przez jakiś czas.

Ewa Zielona, żona i matka; wyższe wykształcenie
Efekt Motyla wprowadził mnie w lekki szok stwierdzeniem nie szukaj pracy tylko pieniędzy . Ten szok może wynika trochę z mojego wieku, mam 46 lat, oraz totalnie innej mentalności. Książkę polecam mojej rodzinie i znajomym. To powinna być obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy zamierzają prowadzić własny biznes, innym też nie zaszkodzi. Po lekturze zastanawiam się czy nie zaprosić Pana Cybulskiego na wykłady, a może szkolenia.

Dorota Szymczak, jestem architektem, zajmuję się projektowaniem architektoniczno-urbanistycznym w ramach prowadzenia własnej działalności
Bardzo udana publikacja - pokazuje punkt widzenia na świat świat inny niż wynikający z reklam i zawiera mnóstwo ciekawych spostrzeżeń dotyczących twardych podstaw ekonomii.

Radek Olszewski, prawnik
Lekturę przeczytałem jednym tchem. Polecam gorąco. Sprawy oczywiste stały się dla mnie oczywiste wtedy gdy o nich przeczytałem.

Wojciech Bielicki, pracuję w handlu i marketingu sieciowym
Bardzo dobra pozycja. Kij bejsbolowy, którym jak sie już dostanie zmienia spojżenie na otaczającą rzeczywistość. Od tej książki powinno sie zaczynać przygodę z rozwijaniem inteligencji finansowej.

Adrian, pracownik mediów, a po godzinach silnie związany z rozwojem osobistym, a także zdobywaniem wiedzy z zakresu biznesu i inwestycji
Z wielką przyjemnością wchłonąłem tą publikację i nie żałuje. Gorąco polecam

Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień
bardzo ciekawa publikacja motywująco-wspierająca otwiera oczy na bardzo proste i rzeczywiste rzeczy i zjawiska o których na pewno sami byśmy się nie kapneli. Jeśli ktoś szuka powera do startu z nowym przedsięwzięciem to ona jest dobrym początkiem. Z KILKU KSIĄŻEK PRZECZYTANYCH O TEJ TEMATYCE INFORMACJE ZAWARTE W TEJ KSIĄŻCE UTKWIŁY MI NAJGŁĘBIEJ. ZACZNIJCIE CZYTAĆ NAJPIERW OD TEJ PUBLIKACJI

slawek rzeźnik, Jestem rządnym wiedzy studentem. Pochłaniam książkę za książką. Ale im więcej ich czytam i zyskuje wiedzy tym bardziej wątpię w system edukacji szkolnictwa wyższego.
Kiedyś obejrzałem film pt Efekt Motyla, do tej pory jest to dla mnie jeden z najlepszych filmów i kiedy mówię o tym znajomym to dziwnie się na mnie patrzą. Po pewnym czasie dostałem ofertę ebooka pod tym samym tytułem. Nie musiałem czytać żadnych recenzji aby go kupić, wiedziałem że będzie to super książka. W momencie kiedy miałem ją na ekranie swojego monitora połknąłem ją od razu w całości, dopiero na drug dzień przeczytałem ją zupełnie na spokojnie. Książka rewelacja, daje do myślenia nie tylko nad życiem zawodowym, ale i w moim odczuciu przede wszystkim nad życiem prywatnym, które moim zdaniem musi być ułożone aby spokojnie :) zarabiać pieniądze.

daniel szczesny, 33 lata, mieszkam w Irlandii, prowadzę działalność elektroinstalacyjną oraz sklep internetowy z oświetleniem.
Rewelacyjna pozycja podobnie jak wszystkie książki i audiobooki tego autora. Audiobooki pozwoliły mi przetrwać najgorsze początkowe chwile w Marketingu Sieciowym i poważnie rozwinąć sponsorowaną grupę. Polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym, osobom działającym w MLM. Możliwość słuchania audio w samochodzie to rewelacja. Polecam.

Robert Nowaczyk, Specjalista, działalność w Marketingu Sieciowym, sklep internetowy
Bardzo dobrze i przystępnie przekazana wiedza. W czasie czytania czuje się więź z autorem tak jakbyś był była na szkoleniu z jego udziałem. Książka pozwala spojrzeć z różnych perspektyw na co to dla nas dobre i jeszcze lepsze stanowi dość mocny motywator. Kamil jest znaną postacią w e-biznesie dzięki czemu przekazuje on praktyczną wiedzę która napewno przyniesie nam kożyści jesli się do niej zastosujemy. Gorąco polecam wszystkim nawet tym co nie są w żaden sposób związani z biznesem naprawde warto !

Marek Wojtalczyk, Jestem studentem z Częstochowy. Obecnie studiuję na 2gim roku marketingu-zarządzania nurt: ekonomiczno- menadżerski.Prowadziłem już około 3 małych firm.
Rewelacyjna książka! Praktyczne porady z działalności przedsiębiorcy. Tytuł jest bardzo wymowny. Wszystko co teraz robimy (lub nie) ma swoje odzwierciedlenie w przyszłości. Szczerze polecam tę książkę.

Wioletta Grimme, Jestem studentem z Częstochowy. Obecnie studiuję na 2gim roku marketingu-zarządzania nurt: ekonomiczno- menadżerski.Prowadziłem już około 3 małych firm.
Od jakiegoś czasu poszukuję innej drogi życiowej, niż programowanie komputerów. Jestem zdecydowany coś zmienić, ale to trudna decyzja (w myśl zasady dobrze jest, nie trza psuć ). Ta książka po raz kolejny pokazała mi, że zmiana (i to na lepsze) jest jak najbardziej realna i jest w zasięgu mojej ręki. Naprawdę polecam.

Lech Szczeciński, programista
Naprawdę mocna rzecz. Jak czyta się historię człowieka, który zaczą ciężko pracować na swoją niezależność w wieku lat 17 i w stosunkowo krótkim czasie doszedł do poziomu, na którym właściwie wogóle nie musi pracować, to jest to naprawdę rzecz godna podziwu i... naśladownictwa.

Lech Szczeciński, programista
Ciągle poszukuję rozwiązań, odpowiedzi, Efekt Motyla, okazał się dla mnie cenną lekturą. Polecam wszystkim, którzy nie mają nic, a chcą mieć ABSOLUTNIE WSZYSTKO!

Gabriela Lis, Pracuję w systemie MLM
Jest to jedna z kilku książek, które potrafią w dużym stopniu wpłynąć na życie człowieka. Motywuje i udowadnia, że jak się chce, to się może!

Alicja, inżynier, 25 lat
Dobra książka, ciekawa, miło się czyta. Warto zapłacić i dowiedzieć się, jak robi się większe pieniądze na tym świecie.

Andrzej, inżynier, 25 lat
Książka jest po prostu świetna, bardzo ją polecam, jest w niej bardzo dużo skutecznych rad, tą książkę po prostu się chłonie, nie czyta. Bardzo polecam!!!!

Ewelina Trzaskowska, Studentka rachunkowości na AE w Katowicach, pracuje jako przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy.
Uważam książkę za bardzo dobry poradnik z dokładnymi opisami i zdjęciami. Konstrukcja nadaje się do wykonania dla każdego mężczyzny, który ma zapał do majsterkowania i lubi coś samemu stworzyć. Polecam książkę.

Stanisław Kolanus, muzyk-wolny zawód
Ten ebook jest wspaniały! Nabrałam więcej pewności siebie i z większym optymizmem patrzę w przyszłość.

Helena Kasica, technik analityki medycznej
Jeśli tylko chcesz - wzlecisz na wyżyny swoich możliwości i z góry ujrzysz inną perspektywę otaczającego Cię świata. Będziesz jak motyl, dotkniesz nowego , zdobędziesz wiedzę o jakiej dotąd nie śniłeś, a wszystko dzięki tej książce.

Piotr Gibulski, inż. elektronik, 32 lata
Gdyby nie ten ebook, to na pewno dalej marzyłbym i obmyślał długie plany jak to kiedyś będę działał. Po przeczytaniu już nie myślę, nie marzę - po prostu wziąłem się do roboty!!!

Michał Milewicz, studentem biotechnologii, 20 lat
Świetna książka. Bardzo dobrze uświadamia czym tak naprawdę jest biznes i jak prawidłowo do niego podchodzić. Polecam!!!

Kamil, właściciel firmy
Książka Kamila Cebulskiego pomogła mi spojrzeć na prowadzenie biznesu w inny efektywniejszy sposób. Dzięki niej wpadłem na kilka nowych pomysłów jeśli chodzi o nowe projekty biznesowe. Polecam ją każdemu, kto chce prowadzić swój biznes i odnieść w nim sukces.

Andrzej Zieliński, działalność marketingowa w sprzedaży bezpośredniej, 27 lat
Rewelacyjna pozycja!!! Każdy powinien przeczytać tę książkę. Ważne prawdy o prowadzeniu biznesu i życiu. Kto chce rozwinąć umiejętności biznesowe powinien zapoznać się z tą pozycją.

Marzena Kopta, lider MLM
Efekt Motyla jest ebookiem, który powinni przeczytać wszyscy - bez wyjątku! Dla mnie okazał się orzeźwieniem, którego potrzebowałam, żeby zrobić to, czego nie robiłam, bo miałam obawy, że nie wypali . Teraz wiem, że muszę to zrobić i kropka!

Anna K., właścicielka firmy i sklepu internetowego
W tej książce młody milioner opisuje bardzo dokładnie co jest kluczem do sukcesu, nie tylko materialnego, ale i własnego życiowego. Ukazuje to za pomocą opisu swoich doświadczeń. Lepszego obrazu osiągnięcia sukcesu jeszcze nie widziałem. Czytając tą książkę byłem pod wrażeniem, jak nasze codzienne decyzje mogą wpłynąć na nasze życie. Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy pragną osiągnąć sukces.

Jan Kosmala, licealista, 18 lat
Książka naładuje Cię pozytywną energią, myślami i pozwoli uwierzyć, że nawet w kraju ojczystym możliwe są przełomy.

Małgorzata Rozwadowska, business development manager
Przeczytałem kilka publikacji na temat podejścia do biznesu i do życia, ale Efekt Motyla jest czymś zupełnie innym. Przedstawia całkiem odmienne podejście. Według mnie książka jest THE BEST i każdy powinien ją przeczytać. Gorąco Polecam. Tak jak mi i Wam pokaże całkiem odmienne, ale bardzo ciekawe podejście do biznesu oraz życia.

Łukasz Olobry, praca w dziale transportu w hurtowni granitu, 24 lata
Książka bardzo ciekawa. Zmienia sposób tradycyjnego postrzegania i rozwiązywania życiowych sytuacji. W przejrzysty sposób ukazuje, jak ważna jest każda decyzja podjęta w życiu i jakie konsekwencje ze sobą niesie. Zawiera dużo motywujących zdań. Przytacza wiele przykładów z życia. To powoduje, że jest wiarygodną lekturą, która zmusza do zastanowienia i pozostawia czytelnika w nastroju do działania. Polecam wszystkim, którzy są ciekawi co stoi za efektami działań ludzi.

Edyta Szczepaniak, nauczyciel, 30 lat
Wspaniały poradnik dla nie tylko młodych przedsiębiorców. Po kilkunastu latach działalności znalazłem w nim wiele cennych uwag, o których wcześniej nie wiedziałem.

Mirek Sziwa, udzialowiec, 49 lat
Dobrze, że znalazł się ktoś taki jak Kamil Cebulski, który nie tylko zdobył sukces, ale także potrafił go opisać i podać do publicznej wiadomości. Książka, która motywuje i popycha do działania!

Ania, studentka pedagogiki, 22 lata
Bardzo ciekawa publikacja. Często wracam do wielu rozdziałów. Książka naprawdę potrafi zmotywować do działania, a autor napisał ja wyjątkowo ciekawie.

Grzegorz Mikuta, student, 20 lat
Porywająca treść pełna entuzjazmu i motywacji do działania. Jeśli masz już wszystkiego dosyć, nie masz ochoty do działania i wydaje Ci się, że nadchodzi koniec świata, to ten ebook jest właśnie dla Ciebie! Przeczytaj go, a nie pożałujesz!

Joanna Muszyńska, doradca finansowy w firmie ubezpieczeniowej, 36 lat
Już po przeczytaniu kilku stron można znaleźć coś, co można natychmiast wykorzystać do polepszenia jakości swojego życia. A co dopiero cała książka! Polecam wszystkim, bardzo motywujące.

Joanna, doradca finansowy w firmie ubezpieczeniowej, 36 lat
spowodowalo to wiekszy stopien zdecydowania wewnetrznego

Tomasz, doradca finansowy w firmie ubezpieczeniowej, 36 lat
Dużo pożytecznych rad wyniosłem z tej książki. Jest to bardzo dobry wstęp do pogłębiania dalszej pracy nad sobą. Jest to pozycja, którą należałoby czytać kilka razy.

Mariusz Świątek, konstruktor branży motoryzacyjnej
Książkę przeczytałem jednym tchem! Niesamowicie wciągająca, pozwalająca sobie zdać sprawę z wielu, dotąd pomijanych przez nas rzeczy. Pozwala nam zauważyć, że największe bogactwo tkwi w nas samych i tylko od nas zależy, jak je wykorzystamy...

Paweł Łączny, student, 20 lat
Inspirująca lektura, która pokazuje jak skutecznie można zmienić swoje życie dokonując słusznych wyborów.

Grzegorz, uczeń technikum, 18 lat
Bardzo fajny ebook, który pokazuje jak okazje możemy wykorzystać w życiu codziennym i jak przy tym można się wzbogacić.

Tomasz Sikorski, student, pracownik budzetowki; 32 lata
Ukłony do samej ziemi dla autora. Prawdziwy biznessmen, który zna się na rzeczy. Jeśli się uczyć to tylko od tych co osiągnęli juz sukces. Autor jest osobą godną plecenia, bo jak ktoś potrafi zrobić z 300 złoty, 1 000 000 to znak, że gość zna się na rzeczy!!! Brawo dla autora i podziękowania za motywację do pracy. Polecam każdemu, kto myśli że w Polsce nie da się zarobić dużych pieniędzy z niczego i że trzeba mieć znajomości. Poza tym warto zainwestować kilka złoty w tego ebooka choćby po to, żeby uznać genialność umysłu Kamila Cebulskiego w swoim myśleniu i pracy. Dziękuję!!!

Kuba Pobleśny, 23 lata
Książka zmienia diametralnie podejście do rzeczywistości. Dzięki niej uświadamiamy sobie ile czasu straciliśmy w życiu i co do tej pory moglibyśmy osiągnąć. Książka nie pozwala się od siebie oderwać.

Mateusz Kmieć, student
Jest to wspaniała książka, która zmieniła moje podejście do życia i pozwoliła uwierzyć, że wszystko jest możliwe jeśli tylko tego się chce!!!

Anna Nykiel, ekonomista, 30 lat
Jest to książka łatwa w odbiorze. Przeczytałem ją z przyjemnością. Muszę przyznać, iż autor tej publikacji otworzył mi oczy na wiele spraw, za co jestem bardzo wdzięczny. Efekt Motyla to książka warta wiele więcej, niż wskazywałaby na to jej cena.

Leszek Laskowski, student, 19 lat
Znakomite podejście autora do kwestii zarabiania pieniędzy. Jest to ebook, który motywuje do działania i pokazuje w jaki sposób możesz uzyskać wolność finansową. Gorąco polecam.

Krzysztof Janiewicz, właściciel portalu, 24 lata
Dzięki tej książce inaczej spojrzałem na świat. Przedstawia ona łatwość przyjemnego robienia pieniędzy. Najbardziej podobało mi się stwierdzenie, iż człowiek jest swoim własnym aktywem. Bardzo mało ludzi to rozumie, a ta książka uzmysławia to bardzo dobitnie. Szczerze polecam tę publikację wszystkim ludziom zaczynającym swój biznes.

Karol Uznański, uczeń
Pozycja warta uwagi. Szczególnie dla człowieka młodego zaczynającego swoją przygodę z biznesem. Pomaga uwierzyć w siebie.

Krystian Głąb, licealista, 19 lat
Książka bardzo godna polecenia. Naprawdę warto ją przeczytać. Między innymi dzięki niej nauczyłem sie rozróżniać pracę od zarabiania pieniędzy. Książka w istotnym stopniu zmienia sposób patrzenia na zdobywanie pieniędzy i bardzo motywuje do otwarcia swojego własnego biznesu. Naprawdę POLECAM!!!

Roman Jaskuła, student informatyki, 21 lat
Tę książkę przede wszystkim chciałbym polecić osobom, które zastanawiają się czy rozpocząć własną działalność. Autor inwestując na początku tylko 300 zł osiągnął wolność finansową, o której chyba większość z nas marzy. Polecam również wszystkim osobom, które potrzebują kopa do działania także w innych dziedzinach życia.

Maciej Harcej, student
Książka jest super. 6 to za mało. Mówię o jej treści żonie, znajomym, gdyż dawno czegoś takiego nie czytałem. Jest ona zbyt dobra, abym mógł ją polecić znajomym z branży. Konkurencja nie śpi i mogą chcieć też założyć firmę (Nauki Pomocnicze Historii). Ale to prawdziwa rewelacja. Żona już ją będzie wykorzystywać w szkole podczas lekcji, a rodzina i przyjaciele o innym kierunku zainteresowań już ją chcieli pożyczać. Tak do dobry wzór dla współczesnej młodzieży, która nie chce się uczyć. Juz teraz mówię: naucz się matematyki, aby cię księgowa nie oszukała. Naucz się polskiego, abyś umiał napisać dobry tekst reklamowy. Po co masz później przepłacać? Dzięki książce zyskałem przewagę na studiach.

Grzegorz Skąpski, student, numizmatyk, dyplomatyk; 41 lat
Gorąco zachęcam do przeczytania e-book'a mojego imiennika Kamila Cebulskiego, ponieważ można dowiedzieć się z niego dlaczego w dzisiejszych czasach, czasach coraz mniejszego bezpieczeństwa pracy na etacie warto postawić przed sobą wyzwanie - plan swojego życia, który nada kierunek i pozwoli raz na zawsze wydostać sie z wyścigu szczurów. Wszystko zaczyna sie w naszych głowach - tam powstaje obraz samego siebie - to kim chce się być, dokąd dojść i co chce się osiągnąć w życiu... Tylko od nas zależy czy zechcemy wykorzystać praktyczną wiedzę zawartą w tej publikacji...

Kamil K. Partyka, student, numizmatyk, dyplomatyk; 41 lat
Życiowa przygoda Pana Kamila jest naprawdę motywująca, dodaje otuchy i wiary w siebie. Podoba mi się klarowny język książki. Autor poprzez kolejne rozdziały pokazuje jakie miał problemy w rozwinięciu swojej firmy i jak udało mu się to przezwyciężyć. Polecam!

Przemysław Barański, student, 24 lata
książka świetnie motywująca do rozpoczęcia własnej działalności, nie tylko w internecie. Pozytywnie i z przekonaniem napisana. Nieźle uczy relacji pieniądze-czas: jeśli nie masz kapitału na starcie, to jedyne co możesz i musisz zainwestować i dobrze wykorzystać to swój własny czas.

Bozena Pawlik, tłumacz, 33 lata
Książka krótka, ale pełna treści. Duży bodziec do myślenia i kop motywacyjny do działania. Dzięki niej człowiek szybciej dojrzewa. Polecam!

Maciek Kuklo, magazynier, 27 lat
Bardzo fajna książka na start. Mi osobiście, jako raczej nieco leniwej osobie, dała wystarczającą motywację by głębiej zainteresować się tym tematem, a w następstwie wziąć się do roboty .

Dawid Golisz, student, 25 lat
Autor, żywy dowód sukcesu w pasjonujący sposób udowadnia, że jeśli czegoś pragniemy, to cały wszechświat sprzysięga się żeby nam w tym pomóc. Publikacja zmusza do zmiany postrzegania wszystkiego, co nas otacza. Daje wiele cennych wskazówek, aby w życiu dokonywać tyko właściwych wyborów.

Sławomir Witkowski, elektronik
Świetna książka dla tych, którzy boją się zacząć. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu, doprowadziły autora tam, gdzie zmierzał. I wygrał. Mimo to nie przestaje, wyznaczając sobie następne cele. Motywująca lektura dla tych, którzy widząc przeszkody rezygnują.

Dariusz Szlachta, 44 lata
Czytając tego ebooka i inne artykuły Kamila Cebulskiego nie zdawałem sobie sprawy z jego młodego wieku. Miałem wrażenie, że mam doczynienia z człowiekiem doświadczonym, przynajmniej w średnim wieku. Jestem pełen podziwu i uznania dla autora i szczerze powiem zazdroszczę mu, nie pieniędzy, ale determinacji w dążeniu do celu. Podejrzewam zresztą, że Kamil świetnie się przy tym bawi. Lektura tego ebooka podniosła mi poziom adrenaliny, dała natchnienie i pchnęła do wytyczenia i realizacji moich celów. Bo skoro młody potrafił...

Wojciech Koziński, imż. elektryk, 52 lata
Efekt motyla dał mi dowód, że w Polsce można wspaniale prosperować i zainspirował mnie do wzięcia spraw finansowych w swoje ręce. Gorąco polecam!

Kasia Sawicka, nauczycielka, 29 lat
Zanim kupiłem tę książkę miałem mieszane uczucia. Myślałem sobie co autor może wiedzieć o biznesie. Ale po przeczytaniu tej książki spojrzałem inaczej na zarabianie pieniędzy, a przede wszystkim zacząłem pracować metodą autora. Reasumując uważam, że jest to świetna książka, którą polecam początkującym przedsiębiorcom, ale też wielkim rekinom biznesu.

Piotr Szałwiński, właściciel firmy, 33 lata
Książkę czyta się jednym tchem. Trzeba znaleźć chwilę czasu, aby nikt nie przeszkadzał, ponieważ oderwać się od niej jest naprawdę ciężko. Efekt Motyla zmienia sposób widzenia pieniędzy i pozwala zauważać więcej możliwości i okazji wokół nas, gdzie zawsze wydawałoby się, że potrzebne są tylko pieniądze. Efekt Motyla to także lektura dająca bodziec do działania i chęć bycia nieprzyzwoicie bogatym. A pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść ;)

Karolina Makocka, specjalista d s transporu, 19 lat
Od jakiegoś czasu myślę o stronie internetowej poprzez którą chcę prowadzić sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, które oferuję od 6 lat. Autor utwierdził mnie w przekonaniu, że internet ma potężną moc jeżeli ją właściwie wykorzystamy. Wałbrzych to niezbyt bogaty rynek, ale przecież nikt mi nie broni wyjść z ofertą na teren całego kraju zamiast biadolić. Wskazówki zawarte w tej książce pomogą mi w realizacji mojego planu. Wiele z tych mądrości czytałam w innych książkach, ale tu podane są tak jakoś prosto i w oczywisty sposób motywują do działania. Naprawdę polecam! Przeczytałam tę książkę w jedno popołudnie i juz mnie korci żeby wszystko wprowadzić w czyn.

Katarzyna Budzis, pośrednik ubezpieczeniowo- finansowy, dyrektor biura rejonowego w Wałbrzychu; 41 lat
Ebook ten przekazuje co tak naprawdę jest ważne w biznesie. Prezentuje wiedzę, którą można polecić każdemu początkującemu biznesmenowi.

Przemysław Szczepaniuk, właściciel forum o Irlandii, 26 lat
Muszę przyznać, że książka zainspirowała mnie do nieco innego działania. Po raz pierwszy odczułam, że wiele rzeczy w biznesie jest prostsze, niż mi się wydawało i że tak naprawdę ja też mogę wiele osiągnąć. Wcześniej miałam wrażenie, że skuteczne działanie w biznesie jest raczej nie dla mnie. Po lekturze tej książki, skorygowałam nieco to podejście. Czas pokaże. Dziękuję!

Grażyna Czajka-Bartosik, mgr turystyki, właścicielka apteki, konsultantka feng shui
Korzyści jakie narazie udało mi się osiągnąć to pozytywne nastawienie do życia. W tej książce znajduje się wiele madrych stwierdzeń i mam nadzieję, że uda mi się osiągnać sukces dążąc do niego małymi krokami.

Ewelina Mamcarczyk, Mam 23 lata, jestem studentką ATH
Książka, która daje wiele do myślenia, pozwala inaczej spoglądać na robienie biznesu. Jest jednak tylko zalążkiem informacji, które są niezbędne do DZIAŁANIA czyli robienia biznesu. Uważam że warto koniecznie przeczytać, szczególnie osobom ambitnym, które chcą coś w życiu osiągnąć i zdobyć wiedze z tego zakresu. POLECAM.

Dariusz Pazdan, 19 lat, uczeń 4 kl.tech ekonomicznego
Uwaga!!! Efekt Motyla zmienia sposób myślenia! Po jej przeczytaniu będziesz bardziej konsekwentny i zmotywowany. Wiem już, jak stać się człowiekiem niezależnym finansowo i zacząłem tą więdzę wprowadzać w życie :-) Gorąco polecam!

Paweł Tarnawski, 22, student
Jestem teraz bardziej zdeterminowany do dążenia ku swoim celom. Stałem się człowiekiem szanującym swój czas, człowiekiem, który nie chce tracić życia na zbędne sprawy! Zobaczyłem, iż nie tylko w USA czy Europie Zachodniej można coś zrobić. Wyjaśniło się kilka prawd o biznesie: nie warto czasem tracić czasu na rzeczy, które nie dają dostatecznego efektu. Jestem wdzięczny Kamilowi za wyciągnięcie mnie z twórczego marazmu i braku motywacji do działania! Polecam wszystkim, którzy myślą inaczej niż cała reszta lecz nie mają tej iskry do działania!

Dominik Pawlak, 16 lat, licealista, uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu
Bardzo ciekawy poradnik dla chcących rozpocząć działalność gospodarczą. Autor pragnął przekazać swoją wiedzę o e-biznesie - o etyce w działaniu, sposobie zarządzania CashFlow i wielu innych aspektach. Jest to idealna literatura dla tych, którzy chcą coś osiągnąć i są zdeterminowani. Jednym słowem - od pucybuta do milionera ;)

Rafał Śmiłowski, wiek - 28, zawód - informatyk, strona: www.szymek.info
Jak niewiele potrzeba, by móc zrealizować swoje marzenia i cele. Wymaga tylko systematyczności i wytrwałości. EFEKT MOTYLA pokazuje, w jaki sposób wykorzystać tą wiedzę. Jak należy postępować, aby uzyskać dany efekt, ciągle trzepocąc skrzydłami

Andrzej Tąpolski, 48 lat, Technik Mechanik
Bardzo optymistyczny i wciągający ebook, pokazujący drogę do sukcesu, z której każdy może skorzystać, niezależnie od tego ile ma akurat pieniędzy w portfelu.

Katarzyna Nagorka, 27 lat, licencjat w zarządzaniu firmą
Ebook dojrzałością myśli zaskakuje już od pierwszych stron. Zaliczam go do ksiązek na temat rozwoju osobistego i wewnętrznej motywacji do działania. Żeby coś zrobić to należy działać i w trakcie działania doskonalić produkt, przedsięwzięcie. Potrzeba matką wynalazków. Te oczywiste prawdy pojawiają się na wielu stronach. Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i dojrzałości myśli przedstawionych w tym ebooku i młodego wieku jego twórcy. Książka naprawdę inspiruje do podjęcia skutecznych działań na temat naszego rozwoju w kierunku uzyskania niezależności finansowej, którą autor osiągnął w niespełna 20 roku swego życia, dzięki wierze i pasji osiągnięcia sukcesu. Przeczytałem w dniu zakupu, poleciłem kilku moim znajomym. Będę z wiedzy w niej zawartej korzystał myślę jeszcze wiele razy.

Kazimierz Korpowski, 49 lat, pracuje w prywatnej firmie produkującej materiały pokryć dachowych
Korzyści płynące z przeczytanej książki są nastepujące: bardzo fajna pożywka umysłowa dająca dzwignię do działania w sposób bardzo inteligentny.

MAREK MAKIEŁA, 24 lata, student, biuro podrózy AS Zawiercie
Jeszcze bardziej utwierdziłem sie w przekonaniu, że można naprawdę z dnia na dzień stać się tym kim naprawdę chcę - wymaga to jednak w ciężkiej pracy. Jak ktoś powiedział: sukces w życiu zależy w 90% od pracy a w 105% od szczęścia - zatem wszystko w naszych rekach - Polecam tę ksiązkę wszystkim osobom chcącym osiągnąć w życiu sukces i pragnącym odmienić własne życie - czas zrobić ten pierwszy krok a on należy do nas!

Michał Popek, 28 lat, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach
Ebook nastawił mnie pozytywnie do działania, napełnił chwilową wiarą w siebie, we własne siły.

Robert Bończak, 28 lat, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach
Polecam tę lekturę przede wszystkim jako źródło silnej motywacji (do działania). Jeśli ktoś podążał szlakiem Kamila w swojej edukacji zapewne stwierdzi, że wiele przedstawianych faktów już zna. Jednak wszystkie one zostały przedstawione w wyśmienity sposób. Mimo młodego wieku Kamila da się odczuć w jego lekturze bardzo wysoki poziom świadomości nie tylko w dziedzinie biznesu.

Sławek Moskal, Lat 32
Bardzo pouczająca książka. Otworzyła mi oczy, teraz całkiem inaczej patrzę na prowadzenie biznesu. Warto przeczytać i zastanowić się nad swoimi przekonaniami. Polecam wszystkim mającym biznes i nowicjuszom także.

Marek Rusak, Elektronik, 40 lat
Imponujący wynik młodego człowieka osiągnięty w bardzo krótkim czasie. Pokazuje jakie milowe kroki poczynił w swoim życiu, aby to osiągnąć.

Dariusz Sawicki, 36 lat
REWELACJA. Otwiera oczy na wiele spraw. NIE MA NARZEKANIA CZAS SIĘ WŹĄŚĆ DO ROBOTY, Jak chcesz mieć mały zielony samochodzik, to niestety nikt Ci go nie da, musisz sobie na niego zapracować, a ta książka pokaże C,i jak to zrobić. Jeśli nie chcesz podjąć pracy nad sobą i czegoś zmienić - w ogóle nie sięgaj po nią, jeśli jednak coś chcesz w życiu zmienić autor pokarze, jak to zrobić. CZYTA SIĘ ŚWIETNIE NAWET W POCIĄGU CZY W AUTOBUSIE. POLECAM WSZYSTKIM.

Szymon Marszałkowski, 25 lat
Bardzo dobry ebook. Kamil przełamał wszystkie stereotypy, które trzymają nasze umysły na uwięzi i nie pozwalają myśleć twórczo. Wszystko jest dobrze i przystępnie opisane.

Michał Batorowicz, właściciel przedsiębiorstwa IT
Poradnik przedstawia osobisty punkt widzenia autora. Dla mnie cenne jest to, że są to informacje z pierwszej ręki , informacje od praktyka, który odniósł sukces, kogoś, kto najlepiej wie, o czym mówi.

Andrzej Chaberski, elektronik
Książka warta przeczytania, ale pisana nierówno. Wydaje mi się, że autor nie do końca jest oswojony z dłuższą formą pisaną. Dodatkowo można zauważyć błędy literowe, tak jakby nikt nie zadał sobie nawet trudu ze sprawdzeniem tego w wordzie!? Niemniej wiedza tam zawarta stanowi dobry start i cenne źródło w stawianiu pierwszych kroków ku budowie własnego biznesu.

Michał Bieniek, student ekonomii, 23 lata
Jeżeli nie wiesz, w którym kierunku zmierzać ta książka wskaze Ci właściwą drogę i pobudzi do działania :)

Katarzyna Wachowska, student ekonomii, 23 lata
Przeczytałem wiele książek tego typu, ale Kamila Efekt Motyla jest bardziej przyswajalna ze względu na to że Kamil jest z naszego podwórka. Ponadto,Jego młody wiek i to co zrobił jest powalające. Serdecznie gratuluję mu sukcesu,i życzę mu żeby jak najwięcej ludzi skorzystało z jego rad i podpowiedzi i poszło w jego ślady.

Marian Szubarczyk, 57 lat
Chcesz się dowiedzieć jak wykorzystać wskazówki z książek Roberta Kiyosaki w polskich warunkach? Przeczytaj tą książkę.

Marek Jacenko, www.relaksacja.pl
Niesamowita książka motywująca do działania. Była jednym z czynników powodujących powstanie mojego untuzjazmu dla działań zmierzających w kierunku osiągnięcia stanu przedstawionego przez Kamila Cebulskiego, tj. całkowitej niezależności finansowej. Ponadto, książka pokazała mi nowe spojrzenie na temat pracy, wysiłku, pieniędzy, motywacji i działania. Bardzo polecam.

Piotr Milewski, autor maturalnych repetytoriów z matematyki
Ebook daje duzo do myslenia..to niezwykla pozycja...jedna z tych które potrafią człowieka natchnąć..sprawić żeby uwierzył, że moze, że potrafi coś zmienić w swoim życiu, jesli tylko zechce...

Marek Czyżniewski, 28 lat
Książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że należy właściwie organizować swój czas i to już w młodym wieku. Inwestowanie w rozwój swoich zainteresowań, pasji może w przyszłości zaowocować udanym biznesem. Książka jest ciekawym, przystępnie podanym opisem, jak osiągnąć sukces w życiu. (...)

Andrzej G., własna firma, wiek średni
Po przeczytaniu Efektu Motyla pobudziłem swój mózg do myślenia na tematy poruszane w publikacji. Pomimo, że nie zgadzam się z wszystkimi przemyśleniami autora uważam, że należy tą ksiązkę przeczytać. Zmusza do myślenia.

Krzysztof Strymiński, 32 lata
Po przeczytaniu tego ebooka, moge stwierdzic, ze wiekszosc milionerow zaczyna tak samo i posiadaja podobne spostrzezenia.

Piotr Majewski, informatyk
Ksiązka dla wszystkich a w szczególności dla tych, którzy powinni się obudzić z marazmu i chcą coś w życiu osiągnąć. Gorąco polecam.

Darisz Cichowski, 42 lata, własna firma (bar, sklep) i ciągle problemy finansowe
Ksiazka pozwala poprawic swoj sposob myslenia na temat zarabiania w internecie i naswietla bledy robione przez ludzi myslacych ze praca to rownoznacznik zarabiania

Sławomir K, Informatyk, 23lata, tworca internetowej gry mmoprg - www.margonem.pl
Przekonująca, dojrzała w przemyśleniach i niezwykle motywująca lektura :-) Dodała mi skrzydeł i dała kopa , aby wziąć się na poważnie za realizację własnego biznesu. Uświadomiła, że nie należy bać się trudności, tylko, że trzeba po prostu uwierzyć, że się uda, jeśli tylko człowiek nie da za wygraną i da z siebie maksimum wysiłku, aby osiągnąć zamierzony cel.

Anna Alochno-Janas, 29 lat
Ksiązka zmienia ogolne podejscie do życia, realizowania swoich celow, marzen. Utwierdzila mnie w przekonaniu ze spelniajac marzenia mozemy dojsc do czegos wiecej niz wypracowany w Polsce model - dom-praca-dom.

Ewelina Łysik, Wiek: 23 lata, zawód: technik organizacji reklamy.
Ebook napisany z nastawieniem na oddziaływanie na psychikę - tak, że trudno mówić o bezpośrednich i natychmiastowych korzyściach wynikających z jego lektury. Patrząć jednak pod tym kątem, to wydaje mi się, że pokazanie, iż jednak - mimo wszystko - można także na naszym podwórku osiągnąc sukces, o którym wcześniej można było jedynie poczytać sobie w poradnikach rodem zza oceanu oraz ukazanie, iż ten sukces, to przede wszystkim określony stan umysłu, czego wykształcenia zajmuje wiele czasu i trudu, a także naszkicowanie pewnej drogi, którą można ten stan osiągnąć - to główne zalety tej nie codziennej publikacji.

Paweł Sygnowski, autor ebooków
Przekonałam się, że nawet bardzo młody człowiek może posiąść wielką mądrość życiową. Inteligentny, mądry i piszący w dobrym stylu. Kamil Cebulski to autor, który rzeczy trudne potrafi wytłumaczyć w sposób prosty.

Teresa Pawłowska, 43 lata, od 12 lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Obecnie jako agent ubezpieczeniowy.
Bez ogródek autor wskazuje jak przestać mydlic sobie oczy w drodze do finansowej niezależności

Adam Oczkowski, 30 lat, jestem pocztowcem
Dużo ważnych zdań na temat biznesu i nie tylko.

Rafał Osuszek, 30 lat, agent ubezpieczeniowy
Super pozycja! Byłem zaskoczony bijąca z niej siłą zmuszjącą do działania.

Adam Pioch, 33 lata, zajmuje się systemami klasy CMS.
Ebook bardzo ciekawy, przeczytalam go w kilka godzin tego samego dnia, gdy otrzymałam link do niego. Ta komputerowa książka obudziła mnie z marazmu, uświadomiła mnie, że należy być aktywnym i maxymalnie wykorzystywać czas. Dzięki niej wzięłam udział w Regionalnym Weimarskim Trójkącie Młodzieży i był to dla mnie efekt motyla, który spowodował, że uwierzyłam w siebie. Dzięki panu Kamilowi Cebulskiemu wiem, że każdy młody Polak ma szansę stać się niezależnym finansowo w jego ojczystym kraju i bez przymusu emigracji. Żałuję, że wcześniej nie powstała ta książka. Serdecznie pozdrawiam

Ewa Malinowska, 21lat, studentka, www.butterflys.prv.pl
Ta książka pozwoliła mi spojrzeć na kwestię finansową z zupełnie innej strony. Bardzo sie cieszę że ją zakupiłam i przeczytałam.Bardzo czesto do niej wracam by skorzystać z ciekawych rad i wykorzystać je w życiu. Mam nadzieje że niedługo bedą pierwsze efekty:)

Barbara D., inżynier zarządzania przedsiębiorstwem
Jest to jedna z kilku książek które portafią w dużym stopniu wpłynąć na życie człowieka. Na moje wpłyneła. Łączy w sobie cechy poradnika motywacyjnego z możliwością spojrzenia na świat z innej (bardziej pozytywnej :)) strony.

Piotr Markowski, Wiek 22 lata, zawód: jeszcze sprzedawca, ale już niedługo :)
Efekt motyla jest doskonałym materiałem motywującym do działania. Osoba Kamila Cebulskiego, jego młody wiek i bardzo krótki czas, w jakim osiągnął milion złotych obrotu, łamie i obala wszelkie stereotypy, które mówią o tym, że w Polsce niczego nie można się dorobić i nic osiągnać. Kamil Cebulski jest żywym przykładem tego, że można w Polsce osiągnać sukces na wielką skalę, a pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść, jak głosi stereotyp, ale znaleźć pomysł i sposób by zamienić tę myśl w fortunę. Tym sposobem między innymi, ale jednak najważniejszym, bo od niego się wszystko zaczyna jest transformacja mentalna. Efekt motyla jest doskonałym wstępem do wewnętrznej przemiany umysłu, z mentalności przeciętnego człowieka do umysłu człowieka sukcesu. Polecam wszystkim, którzy pragną wydostać się ze skorupy nieświadomości własnych nieograniczonych możliwości, które w nich drzemią.

Piotr Gliszczyński, 24 lata
Dzięki tej niezbyt obszernej, ale za to bardzo inspirującej książce, zrozumiałem jak bardzo ważne mogą okazać się zupełnie błache na pierwszy rzut oka decyzje, jakie podejmujemy w swoim życiu. Efekt Motyla jest wspaniałą pozycją księgarską dla wszystkich, których interesuje psychologia sukcesu, oraz dla tych, którzy szukają możliwości zbudowania własnego biznesu.

Krzysztof Kliś, 32 lata, marketing sieciowy, Akuna
Zaskakuje nowym punktem widzenia, prowokuje do retrospekcji życia, celów... Dzięki niej udało mi się skonkretyzować swoje plany, polepszyć finanse :)

Anna Sierpień, 40 lat, miłośniczka dobrych książek
Wiele osób, które czyta e-booki lub inne publikacje, tylko i wyłącznie je czyta, niestety nie stosują metod we własnym codziennym życiu. Autor motywuje nas do działań, do tego abyśmy coś w ogóle zaczęli, a nie odkładali na później. Nie od razu Rzym wybudowano

Igor Ziemiański, 15 lat
Muszę przyznać, że jak na tak młody wiek, autor tej książki jest bardzo dojrzały. Uważam, że ta książka jest naprawdę dobra i poleciłabym ją każdemu, kto obecnie chce stworzyć swój własny biznes, tym bardziej, że jest ona pisana w warunkach polskich i autor zna specyfikę naszego rynku. Jedyną uwagę jaką mam do autora, to że nie każdy może być programistą...

Małgorzata Badkowska, plastyk, moja firma to ART - Baranek
Ten ebook zmienił sposób, w jaki patrzę na zarabianie pieniędzy. Doświadczony biznesmen raczej nie znajdzie w nim nic nowego, ale młody człowiek, na etapie planowania życia, może się spodziewać zmiany swych dążeń i planów. Polecam!

Elżbieta Bogucka, uczennica
Chciałem serdecznie podziękować Kamilowi Cebulskiemu za tak znakomitą publikację. Przeczytałem ją dwukrotnie jest to naprawdę bardzo dobry e-book, z którego można naprawdę wiele się nauczyć. Kamil Cebulski jest żywym przykładem, że w Polsce także można się uczciwie wzbogacić. Polecam wszystkim.

Mateusz Misztal, 21 lat, zawodowy kierowca
Oto książka, do której wielokrotnie wracam, w celu utwalenia i wprowadzenia w życie zawartych w niej rad. Kolejny krok do dojrzałego i pewnego wejścia w dorosłość. Polecam.

Karolina Kozicka, studentka
Efekt motyla jest rewelacyjną publikacją, którą powinien przeczytać każdy. Jeśli czytałeś jakąkolwiek książkę Roberta T. Kiyosaki'ego, to nie będziesz żałował lektury Efektu motyla . Autor e-booka - Kamil Cebulski - zdradza nam swoje sekrety potrzebne do osiągnięcia finansowej niezależności i pasywnego dochodu. Mówi wprost gdzie dokładnie popełniamy błędy i w jaki sposób ich unikać. Koncepcja Cebulskiego urzekła mnie ponadto swoją prostotą i szczerością. Z publikacji tej osobiście wyciągnąłem wiele wniosków z których na pewno skorzystam niejednokrotnie. Uważam także, że całość napisana jest bardzo przystępnym, prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Czyta się ją naprawdę miło i szybko, a zawarta wiedza jest bezcenna.

Adam Hycnar, 19 lat, uczeń
Ten ebook wydaje się być na początku zbiorem oczywistości, ale dlatego, że jest napisany tak prostym językiem i opisuje rzeczy tak bliskie życiu, jest tak wartościowy. Przypomina, co jest najważniejsze i podstawowe w biznesie. Naprawdę inspirująca lektura, która przypomniała mi, że najmniejsze rzeczy zmieniają świat i nasze życie.

Agnieszka Habel, 28 lat, szczęśliwa żona i matka, socjolog z wykształcenia, księgarz z zamiłowania
Książka warta przeczytania. Pozwala spojrzeć z innej perspektywy na nasze działania. Dla mnie istotne było uwolnienie się od dążenia do perfekcjonizmu - co nie jest moim zwyczajem, ale czasem czułam się winna gdy szkoda mi było poświęcać czas na udoskonalanie tego, co całkiem nieźle działało i wolałam zajmować się nowymi sprawami. Inspirujące pomysły i budujące przykłady jak wykorzystywać szanse jakie mamy wszyscy w zasięgu ręki.

Jadwiga Borkiet, 42 lata, prowadzi własną firmę
Dużo, dużo praktycznych porad, informacji i przykładów z Polskiego biznesu. Jestem bardzo mile zaskoczony tymbardziej, że autor jest w tak młodym wieku. Mamy tu żywy przykład na to, że w Polsce można się dorobić. Rewelacyjna książka, jest tu kilka szalenie przydatnych rzeczy, których nie znajdziecie w innych publikacjach tego typu, a przeczytałem już ich kilka . Bez zastanowienia polecam.

Sławek Pawlikowski, 28 lat, przedstawiciel dużej, znanej firmy spożywczej, na etapie budowania swojego włąsnego, małego biznesu.
Polski Jednominutowy Milioner . Myślę, że Kamil stworzy swoje kolejne dzieło - polską wersję Klubu Światłych Milionerów. Więcej takich książek, takich ludzi. Już na I zlocie CNeB i zaprezentował niektóre z przedsięwzięć opisanych w e-booku i teraz tylko mogę potwierdzić - kto szuka kompetentnej osoby stawiając pierwsze kroki w biznesie - niech zwróci się do Kamila. A najszybciej dowiecie się o nim czytając tego e-booka.

Ewa Kołodziejczyk, anglista
Rewelacyjny

Jędrzej Bochyński, student prawa
Efekt motyla to lektura pełna nadziei na lepsze jutro i wiarę we własne siły i możliwości.

Mariola G, 42 lat, własna działalność gospodarcza
Prawdziwa historia, pełna pozytywnej motywacji, wydawało mi się że takie książki nie zrobią na mnie wrażenia, a jednak po tej dostałem kopa i jeszcze bardziej uwierzyłem w swoje możliwości. Czuć, że autor wychował się na pozycjach Kiyosakiego i utrwala prawdy głoszone przez Roberta - jednak dostarcza swieże, polskie spojrzenie na wiele problemów, po prostu czuć tę książkę.

Jacek Wieczorek, 24 lat, informatyk
Nowe, świeże spojrzenie na niektóre opinie ugruntowane i zdawałoby się nienaruszalne. Przemyślenia młodziutkiego autora wydają się wysoce autentyczne i w wielu miejscach porażająco trafne w dzisiejszych czasach. Oczywiście człowiek wychowany w kulcie stałej pracy etatowej będzie miał trudności z przyswojeniem sobie niektórych oczywistości wolnorynkowej gry. Ale - byliśmy wychowani w różnych realiach. Dziękuję autorowi za dużą dawkę dla mnie świeżych i nie całkiem oczywistych spostrzeżeń.

Bogdan Kostrzewa, 64 lata
Autor potwierdza swoim praktycznym przykładem teoretyczną wiedzę jaka posiadam.

Marian Kądziołka, internauta
To przykład nieograniczonych mozliwości każdego człowieka. Lektura obowiązkowa.

Janusz Szymczyk, 56 lat, na etapie tworzenia własnej firmy
Ebook pomógł mi w podjęciu decyzji o otwarciu własnego biznesu internetowego. Zrozumiałem, że nie trzeba mieć dużo kasy aby zaistnieć i zarabiać dzięki internetowi.

Piotr, 36 lat, przedsiębiorca w realu
Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Trzeba być cierpliwym aby dotrzeć do końca. Warto jednak ją przeczytać zwłaszcza jeśli nie wierzysz, że Ty również możesz być wolnym finasowo.

Mariusz Świerczyński, 30 latek próbujący być wolnym finasowo w Polsce
Bardzo budujący e-book szczególnie dla młodych. Dowód na to, że jak się chce to bez pieniędzy w maszym kraju też można coś osiągnąć a nie tylko narzekać. Polecam wszystkim go przeczytać.

Danuta Bednarz, 49 lat, mgr inż. hutnik
Ciekawa książka, motywuje do działania!

Krzysztof Wolski, 25 lat, programista
Ta książka otwiera oczy, pozwala spojrzeć na to, co robimy z całkiem innej strony, burzy utarty schemat myślowy. Na pewno może zmienić życie.

Andrzej W., 49 lat, firma prywatna z sukcesami na polu technicznym
Wspaniała książka, warta przeczytania przez każdego. Zmusza do zastanowienia się nad wieloma rzeczami.

Krzysztof Rajda, uczeń gimnazjum
E-book w jasny i dobitny sposób przekonuje o nieograniczonych możliwościach w polskiej rzeczywistości. Ekonomia, zależnoci w przepływach pieniężnych, aktywa - pasywa, to tylko część opisanych w niej tematów. Podczas czytania zmienił mi się światopogląd o 180 stopni. W chwili obecnej zaczynam zauważać możliwości jakie niesie ze sobą każdy dzień. Książkę polecam ludziom, którzy mają chociaż bladą świadomość, że można żyć spokojnie, dostatnie i mieć oddanych przyjaciół. Po jej przeczytaniu prawdopodobnie znikną wam hamulce i szybciej osiągniecie SUKCES.

Piotr Jakubowski, 27 lat, niezależny przedsiębiorca, MLM
Wszystko jest względne, ale najwazniejszy jest profesjonalizm w swojej dziedzinie, ciagłe doskonalenie się, zaufanie do siebie, poznanie sposobu myślenia tych co cos w życiu osiagneli i skorzystanie z tego co może być przydatne w moim profilu działalności. Polecam tego ebooka wszystkim tym co poszukują swojego sposobu na sukces, tym co myśla, że już wszystko potrafią i tym co myślą, że nic nie potrafią. Ci ostatni może uprzytomnią sobie, że może mają w sobie taka siłą, ale ktoś kiedyś zamurował ich możliwości, bo kiedyś dawno temu był ich autorytetem i może najwyższy czas aby to zweryfikować. A Ci co wszystko potrafą może dojdą do wniosku, ze zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy i ktoś głupszy od nas. Warto słuchać i dokonywać prawidłowych wyborów.

Maria Ziółek, 55 lat, kosmetyczka, własna działalość gospodarcza
- jedna z niewielu książek tego typu polskiego autora - odniesienie do polskich realiów - konkretne sugestie poparte przykładami - brak ogólnych, nicniemówiących hurraoptymistycznych porad, które cechują zagranicznych autorów!!! - dzięki tej pozycji odkryłam czym jest cash flow i jak działa... :)

Joanna G., wykształcenie średnie; pracownik administracyjno-biurowy
Serdecznie polecam książkę. Szczególnie ludziom, którzy nie wierzą w to, że w Polsce można dobrze zarobić. Książka pokazuje realia - a konkretnie przekazuje to, że ciężka praca jest początkiem osiągniecia sukcesu. Co więcej, z książki można się dowiedzieć jak postępować, aby zapewnić sobie komfort finansowy. Naprawdę warto skorzystać z rad Kamila Cebulskiego, gdyż jest on żywym dowodem swojego sukcesu.

Wiesław Tabaka, 22 lata, absolwent studiów wyższych - kierunek Informatyka w Zarzadzaniu
Od kilku lat czytam publikacje dotyczące internetowego biznesu, korzystam z forum. Kamil Cebulski w książce Efekt Motyla dał kilka cennych wskazówek dla ludzi tworzących biznes od zera. Niektóre z nich zostały bardzo mocno zaakcentowane, choć może prawie każdy z nas sobie z nich zdawał sprawę. Przeczytanie książki ponownie zdopingowało mnie do działania (choć mam już o wiele więcej lat za sobą niż Kamil) i przekonało, że bardzo wiele zależy od mojej determinacji i ... zimnej kalkulacji zysków i kosztów. Brawo Kamilu za to co dokonałeś i dzięki za kilka cennych uwag.

Marek Kloska, programista, fotograf
Świetna książka promująca wytrwałość i pozytywne myślenie, pobudza do działania. Takich książek jest wiele na rynku, ale zwykle pisane przez amerykańskich biznessmanów lub innych obcokrajowców, co często powoduje, że nie odzwierciedlają one polskich warunków i nie są dla nas aż tak wiarygodne. Ta ksiązka jest napisana przez polskiego młodego biznesmena, wychowanego w standardowych polskich warunkach. Jest to książka napisana przez kogoś takiego jak Ty i ja, przez kogoś kto dokonał wiele tutaj w Polsce, w naszych warunkach. Więc nie ma już dla nikogo wymówki - my też możemy to osiągnąć :-)

Justyna Uminska, 30 lat, programista, GamCom London.
Efekt motyla jest pasjonującą lekturą, która pomaga inaczej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Nawet jeśli nie spowoduje całkowitej zmiany światopoglądu czytelnika, to z pewnością skłoni go do refleksji. Autor w sposób przystępny i wiarygodny udowadnia, że nie nalezy być niewolnikiem utartych schematów. Trzeba wybrać własną drogę, jasno określić cele, do których będzie się dążyć. Nie bez powodu pojawia się najsłynniejszy chyba cytat z Alchemika Paulo Coelho: Jeśli czegoś szczerze pragniemy, to cały wszechświat potajemnie pomaga nam w osiągnięciu celu .

Monika Sieniawska, 29 lat, specjalista ds. marketingu

Podobne poradniki

Bohater własnego życia
21.70 zł
Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV
21.90 zł
Motywacja bez granic
21.70 zł
Od złotówki do stówki
19.97 zł