Działaj skutecznie!

Działaj skutecznie!

Działaj skutecznie! Wznieś swoją skuteczność na nowy wyższy poziom. Naucz się sekretów zarządzania czasem oraz szybkiego osiągania celów


Cena: 19.90 zł
Autor: Andrzej Bubrowiecki
Wydawca: Złote Myśli
ISBN: 978-83-7582-695-1

Opinie

Działaj skutecznie to książka jedyna w swoim rodzaju. Krótka, zwięzła i konkretna. W znacznym stopniu różni się od pozostałych książek tego typu. To nie ksiazka jednego cytatu. To raczej spis najważniejszych rzeczy, podpunktów o których w każdej pracy, w każdym działaniu, by było ono skuteczne, nie wolno zapomnieć! Moim zdaniem, książka ta, powinna stać się, obowiązkowym podręcznikiem osób, które myślą o własnym biznesie. Pozwala spojrzeć w bardziej przejrzysty sposób na rzeczywisty obraz ludzkości, z którą mamy do czynienia na każdym kroku!! Jak najbardziej polecam! Bo odkąd miałam możliwość przeczytać ją po raz pierwszy, stała się moim najważniejszym punktem biblioteczki z zakresu psychologi biznesu.

Joanna, 20 lat, pasjonatka fotografii
Krótko, zwięźle i na temat! Kwintesencja skuteczności, mnóstwo cennych wskazówek, a przy tym bardzo lekko się czyta. Ja połknąłem tego ebooka w jeden wieczór, a skończywszy od razu zabrałem się za praktykę - czyli wprowadzanie nowych rozwiązań i zmian w życie. Książka mocno energetyzuje i wprawia w taki stan, że ma się ochotę przenosić góry. Wspaniała!

Marcin Jaskulski, Ekonomista, numizmatyk, od lat zainteresowany samorozwojem
Ciekawa pozycja. Fajnie się czyta, kilka uwag bardzo trafnych.

Marcin Bobowski, Fotogrtaf i grafik komputerowy
Najbardziej zainteresował mnie sposób zmiany myślenia w komunikacji z nadświadomośą, oraz planowanie (ustalanie priorytetów). Myślę że zrobiłem dobry zakup.

Andrzej Kwiatkowski, Rencista
Polecam książkę każdemu kto chce się rozwijać no i być szczęśliwym człowiekiem kochającym życie.

Mariusz Ocaluk, Przedsiębiorca, handel hurtowy i detaliczny.
Książka, na pierwszy rzut oka jest dosyć banalna, może sprawić tzw. abstrakcyjność . Natomiast w momencie czytania treści, powoduje zaciekawienie, zainteresowanie tym, co autor chce Nam przekazać. Przedstawia trafne wskazówki,które dają Nam powody do rozmyślenia, uporządkowania i zebrania ważnych rzeczy dla Nas w całość (mam na myli tutaj, piorytety i cele). Autor zrobił świetną rzecz: zawarł przykłady, rozjaśnił pewne pojęcia, teorię a przy tym dodał pewne ćwiczenia, które mają nam posłyżyć jako pomoc i utwierdzenie się w przekonaniu jak naprawdę powinniśmy postępować. Jest to dobra książka! Czyta się ją z lekkością, posiada istotne wskazówki, w wielu kwestiach, warto posłużyć się nimi, bowiem w praktyce przynoszą efektywne działanie. Gorąco polecam, przede wszystkim dlatego, że jest napisana przez znakomitego autora, który ma niesamowitą wiedzę na temat funkcjonowania człowieka w życiu interpersonalno-społecznym.

Ewelina Żurawska, 24 lata, studentka V roku analizy finansowej
Obie kupione u Państwa książki, tj. Działaj skutecznie oraz Bogać się, kiedy śpisz , są książkami bardzo ciekawymi, szczególnie dla mnie, jako psychotronika i pisarza. Są jednak treściowo podobne do wydanej już swojego czasu książki Potęga podświadomości . Wiadomości w nich zawarte pomogły mi w bardzo ciekawej sytuacji. Przed zaśnięciem zaprogramowałem swoją podświadomość na podrzucenie mi tematu do opowiadania kryminalnego, związanego z rozpisanym konkursem. W nocy obudziłem się i w głowie miałem zapisane całe opowiadanie. Natychmiast wstałem, zanotowałem podstawowe wątki, od rana zabrałem się do pisania. Już mam wiadomość, że moje opowiadanie zostało wyróżnione i będzie drukowane. To chyba jest najlepszą reklamą dla w wym książek.

Andrzej (wystarczy), emeryt, były chemik i dziennikarz, ciągle literat (prozaik)
Dzieki tej ciekawej pozycji wymarzylam sobie moj pierwszy biznes - to jest teraz moj cel w zyciu - to niebywale ze ksiazki takie jak ta tak potrafia czlowieka NAKRECIC tak aby zaczas dzialac i nie bac sie mimo tak trudnych czasow. DUZY PLUS dla tej ksiazki :)

Anna Koczur, szczesliwa mama:)
Polecam tą publikację ponieważ dzięki niej mniej gadam, a więcej robię. Działam coraz skuteczniej!

Andrzej, Fizjoterapeuta
Książka pozwala nas nakierunkować na to na co powinniśmy zwrócić uwagę w swoim życiu, aby to co robimy przynosiło nam radość i sukcesy. Czasami jest tak, że gdy coś zaczynamy mamy zapał później go tracimy nie zwracamy uwagi co się stało, porzucamy to, chociaż to było naszą pasją. Polecam osobom, które straciły pewien zapał do działania, albo wydaje im się że to co robią im nie wychodzi.

Patryk, student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacja
Ta książka nie nadaje się do czytania! Niestety, TRZEBA Z NIĄ PRACOWAć!!! Jeżeli lubisz ciężką pracę (a najcięższa jest Chyba praca nad sobą)- to jest to książka dla Ciebie. Jeżeli z pomocą tego przewodnika podejmiesz się systematycznej pracy nad sobą (tak, jak ja to zacząłem), to jest już dla mnie pierwszy SUKCES! Następne sukcesy mam nadzieję osiągnąć kolejno, zastępując złe nawyki - dobrymi (jak radzi autor). Katastrofa! W niektórych obszarach muszę się zmienić prawie o 100%. I chyba nie mam innego wyjścia, bo autor sensownie i logicznie uzasadnia każdy krok. Praca nad sobą jest ciężka, ale z takim przewodnikiem staje się fascynująca, ciekawa i znacznie łatwiejsza. Znakomite rozbicie złożonych problemów na tzw. czynniki pierwsze, znacznie ułatwia pracę. Ocenę? Raczej podziękowanie za wskazanie koniecznych zmian, jakich powinien każdy dokonać w swoim życiu, aby było pełniejsze i radośniejsze. Jeśli już, to ocenę wystawię po kilku miesiącach pracy z tą pozycją, albowiem po efektach poznacie mnie . Serdeczne pozdrowienia dla autora i całej załogi ZM.

Andrzej Gwiazda, student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacja
Według mojej opinii jest to jedna z lepszych pozycji jeżeli chodzi o wyznaczanie celów oraz zarządzanie samym sobą. Przeczytałam już wiele książek ebooków na temat samorozwoju i uważam że ta pozycja jest praktycznym poradnikiem, który pomoże każdemu kto będzie tylko stosował te rady.

Joanna, Zajmuję się wdrażaniem oprogramowania

Podobne poradniki

Działaj skutecznie!
19.90 zł
Architektura życia
19.90 zł
Sztuka skutecznego życia
19.90 zł
Jak zostać wziętym trenerem
34.90 zł