E-społeczność

E-społeczność

Jak budować i wykorzystywać społeczności internetowe w nowoczesnych działaniach e-marketingowych?


Cena: 19.97 zł
Autor: Wojciech Gustowski
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7521-163-4

Opinie

Zbiór przydatnych informacji nt. tworzenia e-społeczości internetowej. Czasy się co prawda zmieniają, ale warto przeczytać tę publikację, aby znać podstawy tego tematu. Wiele kwestii poruszanych w tym ebooku są nadal aktualne i pewnie jeszcze długo takie pozostaną...

Paweł, Student ekonomii, webmaster
Ebook przekazuje świetną wiedzę na temat społeczności internetowych. Czytając tę publikację dowiesz się między innymi jak ulepszyć swój marketing wykorzystując e-społeczności.

Marcin, informatyk
Jeśli myślisz o e-biznesie to jest to podstawowa lektura z ogromną listą zródeł i odnośników. Nie polecaj tej pozycji konkurencji!

Sławek, elektronik
Dla mnie jako przyszłego posiadacza e-biznesu wiedza zawarta w ebooku jest niezbędna. Na pewno wykorzystam ją do budowania mojej społeczności internetowej.

Robert Waszewski, projektant wnetrz
Polecam wszystkim, którzy chcą w swoich firmach stosować nowe, nieszablonowe a skuteczne formy marketingu i szukają kontaktu ze swoimi klientami oraz wiedzy o nich. Pouczająca również dla tych, którzy budują społeczność klientów w realu, a internet pełni dla nich rolę narzędzia (medium) wspomagającego.

Maciej Krajewski, redaktor, firma - usługi wydawnicze
Cóż, chciałoby się więcej mieć tego typu publikacji. Pozycja godna polecenia wszystkim myślącym poważnie o e-biznesie. Znajomym nie polecam - za duża konkurencja :)

Grzegorz Skąpski, student historii 41, plany: otwarcie wydawnictwa historycznego
Największą zaletą tej książki jest bogaty spis źródeł i odnośników, dzięki którym można łatwo poszerzyć zdobytą dzięki niemu wiedzę.

Krzysztof Lis, 23 lata
Dzięki temu ebookowi udało mi się dostosować stronę do potrzeb odwiedzających. Książkę czyta się przyjemnie. Polecam ją szczególnie tym webmasterom, którzy szukają metod na darmową reklamę.

Kamil Sobczak, 25 lat, informatyk

Podobne poradniki

Hipnotyczny Marketing
39.90 zł
Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?
27.00 zł
Sprzedawaj w sieci!
27.00 zł
Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z
19.97 zł